o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Święta i sylwester poza domem, gdzie warto??

1 2 3
[30.10.2011] 16:41
milutka84
Wyjeżdzamy z mężem i córką na pobyt świąteczno noworoczny do Brennej z firmą PATRONA, ale moja siostra (studentka) też chciałaby gdzieś pojechać z chłopakiem. Co polecacie??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.11.2011] 10:58
elfica
Zastanawiam się nad tym samym, bo też chciałabym w końcu odpocząć w święta, a nie tylko urobić się po pachy, a potem nie mieć nawet siły się nimi cieszyć tyle tylko, że zależałoby mi na jakimś miejscu o podwyższonym standardzie, ale niekoniecznie w Zakopanem miejsce piękne, ale dobrze mi znane i nieco zbyt tłoczne

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19008968]
[15.11.2011] 13:56
miłośniczka gór
polecam BukoVinę tatrzańską. Ma wszystkie atuty, o których wspomniała elfica - piękne widoki i spokój. Do tego świetne trasy narciarskie, Zakopane też blisko jakby co no i niezła baza noclegowa, można wypocząć zarówno za małe pieniadze, jak i spędzić trochę czasuw prawdziwym luksusie. Dla każdego coś miłego

IP i czas połączenia logowane. [19030105]
[15.11.2011] 21:00
jenner
w bukowinie moze być ciekawie. ale świeta to w domu... --
kazania Szatanka http://www.dailymotion.com/video/xm7k97_piot r-szatanek-i-kazanie-vi_fun

IP i czas połączenia logowane. [19031765]
[17.11.2011] 19:13
dziewuszka  dziewuszka2@tlen.pl
hmm ja to bym chętnie pojechała w gory. Wtedy swieta rzeczywiście oznaczałyby 100% odpoczynku. Ale nie wiem, co powie na to moja rodzina zobaczymy, może spróbuje ponegocjować.

IP i czas połączenia logowane. [19039499]
[25.09.2017] 11:42
[18.11.2011] 11:26
cleo48
w polsce się jakoś tak przyjęło, że na święta trzeba spędzać w domu z rodziną. tylko wtedy niestety ciężko to nazwać wypoczynkiem. ja akurat mam taka sytuacje, ze dzieci już podrosły i chciały gdzies pojechać ze znajomymi, wiec my z mezem tez mamy wolna reke. spa to chyba dobry pomysl

IP i czas połączenia logowane. [19041807]
[22.11.2011] 10:58
salty_air
Wiele z moich nieznajomych nie lubi rodzinnych świąt, kojarzy im się to tylko z bezsensowną pracą i kłótniami. Wcześniej nie wyobrażałam sobie inaczej spędzić świąt ale teraz coraz bardziej przekonuje się do innych opcji. Według mnie coś takiego jest fajnym pomysłem i nie wiem czy nie wybiorę się do Głęboczka ze swoim partnerem -> http://bit.ly/rN8Ffx.

IP i czas połączenia logowane. [19059271]
[23.11.2011] 14:37
Milla
> Ja też uważam, że święta poza domem to niezły pomysł, ale nie musi to przecież wcale oznaczać rezygnacji z rodzinnej atmosfery! Jak dla mnie to doskonała okazja, żeby w pełni odpocząć, ale na ile to możliwe pozostać wierną tradycji. Czyli jeśli wyjazd, to tylko z rodziną i w góry

IP i czas połączenia logowane. [19064551]
[29.11.2011] 11:49
Krasiwaja
A może impreza w mieście? Większość knajp organizuje całonocne imprezy, na których jest przede wszystkim bezpiecznie, poza tym oszczędza się na alkoholu. Z krakowskich miejsc do głowy przychodzą mi kazimierzowskie Scandale, mają też restaurację na Placu Szczepańskim, pewnie tam też będą organizować jakiegoś ekskluzywnego sylwka.

IP i czas połączenia logowane. [19089550]
[30.11.2011] 23:12
taterka
sylwester w knajpie to rzeczywiście fajna sprawa, ale nie wyobrażam sobie spędzić tak Wigilii! Rozumiem chęć odpoczynku i być może kiedyś sama skuszę się na jakiś wyjazd w góry, może elegancja kolacja w jakimś hotelu... Polecacie coś w Tatrach?

IP i czas połączenia logowane. [19095667]
[01.12.2011] 13:43
dagmara_s
taterka, to zależy pewnie od funduszy ale tatry to świetny pomysł na sylwestra!! mi się marzy sylwester w górach z kuligiem tylko nie bardzo mam pomysł, co zrobić z małym dzieckiem

IP i czas połączenia logowane. [19096890]
[02.12.2011] 11:51
azaoknemszaro  corazblizejswieta1988@tlen.pl
Ostatnio tez sie tym interesowałam i z męzem chyba sie zdecydujemy na sylwestra w hotelu Bukovina. Wydaje mi sie, ze impreza bedzie na wysokim poziomie. I te termy! Ale najważniejsze jest to, ze organizują tez impreze dla dzieci, wiec nie trzeba podrzucac maluchów dziadkom.

IP i czas połączenia logowane. [19099551]
[08.12.2011] 13:53
paulala_80
azaoknemszaro a nie wiesz, czy organizują coś również na święta? Sprawdziłam sobie ofertę hotelu i przyznam, ze nabrałam ochoty :> Domyślam się, ze w tym roku będzie już pewnie trudno coś zarezerwować, ale może w przyszłym

IP i czas połączenia logowane. [19117519]
[18.12.2011] 17:00
neongirl
Uwielbiamy Bukowinę z mężem, w tym roku zdecydowaliśmy się na hotel, który oferuje, dostęp do Term, a dodatkowo, będziemy mieć zorganizowaną imprezę sylwestrową w sali balowej. Kocham tamten klimat i już nie mogę się doczekać wolnego.

IP i czas połączenia logowane. [19146898]
[22.12.2011] 00:19
Margera
Sylwester w górach zawsze będzie udany
________________________________________________________< br /> http://www.tobof.pl/index.php/rolety Rolety Gliwice Chorzów Katowice Zabrze Ruda Śląska
http://www.tobof.pl/ Rolety, Żaluzje, Moskitiery

IP i czas połączenia logowane. [19159660]
[22.12.2011] 19:51
kkaśkaaa
neongirl (11.12.18 17:00):
Uwielbiamy Bukowinę z mężem, w tym roku zdecydowaliśmy się na hotel, który oferuje, dostęp do Term, a dodatkowo, będziemy mieć zorganizowaną imprezę sylwestrową w sali balowej. Kocham tamten klimat i już nie mogę się doczekać wolnego.
neongirl tak czytam to forum i zauważyłam że spędzasz sylwestra tam gdzie ja. Razem z mężem zdecydowaliśmy się wykupić pakiet sylwestrowy w Bukovinie bo już raz tam spędzaliśmy urlop i byliśmy bardzo zadowoleni właśnie ten klimat zrobił swoje że tu wracamy , dlatego tym bardziej jestem zaskoczona jaki ten świat mały Ja pochodzę z Krakowa, i zadam niedyskretne pytanie, skąd Ty jesteś, bo może się poznamy przed sylwestrem

IP i czas połączenia logowane. [19161832]
[23.12.2011] 12:45
ups789
Ja też byłam w bukowinie tatrzańskiej i zdecydowanie polecam. Do tej
pory cięzko mi było pogodzić się z chlopakiem w kwestii urlopu, bo on
jest zapaleńcem sportów zimowych, a ja wolałabym raczej wypocząć.
Zatrzymaliśmy się w hotelu bukovina i obydwoje byliśmy bardzo
zadowoleni Ja relaksowałam się w spa, on szalal na stokach, a potem
zażywaliśmy kąpieli w basenach termalnych. Miejscowość jest bardzo
urokliwa, niesamowity klimat, podhalański folklor.

IP i czas połączenia logowane. [19164185]
[28.12.2011] 22:58
linia23
słyszałam że oferta sylwestrowa hotelu Bukovina jest bardzo atrakcyjna> ehh ten nielimitowany dostęp do term, chyba bym z wody nie wychodzila, niestety mój małżonek zdecydował, że w tym roku wykupi sylwestra w jednym z krakowskich lokali, no szkoda Mam nadzieję że będziemy się rownie dobrze bawić, niemniej do term na pewno pojedziemy w ferie; liczę że jaki> równie fajny pakiet pobytowy się znajdzie

IP i czas połączenia logowane. [19183231]
[29.12.2011] 09:40
neongirl
Kkaśkaaa my jesteśmy z Warszawy. Ale to nie szkodzi, fajnie by było mieć na tam w na Sylwestra zaznajomioną parę a i na SPA iśc razem i poplotkować. My tam będziemy pierwszy raz za namową znajomych, więc tym bardziej moglibyście nam wszystko pokazać, skoro już znacie to miejsce.
Mój email to neongirl@gmail.com Napisz do mnie.

IP i czas połączenia logowane. [19184057]
[30.12.2011] 13:00
wokas0
I tak pewnie wszysyc skoncza na internecie przegladajac jakies strony np:www.failplanet.pl ,www.fust.pl albo kwejka Fail

Na nudę najlepsze są Śmieszne wypadki Śmieszne wypadki bo co jak ludzka głupota śmieszy bardziej.
Brakuje Ci pomysłu na Smieszne teksty ? Odwiedź powyższa stronę..

IP i czas połączenia logowane. [19187438]
[01.01.2012] 18:15
p93878
Tak bawili w Rzeszowie!
http://www.youtube.com/watch?v=NKDFjNQWcOQ

IP i czas połączenia logowane. [19196140]
[02.01.2012] 09:32
slezak
Na sylwestra i po nim byliśmy z ekipą w polskich Tatrach w Bukowinie. Czadowe miejsce. Super widoki i jeszcze lepsi tamtejsi ludzie. W mieście takich nie uświadczysz. Wiadomka narty, śnieg, pochodnie i szampan na stoku (to jest to!) i te sprawy, ale ogólnie fajne są w bukowinie te całe termy. Nie tak drogo jak co niektórzy mówią, a klimat zaje...fajny . Siedzi sobie człowiek w ciepłej wodzie, ba, gorącej a za oknem śnieżek prószy i góry. Na wypasie jak mówią górale.

IP i czas połączenia logowane. [19197804]
[05.01.2012] 02:15
phoebe82_82
W górach zimą, wiadomo - zawsze super. Ale nad morzem też może być fajnie Od siebie poleciłabym hotel Primavera w Jastrzębiej Górze. Miłe miejsce, zwłaszcza poza sezonem!

IP i czas połączenia logowane. [19206768]
[26.03.2012] 11:13
summet_time
a teraz sezon na szuanie ofert wielkanocnych przejrzałam ofertę wspomnianej wcześniej Primavery i przyznam, że wygląda bardzo kusząco, w tym roku już mam plany na wielkanoc, ale może w przyszłym uda się mi gdzieś wyjechać

IP i czas połączenia logowane. [19424200]
[20.09.2012] 16:44
voseeeeee
Polceam sylwka w górach na Słowacji. Jest nawet biuro, które specjalizuje sie właśnie w eventach dla studentów - SKT. Teraz mają 6 dniowy wypadzik sylwestrowy do Rużomberok Chopok. Poczytaj co i jak i moze sie przyda.

IP i czas połączenia logowane. [19861794]
[09.10.2012] 18:52
kondzior1964
Przeglądałem tą propozycje skt i jednak wolałbym tą druga do Pragi...na słowacji byłem a poza tym prage zawsze chciałęm zobaczyc, wiec jesli miałbym decydowac to za takie pieniadze jechałbym do pragi i to jaką ekpia ludzi:

IP i czas połączenia logowane. [19911412]
[27.11.2012] 14:43
RemekPiotr
Pisałem o tym już wcześniej. Warto w łódzkim klubie Szafa na Rewolucji 10. W cenę biletu wchodzą dwa ciepłe posiłki, przekąski typu paluszki, chipsy, orzeszki oraz szampan do toastu; do tego - 15% rabatu na napoje w barze.
Imprezę poprowadzą niepowtarzalni DJ Szogun i DJ Piter.
Cena biletu na jedną osobę przy zakupie do:
30 listopada 100 zł
15 grudnia 110 zł
31 grudnia 120 zł

IP i czas połączenia logowane. [20029864]
[29.11.2012] 16:02
kikazzz
Ja proponuję z tej okazji zabalować na świetnej imprezie w stylu Gali rozdania Oskarów! Primavera Spa z Jastrzębiej Góry organizuje w tym roku właśnie takiego Sylwestra - poczuć się będzie można jak prawdziwe gwiazdy, a z głośników lecieć będą największe przeboje z filmów http://www.primaveraspa.pl/Sylwester_2012.ht ml

IP i czas połączenia logowane. [20034408]
[30.11.2012] 11:22
kokospoko123
a ja sobie nie wyobrażam póki co świąt poza domem... sprawia mi radość przygotowanie świąt. fakt, sprzątanie to żadna przyjemność, ale to w tym temacie mi pomoże ekipa z firmy Błyszczy jak oni sprzątają to się wszystko błyszczy

IP i czas połączenia logowane. [20035942]
[22.12.2012] 18:46
Nowygood
W Krakowie polecam restaurację Margerita. WARTO

IP i czas połączenia logowane. [20087820]
[17.09.2013] 13:29
Kalina_M
Najlepszą ofertę co roku posiada Hotel St. Bruno (Giżycko, Mazury) - miejsce bardzo klimatowe. Dbają o to, aby ten czas naprawdę był niezapomniany. Dodatkowo, swoją ofertę zawsze dostosowują nie tylko do par czy singli, ale również do rodzin z dziećmi. W zeszłym roku byłam tam na Wielkanoc, to dodatkowo miałam przyjemność poznać Panią Grocholę i jej rodzinę! Naprawdę, polecam serdecznie!

IP i czas połączenia logowane. [20745463]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat