o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Przedszkole prywatne Warszawa MOKOTÓW - prośba o opinie

1 2 3 4 Strony tematu:
[23.11.2011] 23:21
mamatoli
Drogie forumowiczki
Poszukuję prywatnej opieki dla swojej córeczki (2 latka) w okolicy Wyględowa (Warszawa). Wiem, ze ta okolica jest bogata w zlobki, przedszkola, kluby malucha, ale chce czegos z polecenia. Bede wdzieczna zatem za wpisy rodzicow, ktorzy posylaja swoje dzieci do takich "prywatnych przybytków", prosze pamietac, ze chodzi tu o dobro dziecka wiec za wszelka reklame dziekuje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.11.2011] 23:45
eko skrzatek
www.ekoskrzatek.pl polecam to miejsce. Posyłałam tu córeczkę przez 5 miesięcy do grupy żłobkowej, póki nie dostała się do państwowego przedszkola. Byłam bardzo zadowolona z usług (niewygórowana cena, ale, najważniejsze.. wspaniałe podejście do dzieciaków, czuła troska, dużo zabawy i nauka poprzez zabawę. Moja córka nauczyła się wiele pioseneczek, które bardzo chętnie wyśpiewuje mi w domku

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19095802]
[02.12.2011] 11:03
mamamaniusia
no ja miałam szczęście, że mojego synka przyjęli do publicznego, ale jak jeszcze nie byłam pewna to też szukałam prywatnych. Jak chcesz to popatrz sobie w panoramie firm internetowej http://panoramafirm.pl/przedszkole_prywatne/ mazowieckie ,,warszawa bo jest przeszło 300 ogłoszeń i gdzieniegdzie masz rekomendacje, to będziesz miała jakieś porównanie z opiniami z forum. Tak czy inaczej, owocnych poszukiwań.

IP i czas połączenia logowane. [19099446]
[15.12.2011] 17:50
fantasmagoria
Wszystkim poszukującym dobrego przedszkola mogę polecić Pomarańczową Ciuchcię na Ursynowie. Moje dziecko nie dostało się do publicznego, dlatego spróbowaliśmy do Ciuchci. Udało się i teraz cieszę się, że trafiliśmy na to przedszkole.

IP i czas połączenia logowane. [19138152]
[22.12.2011] 12:06
Tikki
Moje dziecko też chodzi do Pomarańczowej ciuchci na Ursynowie. Kasia jest zadowolona, bo ma dużo zabawy, a ja, bo wiem, że dzięki tej zabawie się rozwija. mimo wcześniejszych obaw, cieszę się też, że uczy się angielskiego. nauka słówek sprawia jej frajdę, nie jest obowiązkiem, który by ją zniechęcił do nauki języka obcego, czego się wcześniej obawiałam.

IP i czas połączenia logowane. [19160418]
[24.09.2017] 18:04
[02.01.2012] 18:15
marek_
Jako zapracowany człowiek biznesu odnalazłem odpowiednie miejsce dla mojego dziecka.
Najbardziej denerwują mnie przedszkola w małych mieszkaniach gdzie rozkład kompletnie nie jest przystosowany do warunków przedszkoli.
Osobiście polecam Zakątek Radości na Mokotowie w pobliżu zagłębia biurowców. Warto się przejść i zobaczyć to miejsce .
Z tego co wiem przedszkole ma swoją stronę internetową gdzie można czegoś więcej się dowiedzieć.

IP i czas połączenia logowane. [19199119]
[03.01.2012] 14:19
Marcos
moja córka będzie chodziła do prywatnego przedszkola na mokotowie na ulicy Jadźwingów, byliśmy na zajęciach adaptacyjnych i rozmawialismy z innymi rodzicami, same pozytywne opinie. Naprawdę warto się wcześniej przejść do przedszkola, zobaczyć jak wygląda i porozmawiać z rodzicami. Przedszkole nazywa się happy kids academy. Na ich stronie są też zdjęcia sal.

IP i czas połączenia logowane. [19201562]
[07.01.2012] 12:16
Julia Michalska
Ja przychylam się do opinii Tikki. Mój synek też chodzi do przedszkola na Pelikańskiej

IP i czas połączenia logowane. [19212768]
[10.01.2012] 16:48
Friska  nescaa27@tlen.pl
A czy słyszałyście o przedszkolu Zakatek Radości? Naprawde polecam wszytstkim osobom ktore poszukują, aaa maja tam tez zlobek. Naprawde pieknie jest w srodku, miejsce ma dobra aure jak sie wchodzi sliczne sale, pieknie urzadzone lazienki wszytsko w super jakosci. Przedszkola prywatne w domkach naprawde powinny brac przyklad z takich miejsc. polecam przejdzcie sie

IP i czas połączenia logowane. [19222553]
[18.01.2012] 13:23
superlady_d
Ja też szukam teraz przedszkola dla moje szkraba i raczej zdecyduje się na pomarańczową ciuchcię. Zrobiłam małe rozeznanie i faktycznie deklasują konkurencję

IP i czas połączenia logowane. [19244686]
[20.07.2012] 12:11
malwina_wawa
Wiem, że Pomarańczowa Ciuchcia we wrześniu otwiera przedszkole na Mokotowie. Polecam sieć tych przedszkoli - moi synkowie chodzą na Ursynów i są naprawdę zadowoleni

IP i czas połączenia logowane. [19710980]
[06.08.2012] 11:11
kasia_pp
Również słyszałam że pomarańczowa ciuchcia otwiera przedszkole na Mokotowie 1 września. Myślę, że to dobrze ponieważ przedszkola te cieszą się dobrą opinią

IP i czas połączenia logowane. [19749232]
[24.01.2013] 21:58
Zakatek radosci  Piotrborkowski@tlen.pl
Witam przestrzegam wszystkie mamy przed tym miejscem! Wlascicielka wogole nie wiedziala o co pytam! Wszystkich odpowiedzi zaczela udzielac mi malo profesjonalna tzw.opiekunka. Pisze tzw. poniewaz w calej sali pachnialo lakierem do paznokci a pani opiekinka machala nerwowo rekami zeby lakier jej wysechl!!! Derektorka jest ale tylko 1 dzien w tygodniu wiec zadnej kontroli i trzymania standardow opieki!
Sale z bardzo mala iloscia zabawek porownujac do panstwowego zlobka na kmicica to granda!! Nie wiem ile ktos by musial mi doplacic zebym oddala tam swojego 6mc szkraba poniewaz:
*jest tylko jedna grupa 3 latek z 6mc dziecmi przy 20 osobowej grupie nie trudno o tragedje
* brak wyposazenia dla najmlodszych hustawki kojca czy chociazby grzechotek o zgrozo nie widzialam nawet bujakow
*dzieci starsze biegaja bez celu no bo przy tak malej ilosci zabawek poprostu sie nudza
*jadlospis pozostawia rowniez wiele od zyczenia nie mowiac juz o pjach jakie widzialam ziemniaki i mieso a wlasciwie to skrawki no moje pytanie gdzie surowka zapisana w jadlospisie wlascicielka zaniemowila i zbyla moje pytanie usmiechem
*dzieci kisza sie w okropnie klimatyzowanych salach zamiast w ogrodzie gdzie wychodza tylko dzieci starsze
W lato jest to okolo 30min na dwozu bo jak to okreslila opiekunka pozniej dzieci sie nudza!!!
STRACH MNIE OBLECIAL
A tak pozatym
*kontakty sa na wysokosci dzieciecych raczek
* brak serca ciepla i jakiejkolwiek troski
Wole zatrudnuc opiekunke nie dziwie sie ze zostala tylko jedna grupa i wiekszosc rodzicow zrezygnowala!
A i dla wszystkich mam kochajacych swoje dzieci lepiej pojechac kawalek dalej niz dla wlasnej wygody sworzyc dzuecku pieklo!
Mama Piotrka

IP i czas połączenia logowane. [20174012]
[08.02.2013] 22:52
Kaspin  Marina@tlen.pl
Nigdy i za zadne pieniadze! Jak narazie jest tam tylko jedna grupa z bardzo wysztyftowanymi panienkami! Ich wyglad paznokcie i bizuteria sprawily ze myslalem iz trafilem do agecji a nie miejsca dla dzieci. No ale ksiazki nie ocenia sie po okladce brnelem dalej no i tu okazalo sie ze panieneczki nie maja pojecia o udzielaniu pierwszej pomocy w przypadku zakrztuszenia a powinny! Pytane kiedy zajecia dla dzieci odpowiedzialy ze organizuja owszem caly czas nawiet wymienialy jakie ale juz na moja propozycje przedstawienia czy chociazby opowiedzenia bylo zdziwienie! ZEMADA BRAK PRZYGOTWANIA ZIMNA SALA BEZ ZABAWEK OKROPNOSC!! DZIECI ROBCIE CO CHCECIE BYLE PANIENKI MIALY SPOKOJ Nie polecam

IP i czas połączenia logowane. [20220888]
[12.02.2013] 18:36
bunieczka
Żenujące jest to co czytam, byłam w tym miejscu i rozmawiałam z dyrekcją cała kadra jest przeszkolona z zakresu pierwszej pomocy, wypytałam o wykształcenie pracownic ( z doświadczeniem po wyższych studiach nie tylko pedagogicznych).
Zaproponowano mi bym mogła czynnie uczestniczyć przy adaptacji dziecka z nowym miejscem.
Miałam możliwość zobaczenia co i jak dzieci jedzą, dieta była przystosowana jak najbardziej do potrzeb dziecka w wieku żłobkowym (obiad był z surówką). Piękne kolorowe sale, tylko się prosi by moje dziecko mogło tam spędzać czas.

IP i czas połączenia logowane. [20230753]
[18.02.2013] 22:03
Mmmjjjjjjjj  Kasia@tlen.pl
Miejsce mojego dziecka jest dla mnie bardzo wazne poniewaz to w nim bedzie spedzalo wieksza czesc dnia. Po przeszukaniu mega wielkiej ilosci stron internetowych i zapoznaniu sie z wiekszosci niestety krytycznymi opiniami o zakatku szczescia postanowilam sama sie przekonac. Wybralam sie wiec na spotkanie z dyrektorka i uuupss (rodzice mowiacy o braku kontroli mieli jednak racje) dowiedzialam sie ze mozna ja zastac tylko w srody. Otworzyla mi mloda dziewczyna (dlugosc paznokci pozostawie bez komentarza juz oczami wyobrazni widzialam zadrapania na ciele mojego szczescia przy zmianie pieluchy). Weszlam do klimatyzowanej przestronnej sali na tzw. gruszkach siedzialy 2 nastepne Panie ktore laskawie skinely mi glowa i wrocily do krytykowania jednej z mam i podziwiania wygladu tatusia. Pomyslalam sobie boze haloooo co ja tu robie czyzbym przeszkadzala? No ale dalej...
Bylo coraz ciekawiej caly czas slyczalam stlumione zawodzenie jakiegos dziecka.
No ale ryczace radio eska z piosenka Ona tanczy dla mnie uniemozliwilo mi odnalezienie dobiegajacego dziecka. Dzieci na moje oko ok 20 latajace bezcelowo po sali wieksze depczace mniejsze te ledwo chodzace. Cyrk armagedon (i znowu oczami wyobrazni widze moje szczescie siedzace ledwo siedzace miedzy banda staszakow brrr zimny strach ) mysle co tam sie dzieje na codzien skoro przy mnie tak sie zachowuja. Jednac z Pan opowiada mi o zaletach o super kateringu. Po przeczytaniu zupa pieczarkowa puknelam sie w glowe! Od kiedy to grzyby daje sie dziecia?! Debilizm pod kazda postacia widac przeszkolona kadra jest nie bardzio zorientowana w zywieniu. Po zapoznaniu sie z sala zapytalam gdzie dzieci spia zostaly otwarte dzwi no i to sprawilo ze dyskfalifikuje ten zlobek definitywnie w
W lozeczkach lezala 3 dzieci no jedno siedzialo i plakalo w nieboglosy a wlasciwie zawodzilo bo bylo cale czerwone z trzesaca sie broda rozdygotane. Pani nawet do niego mie podeszla twierdzac ze chlopczyk pewnie dopiero sie.obudzil. No ok ale gdyby zwymiotowal i sie zakrztusil to czy bedaca za dzwiami Pani zdazyla by go uratowac?! No coz stwierdzilam napewno NIE JEST TO MIEJSCE DLA MOJEGO DZIECKA.
To jeszcze niewszystko jak dowiedzialsm sie pozniej ponad 15 z 25 dzieci ma dofinansowanie od panstwa czyli zlobek przyjmuje dzieci na podobnych zasadach jak panstwowy widac zasady zajmowania sie podobne... A szkoda...
Oburzona kadre podpisujaca sie raz za wlascicieli raz za rodzica serdecznie pozdrawiam i radze wziasc sie do roboty bo prywatnych zlobko z lepsza kadra i co wazniejsze z cieplym serduchem dla dzieci nie brak. A z osoba piszaca ze ten zlobek wiedzie prym sie zgodze tyle ze od konca. Moim zdaniem aspiruje na miejsce ktore nie powinno istniec poniewaz jest nastawione tylko i wylacznie na zysk
Po 2 ciezkich miesiacach znalazlam najlepsze miejsce dla mojego malucha a mianowicie uszatka... Ale o tym napisze pozniej poniewaz nie chciala bym zapeszac

IP i czas połączenia logowane. [20247785]
[28.02.2013] 21:07
merlsisk82martsai383
Mam do Was pytanie. Jakie polecacie półfabrykaty do wyrobu srebrnej biżuterii? Ostatnio znalazłam ciekawą ofertę nawww.e-bz.pl Może ktoś z Was też tam już zaglądał i ma pojęcie jakie elementy są najlepsze?

IP i czas połączenia logowane. [20277129]
[13.03.2013] 09:26
bożena.
Jak kogoś interesuje naprawdę fajne przedszkole to ja Wam polecę przedszkole Tequesta. Zapisałam tam moją córcię, bo chciałam, żeby miała naprawdę dobrą opiekę. Nie lubię się denerwować o to, czy dziecko ma należytą opiekę i dobrze się nim zajmują. W tym mam pewność, że jest ok.

IP i czas połączenia logowane. [20314255]
[31.03.2013] 11:34
Natalia77
Moja córka też chodzi do prywatnego przedszkola, a dokładniej do Złotej Rybki http://przedszkole.warszawa.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20366316]
[30.04.2013] 08:02
innkkka
Na Marinie Mokotów jest bardzo fajne przedszkole Tequesta, moja bratanica tam uczęszcza, zawsze jak ją odbieram to widzę, że naprawdę przyjazną mają atmosferę te dzieciaczki No i tyle dodatkowych zajęć, że bratanicy buzia się nie zamyka jak opowiada co robiła

IP i czas połączenia logowane. [20450493]
[11.05.2013] 00:57
Bielecka Katarzyna
Na Mokotowie zdecydowanie polecam Niezapominajkę przy Wołodyjowskiego. Znalazłam je w zeszłym roku z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Co prawda czasem ciężko zaparkować ale mimo to przedszkole godne polecenia

IP i czas połączenia logowane. [20476802]
[18.07.2013] 18:33
Julianna Karwat
Jak Mokotów to tylko dwujęzyczne przedszkole Akademia Usmiechu. Moja Oleńka jest baaardzo zadowolona, pięknie się rozwija!

IP i czas połączenia logowane. [20621433]
[29.07.2013] 17:28
moniKaj
Czy jest ktoś kto ma coś do powiedzenia nt. Pomarańczowej Ciuchci na Mokotowie? Przedszkole zachwyca niemniej jednak zanim poślę tam mojego malucha chciałabym poznać opinię kogoś, kogo dziecko tam uczęszcza.

IP i czas połączenia logowane. [20644419]
[26.08.2013] 16:44
warszawskie przedszkole
Zapraszamy wszystkich na nowy portal o przedszkolach warszawskich http://www.warszawskie-przedszkole.pl . Serwis jest nowy i chcemy stworzyć ogólno-warszawską z podziałem na dzielnice bazę przedszkoli, żłobków oraz klubów malucha w Warszawie. Każdy będzie mógł komentować oraz oceniać pojedyncze placówki.
Możecie wysłać do nas propozycje zamieszczenia ulubionego miejsca dziecka na portalu. My skontaktujemy się z dyrektorem i przedstawimy ofertę.
Chcesz tworzyć z nami portal, napisać artykuł o swoim dziecku w przedszkolu, spostrzeżenia o warszawskich przedszkolach?? Napisz do Nas

IP i czas połączenia logowane. [20699022]
[11.09.2013] 20:07
Emilia5
Świetnym miejscem jest przedszkole co prawda nie na Mokotowie, ale w miarę nie daleko - Hlonda 3 (Akademia Uśmiechu). Moje drugie dziecko już tam uczęszcza i musze przyznać, że trzymają poziom oraz bardzo inwestują w to miejsce. Sale czyste, pełne edukacyjnych zabawek, no i wychowawczynie, które nie spuszczają dzieci z oczu, poza tym grupy są małe, więc jest to na pewno jakieś ułatwienie. Posiłki są typowo domowe. Naprawdę polecam, bo wiem, że dobrym miejscem trzeba się dzielić, zwłaszcza, że sama kiedyś potrzebowałam dobrego namiaru.

IP i czas połączenia logowane. [20733859]
[13.10.2013] 23:09
Rustka
Również podpisuję się pod AU. Zapisałam tam synka w tym roku i jestem zadowolona. Koleżanki poleciła mi to przedszkole i nie żałujemy. Mały lubi tam chodzić i bawić się z dziećmi.

IP i czas połączenia logowane. [20801337]
[16.12.2013] 16:03
tk000
i koniecznie jeszcze proszę zatrudnić korepetytora z języka polskiego
Zakatek radosci (13.01.24 21:58):
Witam przestrzegam wszystkie mamy przed tym miejscem! Wlascicielka wogole nie wiedziala o co pytam! Wszystkich odpowiedzi zaczela udzielac mi malo profesjonalna tzw.opiekunka. Pisze tzw. poniewaz w calej sali pachnialo lakierem do paznokci a pani opiekinka machala nerwowo rekami zeby lakier jej wysechl!!! Derektorka jest ale tylko 1 dzien w tygodniu wiec zadnej kontroli i trzymania standardow opieki!
Sale z bardzo mala iloscia zabawek porownujac do panstwowego zlobka na kmicica to granda!! Nie wiem ile ktos by musial mi doplacic zebym oddala tam swojego 6mc szkraba poniewaz:
*jest tylko jedna grupa 3 latek z 6mc dziecmi przy 20 osobowej grupie nie trudno o tragedje
* brak wyposazenia dla najmlodszych hustawki kojca czy chociazby grzechotek o zgrozo nie widzialam nawet bujakow
*dzieci starsze biegaja bez celu no bo przy tak malej ilosci zabawek poprostu sie nudza
*jadlospis pozostawia rowniez wiele od zyczenia nie mowiac juz o pjach jakie widzialam ziemniaki i mieso a wlasciwie to skrawki no moje pytanie gdzie surowka zapisana w jadlospisie wlascicielka zaniemowila i zbyla moje pytanie usmiechem
*dzieci kisza sie w okropnie klimatyzowanych salach zamiast w ogrodzie gdzie wychodza tylko dzieci starsze
W lato jest to okolo 30min na dwozu bo jak to okreslila opiekunka pozniej dzieci sie nudza!!!
STRACH MNIE OBLECIAL
A tak pozatym
*kontakty sa na wysokosci dzieciecych raczek
* brak serca ciepla i jakiejkolwiek troski
Wole zatrudnuc opiekunke nie dziwie sie ze zostala tylko jedna grupa i wiekszosc rodzicow zrezygnowala!
A i dla wszystkich mam kochajacych swoje dzieci lepiej pojechac kawalek dalej niz dla wlasnej wygody sworzyc dzuecku pieklo!
Mama Piotrka

IP i czas połączenia logowane. [20924254]
[17.02.2014] 10:02
katrin317
Polecam również EkoSkrzatka - miła atmosfera,indywidualne podejście do dziecka - baza lokalowa dobra.
P

IP i czas połączenia logowane. [21047369]
[19.02.2014] 09:39
radosna2
Polecam przedszkole FIQMIKU na Sadybie, na ul. Okrężnej. Byliśmy z córką na dniu otwartym i byliśmy zachwyceni... piękny, wyremontowany budynek, ogromny ogród, ale co najważniejsze cudowna serdeczna atmosfera... Pani dyrektor udzieliła nam wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania, panie troskliwie zaopiekowały się moją córeczką... podoba mi się to co wyczytałam na ich stroniewww.fiqmiku.pl , ale postanowiłam to sprawdzić osobiście. To miejsce jest jak drugi dom. Nie mam wątpliwości, gdzie od wiosny będzie chodziła moja córeczka. Już mamy zarezerwowane miejsce. Polecam z całego serca.

IP i czas połączenia logowane. [21050953]
[25.02.2014] 16:43
releczka9
Moja córka od stycznia tego roku zaczęła uczęszczać do żłobka Troskliwe Misie na ulicy Zięby 8: http://www.troskliwe-misie.pl/ - zależało mi na dobrej placówce, nie chciałam wysyłać dziecka do kiepskiego ośrodka.
Teraz po 2 miesiącach widzę, że bardzo dobrze wybrałam. Cały żłobek jest bardzo ładnie wyposażony, opiekunki mają świetny kontakt z dzieciaczkami. Przez cały dzień organizowane są różne zabawy dla dzieci tak więc córcia się ani przez chwilę nie nudzi Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [21062416]
[17.03.2014] 13:43
Gorzata  gorzata_malec@tlen.pl
mój syn chodzi do genialnego domowego przedszkola "Bułka z masłem" na ul Bałuckiego 12. mają malutką grupę dzieci i wszystkim są w stanie poświęcić dużo uwagi. Dzieci czują się ta bezpiecznie i domowo. Dodatkowym atutem jest domowa zdrowa kuchnia.

IP i czas połączenia logowane. [21093798]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat