o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

Depresja w wieku 17 lat

[10.10.2011] 21:41
Pati008
Witam! Mam na imię Patrycja. Mam 17 lat od 5 lat jestem na emigracji w Irlandii. Od jakiegoś miesiąca odczuwam ciągłe zmęczenie, lekkie bóle głowy i bóle nóg. Widzę wyraźny spadek mojej koncentracji... kiedy zasiadam do odrabiania lekcji wszystko mnie rozprasza. Napady płaczu na lekcji, zawroty głowy. i napady złości. Wcześniej byłam wzorową uczennicą! Wiem że może to też być spowodowane pogoda jaka jest w Irlandii ale podejrzewam też depresje, czy to możliwe w takim wieku?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.10.2011] 17:40
zeeus
W tym wieku depresja jest najbardziej możliwa.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18926079]
[10.11.2011] 12:19
stalowiec
Możliwe, solarium od czasu do czasu, odpoczynek i prawidłowa dieta, sprawdź powinno zadziałać. ================================
rury stalowe http://www.alfa-tech.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [19012762]
[28.11.2011] 00:05
magik503
no litości depresja. Rozleciałaś się emocjonalnie albo hormony buzują albo początek jakiejś choroby. Depresja tak się nie objawia. Radzę odwiedzić porządnego lekarza.www.mobile.eu

IP i czas połączenia logowane. [19084562]
[12.12.2011] 20:38
Pati008
stalowiec (11.11.10 12:19):
Możliwe, solarium od czasu do czasu, odpoczynek i prawidłowa dieta, sprawdź powinno zadziałać.
Tydzień temu doszły nieuzasadnione napady płaczu np pod prysznicem.. ogólnie gdy jestem sama. Zmieniłam nawyki żywieniowe jakiś czas temu .. nie oczekuję zmiany z dnia na dzień ale liczę chociaż na to że zmniejszy objawy.

IP i czas połączenia logowane. [19130342]
[22.09.2017] 03:07
[18.01.2012] 10:10
lessi123.84
Wydaje mi się, że troche przesada jest z tą depresją. Najprościej spadek kondycji uzasadnić depresją i problem z głowy.

IP i czas połączenia logowane. [19244197]
[01.03.2012] 14:23
stale_ciekawska
Troszkę dziwne,to prawda,ale nigdy nic nie wiadomo,kiedy nas coś dopadnie.Lepiej idź do lekarza jeśli masz możliwość.A i zmiana klimatu,czy sam pobyt w Irlandii też może być powodem Twojego złego samopoczucia.Będzie dobrze,Powodzenia i trzymaj się na tej obczyźnie.Pa.

IP i czas połączenia logowane. [19363121]
[21.04.2015] 22:32
orunka443
Mnie czasami tez dopadała depresja, nie chciało się żyć, beznadziejny nastrój, częsty płacz itp., ale wiedziałem, że muszę walczyć o lepsze zycie, że nie mogę sobie odebrać też zycia, bo ono jest 1, później nie da się tego cofnąć. Najbardziej pomogło mi oczyszczanie aury które zamówiłem na stronie http://rzeka-energii , po tym odzyskałem spokój ducha i równowagę życiową.

IP i czas połączenia logowane. [21732330]
[12.07.2015] 21:05
Marta,30
Nie poddawaj się i walcz z tym. Potrzebujesz osoby która mogla by cie wesprzeć. Możesz iść do lekarza i upewnić się czy nic ci nie jest. Życzę wszystkiego dobrego.

IP i czas połączenia logowane. [21867183]
[03.08.2015] 11:49
Amelia225
Moim zdaniem to jeszcze nie jest depresja, ale może się w depresję rozwinąć. W twoim wieku też miałam napady płaczu, takie bez sensu i w dziwnych sytuacjach. Po prostu bardzo często się wzruszałam. To chyba sprawa hormonów. W każdym razie później, mając lat 23 zaczęłam się leczyć i okazało się, że mam depresję, więc i u ciebie może się ona rozwinąć. Dlatego nie bagatelizowałaby twoich objawów. Jestem pewna, że w Irlandii macie jakichś dobrych psychologów, ale jeśli masz jakiś problem z pomocą na miejscu, na przykład barierę językową, to możesz spróbować choć konsultacji przez Skype'a. Takie są prowadzone w mojej poradni, do której chodzę do Warszawy. nazywa się ona pracownia psychorozwoju Izabeli Kielczyk i tu jest ich strona, gdybyś potrzebowała: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Mam nadzieję, że przy tak wczesnej pomocy nie rozwinie się u ciebie ta choroba, bo niestety, ale walczy się z nią bardzo ciężko.

IP i czas połączenia logowane. [21905473]
[19.08.2015] 15:54
annapostulka
Depresja w tak młodym wieku jest bardzo grożna, niekiedy prowadzi do uzależnienia od alkoholu, a co gorsza od narkotyków. W wieku 20 lat można być totlnie wykończonym. Na stronie Prywatnego Ośrodka dla Uzależnionych Agnus http://agnusterapia.pl/narkomania można wiele poczytać z czym wiąż się takie uzależnienia. Tylko wtedy niekiedy jest już za póżno.

IP i czas połączenia logowane. [21929021]
[24.08.2015] 08:51
Deno221
Rónież wydaje mi się, że jesteś juz blisko depresji, a w tak młodym wieku na pewno jest to niebezpieczne i może doprowadzic do samodestrukcji. Dlatego warto udać sie do jakiegos specjalisty bądź poszukać swojego hobby w życiu

IP i czas połączenia logowane. [21936298]
[25.11.2015] 18:42
amella76
Życie bardzo mnie zawiodło. Wyobrażałam sobie tą całą dorosłość inaczej.
Rzucił mnie chłopak, na studiach wszyscy mieli mnie za kompletnego śmiecia, nikt nie doceniał czegoś, co robiłam przez ponad pół roku, nie miałam przyjaciół, miałam problemy z odżywianiem, koszmarny trądzik...
Nie miałam też siły na nic. Ostatnio obudziłam się rano i nie mogłam znaleźć powodu, dla którego powinnam wstać.
A przecież... zawsze starałam się być dobrym człowiekiem. I zawsze za swoją dobroć dostawałam prędzej czy później po głowie. Zaczęłam szukać pomocy dosłownie wszędzie. W ten sposób trafiłam na stronę http://moc-energii.pl i zamówiłam tam oczyszczenia aury na odległość. Wiem że dla wielu wydaje się to rozpaczliwym szukaniem pomocy, ale moja sytuacja zyciowa po rytuale zaczęła się zmieniać. Powoli bo powoli, ale jednak jest coraz lepiej. Coraz częściej wstaję z uśmiechem na twarzy.

IP i czas połączenia logowane. [22080327]
[05.03.2016] 18:39
telimenazx
Słyszałam, że doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą maja psychiatrzy w Psychomedic http://psychomedic.pl/psychiatra-dzieci-i-ml odziezy-warszawa/ . To inna praca, niż z dorosłymi, choć w przypadku 17-latka to sama nie wiem czy nie traktować go jak dorosłego? Jednojest pewne - lepiej szybciej skonsultować problem i obrać odpowiednia drogę terapii.

IP i czas połączenia logowane. [22224233]
[28.11.2016] 08:21
Nataliiii_78
Możesz spróbować zasięgnąć pomocy w jednym ze specjalistycznych gabinetów lub ośrodków, które pomogą http://www.osrodekterapia.pl/
Ja miałam depresję, która okazała się efektem złego wpływu leków na bóle głowy.

IP i czas połączenia logowane. [22535660]
[01.04.2017] 01:19
deryl9
Szczerze mówiąc, to nie znam nikogo, kto sam by wyszedł z depresji. Tutaj http://rehab-terapia.pl/leczenie-depresji/ warto sobie poczytać o ośrodku Dom-REHAB, który zajmuje się leczeniem tego typu schorzenia. Warto się do nich udać na terapię, ponieważ dzięki temu można zmienić swoje życie.

IP i czas połączenia logowane. [22697560]
[17.04.2017] 20:25
kasica123
Właśnie nieprawda. Dużo osób pisze dziewczynie, że to nie depresja tymczasem problemy z nią mogą mieć nawet dzieci! Ludziska trochę empatii co?

IP i czas połączenia logowane. [22711287]

» Odpowiedz na ten temat