o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

praca czy studia

1 2 3
[27.02.2017] 22:54
calfan
cieszę się, że skorzystałem z opcji naboru zimowego na wyższej szkole bezpieczeństwa i wybrałem pod kątem wojska bezpieczeństwo

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22661100]
[22.03.2017] 17:26
Małgosia541
Wszystko zależy od tego czy masz jakieś umiejętności lub zawód. Jeśli tak - idź do pracy i studiuj zaocznie. Ja chodziłam do technikum reklamy i po praktykach zatrudnili mnie w agencji reklamowej. Chciałam dalej się uczyć więc poszłam na studia zaoczne w WSE. Jestem na grafice reklamowej, uczę się projektowania graficznego http://grafika.wse.krakow.pl/kadra/projektow anie-graficzne/ obsługi programów graficznych i wielu innych praktycznych rzeczy. Bardzo mi się podoba i często wykorzystuję moje umiejętności w pracy

IP i czas połączenia logowane. [22687147]
[23.03.2017] 09:34
karrolaaa
ja tam po skończonym liceum poszłam dorywczo do pracy a weekendy do cosinusa. wiec bez problemu da się pogodzić prace i nauke
szkoda mi było 5 lat studiów, po których skończeniu i tak nie wiadomo by było czy bez problemu znajdę prace

IP i czas połączenia logowane. [22687769]
[25.03.2017] 10:07
gasal
praca spoko i jak studia to wyzsza szkola bezpieczensztwa, idealne polaczenie

IP i czas połączenia logowane. [22690281]
[26.03.2017] 08:47
Rafał911
Ja łącze studia z pracą. Z tym, że nie jest to typowa praca za biurkiem, tylko siedzę w MLM. Ogólnie jak dla mnie to najlepsze wyjście dla studentów. Ostatnio chcieli mnie zwerbować do jakiejś nowej firmy Prouv, ale posłałem ich do diabła bo to oszuści którzy nie dość,że kradną pracowników z innych firm to podczas rozmowy nie potrafili mi powiedzieć najważniejszej rzeczy czyli o zarobkach ;/ Takich to lepiej omijać bo można tylko na minus wyjść.

IP i czas połączenia logowane. [22691079]
[20.09.2017] 07:39
[26.03.2017] 13:08
Do Rafał911
Takich firm jest pełno - nic tylko patrza jak wyskubac kasę... Sam ostatnio miałem przyjemność z tym Prouv... Tak się zapierali na początku, ze jacy to są świetni i ile można zarobić a co wyszło? Jedna wielka piramida - chyba wieksza niż te w Egipcie...

IP i czas połączenia logowane. [22691349]
[19.04.2017] 13:27
Monikaa8
Hmm ja wybrałam rozwiązanie praca i studia Choć w obecnych czasach studia nie są już przepustką do czegokolwiek, to jednak nie wyobrażam sobie ich nie mieć... Studiowałam zaocznie w wszip w wałbrzychu i jednocześnie pracowałam. Dzięki temu nie tylko miałam pieniądze na własne wydatki, ale też zdobywałam doświadczenie. A to jest ważne i mile widziane u przyszłych pracodawców. Dlatego jeśli tylko macie taką możliwość, to łączcie edukację z pracą

IP i czas połączenia logowane. [22713176]
[20.04.2017] 19:41
emilia_kk10
możesz iść do pracy i jednocześnie iść np do szkoły policealnej. da się bez problemu to pogodzić. ja chodziłam do cosinusa i zajęcia tylko co dwa tyg w weekendy.

IP i czas połączenia logowane. [22714820]
[21.04.2017] 10:35
Monikaa8
Pewnie, że można wybrać szkołę policealną, tyle że studia to jednak studia. Bynajmniej takie jest moje zdanie. A studia niestacjonarne też odbywają się tylko w weekendy i to nie we wszystkie więc nie ma problemu z połączeniem ich z pracą. Ja przez cały okres studiów pracowałam i bez problemu dawałam sobie ze wszystkim radę

IP i czas połączenia logowane. [22715370]
[27.06.2017] 11:37
lross
ja tez jestem zdania, ze warto łączyć studia z pracą, bo jednak liczy się wykształcenie, ale bez doświadczenia bardzo ciężko o jakąkolwiek pracę.

IP i czas połączenia logowane. [22759616]
[21.08.2017] 11:06
Radoslaw3000
Doświadczenie jest dzisiaj bardzo ważne, bo papierek może mieć prawie każdy. Warto z rozmysłem wybierać studia. Ja interesowałem się informatyką a teraz jestem w trakcie studiów i nie mam problemów z pogodzeniem pracy z nauką. Z reszta nawet tutaj http://praca-mazowieckie.pl/praca/warszawa/ piszą, że pracy w IT jest sporo i zarobki są zachęcające.

IP i czas połączenia logowane. [22791435]
[21.08.2017] 11:17
pachira
Moim zdaniem jedno i drugie. Da się to pogodzić.

IP i czas połączenia logowane. [22791444]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat