o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Narty i snowboard
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie na narty z dzieckiem??

1 2
[07.10.2011] 09:56
milutka84
Mój mąż chce wyjechać z naszą 6 letnią córeczką na narty w czasie świąteczno sylwestrowym, a ja jestem od 2 lat osobą niepełnosprawną, szukamy więc ośrodka dostosowanego do moich potrzeb,więc schroniska górskie odpadają, ale też żeby mąż mógł nauczyć naszą 6 latkę jeździć, bo to jej pierwszy taki wypad. Proszę pomóżcie, może możecie polecić coś ciekawego.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.10.2011] 12:51
madalena18
witam!!
nie wiem czy pomogę ale jak jeździłam z dzieciakami w szczyrku na Skrzyczne to jeździła tam grupa niepełnosprawnych po amputacjach jedno i dwu kończynowych- tak więc na pewno w pobliżu mieli taki ośrodek.
Proponuję również skontaktować sie z fundacją FAR (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji) tam na pewno znajdą się ludzie zorientowani w temacie-może pani również znajdzie dla siebie jakąś sportową pasje- pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18950108]
[30.10.2011] 16:36
milutka84
Dziękuję bardzo za radę Faktycznie skorzystałam z państwa pomocy, udałam się do FAR i wysłano mnie do biura Partona, która organizuje oferty dla osób niepełnosprawnych, na pobyt świąteczno noworoczny wybieramy się w góry, do Brennej http://www.patrona.pl/osrodek-rehabilitacyjn y-Brenna-29-3 , blisko ośrodka fajne stoki a w cenie mam zapewnione Kinezyterapia: ćwiczenia przyrządowe, UGUL, gimnastyka grupowa i indywidualna, siłownia,
Hydroterapia: kąpiele perełkowe, solankowe, wirowe kończyn dolnych i górnych, basen,
Elektroterapia: prądy inerferencyjne, jonoforeza, diadynamik, prądy Tens,
Światłolecznictwo: bioptron, solux,
Ultradźwięki,
Masaże: suchy, przyrządowy-aqvawibron, termalny - łóżko Ceraragem
Okłady borowinowe,
Inhalacje,
Laseroterapia,
Aromaterapia,
Magnetoterapia,
Krioterapia miejscowa. Wszyscy bardzo cieszymy się ze wspólnego wyjazdu No i wypoczynku. A cena jest naprawde bardzo przystępna. Jeszcze raz z całego serduszka dziękuję wam za pomoc!!

IP i czas połączenia logowane. [18971667]
[03.11.2011] 17:48
Romek_89
Witam Was Kochani Czytam i czytam Wasze wypowiedzi. Militka84 dziękuję za link do strony. Właśnie czegoś takiego szukałem JESZCZE RAZ DZIEKI ZA STRONKĘ

IP i czas połączenia logowane. [18988226]
[13.11.2011] 20:48
sanderek-serdelek
Witam, ja również skorzystałam z tej oferty, tym bardziej, że teraz dostałam ciekawą zniżkę 100zł więc wyjazd zamiast 500 kosztuje mnie 400. Jakiś konkurs świąteczny jest, Nagroda Główna w konkursie Nikon Coolpix L120
Liczba pikseli: 14,5 mln
Zoom: 4 krotny cyfrowy, 21 krotny optyczny
Czułość ISO Auto, ISO od 80 do 6400
Ekran LCD
Doskonały dla amatorów jak i początkujących profesjonalistów. Szybko i precyzyjnie utrwala ulotne chwile z życia. A właśnie nagroda gwarantowana to Nagrodą gwarantowaną jest bon rabatowy na pobyt (w dowolnym czasie w roku!) w jednym ze sprawdzonych Hoteli SPA, ośrodków rehabilitacyjnych, sanatoriów.
Dla osób, z których polecenia zarejestrują się minimum 3 inne osoby przygotowaliśmy zniżkę
w wysokości 200zł
Wydaje mi się że warto było,
Czekam tylko na losowanie nagrody głównej 27 grudnia Aparacik na wyjazd na narty by się przydał.

IP i czas połączenia logowane. [19024307]
[14.12.2017] 06:55
[18.11.2011] 17:10
Zaczarowana999
Jadę z wami

IP i czas połączenia logowane. [19043037]
[29.11.2011] 14:46
koteczek
milutka84
Ze swojej strony moge Ci polecic biurowww.winterdream.pl
teraz zrobili cos takiego że szyją oferty na miarę czyli zgłaszasz sie do nich i piszesz co chcesz a oni to przygotowuja
spoko akcja zrobilem tak z sylwestrem

IP i czas połączenia logowane. [19090159]
[14.12.2011] 02:06
ilonky
Ja natomiast korzystam z www.memotravel.pl , już kilka razy z nimi jechaliśmy i zawsze byliśmy zadowoleni. Po rozmowie z obsługą o naszych predyspozycjach i wymaganiach zawsze doradziła nam ciekawe miejsce zgodne z naszymi oczekiwaniami. Jechałem raz sam wyszaleć się to powiedzieli gdzie to zrobię a jak jechałem z rodziną to było miło spokojnie i każdy znalazł coś dla siebie. Myślę i że z Twoim problemem poradzą sobie bez problemu , zadzwoń porozmawiaj a na pewno doradzą coś sensownego Udanego wypoczynku

IP i czas połączenia logowane. [19134000]
[16.12.2011] 10:35
panmaryjan
Poszukaj jakiegoś stoku na http://www.stok-narciarski.pl na pewno znajdziesz bo jest ich tam wiele i są dobrze opisane.

IP i czas połączenia logowane. [19140077]
[12.02.2012] 20:41
jarzębinka
tu jest sporo ofert, warto zajrzeć: http://www.tramp.gda.pl/
mają fajne szkółki, instruktorów, dziecko nie będzie się nudziło, nabierze wprawy na nartach, a rodzice mogą w tym czasie pojeździć na stoku

IP i czas połączenia logowane. [19315813]
[20.02.2012] 21:58
moneymaker913
Polecam Czechy sa tam fajnie i tanie osrodki. Tu masz linka z porownaniem wszystkich http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Gdzie ,na,narty,do,Czech,Nasz,poradnik,1-10629-1.html

IP i czas połączenia logowane. [19337985]
[20.03.2012] 16:13
krakra
Włochy i Val di Sole. Biura typu rainbow organizują tam szkółki dla dzieci

IP i czas połączenia logowane. [19410607]
[21.03.2012] 20:45
kopciuszkaq
krakra (12.03.20 16:13):
Włochy i Val di Sole. Biura typu rainbow organizują tam szkółki dla dzieci

Ja jeżdzę z nimi do Tignes we Francji, mam mega hopla ma punkcie wszystkiego co francuskie, wiec co roku narty obowiązkowo w Tignes

IP i czas połączenia logowane. [19413888]
[25.08.2012] 21:02
allan
Ja się zastanawiam nad Bułgarią z itaką. Ruszyli z nowymi świetnymi ofertami na zimę.

IP i czas połączenia logowane. [19795800]
[11.12.2012] 21:40
Beatriczee
Szczerze mówiąc, ja zastanawiałam się od jakiegoś czasu, gdzie i jako można wyjechać na narty z małym dzieckiem, ale tak, żeby dorośli też nie tracili urlopu, spędzając go na oślej łączce. Znalazłam w ofercie biura podróży Almatur wyjazdy typu Ferie rodzinne - mnie akurat zainteresowała Francja (Alpe D'Huez) http://almatur.pl/francja-alpe-d-huez-hotel- belle-aurore__PFFRHBA__zima.html w cenie wyjazdu oferują instruktora narciarskiego (dla dorosłych i dzieci) dzieci kwalifikowane są do odpowiednich grup (wiekowo i umiejętnościowo)

IP i czas połączenia logowane. [20061902]
[03.01.2013] 16:03
oponyopony
Polecam Ci wyjazdy z agencjąwww.powersport.pl
Byłam z nimi co prawda na wyjeździe firmowym, właśnie z dzieckiem, ale wiem, że organizują tez dla osób indywidualnych.
Naprawdę na wysokim poziomie!

IP i czas połączenia logowane. [20116161]
[03.02.2013] 13:40
krokus_krok
Gdzie w Pol najlpeiej z dzieckiem? modna jest ostatnio Białka ale tam straszne tłumy, cos mniej obleganego??

IP i czas połączenia logowane. [20203513]
[08.02.2013] 12:32
kamms
Może Beskidy? Większość stacji ma ośle łączki i szkółki narciarskie, więc dzieci nie powinny się nudzić. Przed dłuższymi wyjazdami warto pomyśleć o kupieniu skipassów, można sporo zaoszczędzić. Na grouponie można jeszcze kupić kilkudniowy BeskidSkiPass za pół ceny.

IP i czas połączenia logowane. [20218898]
[15.03.2013] 14:35
Julia021
Polecam artykuł jak wybrać wyjazd na zimowy wyjazd z dziećmi:
http://www.strefarodzinka.pl/rodzina/wspolny-czas/1381-pl anowanie-wypoczynku-zimowego.html

IP i czas połączenia logowane. [20320728]
[05.04.2013] 10:36
Robert 45455
Beskid śląski także jest fajnym miejscem gdzie warto wybrać się z dzieckiem na narty.A sam sprzęt i odzież termoaktywną posiadacie? Bo to też ważny element bez którego ani rusz. Wszystko czego potrzebujecie znajdziecie na www.Sportowybazar.pl

IP i czas połączenia logowane. [20382187]
[20.09.2013] 11:20
Desia57
Można pojechać w Alpy z biura podróży - http://www.beskidtravel.pl/ Zapewniają oprócz noclegu i wyżywienia, opiekę nad dziećmi.

IP i czas połączenia logowane. [20751252]
[09.09.2014] 11:23
maminek
ja dzieci wysylam na zimowiskowww.pantur.pl/oferta ,zima-2014-obozy-i-zimowiska.html a sami jezdzimy na narty do zakopca standardowo, poza tym to jest najlepsza opcja, zeby potem dzieci zabierac ze soba jak wdrążą sie w gorskie tereny

IP i czas połączenia logowane. [21345686]
[06.10.2014] 12:19
Lonert
Włochy i Alpy. Są tam świetne trasy, dużo śniegu i dobre hotele. Byłam dwa razy w Dolomitach z biurem bfc i oba wyjazdy jak najbardziej udane. Zajęcia z instruktorami, którzy mają dobry kontakt z dziećmi w małych grupach, a do tego hotele blisko stoku. Miło wspominam animacje i snow show.

IP i czas połączenia logowane. [21385584]
[17.10.2014] 21:18
Bellaela
Wyjazdy na narty z całą rodziną są wspaniałe. A najlepsze wypady są w Alpy gdyż i rodzice i dzieci (które już jeżdżą) są zachwyceni i trasami i warunkami i pogodą. Ważne,aby mieć dobry sprzęt narciarski http://ski-park.com.pl/sklep-oferta/buty-nar ciarskie/buty-narciarskie-salomon i nieważne czy swój czy wypożyczony bo często sklepy też wypożyczają narty na dobrych warunkach. http://ski-park.com.pl
http://nartysnowboard.com

IP i czas połączenia logowane. [21403856]
[06.11.2014] 11:52
Maria K.
Bardzo fajny pomysł. Jak ja byłam w ciąży to prawie cały dzień spędzałam w spa w mąż w tym czasie szusował na stoku W tym roku wybieramy się do Livigno z naszym trzy letnim synkiem. Chcemy zapisać go do szkółki narciarskiej. Na stronie jafisport widziałam takie opcje ale musimy się jeszcze zorientować co i jak.

IP i czas połączenia logowane. [21434716]
[18.11.2014] 12:51
karmellkowa
Ja moge polecic to biuro podrózy bo na pewno jesli chodzi własnie o miejsce na takie podróże to z pewnością jest swietne http://www.antavia.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21456025]
[07.12.2014] 18:23
morsska22
Sprawdzcie sobie równiez oferty Turystyki Studenckiej. Moim zdaniem jesli własnie zalezy Wam na niższych kosztach takiego zimowego wypoczynku to spokojnie warto zastanowic sie nad ich bardzo ciekawą ofertą.

IP i czas połączenia logowane. [21490674]
[13.11.2015] 10:38
karpeta
A jeśli chodzi o ubezpieczenia to pewnie, że jest konieczne. Pewnie z BP jakieś macie, ale to mało. Na własną rękę już tym bardziej musicie je mieć, istnieją firmy ubezpieczeniowe, które się w tym specjalizują, choćby - http://elvia.pl/ubezpieczenia-na-narty/ I dobieracie pakiet w zależności od tego, co zamierzacie robić, gdzie się wybieracie, na jakich trasach chcecie jeździć.

IP i czas połączenia logowane. [22061602]
[08.12.2015] 21:08
Magicco
Jeżeli szukasz wyjazdów rodzinnych to zajrzyj tutaj http://www.ehschool.pl/index.php/oferta/wyja zdy-i-obozy/wczasy-dla-rodzin-i-przedszkole-snow-ski.html My już kilka razy jeździliśmy z tą firmą, naprawdę dobrze wszystko organizują, no i dzieciaki można zapisać do szkółki narciarskiej prowadzonej przez Polaków

IP i czas połączenia logowane. [22099723]
[27.12.2015] 09:53
Kama19
w Białce i w Zielencu jest bardzo fajnie, stoki są zadbane i naśnieżane, według mnie to najlepsze stoki w Polsce Ale nie zapomnij dziecka dobrze ubrać, na nartach sie nie czuje że jest zimno czy coś, ja kupowałam fajne kombinezony moim pociechom nawww.bikershop.pl i bardzo porządne i ciepłe są

IP i czas połączenia logowane. [22123663]
[28.12.2015] 11:30
zimekk
Wszystko zależy gdzie się chcesz wybrać bo jak za granicę to może warto skorzystać z oferty Itaki. Wiem że mają jakieś wypady na narty dla całej rodziny z atrakcjami dla dzieci, nauka jazdy na nartach dla najmłodszych i zabawy z animatorami.

IP i czas połączenia logowane. [22125361]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat