o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Złamany kręgoslup

[17.11.2011] 18:49
emilio
Mój wujo przezył upadek z 3 pietra bloku i ma złamany kręgosłup. Nie ma czucia w nogach ale moze ruszać rękoma i mówic. Czy on kiedy kolwiek bedzie mógł chodzic? Da sie go jakos przywrócić chociasz częściowo do dawne sprawności?? Prosze pomużcie bo uz nie wiem co mam myśleć

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.11.2011] 17:35
stale_ciekawska
A co na to lekarze?.A to,że ma czucie w rękach i mówi to dobrze.Ale jeśli lekarze rozłożyli ręce to chyba nic nie da się zrobić.Chociaż dobry chirurg potrafi zdziałać cuda,jeśli od wypadku nie upłynęło zbyt wiele czasu.Nie tak dawno Wałęsy syn przeżył tragiczny wypadek,Jarek był połamany całkowicie,kręgosłup miał złamany w kilku miejscach,a jednak lekarze dokonali cudu i chłopak zaczyna chodzić,tylko czeka go dłuuuuuga rehabilitacja.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19065234]
[18.09.2016] 10:18
gośćććć
Bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu kręgosłupa Dr Orczyk. Można skorzystać z jego porad.

IP i czas połączenia logowane. [22446953]
[17.10.2016] 19:26
gooooość
Bardzo fajnie rozwiązuje problemy Dr Jarosław Poleszczuk, znalazł dla mnie odpowiednie ćwiczenia.

IP i czas połączenia logowane. [22482340]
[07.02.2017] 07:59
Edytka2233
Wiem, że po takich złamaniach czy operacjach na kręgosłup należy chodzić do fizjoterapeuty, który przywróci sprawność odpowiednimi ćwiczeniami czy terapię manualną. Miałam podobny przypadek w rodzinie. w Krakowie mogę polecić Fizjomed. Podobno działają też w Katowicach. W innych miastach nie znam dobrych miejsc.

IP i czas połączenia logowane. [22636883]
[23.03.2017] 17:17
[26.02.2017] 11:24
Erten
stale_ciekawska (11.11.2011.23 17:35):
Nie tak dawno Wałęsy syn przeżył tragiczny wypadek,Jarek był połamany całkowicie,kręgosłup miał złamany w kilku miejscach,a jednak lekarze dokonali cudu i chłopak zaczyna chodzić,tylko czeka go dłuuuuuga rehabilitacja.

U rodziny mojego znajomego podobnie. Kumpla czeka długi okres rehabilitacji. Wiem, że wyjazdy rehabilitacyjne za mało. Dom też trzeba przeorganizować. Ktoś wie, gdzie na Śląsku można zamówić podnośniki sufitowe? W innym temacie pisałem już, czy ktoś zna http://www.liftplus.pl. Zapytam też i tutaj. Ktoś ich kojarzy?

IP i czas połączenia logowane. [22659119]
[19.03.2017] 18:04
Marleusz
Z kręgosłupem to jest bardzo poważna sprawa. najlepiej oddać się w ręce bardzo dobrego specjalisty. Mnie też pomógł wypad do hotelu Kopieniec. mają tam bardzo dobry zespół fizjoterapeutów. Dobrali mi na miejscu zabiegi, a ja czułem się dużo lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [22683653]

» Odpowiedz na ten temat