o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie wyjechać na weekend nie daleko warszawy?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[02.10.2011] 12:47
loccalocca
witam! zamierzam wyjechać z moim chłopakiem na weekend. niestety nie mam pomysłów gdzie można wyjechać.. nie chcielibyśmy jechać gdzieś daleko żeby nie spędzić pół dnia w samochodzie, czy pociągu jakie są wasze propozyje? gdzie warto pojechać?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.10.2011] 15:36
FiatPanda
Ja proponuję Pojezierze Brodnickie, to jakieś 2 godziny drogi na północ od stolicy, pomimo mocno dzikiego charakteru okolicy (lasy i jeziora, jeziora i lasy, raj dla grzybiarzy i wędkarzy) nie ma problemu z noclegiem, w Głęboczku Wielkim jest bardzo przytulny hotel - to chyba najlepsze miejsce na romantyczny weekend dla pary

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18867842]
[18.10.2011] 19:46
panic
Wybór masz dosyć spory. W sumie pomóc Ci może serwis nextur.pl gdzie właśnie możesz znaleźć ciekawe wyjazdy weekendowe. Masz tam nawet zakładkę "we dwoje". Może znajdziesz tam jakiś pomysł, który Cię zainteresuje.

IP i czas połączenia logowane. [18922999]
[24.10.2011] 20:43
echomen55  echomen55@tlen.pl
Rowery w pociąg i poza miasto na wycieczkę krajoznawczą w intercity są te fajne przedziały ze stojakami na rowery.

IP i czas połączenia logowane. [18947639]
[25.10.2011] 13:19
bulli
Ja na pierwszym wyjeździe z chłopakiem, a teraz już mężem byłam w Łowiczu. Pół dnia w pociągu nie spędziliśmy, bo szybko jedzie i bardzo dobrze wspominam ten wyjazd

IP i czas połączenia logowane. [18950207]
[25.11.2017] 08:46
[10.11.2011] 18:02
maupa87
jeśli szukasz dobrego miejsca gdzieś koło Warszawy to ja proponuję hotel Głęboczek położony niedaleko Torunia na pojezierzu brodnickim, bardzo fajne miejsce do relaksu, ciekawe zabiegi, w sam raz do uprawiania nordic walkingu, czy kolarstwa, bardzo fajny hotel

IP i czas połączenia logowane. [19013722]
[22.01.2012] 17:16
sonia2011
W sumie z Warszawy niedaleko jest nad morze. Polecam np. Jastrzębią Górę, nie ma takich tłumów jak w 3mieście, a jednak bardzo przyjemnie. Moi znajomi byli w SPA primavera w Jastrzębiej Górze. Bardzo chwalili to miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [19255881]
[10.05.2012] 14:33
wisnie_w_ciescie
teraz pogoda jest tak fantastyczna, że aż się nie chce siedzieć w mieście. Tylko gdzieś by się poszalało. Wiem, że dopiero co był ten dłuższy weekend, ale ja już myślę o kolejnym. Bo miesiąc tylko został, więc trzeba pomyśleć o tym, gdzie go spędzić, ja bardzo chętnie wyruszyłabym nad morze, do Jastrzębiej Góry i hotelu Primavera, oni zawsze mają fajną ofertę, a na okazję długiego weekendu mam nadzieję przygotują coś specjalnego.

IP i czas połączenia logowane. [19533487]
[26.07.2012] 13:17
Honorata87
Jak poza Warszawą i chcecie jeszcze dobrze zjeść to polecam Gościniec Oycowizna w Lesznowoli (niedaleko Magdalenki, tuż za rogatkami wwa). Miałam okazję być tam ze swoim chłopakiem i naprawdę świetne miejsce. Piękny ogród z duuużą altaną, miejsce na ognisko i ogólnie wszystko doskonale zorganizowane - nawet ptaszki w wc śpiewają

IP i czas połączenia logowane. [19725531]
[30.07.2012] 23:56
olabisuzi
Bardzo mi się to co zaproponowała kamixilla.
Nie wiedziałam że w okolicach Warki jest taki piękny Hotel Sielanka.

IP i czas połączenia logowane. [19736143]
[04.08.2012] 13:12
alesszzjja
najlepiej do jakiegoś dobrego SPA.
Ale widzę że w tym hotelu Sielanka jest również dobrze wyposażone SPA.
FAktycznie taki weekend w Sielance to moze być całkiem ciekawy wypoczynek.

IP i czas połączenia logowane. [19745363]
[04.08.2012] 14:37
piliczanka
Dolina Pilicy to przede wszystkim spływ kajakowy.
Rzeka Pilica jest doskonałym miejscem do takiej turystyki wodnej.
Jeśli chodzi o hotel Sielanka to polecam wybrac się tam na konie no i oczywiście skorzystać z noclegu.

IP i czas połączenia logowane. [19745608]
[06.09.2012] 12:07
wieczna_droga
o tak spa jest bardzo dobrym sposobem na to, żeby się zrelaksować, nabrać energii na cały kolejny tydzień czy nawet miesiąc. Ale jeśli chodzi o spa to moim zdaniem bardzo fajne zabiegi są w spa w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. A jak jest piękna pogoda to można też sobie po plaży pospacerować. Jak dla mnie super pomysł na weekend.

IP i czas połączenia logowane. [19826066]
[07.09.2012] 10:00
urlopmann
Wiele ciekawych miejsc w okolicach Warszawy można znaleźć na portalu turystycznymwww.i-urlop.pl
Ponad 4000 ofert turystycznych z całej Polski
Wiele ciekawych ofert z okolic Warszawy
Pozdrawiam Urlop , Urlop,urlop achhhhh

IP i czas połączenia logowane. [19828354]
[11.09.2012] 23:25
Pandaa
Idealne miejsce na weekend to Kraków. Zapraszamy do hostelu Panda zlokalizowanego z centrum dzielnicy Kazimierz. http://www.pandahostel.pl/panda/wordpress/?l ang=pl#

IP i czas połączenia logowane. [19839304]
[07.11.2012] 09:22
slodkiewinogrona
oj widzę, że miejsc jest naprawdę dużo, gdzie sobie można pojechać na weekend. Ja bym była za tym spa. Bo jak za oknem się robi szaro buro i ponuro, to takie zabiegi w spa są najlepszym lekarstwem na poprawę humoru. Mnie się bardzo podoba, oferta Głęboczka. Tam na pewno można bardzo dobrze sobie odpocząć.

IP i czas połączenia logowane. [19982071]
[08.11.2012] 14:45
algorytm.
Niedaleko są Mazury, tyle, że najlepiej dojechać chyba samochodem. Fajna miejscówka jest w Bartoszycach, w Pałacu Galiny. Organizują sylwestra, może być nieźle w pałacowych salach;]

IP i czas połączenia logowane. [19985760]
[21.11.2012] 19:07
radiowa1
Nie ma bardziej romantycznego miasta niż Kraków! Trzeba trochę przejechać z Warszawy,ale opłaca się. W Krakowie na weekendowy wyjazd polecam Angel House B&B jest idealny na weekendowy wypad,a do tego niedrogi i pięknie urządzony.

IP i czas połączenia logowane. [20016855]
[04.12.2012] 17:57
nelka28
ja moge polecic ten w otwocku a szczegolowa oferte znajdziesz na http://top-ogloszenia.net/Turystyka-i-wypocz ynek-16 tam zreszta wyszukasz wiele innych ciekawych obiektów

IP i czas połączenia logowane. [20045147]
[06.12.2012] 14:34
kolorowekreki
Ha Głęboczek cudowne miejsce, dla mnie to oaza spokoju i cudowanie się tam odpoczywa. Cisza spokój, piękne okolice, no i jeszcze jakby ktoś miał ochotę aktywnie spędzić czas też ma taką możliwość

IP i czas połączenia logowane. [20049096]
[10.12.2012] 10:24
Evelina165
Fajne miejsce nieopodal Warszawy hmm to tylko Mazury!! To wcale nie tak daleko, 2 godzinki i jesteś na miejscu! Byłam tam już wiele razy i najbardziej podoba mi się Pisz, nie wiem jakie są normalne ceny noclegów, bo ja znalazłam naprawdę tanie 20-30 zł na stroniewww.nocowo.pl i byłam naprawdę zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [20058145]
[31.12.2012] 12:05
gabiriel s.
Może nie tyle na weekend, co po prostu na zabiegi do Józefowa. Kojarzycie Beauty Center? Genialne miejsce, mu akurat skorzystaliśmy z pakietu ślubnego. Zabiegi upiększające to po prostu bajka, z której każdy powinien skorzystać. A co wy o tym myślicie?

IP i czas połączenia logowane. [20107835]
[05.01.2013] 12:55
Łukasz88
Myślę ze na weekend dobrym pomysłem będą[url=http://www.hotelbialystok.com.pl ]Kiermusy[/url] w tą niedzielę odbywa się tam Jarmark Staroci a niecałe 3 km od nich do pozwiedzania jest zabytkowy Tykocin

IP i czas połączenia logowane. [20120825]
[06.02.2013] 14:43
livenow
o widzę, że tyle propozycji i nie ma większego problemu, żeby się gdzieś wybrać, ale moim zdaniem bardzo fajnym miejscem, żeby odpocząć jest Kraków. Miasto z niesamowitym klimatem. A ostatnio odkryłam, że jest tak hotel Niebieski, gdzie można wygodnie przenocować, ale też skorzystać ze spa.

IP i czas połączenia logowane. [20212817]
[08.02.2013] 13:26
Modertntalking
Poza Krakowem, dobrymi miastami jak dla mnie są także Gdańsk, Wrocław i Poznań. W tym ostatnim bywam stosunkowo często. W Hotelu Włoskim swego czasu spędziłem walentynki z ówczesną dziewczyną w starym browarze często piłem z kumplami. Ogólnie, wspaniałe miasto.

IP i czas połączenia logowane. [20219040]
[23.02.2013] 22:00
bobiko007
Kazimierz Dolny...

IP i czas połączenia logowane. [20261904]
[24.02.2013] 22:07
michał_owczarek
ja ostatnio swoją żonę zabrałem do Jachranki bardzo ładna okolica, nawet o tej porze roku no i hotel Windsor też pierwsza klasa - zwłaszcza uroczysta kolacja rocznicowa okazała się niemalże królewską ucztą
polecam wszystkim, którzy chcą się oderwać od wawy i wyskoczyć gdzieś na 2-3 dni

IP i czas połączenia logowane. [20264625]
[27.02.2013] 15:13
kamno82
Podlasie i Puszcza Białowieska. Sama jestem z Poznania, więc na weekend nie opłaca mi się tak daleko jechać, chociaż strasznie kusi... Gdybym była z Warszawy, na pewno bym skorzystała. Cisza, spokój, wszędzie dzika przyroda, a jeszcze jak znajdzie się nocleg, to już w ogóle - weekend idealny. Ale z noclegiem nie ma problemu - zawsze składam po prostu zapytanie przez formularz http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form i dostaję oferty na maila, nawet nie muszę szperać w sieci.

IP i czas połączenia logowane. [20272645]
[05.03.2013] 09:03
hanultka...lo
Może okolice Zalewu Zegrzyńskiego, twierdza Modlin, albo do Płocka!

IP i czas połączenia logowane. [20289872]
[09.04.2013] 13:19
aktoyot
hanultka...lo (13.03.05 09:03):
Może okolice Zalewu Zegrzyńskiego, twierdza Modlin, albo do Płocka!

Płock jest super na krótki wypad. My wyjechaliśmy w sobotę. Po drodze jeszcze parę przystanków. Wieczorem dojechaliśmy. Do póżnej nocy włóczyliśmy się po starówce. Pięknie oświetlona. Życie nocne kwitnie. W niedzielę jeszcze raz spacer po starówce w słońcu. Byliśmy w muzeum. Mozna pójść do zoo. I do domu. Miło wspominam.

IP i czas połączenia logowane. [20395341]
[22.04.2013] 22:55
karol 65
pojedz do Jachranki. fajne oferty pobytów weekendowych znajdziesz na http://top-ogloszenia.net/ w zakładce turystyka i wypoczynek

IP i czas połączenia logowane. [20432940]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat