o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia na świecie
 » Odpowiedz na ten temat

Transport zmarłych

[01.12.2011] 15:08
Olek
Mam pytanie, trochę mało przyjemne. Wiem, że są firmy, które organizują transport zmarłych(http://www.mementis.pl/uslugi-pogrzebowe ). Jedna nawet zapewnia, że wszystko jest pięknie i we wszystkim pomogą. Jednak, czy ktoś wie, jakie są ceny transportu zwłok? Obiło mi się o uszy, że ceny są straszne i mało kogo stać. Sytuacja nie dotyczy mnie, ale chciałabym komuś pomóc i potrzebuję informacji. Może jakieś inne firmy, ceny?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.03.2012] 01:43
finansowomeliorvis
Ceny są faktycznie duże ale nie musisz się martwić bo jeśli osoba zmarła była ubezpieczona to przysługuje koło 4 tyś zasiłku

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19423683]
[25.05.2012] 16:17
Geralda
ojej, mój kolega ostatnio był pośmiertnie przewożony ze szpitala z warszawy do wrocławia w którym mieszkał i wiem, że podobno dużo wyniosło, na tyle dużo że robiliśmy zbiórkę, coby wesprzeć jego rodzinę..

IP i czas połączenia logowane. [19568130]
[27.05.2012] 13:43
Elias
czesto firmy pogrzebowe to robią, takze dowiedz sie w Twoim mieście czy jest taka możliwość u którejś z firm

IP i czas połączenia logowane. [19572474]
[03.05.2015] 00:19
gtrgrtg
Nie chce zakladac nowego watku, a mam jedno pytanie mocno zwiazane z tym watkiem. Niestety poszukuje zakladu, ktory podejmie sie przewozu zmarlego zza granicy. Znalazlem cos takiegowww.exitus.com.pl czy ktos moze cos wiecej powiedziecz, moze akurat korzystal z uslug?

IP i czas połączenia logowane. [21751187]
[18.12.2017] 07:48
[14.09.2015] 10:31
Arluk
Jak nie trudno zgadnąć - cena zależy od odległości. Co innego jest transport zwłok z Czech a co innego ze Stanów czy chociażby Hiszpanii. Dopóki nie podzwonisz po firmach to się niczego nie dowiesz. FC Bayern Munchen!

IP i czas połączenia logowane. [21966341]
[30.04.2016] 15:34
inga.p
możesz też zapytać u nichwww.pogrzeby-vektor.pl , bardzo sumienni i pomocni. Może też maja taką usługę w swojej ofercie.

IP i czas połączenia logowane. [22292804]
[27.05.2016] 11:59
adamfar
Najlepiej o ceny popytać firmy pogrzebowe, one powinny świadczyć także usługi przewożenia zmarłych. Na pewno taki transport nie jest tani i sporo kosztuje.

IP i czas połączenia logowane. [22323775]
[01.06.2016] 23:13
magdaaaa34
Ale to zależy o jaki transport chodzi a dokładnie skąd i dokąd. Przykładowo u mnie trzeba było transportować zwłoki siostry z Anglii i nie są to małe koszty. Ja akurat i tak u siebie we Wrocławiu trafiłam na zakład (Witwicka) który miał jedne z najlepszych cen pod tym względem. Niestety nawet przy śmierci zawsze będzie temat pieniędzy a najgorzej kiedyś kogoś po prostu na taki transport nie stać.

IP i czas połączenia logowane. [22330786]
[01.09.2016] 15:46
KamilaSS
Z transportem zwłok pomoże Ci firma http://www.zakladpogrzebowy24.pl/ Jakiś czas temu, moja znajoma korzystała z ich pomocy i szybko i sprawnie zajęli się wszystkim.

IP i czas połączenia logowane. [22431111]
[23.12.2016] 08:44
Michal78
Tak dokładnie. Transportem zajmują się zakłady pogrzebowe. Ze swojej strony mogę Ci polecić http://www.anubis.info.pl/. Pomagali mi przy pogrzebie przyjaciela i byłem zadowolony ze współpracy.

IP i czas połączenia logowane. [22570163]
[25.01.2017] 12:50
broniewscyx
Ale to zależy o jaki transport chodzi a dokładnie skąd i dokąd. Przykładowo u mnie trzeba było transportować zwłoki siostry z Anglii i nie są to małe koszty. Ja akurat i tak u siebie w Białej trafiłam na zakład Hades, który miał jedne z najlepszych cen pod tym względem. Niestety nawet przy śmierci zawsze będzie temat pieniędzy a najgorzej kiedyś kogoś po prostu na taki transport nie stać.

IP i czas połączenia logowane. [22614949]
[31.01.2017] 09:01
lenka159
Międzynarodowym transportem zwłok zajmuje się tez ten zakład pogrzebowy http://www.elizjum-warszawa.pl/uslugi/miedzy narodowy-transport-zwlok Oferta jest bardzo atrakcyjna a ciała zmarłych sa tam traktowane z należytym szacunkiem.

IP i czas połączenia logowane. [22625497]
[04.10.2017] 09:51
adamoos
Międzynarodowy transport zwłok świadczy równieżfirma Minos z Warszawy. http://www.minospogrzeby.pl/oferta/uslugi-do datkowe/transport-zwlok Ofertęmają atrakcyjną, zapewniająpomoc rodzinie i wszystko odbywa się z należytym szacunkiem.

IP i czas połączenia logowane. [22814319]
[04.10.2017] 12:05
koszt?

IP i czas połączenia logowane. [22814381]
[04.10.2017] 12:06
Hehehe!
finansowomeliorvis (12.03.2012.26 01:43):
Ceny są faktycznie duże ale nie musisz się martwić bo jeśli osoba zmarła była ubezpieczona to przysługuje koło 4 tyś zasiłku

Rozwalający jest ten komentarz sprzed 5 lat.

IP i czas połączenia logowane. [22814383]

» Odpowiedz na ten temat