o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Jaki dobry alkomat ?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[25.10.2011] 20:22
bluebluskay
Chcę kupić profesjonalny alkomat, ważne aby wskazywał dokładnie taki wynik jak te policyjne, więc szajs za 50 zł odpada. Jak się ktoś na tym zna proszę o jakieś wskazówki co do zakupu.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.10.2011] 21:07
bigking
Kupując profesjonalny alkomat zwróć uwagę na: zakres pomiaru (dobry od 0 do 4 promili) dokładność , sensor (najlepiej biochemiczny ale dobry też jest zaawansowany półprzewodnikowy), no i oczywiście kalibracja (po 6 miesiącach/200 testach). Ważna jest także cena, poniżej 100 pln nie kupisz nic porządnego bardzo dobre w okolicach 300-400 pln. Smoke!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18952186]
[27.10.2011] 21:49
CynicznyMarzyciel
zapytaj teściowej...
mamusia ma zawsze racje

IP i czas połączenia logowane. [18960949]
[29.10.2011] 11:10
bluebluskay
o dziękuję za odpowiedź może byś w takim razie coś polecił?

IP i czas połączenia logowane. [18966482]
[29.10.2011] 13:52
Tomasz199
no to już jest na prawdę profesjonalny alko wiec na taki można byłoby się spokojnie pokusić

IP i czas połączenia logowane. [18967137]
[25.11.2017] 04:32
[06.01.2012] 14:12
phoebe82_82
w magicznejplanecie są alkomaty sentecha, wyglądają na fachowe, ale to musisz sprawdzić specyfikację. no, ale mimo wszystko, chyba lepiej po prostu po kielichu za kółko nie wsiadać?

IP i czas połączenia logowane. [19209913]
[07.10.2013] 23:20
Jakub12345
Kazdemu kierowcy polecam własny alkomat, taki porządny można dostać już za 200 zł (ja kupiłem w Gdyni na Polskiej, ale widziałem że na allegro też są). Można szybko sprawdzić, czy poziom alkoholu jest mniejszy niż to możliwe 0,2 i spokojnie ruszyc w droge. Szczerze to wole nie ryzykować i sprzwdzic samemu niż narazac się na utrate prawa jazdy. Na komisariacie nie zawsze chcą sprawdzić, patrzą jak na wariata. I bądź tu człowieku uczciwy. Tylko trzeba pamiętać o regularnej kalibracji. Najlepiej jak serwis jest w tym samym miejscu co sklep, bo wtedy nie trzeba szukać, odsyłać, czekać tygodniami tylko można na miejscu sprawę załatwić. Polecam serię Da - 7000 i lepszy Da 8000

IP i czas połączenia logowane. [20788403]
[03.12.2013] 12:19
LenkaRemka
też kupiłam na Polskiej w Gdyni alkomat jakiś czas temu ( no niecały rok) i bardzo ważne jest to, że w tym samym miejscu mam fachowy serwis i mogę spokojnie oddać alkomat do kalibracji (pierwsza darmowa). Bałam się, że jakaś mniej znana firma może się zwinąć w międzyczasie i zostanę bez serwisu, dlatego zaufałam sklepowi, który jak widziałam sprzedaje alkomaty od kilku lat, więc wiedzą co dobre
A i kupiłam da 8000. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [20897262]
[04.12.2013] 10:16
karambol
no niestety ale te 150- 250 zł trzeba dać. np, te Datech tyle kosztują. dopiero to Ci da pewność, że wskazują identycznie jak te służb mundurowych

IP i czas połączenia logowane. [20899022]
[08.01.2014] 12:54
Gregor13
Zadne datechy, zadne alcoscany, wszystko jest na polprzewodnikach, w ktore jak dmuchniesz porzadna dawke alkoholu to sie najzwyczajniej w swiecie pala . Jedyne ktore warte sa polecenia w cenach do przyjecia to seria Alkohit, gdzie producent daje 3 lata gwarancji na alkomat i czujnik, a sam czujnik nie jest zaden chinski, koreanski itp tylko europejski badz amerykanski. Poki co lepszych w Polsce nie znalazlem

IP i czas połączenia logowane. [20970763]
[08.01.2014] 19:54
misio bubu
Po co wam te alkomaty???Żeby wiedzieć ile można wychlać przed jazdą???
A jak organizm źle zareaguje nawet na dopuszczalna ilość alkoholu???
PRZED JAZDĄ NIE PIJE SIĘ[kropka]i nie sa potrzebne żadne alkomaty.
W rządzie jest sporo osób niezrównowazonych,którzy plotą trzy po trzy.

IP i czas połączenia logowane. [20971505]
[27.01.2014] 21:51
lech22
Skoro sprzedaje się alkohol to jest dla ludzi, alkomat proszę bardzo, ale czemu ma być obowiązkowy. Za wiarygodny trzeba dać co najmniej 800złotych.

IP i czas połączenia logowane. [21010296]
[29.01.2014] 19:13
Kompiii
bluebluskay (11.10.29 11:10):
o dziękuję za odpowiedź może byś w takim razie coś polecił?

zadzown na 997 tam ponoc mają dobre..

IP i czas połączenia logowane. [21013512]
[20.10.2014] 08:32
jarzębinka
A ma ktoś może doświadczenie z alkomatami jednorazowymi? Warto takie coś w ogóle kupować? Myślałam o tym, że przydałoby sie kilka na wszelki wypadek w domu, a nie piję tyle alkoholu, żeby od razu kupować drogi, wielorazowy alkomat.

IP i czas połączenia logowane. [21407249]
[24.10.2014] 08:44
stop reklama
Oczywiście idioto darmowy reklamodawco wyprobujemy. Do usunięcia.

IP i czas połączenia logowane. [21414250]
[27.10.2014] 19:52
ekspert01
jarzębinka (14.10.2014.20 08:32):
A ma ktoś może doświadczenie z alkomatami jednorazowymi? Warto takie coś w ogóle kupować? Myślałam o tym, że przydałoby sie kilka na wszelki wypadek w domu, a nie piję tyle alkoholu, żeby od razu kupować drogi, wielorazowy alkomat.

Myślę, że warto. Wszystko jest dla ludzi, nawet alkohol. Jeżeli zdarzyło nam się wypić przeddzień i nie jesteśmy do końca pewni czy możemy wsiąść za kółko to nawet jednorazowy alkomat spełni swoje zdanie. Jednak aby wybrać dobry alkomat jednorazowy trzeba przede wszystkim sprawdzić czy posiada wszystkie wymagane certyfikaty np NF.

IP i czas połączenia logowane. [21420061]
[28.10.2014] 13:41
FrankWilliams
jednorazowe są dobrym rozwiązaniem jeśli mamy zwyczaj nie wsiadać za kierownicę po spożyciu alkoholu i mamy taki jednorazowy test na wszelki wypadek ... jednorazowe testy mogą nie dawać aż tak dokładnego wyniku dlatego istotne jest żeby wybierać te ze wspomnianym certyfikatem NF(wtedy mamy pewność co do wyniku)

IP i czas połączenia logowane. [21421055]
[30.10.2014] 10:42
Martulla
Wspomniane certyfikaty są bardzo ważne ale należy uważać ponieważ część producentów deklaruje zgodność z wymaganymi certyfikatami, a to nie to samo co posiadanie takich certyfikatów.

IP i czas połączenia logowane. [21424504]
[30.10.2014] 14:54
jarzębinka
a one mają to na opakowaniu? Po czym poznać że dany alkomat ma certyfikat?

IP i czas połączenia logowane. [21424902]
[30.10.2014] 15:12
st. mentor prezes tow. anty-a
Długo tak, pijaki, będziecie pierrdolić?

IP i czas połączenia logowane. [21424935]
[13.12.2014] 15:21
marcin44
Ja mam w barze od niedawna alkomat AL 4000 V z Lcd i sobie chwalę. Klienci też sobie chwalą, a to najważniejsze. I co ciekawe dużo ludzi się sprawdza. To w sumie krzepiące. jest to urządzenie elektrochemiczne, z dokładnością wyniku 0,01 promila. A do badania wykorzystywane są zamiast ustników słomki do napojów. Szybko mi się w sumie zwróci ta inwestycja. Ja akurat zamawiałem ten model poprzez stronę www.expertmarket.pl . Taniej alkomatów o podobnych parametrach nie udało mi się znaleźć niż u nich.

IP i czas połączenia logowane. [21502560]
[13.12.2014] 15:25
marcin44
Jestem upośledzony.

IP i czas połączenia logowane. [21502564]
[13.12.2014] 15:34
rtm
Nie wziąłem wam palca wiec nie pękła wam wątroba, a ja pokazuje nuty swojego kunsztu zwycięstwa.
Nie tracicie kciuka pozytywnego, bo nie spadła wam inteligencja, a moje olbrzymie serce bije nutę zwycięstwa.
Potroiłem swoje urodziny, a wznowiłem imieniny, a moje nogi kroczą nuty zwycięstwa.
Sercem rozumem swoim zwę, bo skalą mądrości przewyższam swoje możliwości pewnej mojej radości i szczęścia mnogiego.
Wam nie odpadły nogi chodu, bo nie kalectwem wasza choroba, bo nie macie grypy, a fałszem się nie przykryliście.
Ja prawidłowym językiem swojej słuszności i równowagi emocjonalnej, nie biorę wam głowy, bo nie poharatało waszej nie głupiej mowy. Brzucha nie macie przegniłego, bo nie jesteście leniwa funkcją i choroba was nie meczy.
Ja zdrowiem swojego intelektu nie odcinam wam nosa, a i też nie wziąłem wam wzroku, abyście sami nie pomarli.
Wasze oczy nie są przekłute, bo nie jesteście ślepi, a pokazuje moją elokwencje i rade zdrowego mojego życia.
Nie wywróciliście się i nie leżycie połamani, bo nie jesteście słabymi kierowcami i drogi się nie boicie.
Kolana wam się nie posypały, bo nie jesteście z kruszeli i nie obawiacie się kalectwa.
Nie lękajcie się ludzie waszego nie upadłego życia. Ja z odważnym swoim pasem startuje rozumem.
Ja w swoim korcie tenisowym mocno trenuje dużo swoim prywatnym samolotem podróżuje, ale zawsze mam czas dla swojej bogatej głębokiej głowy. Ze swoim notesem i teczka pamiętam o sercu, a w mojej firmie porządek emocjonalny panuje.
Wam nic nie przeszkadza, bo nie jesteście załamani waszymi błędami. Gdyż nie skończyło wam się życie i nie padacie wyczerpani. Kierowcą jestem baczystym mam kilkanaście samochodów i motocykli. Mam Rolls Royce, porshe, hummera czy tuningowego Chevroleta i Dodga. Swoim dukati czasem ścigam się po Poznańskim torze. Mam też honde yamahe i umiem sporty wyczynowe. Dużo ćwiczę z piłkami żongluje nożami umiem karate, taekwondo, aikido pięknie gram moim elektronicznym fortepianem w którym mam kolektory i kontrolery muzyczne. Ma własny klub muzyczny posiadam kilkanaście dźwigów ciężko tonowych, mam koparki, lawety ciężarówki jestem biznesmenem wysokiej rangi.
Mam potężnie umięśniony brzuch i cały jestem kulturystyczny. Umiem salta szpagat dużo biegam sprintersko. Swój biznes prawnie wygrałem, bo dostałem pieniądze z totalizatora. Mam olbrzymie szczęście, bo wszystko mi sie udaje.
Mam kilka baz budowlanych i biura posiadam drogi sprzęt budowlany, zawsze w moich biurach są egzotyczne drewna.
Mam kilkanaście własnych pałacy i wiele bloków i kamienic. Używam nowoczesnej technologi u siebie mam wszędzie elektronikę funkcjonalna. Umiem kilka jezyków argentynski, grecki brazylijski, francuski. Posiadam olbrzymią wiedze ekonomiczną i prawna. W mojej Warszawskiej wili mam przymocowane lasery i 200 calowy telewizor, mam kolorowe światła i błyszczący wystrój całej wili. Korzystam z drogiej biżuterii złota i diamentów. Polubiła mnie olbrzymia bizuteria. Odrzucam związki toksyczne odrzucam alkohol i inne trucizny jestem zdrowy bardzo zdrowy. Odrzucam problemy, a czerpie korzyści jako że dominuje swoją inteligencją. Porzucam kłopotliwe sprawy, bo jestem rozsądny i szybko zdobywam pieniądze. Jestem rytmiczny, elokwentnie ułożony z pewnością swojej śmiałości nie odbieram wam pięter równowagi. Moje emocje zrównoważone i częstotliwym swoim tempem wyprzedzam z łatwością. Omijam każda przeszkodę, bo mam mocne progi i wam nie ubywa powagi.
Oczyma swoimi widzę wszystko perfekcyjnie, bo jestem typem idealnym, doskonałość moich barwnych polemicznych, zdecydowanych, ataków zrównoważenia. Ustawia mnie wyżej w mojej sferze kunsztu fantastycznej gospodarności i mojego daru, talentu ugruntowanego w mojej mnogiej nowoczesności. Wam nie padła bateria i sensu wam nie ubywa, bo wasze życie nie jest zdegenerowane. Nie upadliście moralnie, bo nie jesteście zdeformowaną funkcją głupią i brzydką. Mam swoją gwiezdną rakietę i biegle gram. Posiadam atomowe uderzenia, bo mam technikę skuteczną.

IP i czas połączenia logowane. [21502576]
[17.12.2014] 03:49
jar
Najlepiej nie przedobrzyć, to i alkomat nie będzie potrzebny
http://www.alkoholizm.com.pl/forumalko/index .php

IP i czas połączenia logowane. [21509288]
[19.12.2014] 16:08
pisz byle co
darmowy reklamodawco, byle tylko zareklamować swój kantor w stopce. Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21513414]
[28.12.2014] 12:12
alko KIT !
Gregor13 (14.01.2014.08 12:54):
Zadne datechy, zadne alcoscany, wszystko jest na polprzewodnikach, w ktore jak dmuchniesz porzadna dawke alkoholu to sie najzwyczajniej w swiecie pala . Jedyne ktore warte sa polecenia w cenach do przyjecia to seria Alkohit, gdzie producent daje 3 lata gwarancji na alkomat i czujnik, a sam czujnik nie jest zaden chinski, koreanski itp tylko europejski badz amerykanski. Poki co lepszych w Polsce nie znalazlem

Mój cudowny ALKOKIT się zesrał po 8 miesiącach, naprawili go ale na krótko pochodził kolejne 3 miesiące i znów siadł. Teraz kupiłem LifeGuard alkomat produkowany w USA i działa super. Koledze który kiedyś ze mną kupił Alkokita też się uszkodził sensor więc nie piszcie bzdur że AlkoKit jest super - to tylko MADEinCHINA !!!!

IP i czas połączenia logowane. [21526858]
[07.04.2015] 14:26
demoonka
Teraz tych alkomatów jest tyle że faktycznie ciężko wybrać. Jeśli nie wiesz jaki kupić to poczytaj tutaj - http://bele.co/alkomat-czyli-podreczny-przyj aciel-kierowcy/ , znajdziesz tam kilka przydatnych wskazówek na temat wyboru dobrego alkomatu

IP i czas połączenia logowane. [21707710]
[10.04.2015] 22:12
Warkot
Dobry alkomat to taki, który jest kalibrowany. Ja swojego używałem 2 lata i nie wiedziałem , że kaliabracja jest wymagana co pół roku. Teraz po kalibracji to zupełnie inny alkomat i mimo, że kosztował tylko 249zł to działa dość dokładnie. Za kalibrację zapłaciłem jedynie 55zł nie podam adresu bo wysyłał mi go ojciec. Udanego łikendu.

IP i czas połączenia logowane. [21713928]
[23.04.2015] 20:34
AgaNov
Ja zainstalowałam na telefon wirtualny alkomat z tej listy: http://www.netmak.pl/wirtualny-alkomat-na-an droid-testy-porownanie-i-opinie.html

IP i czas połączenia logowane. [21736151]
[23.04.2015] 23:42
dande98
https://www.militaria.pl/datech/alkomat_date ch_pro_x5_p39366.xml
przy okazji znalazłem ten policyjny, jest za 1600 zł...

IP i czas połączenia logowane. [21736438]
[28.04.2015] 13:21
stenor2
Alkomatów na rynku jest sporo. Jeśli nie pijecie często to polecam nosić ze sobą alkomat jednorazowy . Nie jest to duży wydatek ale macie pewne zabezpieczenie.
Z drugiej strony jeśli wiecie,że możecie zaimprezować to lepiej jest na moje oko sprawić sobie tradycyjny, porządny alkomat.
Polecam szczególnie Alkohit. Alkomaty są niedrogie i mają mocne baterie. Znajdziecie tutaj
http://alkotestery.com/

IP i czas połączenia logowane. [21743479]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat