o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dobre i złe serwisy
 » Odpowiedz na ten temat

Dobry broker kurierski przy wysyłkach za granicę

1 2 3 4 Strony tematu:
[09.11.2011] 12:02
Yellow_man
Chciałem polecić ostatnio prężnie rozwijającego się na rynku mocno konkurecyjnym pośrednika kurierskiego- wwww.wysylamtaniej.pl
Wydawałoby się, że broker jak każdy inny, ale obecnie moim zdaniem prezentuje wysoką jakość usług i coraz szerszy wachlarz usług-skusiła mnie obecna promocja wysyłki do Niemiec ponieważ jestem zmuszony kilka razy w miesiącu wysyłać tam dużą ilość paczek- no i od kiedy korzystam z ich promocji, zdecydowanie więcej pieniędzy zostaje mi w kieszeni.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.11.2011] 02:34
Olo121
bo niskie ceny mają

Ceny rzeczywiście niskie, ale dlaczego? Umie mi ktoś to jakoś wytłumaczyć? Kurierzy mają zazwyczaj 2x większe ołaty... jak to jest?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19025181]
[14.11.2011] 12:18
gość12345
to samo jest na kurjerzy.pl, furgonetka.pl, dwiepaczki.pl, a wszystkie te firmy można porównać na kurierem.pl tu http://www.kurierem.pl/firmy-kurierskie

IP i czas połączenia logowane. [19026029]
[15.11.2011] 14:04
ignacyy
dobry polecam
http://wizualizacjearchitektoniczne.wordpres s.com/

IP i czas połączenia logowane. [19030134]
[17.11.2011] 08:34
Jacekraków
Oj widzę, że rośnie nam konkurencja dla poczty polskiej.

IP i czas połączenia logowane. [19037115]
[25.03.2017] 16:32
[21.11.2011] 15:23
Putin11
@YellowMAN porównuję ceny i ta firma o której piszesz ma dosc konkurencyjne ciekawe jak z dostawą będzie, czy tak jak piszą następnego dnia ale mysle ze bedzie dobrze...

IP i czas połączenia logowane. [19055510]
[24.11.2011] 08:50
Tomek28
Ja wysyłałem od nich przesyłkę do Niemiec i elegancko poszło. Mają zniżkę 70% też do Wielkiej Brytanii.

IP i czas połączenia logowane. [19067441]
[27.11.2011] 10:29
MarekBiedrończyk
Korzystałem już z różnych pośredników. Tylko, że ja sporo przesyłam i potrzebowałem kogoś sensownego, bo sprzedaje na allegro, no i tutaj potwierdzę waszą opinie odnośnie wysylamtaniej.pl a teraz jak idą święta to tego wysyłania będzie więcej.

IP i czas połączenia logowane. [19080495]
[18.12.2011] 11:28
Alek_ddd
No własnie, jeśli prowadzi się sprzedaż na allegro,to oni mają świetną tą opcję, że można połączyć konto na wysylamtaniej.pl z kontem allegro i zlecenia przesyłek realizowane są w dużej mierze automatycznie, nie musimy tego pilnować sami- mamy o wiele mniej roboty i o wiele więcej czasu na inne sprawy, których, gdy prowadzi się swoją działalność nie brakuje.

IP i czas połączenia logowane. [19146027]
[20.12.2011] 00:09
Drugi_raz
Pośrednik o którym piszecie to świetna alternatywa dla osób, które nie lubią potyczek z dużymi firmami, są młodą, świeżą firmą i takie też odczuwa się podejście do klienta, konkretne, rzeczowe i bardzo lojalne, polecam

IP i czas połączenia logowane. [19152671]
[21.12.2011] 22:47
Marta_De
Ktoś wcześniej pytał się, dlaczego pośrednicy mają niższe ceny... A czy mnie, szarego człowieczka, który chce wysłać paczkę jak najtaniej, to tak na prawdę obchodzi? NIE! Ja chcę wysłać paczkę, możliwie najtaniej, najszybciej i najmilej. A im więcej wysyłam paczek, tym więcej mi na tym zależy. Allegro i inne e-commerce, to dziś chleb powszedni.
A żeby zdobyć klienta, trzeba być lepszym od innych.
Też często korzystam z wysylamtaniej. Lubie ich, bo jest baaardzo szybko i tanio! A przy tym nie muszę dzownić do ups, bo brak zgłoszenia na stronie i martwić się gdy na dhl error mi wyskakuje
Polecam i pozdrawiam!

IP i czas połączenia logowane. [19159439]
[21.12.2011] 22:53
Sylwester_78
Alek_ddd (11.12.18 11:28):
No własnie, jeśli prowadzi się sprzedaż na allegro,to oni mają świetną tą opcję, że można połączyć konto na wysylamtaniej.pl z kontem allegro i zlecenia przesyłek realizowane są w dużej mierze automatycznie, nie musimy tego pilnować sami- mamy o wiele mniej roboty i o wiele więcej czasu na inne sprawy, których, gdy prowadzi się swoją działalność nie brakuje.

Tak, to jest plus! Ja wczoraj wyszedłem z siebie! Listonosz przyniósł mi przesyłkę - PREZENT dla żony. Miało być body i pończochy. Są same pończochy i paragon (no oby dwie rzeczy. Dziwne, że przyszła tylko ta tańsza). Sprzedający oczywiście ma zapełnioną pocztę w komórce, na maile nie odpisuje. Zero z nim kontaktu. Święta tuż, tuż. Kasy nie ma, body nie ma. I żeby nie było, rzeczy zamówiłem na początku grudnia!
Pytanie człowiek jest nie ogarnięty, czy oszust?
Gdyby miał połączone konta, miałby problem z głowy. I by nie oszukiwał!
Ludziom, którzy mają wiele negatywów - odnośnie braku rzeczy w paczkach (a kto to wcześniej sprawdza) Allegro powinno narzucać współpracę z pośrednikiem! Choć by i z wysylamtaniej PL! Przynajmniej byłaby pewność przesyłki.

IP i czas połączenia logowane. [19159462]
[22.12.2011] 21:31
Karol_Wawa
Ja mama podpisaną z nimi (wysylam taniej) umowę. Obsługują moje konto Allegro. Jeszcze nie miałem z nimi żadnej nieprzyjemności. Także polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19162225]
[22.12.2011] 21:49
Michał_Kowal
Olo121 (11.11.14 02:34):
bo niskie ceny mają

Ceny rzeczywiście niskie, ale dlaczego? Umie mi ktoś to jakoś wytłumaczyć? Kurierzy mają zazwyczaj 2x większe ołaty... jak to jest?

A ja Pani powiem, bo wiem Broker jest pośrednikiem między Panią a firmą kurierską. Jak wiadomo ta druga jest zazwyczaj ogromna - ma masę oddziałów, setkę telefonów i ciężko z nią na każdym kroku. Taki broker (np. wysylam taniej) nie ma ani samochodów, ani magazynów. Jedynym ich "bagażem" jest platforma, na której Pani może zamówić usługę. Może ona być prowadzona np. tylko przez jedną osobę, no max. kilka. Te osoby (ta osoba) właśnie podpisuje umowę z firmą kurierską (np wysylam taniej z ups, wiadomo ups ma renomę i jest ogólnoświatowe). Taka korporacja negocjuje ceny z pośrednikiem - zazwyczaj jest zadowolona i daje mu korzyste warunki. Pani jako kilentka wchodzi na stronę i składa zamówienie, zamówienie to pośrednik przekazuje firmie kurierskiej.
Pani płaci mniej, jest zadowolona bo nie ma problemów z paczką, która zazwyczaj dochodzi w try miga!
Polecam brokerów, sam korzystam. Oczywiście najpierw zagłębiłem się w temat, popytałem, popatrzyłam i wybrałem.
Michał.

IP i czas połączenia logowane. [19162286]
[05.01.2012] 10:12
grarus
Ja korzystam z usług serwisu Furgonetka.pl - mają połączenie m.in. z Allegro, dzięki czemu mogę błyskawicznie pobierać dane i nadawać towar. No i ceny konkurencyjne, 18 zł za paczkę, a jak wysyłasz 50 lub więcej miesięcznie to dają Ci rabaty dlatego ja obecnie za paczkę mam 17 zł z groszami. Polecam wszystkim

IP i czas połączenia logowane. [19206947]
[14.01.2012] 03:32
goikk
" 18 zł za paczkę" - to trochę drogo... inne firmy mają taniej, warto poszukać

IP i czas połączenia logowane. [19232554]
[15.01.2012] 15:52
AdrianEx
w necie jest duż takich pośredników i ceny są jakoś 2 razy niższe niż u normalnego kuriera - pośrednik to jest to Tanio a jakość taka sama

IP i czas połączenia logowane. [19236530]
[16.01.2012] 11:01
smigol1
Żyjąc w dobie komputerów możemy stwierdzić, że dobre zareklamowanie strony internetowej jest kluczem do sukcesu. Reklama pomaga w przyciągnięciu potencjalnych klientów, co może owocować rozwojem danej firmy. Jest to również sposób na pokazanie tego czym się zajmujemy i co możemy zaoferować innym. Tworząc stronę poświęconą właśnie reklamom - dajemy Państwu możliwość doskonałego zaprezentowania swojej prywatnej, firmowej czy innej ciekawej strony internetowej. Zapraszam do rejestracji i zareklamowania się u nas link w stopce http://e-forumreklamowe.pl - Darmowa reklama twojej strony.

IP i czas połączenia logowane. [19238887]
[07.03.2012] 23:00
nikita.ok
Ja polecamwww.apaczka.pl są na prawdę solidni, ja wysyłam często paczki około 30kg i są na czas, cena mnie satysfakcjonuje, a mój zagraniczny odbiorca też nie narzeka.

IP i czas połączenia logowane. [19379172]
[18.04.2012] 17:42
Kalinka33
Dla mnie najlepszy jest broker wysylam taniej pl. Wybiera najlepszego dostawcę za mnie. Stawki mają lepiej wynegocjowane niżbyśmy skorzystali bezpośrednio z określonego kuriera. Wysyłałam u nich już kilka razy i wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku

IP i czas połączenia logowane. [19483015]
[18.04.2012] 20:21
matrix_master
Co sądzicie o firmie kurierskiej Siódemka ? http://www.hodowlewpolsce.pl - Hodowle w Polsce - Najnowszy Serwis Ogłoszeń Dla Miłośników Zwierząt i Roślin

IP i czas połączenia logowane. [19483353]
[26.04.2012] 13:08
Irena35
Ja też mam dobre doświadczenia z wysyłam taniej. Godny polecenia broker. Mają super promocje zwłaszcza na wysyłki zagraniczne do Anglii czy Niemiec. Od dłuższego czasu z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona bo wszystko dochodzi szybo, tanio i w całości

IP i czas połączenia logowane. [19501804]
[28.04.2012] 02:23
ELINA9
ja również polecam wysylamtaniej pl. Działają rewelacyjnie. W zasadzie wszystkie stawki mają mniejsze niż u kurierów i ponoszą pełną odpowiedzialność. Korzystałam z nich kilka razy i za każdym razem było wszystko w porządku.

IP i czas połączenia logowane. [19506460]
[07.06.2012] 01:57
kobza-waw
wysyłając np. przez DHL Express w punkcie pakietem ekonomicznym cena jest bardzo podobna. http://www.przesylkidhl.pl/krajowe/placegoto wka/pakietekonomiczny/

IP i czas połączenia logowane. [19601641]
[21.06.2012] 17:18
minia45
ja również polecam wysylamtaniej pl. To jest rewelacyjnie działający broker. W zasadzie wszystkie stawki mają mniejsze niż u kurierów i ponoszą pełną odpowiedzialność. Korzystałam z nich kilka razy i za każdym razem było wszystko w porządku.Mają też super promocje na wysyłki zagraniczne

IP i czas połączenia logowane. [19637067]
[22.06.2012] 13:58
tubuś
ja wysylam tylko brokerami kurierskimi dla mnie najkorzystniej wychodzi logisticsystem.pl bo wysylam sporo palet w kraju i maja dobre ceny

IP i czas połączenia logowane. [19638953]
[25.06.2012] 12:55
majki85
Jak korzystam zwww.ainkurier.pl nie miałem z nimi problemów, wysyłam jedynie przesyłki za granicę więc dlatego AIN jest dla mnie najlepszy, zajmuje się tylko przesyłkami międzynarodowymi, obsługa miła i potrafi odpowiedzieć na każde pytanie.

IP i czas połączenia logowane. [19646491]
[14.07.2012] 00:50
Tamarka34
ja osobiście zachwalam wysylam taniej..korzystałam nich już kilkakrotnie i ani razu mnie nie zawiedli. Działają szybko, sprawnie i przede wszystkim tanio..a w dzisiejszych czasach jest to niezwykle istotne

IP i czas połączenia logowane. [19695912]
[21.08.2012] 22:28
Genniu
Ja korzystam od kilku miesięcy z wysyłam taniej i jestem bardzo zadowolony. Mają niskie stawki, duże upusty na wysyłki zagraniczne i ogólnie dobrze się z nimi współpracuje. Broker godny polecenia

IP i czas połączenia logowane. [19785541]
[03.03.2013] 11:26
Dafsan
Ja od dłuższego czasu, podobnie jak kolega powyżej, mam podpisaną umowę z firmą wysyłkową wysyłaj taniej. Min. dlatego, że są rzetelni, przesyłki zawsze docierają w odpowiednim stanie i bardzo szybko do punktu docelowego.

IP i czas połączenia logowane. [20284574]
[05.03.2013] 12:04
Cenaworn
Yellow_man dzięki za polecenie tej firmy. Nawet nie masz pojęcia ile kasy zaoszczędziłem dzięki wybraniu ich do wysyłania moich przesyłek do Anglii .

IP i czas połączenia logowane. [20290216]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat