o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Auto-Moto
 » Odpowiedz na ten temat

Warsztat, który stawia na jakośc a nie ilość

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[23.10.2011] 19:31
Mariusz8888
Za radą znajomego postanowiłem swój samochód po stłuczce naprawić w warsztacie mającym wymowną stronę internetowąwww.naprawy-nadwozi.pl I powiem otwarcie, że nie żałuję tej decyzji. Warsztat stawia na jakość napraw a nie na ilość klientów. Do tego termin oznacza termin, jakość pierwsza klasa. W razie problemów i potrzeby skorzystania z zakładu o takim profilu działalności polecam, naprawdę warto

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.10.2011] 09:51
nie do wiary
szkoda tylko, że takich jak ja na niego nie stać

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18944595]
[24.10.2011] 15:12
Madafa.82
No rzeczywiście ciut drogo

IP i czas połączenia logowane. [18946055]
[24.10.2011] 16:24
Maniek80
Trzeba trochę poszukać takiego warsztatu, ale z czasem znajdzie się ten zaufany, któremu można powierzyć swój samochód. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia to warto zajrzeć do zibi auto. Jeśli chcesz zobaczyć jak pracują to możesz sprawdzić to w internecie bo mają w warsztacie zamontowane kamery, które przekują obraz do internetu.

IP i czas połączenia logowane. [18946359]
[26.10.2011] 00:08
jenner
albo znaleźć szwagra --
C-zero http://www.citroen.pl/citroen-c-zero/

IP i czas połączenia logowane. [18953395]
[17.01.2018] 16:15
[26.10.2011] 19:57
KrzysiekW-wa
Ja mogę polecićwww.sztukalakierowania. Co do cen to sprawa do dyskusji, jedni chwalą jakość i uważają że jak na tak dobrą naprawę to cena dobra, inni też chwalą jakość ale uważają że ciut drogo, jednak z tego co widziałem i rozmawiałam to wszyscy chwalą Nie oszukujmy sie jakość musi kosztować nikt nie będzie robił za friko.

IP i czas połączenia logowane. [18956647]
[26.10.2011] 20:10
Mariusz8888
nie do wiary (11.10.24 09:51):
szkoda tylko, że takich jak ja na niego nie stać

Pojęcie drogo to wartość względna. Nie oszukujmy się raz że jakość kosztuje, dwa utrzymanie odpowiednich fachowców w pracy również, więc nie licz że zrobią ci coś tak, że nie będzie wymagało poprawy lub za pół roku nie odpadnie za cenę sprayu lub "malowania wałkiem w garażu" Ja wychodzę z założenia, raz a dobrze, a nie co chwile poprawki lub aby po roku się rozpadło...

IP i czas połączenia logowane. [18956697]
[30.11.2011] 14:29
chuck_berry
no tak szwagier najlepszy fachowiec od wszystkiego i od budowy i od hydrauliki, elektryki no i od samochodów, ale jak się tego szwagra nie ma to trzeba szukać dobrego mechanika. I coś w tym jest, że ciężko znaleźć dobrego mechanika. I mnie też obiło się o uszy, że Zibi Auto to jeden z lepszych warsztatów.

IP i czas połączenia logowane. [19093674]
[16.05.2012] 23:16
jaro.oo
Mariusz8888:
Za radą znajomego postanowiłem swój samochód po stłuczce naprawić w warsztacie mającym wymowną stronę internetowąwww.naprawy-nadwozi.pl I powiem otwarcie, że nie żałuję tej decyzji. Warsztat stawia na jakość napraw a nie na ilość klientów. Do tego termin oznacza termin, jakość pierwsza klasa. W razie problemów i potrzeby skorzystania z zakładu o takim profilu działalności polecam, naprawdę warto
Odświeżam temat. Czy jest jeszcze ktoś zadowolony z tego serwisu? Znalazłem ich przypadkiem szukając speców od naprawy nadwozi po wypadku. Proszę o opinie...

IP i czas połączenia logowane. [19548535]
[28.05.2012] 22:27
Marcinqqs
Ja osobiście zazwyczaj śmigam do tego warsztatu samochodowego: http://warszawa-warsztat.pl/ - ale zacząłem tam jeździć zanim jeszcze zrobili stronę bo to najbliższy warsztat mojego miejsca zamieszkania. I szczerze powiedziawszy jest w mirę dobry przynajmniej usługi w nim są adekwatne do wykonanej pracy. Bo raz byłem w centrum Wawy u mechanika to jak mi krzyknął od razu wiedziałem, że 50% tej kwoty,którą muszę zapłacić to marża za jego lokalizację....

IP i czas połączenia logowane. [19576331]
[28.05.2012] 23:37
bner
szwagier najlepszy

Albo czemu nie C6 http://www.citroen.pl/citroen-c6/

IP i czas połączenia logowane. [19576587]
[10.08.2012] 15:12
rokibalboa
ja znalazłem dobry warsztat w warszawie na http://www.katalogmechanikow.com/ są tam opinie ludzi co korzystali z usług mechaników

IP i czas połączenia logowane. [19758729]
[10.08.2012] 15:58
bner .
jeżdże lanosem 1,4lpg

IP i czas połączenia logowane. [19758919]
[15.08.2012] 14:32
mentas
KrzysiekW-wa (11.10.26 19:57):
Ja mogę polecićwww.sztukalakierowania.pl Co do cen to sprawa do dyskusji, jedni chwalą jakość i uważają że jak na tak dobrą naprawę to cena dobra, inni też chwalą jakość ale uważają że ciut drogo, jednak z tego co widziałem i rozmawiałam to wszyscy chwalą Nie oszukujmy sie jakość musi kosztować nikt nie będzie robił za friko.
Zajmują się naprawami powypadkowymi? A likwidują szkody?

IP i czas połączenia logowane. [19769955]
[15.08.2012] 20:09
sjenkagaj
Moja Sjenka 1.4 EL wezmie wszystkie te wasze śmieciowe golfiki, calibry i kadety 5 razy spod swiateł. Ten kto nie jezdzi sjenko jest skonczonym cwelem i napewno jezdzi IKARUSEM do pracy dymać za 3 zl za godzine przy Kartoflach. SJENKA RULEZ. Pod dyska co tydzień mam najlepsze ruchanie bo dziwki leca na sjenke. Mam ciemne szyby, spojlery, Felgi aluminiowe AEZ RAVER 15'', oryginalną instalację ksenonową ( a nie jakieś badziewie typu ksenon-zenon) Rocznik auta 2002, podwójne rury wydechowe ( z każdej leci dym a nie tylko z jednej) skórzana tapicerka, 4 poduchy , ABS, ESP, nagłośnienie za 10 tysiecy PLN, i sram na was CWELE. Żaden dojcz-szrot nie ma szans z moja wypasiona sjeno Nie licze sie z nikim i niczym na drodze.
Wyprzedzam zawsze i wszędzie , a ciotom , które ciężko znoszą porażkę wystawiam na pożegnanie fuckena.

IP i czas połączenia logowane. [19770776]
[31.08.2012] 16:06
Aadamiak
jaro.oo (12.05.16 23:16):
Mariusz8888:
Odświeżam temat. Czy jest jeszcze ktoś zadowolony z tego serwisu? Znalazłem ich przypadkiem szukając speców od naprawy nadwozi po wypadku. Proszę o opinie...
Tak, warsztat jest jak najbardziej OK. Sprawdzony osobiście przeze mnie kilka dni temu. Pojechałem z rdzą na nadkolach i drzwiach u dołu. Porządnie zrobili, po rudej ani śladu i mam nadzieję, że tak już zostanie na długo

IP i czas połączenia logowane. [19810897]
[14.10.2012] 14:14
czerwonygrejpfrut
No tak szwagier jest najlepszym specjalistą, nie tylko jeśli chodzi o samochody, ale tez każdą czynność budowlanka też. Ale jak się nie ma szwagra to nie ma wyjścia i trzeba szukać innych opcji, a jak ktoś z was będzie kiedyś szukał dobrego mechanika to śmiało może zaglądać tutaj http://www.franceserwis.pl/przeglady.htm myślę, że Ci mechanicy śmiało mogą konkurować ze szwagrem

IP i czas połączenia logowane. [19922650]
[15.02.2013] 15:48
Zioomal
Absolutnie nie polecam ani naprawy-nadwozi.pl,ani sztukalakierowania.pl,ani solidny-blacharz.pl,bo to jest jedna i ta sama firemka,jak jeszcze kilka innych pod tym samym adresem,czyli Liwska 2.
Jest to warsztacik mechaniczny,nie ma żadnej lakierni,auto oddawane jest do pośrednika,a ceny mają wysokie (800-900 zł/element),ale nie to jest problemem.
Najgorsze jest to,że jakość lakierowania jest na bardzo niskim poziomie,nie ma kontaktu z lakiernikiem,fakt,przy przyjmowaniu auta jest kultura ze strony obsługi,ale o reklamacji można zapomnieć,bo co złego,to nie oni.
Generalnie na szybko,co u mnie sknocili:
-źle dobrany kolor
-brzydko powycinane paprochy z lakieru
-kilka zacieków
-przepolerowanie lakieru do podkładu na ostrych krawędziach w kilku miejscach
-źle zamontowana tylna lampa i podłączone spryskiwacze xenonów
-lakierowanie bez mojej zgody zderzaka (przez źle dobrany kolor chcieli "zgubić" różnicę w odcieniach)
odpryski lakieru w kilku miejscach przy wlewie paliwa i po demontażu maski (nie podłożyli nic pod nią,tylko postawili beztrosko na twardym podłożu).
Dodam jeszcze,że firma ta prowadzi tzw. marketing szeptany,czyli zatrudnia ludzi do pisania pozytywnych komentarzy na forach,żeby napędzić sobie klientów.
Także jeśli ktoś nie chce wywalić kasy w błoto i mieć auto do poprawek,to zdecydowanie nie polecam.

IP i czas połączenia logowane. [20238408]
[17.02.2013] 21:49
lommo
Ale odkryłeś Amerykę. Wszystkie wpisy reklamowe na forach to marketing szeptany. Wszystkie firmy z tego korzystają, bo to najtańsza forma reklamy.

IP i czas połączenia logowane. [20245234]
[14.09.2013] 19:34
Zioomal
W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

IP i czas połączenia logowane. [20740064]
[15.09.2013] 21:05
Zioomal
Na GG mam tylko Lecha Wałęse

IP i czas połączenia logowane. [20742372]
[23.09.2013] 16:30
Matan
Ja tam polecę skorzystać z AUTO SERWIS WACHOLC - http://www.autowacholc.pl Wprawdzie akurat trafiłem, że musiałem poczekać by autko tam zostało, ale ogólnie zrobili wszystko na cacy. Ceny tez ok No i jeszcze dali autko zastępcze - złego słowa na nich nie powiem.

IP i czas połączenia logowane. [20757486]
[22.05.2014] 13:23
Walerij
W B-stoku tylko Auto Hobby.
Cenowo jak to w ASO, za to wolę mieć pewność, że zapłacę raz i będzie dobrze niż 10 razy latać po różnych wiejskich grzebkach a i tak bać się, że auto rozkraczy mi się na drodze. Jak ma być porządnie to u nich będzie porządnie.

IP i czas połączenia logowane. [21188270]
[22.05.2014] 16:56
staroć odświeżona dla reklamy
Tylko to pozostaje zgłosić do kasacji twoją darmową reklamę.

IP i czas połączenia logowane. [21188481]
[27.06.2014] 12:28
kierowcaBombowca
właśnie szukam takiego dobrego mechanika oraz zakładu bo nawww.e-anonse.net akurat takiego brakuje
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21240664]
[14.08.2014] 12:20
oczywiście że to nie reklama
zwłaszcza jak ją wpiszesz o tym samym czasie w różnych tematach i pod różnymi nickami.. Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21310723]
[03.09.2014] 13:50
rooobcson
Nie oszukujmy się ,że dobry i uczciwy mechanik to naprawdę korzystna inwestycja. Mi tak naprawdę porządnie naprawili auto w http://www.ars.net.pl/ mimo iż samochód miał już swoje lata, strasznie mi na tym zależało, aby jeździć na nim jak najdłużej wiadomo jak to jest kiedy człowiek przyzwyczai się do swojego auta

IP i czas połączenia logowane. [21339093]
[03.09.2014] 17:23
czego się szczerzysz?
Z wpisania reklamy za free? Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21339285]
[11.09.2014] 12:34
zjedz gówno spod siebie
darmowy reklamodawco. Do usunięcia.

IP i czas połączenia logowane. [21348586]
[19.09.2014] 16:26
nie mają, tylko mam
darmowy reklamodawco. Taka forma jest poprawna skoro piszesz o swojej firmie. Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21360150]
[08.10.2014] 14:06
bob789
zdecydowanie ten warsztat stawia na jakość a nie na ilość http://www.janmot.pl/ Naprawiali mi zawieszenie i układ kierowniczy a to jest jednak bardzo ważne i wszystko doskonale zrobili i jestem bardzo zadowolony. Ceny mają konkurencyjne.

IP i czas połączenia logowane. [21388853]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat