o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Wybielanie zębów

1 2 3   » 102 Strony tematu:
[07.04.2003] 20:04
CRC
Mam pytanie odnośnie wybielania zębów. Czy ktoś moze sie tego podjął?? Sam nie wiem czy zaryzykować. Nie chodzi o paski tylko wybielanie u dentysty w gabiniecie. Nakłada jakis zel na 1 godzine. Sa roznie opinie. Jadni mowia ze pozniej moge miec zeby we wszytkich kolorach teczy natomiast inni ze ta metoda jest poprostu wspaniala i dziala idealnie w 100%. Ciekaw jestem Waszej opini. Czekam na odpowiedzi...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.04.2003] 23:02
zuza
Podjelam sie temu zabiegowi u stomatologa i efekt jest rewelacyjny!!!Zkladasz zel na noc przez niecaly tydzien i po tym czasie sa juz pierwsze efekty.Niestety jednak jest to kosztowne ale zapewniam, ze efekt jest gwarantowany!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [701559]
[03.06.2003] 16:23
Variable
Zel jest stary, zelu sie nie robi...jest nowa metoda

IP i czas połączenia logowane. [869386]
[26.06.2003] 23:32
waikiki
ja miałem wybielane ząbki .. i nie jest to takie piekne jak sie mówi
po pierwsze trwa to u różnych osób różnie ( u mnie 2tyg, co noc żel na żeby i ochraniacze
po drugie . najpierw trzeba wywalić kupę kasy ma wyleczenie ząbków! ... jakakolwiek próchnica dyskwalifikuje.
po trzecie: już założone plomby się nie wybielą razem z zębami!, jeśli sa na niewidocznych powierzchniach to pal je lich, ale jeśli na przednich zębach to należy je po wybieleniu usunąć i ponownie załozyc ... dodatkowa kasa i borowanie

PS. nie mylić wybielania z lakierowaniem, bo to nie to samo!!!

i na koniec... u mnie wybielenie o 2 tony i koniec, dalej sie nie wybielają, więc nie mam żółtych tylko kremowe, o śnieżnobiałych jak powiedział dentysta mogę zapomnieć (geny!, itp)
a do tego zęby które pociemniały np po truciu, wybielają się gorzej niż reszta.

w razie pytań ... pytać

IP i czas połączenia logowane. [951526]
[10.08.2003] 15:06
Księżna Piekła Zachodniego
A paski whitestrips? Czy ktoś je stosował? jakie dają efekty? Lepsze czy gorsze niż taka przyjemność w gabinecie dentystycznym?

IP i czas połączenia logowane. [1095809]
[29.11.2014] 10:40
[10.08.2003] 23:31
Gregorian
Na ZUBY to nie ma jak soda oczyszczona! Podono niszczy szkliwo ale dziala wysmienicie!

IP i czas połączenia logowane. [1097328]
[18.01.2004] 15:59
Imagination  imagination@tlen.pl
zastosowalem w tamtym roku paski,ktore dzialaja rewelacyjnie bez zadnych dodatkowych klopotow i chodzenia do stomatologa,ktory tez kasuje.
Roznice w kolorze uzyskujesz w super szybkim czasie i do tej pory sa biale.
Mozna tylko dalej polecac.

IP i czas połączenia logowane. [1896523]
[28.01.2004] 00:59
agatadem
a ile kosztuje samo wybielenie zebow kiedy zrobi to dentysta w gabinecie?

IP i czas połączenia logowane. [1944974]
[31.01.2004] 16:06
Anna
Imagination,zdradz nazwe tych cudownych paskow,cene(niestety) tez dziex

powiedzcie mi ludzie,powiedzcie wszyscy, czy lepiej żyć w brudzie, czy lepiej być czystym...

IP i czas połączenia logowane. [1962979]
[31.01.2004] 16:40
Imagination
Aniu paski,ktore uzylem sa to blend-a-med "Whitestrips",a tanio mozna je kupic na stroncewww.ebay.de.Udalo mi sie kupic 56 sztuk za 19,00€.

IP i czas połączenia logowane. [1963105]
[31.01.2004] 16:41
Imagination
Ten adres towww.ebay.de

IP i czas połączenia logowane. [1963108]
[05.05.2005] 13:04
Sergio
Gwiazdy filmowe nie wybielają zębów żadnymi żelami albo paskami tylko mają założone tzw. licówki - cienkie porcelanowe powłoki zakładane bezpośrednio na powierzchnię zęba.
Licówki pozwalają także skorygować kształt zębów, zamaskować starcia lub niewielkie złamania oraz wady szkliwa.
I to cała tajemnica równych i białych zębów gwiazd filmowych.

Niestety licówki nie są tanim rozwiązaniem -- koszt 1 sztuki (na jeden ząb) to około 700 zł.

IP i czas połączenia logowane. [4215007]
[05.05.2005] 17:53
justynaa
no ja tez ardzo chcialabym zrobic cos z zabkami,bardzo sie ich wstydze,od kiedy tylko pamietam,byl to dla mnie koszmar,ale one po prostu takie sa, od zawsze,w szkole podstawowej i na poczatku sredniej wysmiewano sie ze mnie z tego powodu, to bylo bardzo przykre!do tej pory mam \"kompleks brzydkich zebow\" i czuje sie przez nie gorsza. na wybielanie w gabinecie mnie nie stac, pasty wybielajace raczej nie daja zadowalajacych efektow, wiec moze wyprobuje jakis srodek,tylko nie wiem dokladnie jaki. a jak wy radzicie sobie z brzydkimi zabkami??

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.

IP i czas połączenia logowane. [4216451]
[11.05.2005] 20:35
emzeta
Kochani!!! Pawda o zębach jest taka;kość się dziedziczy po którymś z przodków;( może być po jednym z rodziców , może być po dziadkach). Jednocześnie "przejmują" one też pewne zachowania , tzn. mogą być podatne bardziej lub mniej np. na wybielanie. Jak zachowają się wasze zęby przy wybielaniu?- nikt nie wie! Dlatego nigdy nie dawajcie wiary zapewnieniom, że efekt będzie na pewno! Siedzę w zębach od 20 lat z okładem i wiem na razie jedno:
naciągaczy jest mnóstwo i niestety dotyczy to również lekarzy-dentystów. Przykro mi to pisać ,ale niestety teraz panuje taka "moda": po trupach -do celu... Tylko, że nie widać tu coraz częściej PACJENTA!!! A pomagają w tym nowe mody; chociażby taka na wybielanie zębów. Oczywiście są tacy co będą zadowoleni, ale i tacy, którzy nie wybielą sobie zębów ani o ton (a i tak dentysta pieniądze zarbi). Poza tym chciałam Was poinformowac jeszcze o jednej sprawie...W Lublinie taki zabieg w gabinecie kosztuje ok.700 zł. Gabinety jednak nie uprzedzają o tym, że jest to zabieg :
1. " nie całkiem nieszkodliwy dla zębów"/ bo to niestety jest chemia.../
2. że po pewnym okresie- zabieg trzeba powtórzyć
3. i że po wybielaniu zęby są wraliwsze (dlatego też pod koniec zabiegu lakieruje się je)
2 i 3 punkt znów jest zależny od kości.
Niestety nasze prawo nie ukarze żadnego dentysty za te 'niedociągnięcia " w informowaniu pacjenta, dlatego porządnie się zastanówcie: "czy aby na pewno za wszelką cenę chcecie być
tak piękni"Co do tych licówek na zębach u amerykańskich aktorów - to niestety to nie są licówki - tylko tzw. IMPLANTY= sztuczne zęby wkręcane w kość tak jak śruba tyle że z tytanu.
( u nas też niektórzy juz to robią od kilku ładnych lat, tyle że ze względu na dużą ilość odrzutów i związanych z tym procesów sądowych teraz zabezpieczają się odpowiednio spreparowaną umową o nie dochodzenu żadnych roszczeń przez pacjenta)

IP i czas połączenia logowane. [4251638]
[27.05.2005] 22:43
WYGIBASS
Ja własnie kupiłem na allegro żel 35%. moje zęby sa żółte po tetracyklinie. I zamierzam sam je sobie wybielić. O efektach napisze po mojej "kuracji". Przed zabiegiem przeprowadzam fluorowanie zębów bo po mogą ząbki boleć. Czeka mnie jeszcze wizyta kontrolna u dentysty i ewentualne leczenie próchnicy.

IP i czas połączenia logowane. [4331515]
[07.08.2005] 14:23
inezka
Ja wybielałam u dentystki. Mam białe zęby, ale mam obsesję na ich punkcie. Normalnie myję pastami wybielającymi, ale było mi mało. Więc tak: zęby muszą być zdrowe, dentystka nałożyła mi żel wybielający i miałam go trzymać 20 min.(można i dłużej, ale okropnie piecze). Ewentualnie po 14 dniach można dobielać. Zel nakłada się w gabinecie dent. i po jego wypłukaniu widać efekty natychmiast, chociaż ten żel tak naprawdę wybiela jeszcze przez ok.10 dni i dopiero po tym czasie widać końcowy efekt. Ja po jednej kuracji mam zęby wybielone o 4 tony. A naprawdę miałam bardzo białe przed. Teraz mam dosłownie śnieżną biel i nie wygląda to naturalnie. Tak że trochę przesadziłam. Ale jak ktoś ma duże przebarwienia to polecam. Całość kosztowała 500zł. Każde kolejne ewentualne dobielanie trzeba opłacać. Zyczę powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [4741604]
[05.11.2005] 10:57
aszka90  aszka15-15@tlen.pl
Hmmm... A wiecie co to szczoteczka do zebów..?;] Poradz się stomatologa jaka pastę najlepiej używać. Zeby zostaw w spokoju... pozdro.. Kiedy jedno spada w dół.. Drugie ciągnie je ku górze... Happysad

IP i czas połączenia logowane. [5421990]
[28.11.2005] 20:25
swiss
wiele sie dowiedzialem i mam zamiar jutro leciec do apteki, doradzic sie jeszcze milej pani i kupic jakis produkt ktory wybieli moje zabki co oni mi w szkole powiedza czego w necie nie znajde??

IP i czas połączenia logowane. [5631556]
[13.01.2006] 11:59
kasaja  -@tlen.pl
Mam zęby zabarwione po tetracyklinie. Poddałam się wybielaniu metodą BRITe (żel + lampa, zabieg trwa ok 1 godz. i kosztuje ok. 2000zł). Ząbki zrobiły się niesamowicie białe, ale plamy po tetracylkinie zostały!!!! Co więcej po ok. pół roku od zabiegu białe przestały być - pomimo zapewnień że efekt będzie się utrzymywał przez okres min. roku do trech a nawet pięciu lat. I jeszcze jedno ból po wybielaniu jest nie do zniesienia. Apap i ibuprom niiewiele pomogły. Męka trwała w moim przypadku 24 godziny. Ponoć to standard.

IP i czas połączenia logowane. [6033600]
[15.01.2006] 18:15
kba
Jak działają paski whitestrips?Czy warto je zastosować?Na jak długo wybielają zeby?

IP i czas połączenia logowane. [6054027]
[16.01.2006] 11:49
aluska29
mam martwa jedynke byla leczona kanałowo i tu byl blad debila-dentysty,a teraz ja cierpie i uzywalam pasków wybielajacych aquafresh i szzcerze mowiac nic nie daja niedosc ze ta jedynka byla taka sama ciemna jak przedtem to i reszte nie ruszyło, znalażłam na necie oferte lamp BEYOND i zamierzam wyprobowac te metody a moze robil ktos z was??

IP i czas połączenia logowane. [6059192]
[20.01.2006] 07:43
katarin83
Wybielanie w gabinecie niszczy szkliwo, powoduje odwapnienia i osłabia zęby.Efekt w wiekszości bywa zadowalający ale jezeli ktoś nie dba o takie zęby to one bardzo szybko "nabierają"kolorów. Dentysta doradzil mi, żebym kupiła sobie wybielającą pastę i po myciu zębów żebym nie piła kawy i innych płynów które powodują przebarwienia. Kolor zębów jaki mamy zalezy od genów, tego co pijemy, spożywamy, od ilości kwasów żołądkowych, leków jakie bierzemy, palenia.

IP i czas połączenia logowane. [6091309]
[27.01.2006] 13:26
Foomfelcia
hmm a znacie może jakieś domowe sposoby? czytałm gdzieś że nacieranie zebów skórką cytryny 2 razy dziennie pomaga.. ale nie próbowałam.. wiecie może czy to działa? ...Nasze życie jest jak ocean,
miłość nie umiera, granic nie ma,
kocham każdy dzień, kocham życie,
miłość w naszych żyłach tętni szybciej...

IP i czas połączenia logowane. [6153406]
[23.06.2006] 15:39
Szi.
inezka (05.08.07 14:23):
Ja wybielałam u dentystki. Mam białe zęby, ale mam obsesję na ich punkcie. Normalnie myję pastami wybielającymi, ale było mi mało. Więc tak: zęby muszą być zdrowe, dentystka nałożyła mi żel wybielający i miałam go trzymać 20 min.(można i dłużej, ale okropnie piecze). Ewentualnie po 14 dniach można dobielać. Zel nakłada się w gabinecie dent. i po jego wypłukaniu widać efekty natychmiast, chociaż ten żel tak naprawdę wybiela jeszcze przez ok.10 dni i dopiero po tym czasie widać końcowy efekt. Ja po jednej kuracji mam zęby wybielone o 4 tony. A naprawdę miałam bardzo białe przed. Teraz mam dosłownie śnieżną biel i nie wygląda to naturalnie. Tak że trochę przesadziłam. Ale jak ktoś ma duże przebarwienia to polecam. Całość kosztowała 500zł. Każde kolejne ewentualne dobielanie trzeba opłacać. Zyczę powodzenia.

Inezka, skąd jesteś?

IP i czas połączenia logowane. [7385301]
[19.07.2006] 21:11
agula676767
strasznie niszczy szkliwo takie nacieranie cytryna i potem bedziesz miała czarne zeby a nie białe boo ci sie beda jeszcze bardziej psuły ja tre sola zęby zmieszana z pogniecionym ogórkiem działa naprawde spróbuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [7622443]
[27.07.2006] 00:52
dicembre1
Ja szczerze wam mówię że nigdy nie chodziłem na wybilelanie do dentysty ale stosuję pastę elmex (tą pomarańczową bo jest jeszcze zieona koszt to ok 9-14zł) i dodtatkowo stosuję blenda med bo elmex jest raczej na zęby niż na oddech. ale zęby mjam bioałe może nie tak idealnie ale efetry stosowania elmexa widać i na zęby też wpływa jaka jest szczoteczka najlepsza jest taka która ma miękkie włosie, ważnbe jest też aby włosie było ustawione pod różnym kątem chodzi o to żeby dokładnie umyć niedostępne miejsca.A poza tym to myję zęby 3razy dziennie i nie potrzebuję wybielania (jak nie stosowałem elmexa było nieco gorzej).

IP i czas połączenia logowane. [7696497]
[30.07.2006] 03:16
hendryk11
tylko colgate

IP i czas połączenia logowane. [7727453]
[31.07.2006] 01:43
dicembre1
niestety nie zgodzę się z tobą najlepsza pasta to ELMEX można stosować dodatkowo BLENDA MED i DENIVIT

IP i czas połączenia logowane. [7735610]
[02.08.2006] 20:57
Maugoha
byle nie kupowac strzykawek na allegro, gdyz nie trzymaja sie zebow i wybielanie jest trudne i nieskuteczne. moja siostra robila ten zabieg u dentysty, dala co prawda ok 300 zl ale podzialalo. za to z domowych metod probowalam colgate simply white i jest skuteczne

IP i czas połączenia logowane. [7764908]
[02.08.2006] 23:45
MIKE2005
CZY KTOŚ JUŻ WYBIELAŁ SOBIE ZĄBKI METODĄ BEYOND?BARDZO PROSZĘ O PODANIE REZULTATÓW, CZY POLECA?JAKI BYŁ KOSZT ZABIEGU, CZY WARTO BYŁO?

IP i czas połączenia logowane. [7766639]
[10.08.2006] 13:38
donkwiatek
agatadem (04.01.28 00:59):
a ile kosztuje samo wybielenie zebow kiedy zrobi to dentysta w gabinecie?

u mojej p. stomatolog wybielanie ząbków najnowocześniejszym sprzętem- lampą bayon w 30 minut kosztuje 300 zeta , efekty rewelacyjne. promocja trwa do końca wakacji , potem już 600 zeta. pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [7842777]

1 2 3   » 102 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat