o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

szkoła policealna progres opinia

1 2 3   » 11 Strony tematu:
[07.11.2011] 23:30
klasz
Hej! Chciałam zapytać o opinie dotyczące tej szkoły w Warszawie. Zapisałam się na kurs wizażu i stylizacji. Póki co idzie mi dobrze, ale może ktoś by mi powiedział jak wygląda i czy w ogóle jest końcowy egzamin?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.11.2011] 22:41
Panni
Chodziłam do Progresu, robiłam tam kurs fryzjerstwa, ale rok temu skończyłam. Miło wspominam, poznałam super ludzi. Jeżeli chodzi o to czego tam się nauczyłam to faktycznie zajęcia dużo mi dały. Dyplom się przydał, zresztą w moim zawodzie tak naprawdę trzeba mieć ich jak najwięcej. Nie było drogo, a naprawdę sympatycznie, zajęcia profesjonalne.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19008083]
[07.12.2011] 12:40
enwa
Chodzę na kurs informatyki, jestem po studiach ale jak to się mówi nauki nigdy za wiele. Zajęcia super, dużo dowiaduję się na nich nowych rzeczy i utrwalam to czego nauczyłam się wcześniej. Sale i w ogóle budynek dobrze przystosowany do nauki, niczego można powiedzieć nie brakuje. Fajna atmosfera, ludzie sympatyczni. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19114494]
[12.01.2012] 20:24
Sełka
Ja też jestem na BHP tyle że w Progresie. Zajęcia bardzo ciekawe, podstawy statystyki, ekonomiki i organizacji, podstawy mechaniki, konstrukcji, budowy maszyn i rysunku technicznego, techniczne bezpieczeństwo pracy itd. Chodzę na każde zajęcia bo prowadzą je bardzo dobrze przygotowani nauczyciele i przede wszystkim te zajęcia są ciekawe. Wreszcie jestem w takim wieku, że mogę uczyć się tego co mnie naprawdę interesuje.

IP i czas połączenia logowane. [19228822]
[20.01.2012] 13:09
mini-midi
Hej! Szukam informacji i nie wiem czemu nie potrafię jej nigdzie znaleźć. Chyba jakoś niezgrabnie poruszam się po internecie ale do rzeczy - interesuje mnie kurs masażu klasycznego. Może trochę nietypowe, ale skończyłam niedawno rehabilitację i chciałabym sobie zrobić jakieś dodatkowe kursy. Polecicie mi jakąś szkołę? Z góry dzięki!

IP i czas połączenia logowane. [19249927]
[28.03.2017] 04:29
[06.02.2012] 22:30
Klaj
Czy jest ktoś kto chodził do Progresu na dziennikarstwo? Chciałabym się zapisać na ten kierunek. O szkole czytałam opinie bardzo pozytywne, natomiast chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat samego kierunku. Czy zajęcia są ciekawe? Czy faktycznie można się czegoś nauczyć? Ile kosztuje taki kurs?

IP i czas połączenia logowane. [19299976]
[07.02.2012] 18:12
nowel05
Dokładnie, najlepiej jest pytać o kadrę. Mam znajomego, który musiał iść do liceum dla dorosłych i tam zrobić maturę i poszedł właśnie tam do progresu. Za często z nim na temat nauki nie gadałam, ale mówił, że wreszcie trafił na spoko nauczycieli, którzy wymagają ale też i uczą. Szkoła to nie sam budynek, to przede wszystkim ludzie, o nich zawsze pytaj!

IP i czas połączenia logowane. [19301775]
[09.02.2012] 18:05
Bożenka
Muszę się zapisać na kurs agroturystyki. Potrzebuję zrobić coś takiego bo przyda mi się do pracy. Sporo moich znajomych teraz robi najróżniejsze kursy, a to do pracy a to dla samych siebie - warto w ten sposób rozwijać swoje zainteresowania.

IP i czas połączenia logowane. [19306789]
[13.02.2012] 09:17
klasz
Nigdy nie słyszałam o szkole do której podajesz linka wyżej. Jednak progres jest dosyć znany, przynajmniej tak mi się wydaje. Nazwa wielokrotnie wcześniej obijała mi się o uszy, a to już jest ważne bo przynajmniej idziesz do miejsca znanego, możesz się więcej na jego temat dowiedzieć od ludzi. Ja do jakiejś szkoły "krzak" bym nie poszła na pewno.

IP i czas połączenia logowane. [19316839]
[07.03.2012] 15:44
Żabka
Ja nie mogłam dokończyć 3 lata temu liceum ze względu na to, że zaszłam w ciążę. Myślałam, że skończył się cały świat, ale na szczęście istnieje coś takiego jak właśnie liceum dla dorosłych. Moja córcia ma już 2 latka, a ja od września planuję kontynuować naukę. Chcę zrobić maturę i iść na studia. Szkoda, że nie z rówieśnikami, ale tak naprawdę teraz widzę, że jak ktoś chce to może wszystko pogodzić. Czy w Progresie się coś płaci za to liceum dla dorosłych czy jest darmowe?

IP i czas połączenia logowane. [19378024]
[09.03.2012] 11:55
klasz
" Żabko". Bardzo dobrze, że zdecydowałaś się na powrót do szkoły. Moim zdaniem to świetna decyzja. W ogóle dobrze, że ludzie, którzy z jakiś powodów nie mogli zrobić wcześniej matury, mogą ją zrobić bez problemu w tego typu szkołach. W Progresie liceum dla dorosłych jest akurat darmowe. Płaci się za szkołę policealną, ale to też nie za wszystkie kierunki. Życzę Ci powodzenia i mocno trzymam kciuki żeby Ci się udało!

IP i czas połączenia logowane. [19382415]
[15.03.2012] 23:29
Żabka
Decyzja nie była łatwa, ale myślę, że jest to jedyna dobra decyzja! Chcę coś zrobić dla siebie, chcę się dalej uczyć i rozwijać. Zresztą myślę, że moja córka będzie ze mnie w przyszłości dumna. Rozglądam się po tych szkołach, sporo dobrych jest opinii, o progresie również. pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa!

IP i czas połączenia logowane. [19399423]
[18.03.2012] 17:41
Hajka
Żałuję, że ja się w porę nie ogarnęłam i nie zapisałam się na żaden kurs. Od dawna marzyłam o tym żeby rozwijać swoje zainteresowania i iść na coś związanego z fotografią. Chciałabym żeby właśnie z tą dziedziną było związane moje życie zawodowe. W Progresie znalazłam interesujący mnie kurs, ale muszę czekać do września.

IP i czas połączenia logowane. [19405576]
[19.03.2012] 13:10
Żabka
No niestety czasami się tak zdarza. Mnie się wydaje, że lepiej późno niż wcale. Dobrze, że w porę się zorientowałaś i dobrze, że podjęłaś decyzję, że chcesz. Wydaje mi się, że będziesz zadowolona z wyboru. Ostatnio przeczytałam na jednym z for internetowych komentarz, że progres jest jedną z lepszych szkół policealnych, mają wykwalifikowanych nauczycieli i duży wybór kierunków.

IP i czas połączenia logowane. [19407393]
[20.03.2012] 08:14
miecznikowski bartek
Witam. Potrzebuję pomocy. Szef kazał mi iść na kurs BHP. Orientujecie się czy w Progresie można coś takiego zrobić? Jakie są koszta i ile trwają zajęcia? Będę wdzięczny za pomoc, mieszkam w Warszawie od 3 miesięcy i jeszcze nie znam zbyt dobrze miasta. Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [19409461]
[04.04.2012] 21:24
Panni
BHP jest na pewno z tym, że podejrzewam, że najbliższy kurs zacznie się zgodnie z rozpoczęciem roku szkolnego. Ale musisz się upewnić. Ja do Progresu chodziłam, bardzo miło wspominam tamten czas. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć w pozytywnej atmosferze to jak najbardziej polecam to miejsce. Czytałam w ogóle ostatnio, że właśnie BHP to bardzo przyszłościowy kierunek. Chyba muszę męża na to wysłać.

IP i czas połączenia logowane. [19447816]
[06.04.2012] 21:12
miecznikowski bartek
Dziękuję za odpowiedź. Powiem szczerze, że obserwowałem wątek i czekałem na odpowiedź. Wszystko już wiem, czytałem opinie, pytałem itd. W Progresie mało tego, że bhp jest to ponoć jest super prowadzone i można wiele wiedzy z zajęć wyciągnąć. A o to przecież chodzi. Zapisuję się od nowego semestru, niestety w połowie nie mogę, ale przynajmniej już wiem co i jak.

IP i czas połączenia logowane. [19452512]
[10.04.2012] 23:15
xanx
Chodziłam do progresu kiedyś do liceum dla dorosłych. Zrobiłam maturę, poszłam na studia i opłacało się. Teraz mam pracę, która daje mi dużo satysfakcji i naprawdę uważam, że decyzja o powrocie do szkoły była w 100% słuszna. Teraz zamierzam jeszcze iść tam na kurs, ale to zobaczymy bo można się zapisywać chyba dopiero na wrzesień?

IP i czas połączenia logowane. [19462717]
[18.04.2012] 22:05
klasz
Teraz raczej zapisać się nie zapiszesz, chociaż kto wie. Podejrzewam jednak, że trzeba na zajęcia się zapisywać albo między jednym semestrem a drugim albo pod koniec / na początku roku szkolnego. Na pewno tego typu szkoły mają racje bytu i na pewno mają sens. Kursów jest duży wybór, każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. No i tak jak tutaj już się mówiło, nie jest drogo.

IP i czas połączenia logowane. [19483677]
[11.06.2012] 23:32
Mvina
Ja mam dobrą opinię na temat tej szkoły bo odbyłam tam już 2 kursy i niebawem mam zamiar zapisać się na trzeci. Byłam już na wizażu i stylizacji, na fryzjerstwie a teraz chcę iść jeszcze na bhp. Nie są drogie, a skorzystać można wiele.

IP i czas połączenia logowane. [19613492]
[19.06.2012] 22:09
klasz
Ja ide na drugi kurs od września. Na niemiecki. Mają w szkole naprawdę super nauczycieli, poznałam tam fantastycznych ludzi i z wielką chęcią będę tam uczyć się dalej. No i co więcej - nie jest drogo, a rozglądałam się jeszcze w innych szkołach i cen nie mieli już tak bardzo atrakcyjnych.

IP i czas połączenia logowane. [19632741]
[28.06.2012] 22:01
bbbrocka
Kazdy wybiera dla siebie tą najodpowiedniejsza szkołe ale mysle ze tzreba iśc z duchem czasu i stawiac na takei zawody jak wizaż i stylizacja które pozowlą nam na znalezienie lepszej pracy.

IP i czas połączenia logowane. [19656539]
[17.07.2012] 11:40
Resa
A co myślicie o takim kierunku "reklama w mediach"? Znalazłam go na stronie Progresu i bardzo mnie zainteresował. Poszłabym na coś takiego. Skończyłam dziennikarstwo, jestem po studiach, ale nie pracuję w zawodzie. Może taki kurs przydałby mi się i pomógł w przyszłości znaleźć pracę?

IP i czas połączenia logowane. [19702805]
[04.08.2012] 20:44
eff_kaaaa
bbbrocka (12.06.28 22:01):
Kazdy wybiera dla siebie tą najodpowiedniejsza szkołe ale mysle ze tzreba iśc z duchem czasu i stawiac na takei zawody jak wizaż i stylizacja które pozowlą nam na znalezienie lepszej pracy.

To jest mysle kierunek który z pewnością pomoze w znalezieniu pracy. No wizaż, charakteryzacja na pewno pozwolą na to aby pracowac w teatrze czy przy filmie.

IP i czas połączenia logowane. [19746350]
[06.08.2012] 20:25
jola_lojalnnna
Ja własnie mam wrazenie ze teraz takie kierunki jak stylizacja, wizaż sa bardzo pożądane na rynku i jest zapotrzebowanie na takich własnie ludzi jesli chodzi o pracę.

IP i czas połączenia logowane. [19750399]
[07.08.2012] 20:41
Aldi88
Jestem po technikum fryzjerskim i pracuję w salonie piękności. Ale zajmuję się tylko tą jedną dziedziną - układaniem, obcinaniem, pielęgnacją włosów. Myślę czy nie zrobić sobie dodatkowej specjalizacji właśnie związanej z wizażem. Chyba by się przydała, zawsze to jakaś dodatkowa opcja pracy i rozwoju. W której szkole najlepiej by iść na taki kurs? Progres czy cosinus? Czy jeszcze jakaś inna?

IP i czas połączenia logowane. [19752850]
[16.08.2012] 19:14
Dylewicz Daniel
Chodziłem do szkoły policealnej do Progresu na informatykę. Bardzo pozytywne miałem wrażenie i polecam bo chodziłem do różnych szkół i powiem szczerze, że tam było najsympatyczniej i najwięcej się nauczyłem. Nauczyciele naprawdę się przykładają do tego żeby przekazać jak najwięcej wiedzy studentom.

IP i czas połączenia logowane. [19772956]
[17.08.2012] 15:07
Gosia Kijewska
Witam, ten wątek wyskoczył mi w wyszukiwarce jako pierwszy dlatego postanowiłam napisać swoje pytanie właśnie tutaj. Czy ktoś kto chodził do Progresu mógłby mi powiedzieć na jakich zasadach, w jakich warunkach i w jakich grupach odbywają się zajęcia z Masażu Klasycznego? Chcę się zapisać od września. Jaki jest koszt miesięczny w takiej szkole policealnej? Z góry dziękuję za odpowiedź!

IP i czas połączenia logowane. [19775011]
[20.08.2012] 19:01
ammmka
A mozna wiedziec ile Wy płacicie za tą szkołe... Tak ją pięknie polecacie wiec napiszcie- bedzie mozna coś więcej powiedziec.

IP i czas połączenia logowane. [19782475]
[03.09.2012] 18:18
sebillliankowska
Wiesz co zamiast takiej szkoły chyba jednak lepiej jest wybrac taka szkołę w której nauczysz sie czegoś konkretnego, a dyplom jest jednoznaczny z tym jaka masz wiedze, i łatwiej jest dzięki temu znalezc prace.

IP i czas połączenia logowane. [19819479]
[08.09.2012] 17:58
emmmka90
Czyli jednym słowem trzeba stawiac na taka szkołe w której dostajesz odpowiednią wiedze, doświadczenie i pewność ze po niej łatwo zdobędziesz prace.

IP i czas połączenia logowane. [19831732]

1 2 3   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat