o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Wybielanie zębów

1 «   78 79 80 81 82   » 95 Strony tematu:
[04.12.2012] 07:46
kamila baksik
Akurat główny cel mnie nie interesuje - najważniejsze, że jak najbardziej widoczne są zmiany, no i nie mam ogólnie problemów z zębami. O to głównie mi chodziło

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20044220]
[04.12.2012] 09:27
Trident
Witam. Nie oszukujmy się sama pasta nie zaradzi wszelkim problemom, do tego potrzebna jest kompleksowa higiena; nitka, pasta, płyn, dieta. Jaka pasta do zwykłego użytkowania przy przestrzeganiu w.w kolejności nie ma większego znaczenia byle nie "tania wybielająca".
kamila baksik (12.12.04 07:46):
Akurat główny cel mnie nie interesuje - najważniejsze, że jak najbardziej widoczne są zmiany, no i nie mam ogólnie problemów z zębami. O to głównie mi chodziło
Pozdrawiam
lek.dent. Dominik Woźniak
www.trident.krakow.pl
Wybielanie Beyond Polus. Dentysta Kraków.

IP i czas połączenia logowane. [20044286]
[05.12.2012] 06:11
Zet
Niestety dopiero teraz przyczytałam ten post. Wykonano mi wczoraj oba zabiegi naraz, skaling i piaskowanie. Zaproponowano rownież wczesniejsze leczenie ubytkow ( jest ich az 5) a po tygodniu wybielanie.
Usłyszalam ze nalezy wczesniej wyleczyc zeby pozniewaz moze dojsc do zapalenia miazgi i ze trzeba bedzie leczyc kanalowo.
Trident (12.12.03 00:30):
Wybielanie.pl to oficjalna strona centrali Beyond w Polsce.
Skaling może Pani wykonać 2 tygodnie przed wybielaniem, jeśli proponują oba zabiegi naraz należy odmówić. Ubytki leczymy w wybielaniu profesjonalnym ( akceleratory ) najwcześniej 14 dni po wybielaniu. http://www.trident.krakow.pl/#faqbey

IP i czas połączenia logowane. [20046282]
[05.12.2012] 13:03
Trident
Wypełnianie wcześniej w zasadzie tylko przy nakładkach, ew. przy bardzo głębokiej-otwartej próchnicy , gdy istnieje ryzyko, nieuszczelnienia koferdamem, należy wcześniej wstępnie opracować i zabezpieczyć mat.tymczasowym na bazie glasjonomerów.
Zet (12.12.05 06:11): Pozdrawiam
www.trident.krakow.pl

IP i czas połączenia logowane. [20046723]
[06.12.2012] 17:32
kaszka_manna
Dzień dobry, ja wybielałam z mężem ząbki przed ślubem w dentestetica. Naprawdę fajnie nam to wyszło, na ceremonii błyszczeliśmy Ja też zafundowałam sobie sztuczne rzęsy i nieskromnie powiem - wyglądałam bajecznie, dawno się taką nie widziałam. Dzięki białym perłowym zębom mogłam się szeroko i szczerze uśmiechać. Polecam każdej pannie młodej.

IP i czas połączenia logowane. [20049470]
[20.04.2014] 20:47
[06.12.2012] 20:09
White
Margotzzz (12.11.29 23:09):
Iwono, czy możesz podać nazwę tego specyfiku? Link niestety jest już nieaktywny A z chęcią bym spróbowała.
Margot

IP i czas połączenia logowane. [20049814]
[06.12.2012] 20:14
White
Wybielaczka (12.11.14 17:37):
Ja na poniedzialek mam umowiona wizyte w White
& Beauty na wybielanie. Kosztuje 500 zl ale znalazlam grupon na ten zabieg za 100 zł. czy ktos robil u nich wybielanie? Jak efekty?

No.

IP i czas połączenia logowane. [20049827]
[06.12.2012] 21:28
Krzysztof_1
Zgodnie z zapowiedzią, byłem u Pana Dominika w Krakowie na wybielaniu zębów. Muszę napisać, że Doktor to prawdziwy fanatyk swojego zawodu. Pierwszy raz byłem na wizycie u stomatologa, na której podejście było tak indywidualne i szczegółowe łącznie ze szkoleniem mycia zębów. Jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem w rzeczy samej. Dokładność Pana Dominika przekracza wszelkie kryteria.
Cały pobyt w gabinecie trwał 3 godz. Przed zabiegiem został mi zdjęty osad. Jeśli chodzi o czas naświetlania lampą Beyond Polus to 3x15 min. Nie ukrywam, że jest to bolący zabieg. U mnie "kłucie igłami" bo tak można opisać ten ból pojawił się po drugim nałożeniu żelu i utrzymywał się nasilając w miarę czasu przez 5 godz., potem już mniejszy i następnego dnia rano już nie było bólu. Po zażyciu bardzo silnych środków przeciwbólowych przez kilka pierwsze godzin da radę przeżyć to jakoś. Lepiej poprosić od razu o znieczulenie "twarzy"
Jeśli chodzi o kolory zębów: przed wybielaniem góra-C1, dół-A2/A3; po wybielaniu góra-B1, dół-A1 no i czekam 14 dni na stabilizację koloru i wtedy ponowna ocena koloru. Uważam, że efekt jest zadowalający i widoczny. Jestem po 3 dniach białej diety - było ciężko następne kilkanaście dni już mogę bardziej poszaleć ale z myciem zębów po każdym posiłku. Stosuję nitkę, pastę Pearl White, płyn Blanx i wg zalecenia doktora GC Tooth Mousse. Pozostaje mi jeszcze wymienić po min. 14 dniach plomby w jedynkach i dwójce na jaśniejsze bo jest widoczna różnica.
Wizyta u Pana Dominika była bezcenna a Kraków jest przepiękny
Krzysztof_1 (12.11.26 22:12):
Witam wszystkich,
zainteresowałem się tematem wybielania zębów i właśnie skończyłem czytanie wszystkich postów od strony 30 i polecam tym, którzy chcą zgłębić wiedzę na ten temat.
Właśnie z tego forum dowiedziałem się jakie są przyczyny niektórych dolegliwości, które posiadam.
Zdecydowałem się wybielić zęby Beyond'em Polus przez Pana Doktora Dominika. Muszę tylko dojechać parę km (to aż ponad 400! tak, tak). Panorama zrobiona, kamień zdjęty 3 tyg. temu - Panie Dominiku w najbliższy weekend się widzimy
Zaraz po powrocie przekażę na forum odczucia, po 14 dniach od wybielania również.
Pozdrawiam
Krzysztof

IP i czas połączenia logowane. [20049994]
[07.12.2012] 18:43
Trident
Witam ... o.k. ... rumienię się wirtualnie , a tak serio, cieszę się, ze Kraków się spodobał i są Państwo zadowoleni mimo braku zakwalifikowania żony do zabiegu po przejechaniu tylu kilometrów
Krzysztof_1 (12.12.06 21:28): Pozdrawiam
www.trident.krakow.pl

IP i czas połączenia logowane. [20051787]
[07.12.2012] 23:26
koronkowa3344
milo czytac takie posty
a Kraków ach, przepiekny jest .
Krzysztof_1 (12.12.06 21:28):
Zgodnie z zapowiedzią, byłem u Pana Dominika w Krakowie na wybielaniu zębów. Muszę napisać, że Doktor to prawdziwy fanatyk swojego zawodu. Pierwszy raz byłem na wizycie u stomatologa, na której podejście było tak indywidualne i szczegółowe łącznie ze szkoleniem mycia zębów. Jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem w rzeczy samej. Dokładność Pana Dominika przekracza wszelkie kryteria.
Cały pobyt w gabinecie trwał 3 godz. Przed zabiegiem został mi zdjęty osad. Jeśli chodzi o czas naświetlania lampą Beyond Polus to 3x15 min. Nie ukrywam, że jest to bolący zabieg. U mnie "kłucie igłami" bo tak można opisać ten ból pojawił się po drugim nałożeniu żelu i utrzymywał się nasilając w miarę czasu przez 5 godz., potem już mniejszy i następnego dnia rano już nie było bólu. Po zażyciu bardzo silnych środków przeciwbólowych przez kilka pierwsze godzin da radę przeżyć to jakoś. Lepiej poprosić od razu o znieczulenie "twarzy"
Jeśli chodzi o kolory zębów: przed wybielaniem góra-C1, dół-A2/A3; po wybielaniu góra-B1, dół-A1 no i czekam 14 dni na stabilizację koloru i wtedy ponowna ocena koloru. Uważam, że efekt jest zadowalający i widoczny. Jestem po 3 dniach białej diety - było ciężko następne kilkanaście dni już mogę bardziej poszaleć ale z myciem zębów po każdym posiłku. Stosuję nitkę, pastę Pearl White, płyn Blanx i wg zalecenia doktora GC Tooth Mousse. Pozostaje mi jeszcze wymienić po min. 14 dniach plomby w jedynkach i dwójce na jaśniejsze bo jest widoczna różnica.
Wizyta u Pana Dominika była bezcenna a Kraków jest przepiękny
Krzysztof_1 (12.11.26 22:12):
Witam wszystkich,
zainteresowałem się tematem wybielania zębów i właśnie skończyłem czytanie wszystkich postów od strony 30 i polecam tym, którzy chcą zgłębić wiedzę na ten temat.
Właśnie z tego forum dowiedziałem się jakie są przyczyny niektórych dolegliwości, które posiadam.
Zdecydowałem się wybielić zęby Beyond'em Polus przez Pana Doktora Dominika. Muszę tylko dojechać parę km (to aż ponad 400! tak, tak). Panorama zrobiona, kamień zdjęty 3 tyg. temu - Panie Dominiku w najbliższy weekend się widzimy
Zaraz po powrocie przekażę na forum odczucia, po 14 dniach od wybielania również.
Pozdrawiam
Krzysztof

IP i czas połączenia logowane. [20052550]
[09.12.2012] 10:13
Krzysztof_1
Taka jest prawda Żona i tak jest zadowolona z wykonanych przez Pana czynności estetycznych w celu poprawienia uśmiechu oraz przekazania sugestii i wskazówek co do dalszego ulepszenia wyglądu zębów
Trident (12.12.07 18:43):
Witam ... o.k. ... rumienię się wirtualnie , a tak serio, cieszę się, ze Kraków się spodobał i są Państwo zadowoleni mimo braku zakwalifikowania żony do zabiegu po przejechaniu tylu kilometrów
Krzysztof_1 (12.12.06 21:28):

IP i czas połączenia logowane. [20055343]
[09.12.2012] 13:14
Arcibald
Wybielałem zęby w Łodzi w Mak-Laser w tym tygodniu, zapłaciłem jedyne 100 zł bo trafiłem akurat na promocję

IP i czas połączenia logowane. [20055783]
[09.12.2012] 20:45
bazaneffa
Ja wybielałam w White & Beaty ... był kupon za 99. Profesjonalnie nie powiem. Jednak efekt słabszy niż ten uzyskany kilka lat temu przy pomocy żelu Biała perła i pasów Crest Supreme.

IP i czas połączenia logowane. [20057099]
[10.12.2012] 10:07
tadeusz85
Po co to komu, ale jak juz wybielac to trzeba sie udac do dentysty moim zdaniem. http://www.sgef.pl/leasing-operacyjny-dla-fi rm.html

IP i czas połączenia logowane. [20058110]
[10.12.2012] 13:56
katie
Hej, ja byłam w anglii i tam zamówiłam szyny od firmy z netu, sama wycisk robie teraz jest cos podobnego w polsce sam wycisk robisz a maz szyny jak u dentysty.

IP i czas połączenia logowane. [20058574]
[10.12.2012] 22:08
i potem ...
dziasła jak u babci
katie (12.12.10 13:56):
Hej, ja byłam w anglii i tam zamówiłam szyny od firmy z netu, sama wycisk robie teraz jest cos podobnego w polsce sam wycisk robisz a maz szyny jak u dentysty.

IP i czas połączenia logowane. [20059667]
[11.12.2012] 15:51
KosmetologKRK
Witam, Czytając większość pytań jak i odpowiedzi postanowiłam napisać kilka zdań na temat wybielania zębów w GABINECIE KOSMETYCZNYM ponieważ właśnie w takim pracowałam ( jestem kosmetologiem) i wykonałam ich naprawde dużo.
Po pierwsze to wybielanie Kosmetyczne nie dentystyczne co za tym idzie efekt jest mniejszy. To raczej rozjaśnienie zębów z nabytych przebarwień (kawa,herbata, papierosy itd.) Nie mniej jednak co do efektu jest on bardzo indywidualny. Zarówno przy lampie LED jak i Beyond można uzyskać rozjaśnienie od 2 do 14 odcieni! Wiem bo kolor sprawdzałam zawsze przed i po zabiegu tak aby klient znał efekt wybielania.
Po drugie żel używany do zabiegu to 16 % nadtlenek wodoru zarejestrowany jako kosmetyk nie lek! Przez jego niskie stężenie nie ma potrzeby stosowania nakladek ochronnych na dziąsła. Dentyści najczęściej pracuja na żelach ok 2X mocniejszych (35%). Fakt- czasami występowało podrażnienie dziąseł co jest również indywidualną sprawą każdej osoby, nie mniej jednak znika ono do 2 h po zabiegu. Wszystkie informacje były zawsze przekazywane klientom : przeciwskazania, biała dieta, co można po czego nie itd.
Po trzecie cena - Jest niska jak za wybielanie zębów ponieważ nie wykonuje jej dentysta, efekt jest mniejszy ( choć nie zawsze - klienci nieraz narzekali na wybielanie zębów u dentysty) ale co z atym idzie najważniejszego nie ma możliwości zrobienia komuś krzywdy! Właściciele takich miejsc stawiają na odpowiedzialną i wykfalifikowaną kadre! Także moja rada jeśli macie zdrowe zadbane zęby jak i dziąsła zapraszam do wybielania kosmetycznego za niewielką cene. Jeśli macie piszczeć na temat tego typu zabiegu w gabinecie kosmetycznym idzcie do DENTYSTY! zapłacicie ok 1000 zł i raczej będziecie zadowoleni bez opowieści, że brak sprzetu stomatologicznego, że brak lekarza itp. za to znajdzie sie napewno taki co popiszczy, że drogo... Nie dogodzisz..
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20061063]
[12.12.2012] 10:56
ciekawy2354235
a jaki to gabinet ?
KosmetologKRK (12.12.11 15:51):

IP i czas połączenia logowane. [20062796]
[12.12.2012] 11:21
m_aaartuska
ja wybielałam ostatnio metodą Paris Smile. Całkiem fajnie wyszło. Zęby zostały oczyszczone z kawy, herbaty i papierosów (których palę bardzo dużo!). Zapłaciłam 199 zł, bo mają teraz jakąś promocję.
Wyglądało to tak, że dobrano mi z próbnika odcień zębów, potem posadzono na fotel (całkiem wygodny i oczyszczono zęby, nałożono żel na jakieś nakładki i naświetlano lampą ledową 15 min, po kilku minutach powtorzono czynnosc. Byłam zaskoczona, że zęby wcale mnie nie bolały, nie miałam też nadwrażliwości, gdzie przy paskach wybielających po 5 dniach nie mogłam nic jeść!!
Polecam! Lokalizacja może średnia bo jest to w Warszawie w galerii Reduta, ale za takie pieniądze i widoczny efekt nie ma co narzekać.

IP i czas połączenia logowane. [20062845]
[12.12.2012] 15:10
Maniek J
Witam jeśli kogoś interesuje wybielanie w Łodzi to polecam Mak-Laser. Niedawno to u nich robiłam i efekt jest super, skorzystałem akurat z promocji, zapłaciłem tylko stówkę.

IP i czas połączenia logowane. [20063414]
[12.12.2012] 15:15
arleta k
Hej, ja robiłam laserem wybielanie w Mak-Laser w Łodzi, efekt jest niezły a zapłaciłam tylko 100 zł, trafiłam akurat na świąteczną promocję

IP i czas połączenia logowane. [20063419]
[12.12.2012] 15:41
szkoda
Szkoda Mańku, że nie jesteś pewny Swojej płci to robiłAś czy zapłaciłeś , ale zamieszanie przy tym marketingu szeptanym jak człowiek chce być wiarygodny Poza tym z tego co widze, to na stronie można co najwyżej złapać wirusa komputerowego:
Strona, na którą chcesz wejść, zawiera złośliwe oprogramowanie.
Google Chrome zablokował na razie dostęp do mak-laser.pl.
Pewnie też po 7-14 dniach można sobie zdać sprawę, że to 100 zł można było wydać na coś pozytecznego i działającego, a nie cieszyć się chwile odwodnionymi zębami.
Maniek J (12.12.12 15:10):
Witam jeśli kogoś interesuje wybielanie w Łodzi to polecam Mak-Laser. Niedawno to u nich robiłam i efekt jest super, skorzystałem akurat z promocji, zapłaciłem tylko stówkę.

IP i czas połączenia logowane. [20063466]
[13.12.2012] 13:55
krawczykowski
Ja tam wybielałem zęby w dentestetica w krakowie i nie żałuję, super efekt. Moja dziewczyna chyba na nowo się we mnie zakochała Cały zabieg szybki, bezblesny (przynajmniej u mnie). Później oczywiście biała dietka, co dla mnie , faceta było trochę uciążliwe, ale chociaż warto było

IP i czas połączenia logowane. [20065660]
[13.12.2012] 14:03
ellenar
Wybielanie lampą beyond to jedyne skuteczne wybielanie na dłużej, jesli ktoś chce miec naprawde białe zęby ,a nie tylko sobie wmawiać, że tak jest, bo zapłacił słono za paski wybielające Ja skorzystałam po kilku latach zastanawiania się i nie żałuję. Zabieg wykonałam latem w Dentestetica Kraków i efekt jest do dziś, a na pewno będzie jeszcze długo długo

IP i czas połączenia logowane. [20065676]
[13.12.2012] 18:00
Trident
Witam
Do kosmetyczek...
a) działacie od listopada nielegalnie (polecam sprawdzenie nowej dyrektywy UE), Sanepid już ruszył, nie tylko do gabinetów kosmetycznych, ale zakazana jest nawet sprzedaż preparatów wybielających powyżej 0,1% (jeśli dobrze pamiętam) przez apteki, gabinety kosmetyczne, i internet (np. Allegro)
Każde, powtarzam KAŻDE wybielanie, nawet na 6% nakładkach musi rozpocząć lekarz.
Z tego co się dowiadywałem wiele firm wstrzymało produkcję jak np. paski blend-a-med, crest i itp. Problem mają też duże firmy jak np. Philips ...
Nie twierdzę, że jest to dobra ustawa, jest wręcz śmieszna i możliwe, że jak kilku "dziadków" z obecnej komisji UE straci kiedyś swoje stołki wszystko wróci do normy, ale pewnie potrwa to 1-3 lata ...
b) pisanie, że po 16% żelu i jednym "spotkaniu" jest zmiana o 14 odcieni ... nie wiem co napisać, może ... litości ? Może o 1,4 ? 2-3 o.k. uwierzę, ale to, że po zejściu zęby są matowe/odwodnione to nieznaczny, ze są wybielone ... w tych wypadkach pewnie kilka dni i po zabawie z 'wybieleniem', schodzi do 2-3 i tyle max ... i to przy łatwych przypadkach, ze ślicznym grubym szkliwem, więc nie mieszajmy ludziom w głowach i nie naciągajmy ich na zabiegi dla "kasy". LED tak jak ktoś ma jasne ząbki A1-D2/C1 i tyle.
KosmetologKRK (12.12.11 15:51): Pozdrawiam
www.trident.krakow.pl

IP i czas połączenia logowane. [20066132]
[13.12.2012] 18:14
Trident
Uważałbym na usługi Paris-Smile, gdyż moim zdaniem świadomie wprowadzają pacjenta w błąd, dziwnie jest na stronie www ... wszędzie cytują wspomnianą wyżej dyrektywę, tylko dziwnie ... niżej niż starą z 2005 roku , poza tym piszą, że nie wybielają nadtlenkiem wodoru, a dobrze wiedzą (skoro tak ładnie cytują dyrektywę) , że nie chodzi o nadtlenek wodoru jak składnik tylko jako substancje aktywnie uwalnianą ... Nie podają oczywiście czym wybielają na www, ale telefonicznie podają nadboran sodu, który rozkłada się do ... nadtlenku wodoru
"..Metody wybielania zębów są oparte na nadtlenku wodoru, który może być stosowany bezpośrednio lub tworzyć się z innych związków chemicznych, takich jak, nadtlenek karbamidu (mocznika), nadboran sodu i nadwęglan sodu..."
m_aaartuska (12.12.12 11:21): Pozdrawiam
www.trident.krakow.pl

IP i czas połączenia logowane. [20066166]
[14.12.2012] 20:39
affairz
Witam, czy opłaca się skorzystać z takiej usługi http://tablica.pl/oferta/laserowe-wybielanie -zebow-promocja-99zl-ID1KpiD.html#6534d9ab98 ;promoted;r:;s: salonu White&Beauty? Czy to jakieś zwykłe nabijanie ludzi w butelkę? pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [20069170]
[14.12.2012] 23:00
Trident
Strona 78 ...
affairz (12.12.14 20:39):
Witam, czy opłaca się skorzystać z takiej usługi http://tablica.pl/oferta/laserowe-wybielanie -zebow-promocja-99zl-ID1KpiD.html#6534d9ab98 ;promoted;r:;s: salonu White&Beauty? Czy to jakieś zwykłe nabijanie ludzi w butelkę? pozdrawiam.
Pozdrawiam
www.trident.krakow.pl

IP i czas połączenia logowane. [20069509]
[19.12.2012] 15:39
BaśkaO
Ja wybieliłam zęby w Indexmedice i efekt był oszałamiający. CHyba z 10 stopni różnicy między moimi naturalnymi zębami, a tymi po wybielaniu Re-we-la-cja. Zabieg nie trwał długo i był praktycznie bezbolesny. Później biała dietka i jest! Piękny uśmiech na długi czas

IP i czas połączenia logowane. [20080334]
[27.12.2012] 19:13
mal-gosia
Probowalam jakichś domowych sposobów - nie polecam, ale popieram poprzedniczki,które polecają metodę beyond - świetne i szybkie efekty, byłam tutajwww.sujka.com.pl i genialnie wyglądam, bardzo mi się podoba. Świetna obsluga, bo rozmowa odnosnie tego co robic, czego nie pomogła mi dojść do tego co spowodowalo, ze kiedys zeby troche zmieniły kolor ... ;/ Ale było minęło - teraz są śnieznobiałe, jak nie wiecie jeszcze jak wybielic zeby przed balem sylwestrowym to polecam tę metodę i gabinet dr Sujki.

IP i czas połączenia logowane. [20098725]

1 «   78 79 80 81 82   » 95 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat