o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Przedszkole prywatne Warszawa MOKOTÓW - prośba o opinie

1 2 3 4 Strony tematu:
[05.05.2016] 10:45
Agnes32
nasz Krzyś poszedł w tym roku do Watercolor Mariny i świetnie sobie już widzę radzi i bardzo miło wypowiada się o samym przedszkolu. Już zdążył się zaprzyjaźnić z kilkorgiem dzieci. Polubił też Panie, które się nim opiekują. Cieszy mnie to bardzo, bo mały zawsze z dystansem podchodził do nowych miejsc i osób, a tam widać podoba mu się i chętnie bawi się i uczestniczy w zajęciach jakie są organizowane. Ostatnio sporo opowiadał o teatrzyku jaki zorganizowało przedszkole. Sama też widzę, że zarówno panie przedszkolanki jak i pani dyrektor to przemiłe osoby i bardzo dużo ciepła wkładają w swoją pracę i w opiekę nad maluchami oraz w kontakty z nami, rodzicami. Dla rodziców, którzy cenią sobie dobrze zorganizowane i odpowiednio prowadzone przedszkole to Watercolor marinę mogę z czystym sumieniem polecić

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22297793]
[29.05.2016] 11:43
AniaBebe
Ja zdecydowanie polecam przedszkole Academy International. Posłałam tam dwójkę swoich szkrabów i nie zamieniłabym ich na żadną inną placowkę. Kadra jest bardzo wyspecjalizowana, jedzenie bardzo dobre, zajęcia ciekawe i przede wszystkim dostosowują do każdego dziecka indywidualnie program. Bardzo ciepło polecam

IP i czas połączenia logowane. [22326077]
[06.06.2016] 10:49
mariolaaa6776
Dopracowaną ofertę ma polsko angielskie przedszkole Buzzy Bee na Żołny w Wawie. Zapisałam tutaj córę już dość dawno i widzę po niej jak się bardzo rozwinęła. Sporo zajęć mają typowo w ruchu gimnastyka, rytmika, taneczne, ale też są teatralne, kulinarne, ogólnie dobrze zorganizowany czas.

IP i czas połączenia logowane. [22335754]
[24.06.2016] 09:36
flanka
Nasza córka chodzi do Akad to polsko-angielskie przedszkole artystyczne. Zdecydowaliśmy się ją tam posłać, bo stawiamy na rozwój jej umiejętności. Dziecko koleżanki już tam chodziło i z tego, co mi mówiła była bardzo zadowolona, stąd też moja decyzja o tym przedszkolu na Strumykowej. My także nie żałujemy tej decyzji.

IP i czas połączenia logowane. [22355091]
[28.06.2016] 20:29
olga234
mój synek chodzi do przedszkolawww.przedszkolekonradek.pl na Białołęce. Mały bardzo lubi swoje przedszkole i chętnie rano wstaje Ma tam sporo zajęć dodatkowych a przedszkole jest świetnie wyposażone

IP i czas połączenia logowane. [22360108]
[22.11.2017] 10:13
[29.06.2016] 09:09
jaska
Akad to bardzo dobre przedszkole. Sama radość dla dzieci i duży spokój dla rodziców, którzy są spokojni o ich bezpieczeństwo. Ja jestem również szczęśliwa mając świadomość, że mój synek uczy się nowych rzeczy i bardzo chętnie się tym dzieli.

IP i czas połączenia logowane. [22360461]
[04.07.2016] 15:11
Wiwienne
MilenaLee (15.12.2015.03 12:28):
konstancjamaria (15.12.2015.03 12:02):
Wiraszka (15.11.2015.30 13:20):
Polecam przedszkole Tequesta na Mokotowie. Bardzo dobre miejsce dla dzieci, dbają o ich rozwój, różnorodność zajęć. Są dwa języki (angielski i hiszpański) oraz inne zajęcia rozwojowe takie jak biologia, ceramika.Przedszkole czynne do 18, więc nawet ci rodzice, co pracują do 17 dadzą radę odebrać pociechę na czas. Jest tez dostępny 2 razy w tygodniu logopeda, dla dzieci które mają problem z mówieniem.

A czy w przedszkolu Tequesta są jakieś zajęcia ruchowe? Jakiś taniec czy rytmika, basen, jakieś zajęcia sportowe? jak to wygląda? Bo moje dziecko jak się fizycznie nie zmęczy, to nie można z nim wytrzymać...

Z tego co wiem to jest w Tequescie rytmika. No i są też zajęcia dodatkowe - płatne, takie jak taniec, balet, karate i basen. Więc w sumie jest spory wybór, zależy jaki rodzaj ruchu dziecku odpowiada..

Tak, w Tequeście jest rytmika i sporo innych rozwijających zajęc!

IP i czas połączenia logowane. [22366454]
[28.07.2016] 08:08
Krewicka
Nie wiem czy na bielanach jest cokolwiek godnego uwagi. Ja w poszukiwaniu przedszkola zawędrowałam aż na Pragę. Czerwony balonik, bo o nim mowa, spełnił wszystkie moje wymagania, synek też lubi tam chodzić. Teraz polecam tę placówkę wszystkim, którzy nadal szukają miejsca dla swojej pociechy.

IP i czas połączenia logowane. [22393959]
[29.09.2016] 16:09
ingaaa90
Ja również polecam przedszkole Raz Dwa Trzy My na Łowickiej. Faktycznie nauka dwóch języków to duży plus a oprócz tego dużo ciekawych i rozwijających dziecko zajęć. Mają też świetny program adaptacyjny gdzie do każdego z osobna podchodzą indywidualnie i można liczyć na pomoc psychologa. Bardzo dobrze przygotowują do pójścia do szkoły u mojej córki świetnie sprawdziły się zajęcia przygotowawcze z naui czytania.

IP i czas połączenia logowane. [22459240]
[06.11.2016] 19:29
kuumuskowa
Zobaczcie sobie siec tych przedszkoli: http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl/p/57/102 /terapia-za Polecam szczególnie osobom, które mają dzieci z chorobą aspergera, mają specjalną grupę integracyjną , gdzie jest dużo terapii ale i zabawy

IP i czas połączenia logowane. [22508167]
[12.11.2016] 21:31
Olka76
Ja od stycznie otwieram małe przedszkole niepubliczne na mokotowie. Właśnie jestem na etapie zamawiania mebli, wybrałam firmęwww.refas.pl. W styczniu podam więcej szczegółów po otwarciu przedszkola.

IP i czas połączenia logowane. [22515939]
[18.11.2016] 11:09
antonina h.
Dwójka moich dzieci chodzi do http://przedszkole-promyk.pl tam jest przedszkole i żłobek w jednym budynku. Opiekunki są spokojne i ufam im całkowicie.

IP i czas połączenia logowane. [22522582]
[23.11.2016] 20:13
annannnnmalesmieszki
Drogie Mamy! Już 1 grudnia otwieramy na Mokotowie (ul.Obrzeżna) naszą nową lokalizację. Centrum Rozwoju Dziecka Małe Śmieszki zaprasza! Spójrz na nasze referencje - https://www.facebook.com/224962134544157/pho tos/ Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

IP i czas połączenia logowane. [22530158]
[04.01.2017] 11:32
Zaradna Mama
Ja polecam to miejsce: http://www.tequesta.pl/kontakt/. Sprawdzone. Nie będę się rozpisywać, najlepiej omówić sie na spotkanie, iść, porozmawiać z przedszkolankami, rodzicami. My jesteśmy zadowoleni.

IP i czas połączenia logowane. [22586913]
[05.01.2017] 16:40
mirabelka90
Może rozejrzyj się również w innych dzielnicach? Ja na przykład mogę polecić żłobek Misio Pisio- na Ursynowie. Przyjazna kameralna atmosfera- maluszków jest niewiele w grupach i do tego opiekunki są bardzo sympatyczne. Według mnie to jeden z lepszych żłobków w Warszawie, bo okolica jest bezpieczna i 'zielona' ( park, plac zabaw) i jest spora oferta zajęć dodatkowych dla malców.

IP i czas połączenia logowane. [22588684]
[19.01.2017] 09:38
smorek
Nie poleca Watercolor MArina- nie płaca pracowników którzy z tego powodu zwalniają się często-obrót kadry zastraszający co dla małych Dzieci jest często szokiem
ewansk (15.12.2015.03 14:14):
Ja polecam przedszkole Watercolor Marina. Moja Basia tam uczęszcza i mają naprawdę miłą i profesjonalna kadrę. DZieciaki mają duży zakres zajęc dodatkowych do wyboru, więc kąży znjdzie coś dla siebie. Wydaja tam też smaczne posiłki, Basia w każdym razie jest zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [22607433]
[19.01.2017] 21:36
krojka
Polecam spojrzeć o przedszkole https://szkrabki.pl/ . Ja co prawda dziecka jeszcze nie mam, ale moje dwie siostrzenice tam chodzą. Czasami je odbieram więc widziałam jak przedszkole funkcjonuje. Moim zdaniem to bardzo radosne miejsce, nauczycielki są sympatyczne i wiele się dzieje - dni mamy, taty, dziadków, karnawały, festyny itd

IP i czas połączenia logowane. [22608384]
[02.04.2017] 16:22
Kamila9291
W Warszawie bardzo dobre przedszkola prowadzi Pomarańczowa Ciuchcia - http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl/ . Mają ich kilka. Mają grupy integracyjne, ale też dwujęzyczne. Wybór ogromny.

IP i czas połączenia logowane. [22698927]
[12.04.2017] 10:49
basiatrasiara
Moje dzieci chodzą na Hynka do http://przedszkole-promyk.pl gdzie mają zapewnione obiady i podwieczorki, a opiekunki są młode i nastawione na rozwój dzieci więc jestem spokojna.

IP i czas połączenia logowane. [22706309]
[27.04.2017] 12:16
Proteinka
A nie myslałaś o przedszkolu trochę poza Warszawa? My na przykład jeździmy do Piaseczna bo to akurat jest blisko i tam jest super placówka Ala i kot -http://www.alaikot.pl/ Bardzo fajne zajęcia, kadra, zadbany budynek i dobre jedzenie

IP i czas połączenia logowane. [22721320]
[28.04.2017] 09:10
monia1233344
Tequesta, jak ktoś już wspomniał to super przedszkole. Dla mnie tym bardziej, że mają międzynarodową atmosferę. Mój syn urodził się w Japonii, mój mąż jest Japończykiem. Nie ma z tym żadnego problemu, nikt synowi nie dokucza z tego powodu.

IP i czas połączenia logowane. [22722154]
[11.07.2017] 13:48
millou
My posłaliśmy właśnie do prywatnego - Raz Dwa Trzy na warszawskim Mokotowie http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Przedszkole ma świetne zajęcia, jest bardzo duże nastawienie na rozwój dziecka ( są m.in. zajęcia korekcyjno-kompensacyjne a program podzielony jest na 3 bloki: edukacyjny, ruchowy i artystyczny). Plus dobra opieka, zdrowe menu, nauka języków obcych przez zabawę. Córeczka bardzo lubi tam chodzić i to jest dla mnie równie ważne.

IP i czas połączenia logowane. [22767956]
[11.07.2017] 16:23
możecie się bujać
pracownicy komercyjnych przedszkoli, liczący na idiotyzm forumowiczów.

IP i czas połączenia logowane. [22768056]
[12.09.2017] 10:45
mamniama
Dwójka moja chodzi na Hynka do Promyka ( http://przedszkole-promyk.pl ) razem z wyżywieniem i dużą ilością kreatywnych zajęć.

IP i czas połączenia logowane. [22802782]
[12.09.2017] 11:27
umiesz czytać czy tylko pisać
biuralistko z promyka?

IP i czas połączenia logowane. [22802804]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat