o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Wszystkie kobiety kochają tylko za pieniądze, wygląd i władzę

1 2 3   » 843 Strony tematu:
[30.09.2011] 20:55
Widmo Geniusza
Dla każdej kobiety liczą się wyłącznie zasoby finansowe, wygląd i cechy dominującego samca alfa. Nie potrafią kochać i kierują się wyłącznie pierwotnymi instynktami oraz własną korzyścią... "Potrzebuję iskry by rozpalić ogień i rozjaśnić mrok, który noszę w sobie"

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.10.2011] 17:06
Widmo Geniusza
Sytuacja przedstawia się tak. Jest tylko kilka rzeczy, które się liczą i to z całą pewnością nie takich w jakie wierzą młodzi idealiści. Nie ma sensu kontemplować, gdyż wystarczy rozpatrzeć następujące stwierdzenie.
Dla kobiet liczy się tylko wygląd, pieniądze i pozycja społeczna. Kursy uwodzenia, które ciągną z ludzi pieniądze i podpierają się kobiecą psychiką, w rzeczywistości przekłamują wszystko i nie wspominają o najważniejszych rzeczach. Mężczyźni starają się zaimponować kobietom swoimi walorami, nadrobić tekstami i inteligencją, romantycznym podejściem i poetyckością, ale nieświadomi są jednego. KOBIECIE WISI TO CO MÓWISZ, TO CO POTRAFISZ, ILE ZNASZ WIERSZY, NA JAKICH GRASZ INSTRUMENTACH, JAKIEJ SŁUCHASZ MUZYKI I JAKĄ WIEDZĄ I OCZYTANIEM DYSPONUJESZ. WYGLĄDASZ ALBO JESTEŚ NIKIM. MASZ KASĘ ALBO JESTEŚ NIKIM. MASZ WŁADZĘ ALBO JESTEŚ NIKIM. Możesz sobie skończyć 4389324 kursów na Casanovę i nic Ci to nie da, poza tym, że skończysz jako pośmiewisko. Jeśli ktoś chce się o tym szerzej wypowiedzieć zapraszam do linku w mym opisie. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6491208

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18918436]
[17.10.2011] 22:17
Adam8989
Mogę tezy autora poprzeć swoim doświadczeniem. Na studiach prawniczych (większość to kobiety) nie zauważyłem jakiejś pasjonatki prawa, zawsze niemal jest jeden cel - dobra ocena i dobre stypendium- a ktoś kto się odezwie rozwijająco w temacie to "kujon". Widać te chciwe oczy, ach... Po co mi było wierzyć w ogładność kobiet - rzeczywistość weryfikuje fikcje i to brutalnie.

IP i czas połączenia logowane. [18919759]
[17.10.2011] 22:44
kuguarzyca
Bo Wy mężczyźni szukacie modelek z wyglądu a potem rozczarowanie bo pochwalić jest się czym przed kolegami a potem się okazuje,ze taka lala spędza 4 godziny przed lustrem a zwykła dziewczyna pełna pasji wyglądajaca jak szara myszka nie jest godna Waszej uwagi.Spróbujcie kiedyś z dziewczyną przeciętnej urody a nie będziecie rozczarowani i na pewno szczęśliwsi

IP i czas połączenia logowane. [18919867]
[18.10.2011] 16:14
Widmo Geniusza
Tak kuguarzyco mężczyźni patrzą na wygląd i to co napisałaś nie zdewaluowało mojej argumentacji. Sęk w tym, że mężczyznę zadowoli wygląd tylko dobry lub przeciętny, a wy oczekujecie księcia i liczycie na nie wiadomo co. To różnice biologiczne i nie znajdziesz na to kontrargumentu bo takowy po prostu nie istnieje. Ponadto dla nas poza wyglądem w rzeczywistości liczy się charakter jeżeli planujemy związać się na stałe, a kobiety tego kryterium w najmniejszym stopniu nie rozpatrują. W przeciwieństwie do nas patrzycie na forsę i prestiż. Charakter nie ma dla was znaczenia. I problemu nie stanowi sam fakt, iż takimi kryteriami się kierujecie(to biologia), a fakt, że wypieracie się tego co oczywiste i charakterystyczne dla waszej natury usilnie wpierając wszystkim, iż jesteście krzywdzone przez szowinistów, którzy głoszą fałszywe teorie. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6491208

IP i czas połączenia logowane. [18922191]
[25.10.2014] 23:07
[18.10.2011] 19:48
sir_nathan  morbus@tlen.pl
Widmo Geniusza (11.10.18 16:14):
Tak kuguarzyco mężczyźni patrzą na wygląd i to co napisałaś nie zdewaluowało mojej argumentacji. Sęk w tym, że mężczyznę zadowoli wygląd tylko dobry lub przeciętny, a wy oczekujecie księcia i liczycie na nie wiadomo co. To różnice biologiczne i nie znajdziesz na to kontrargumentu bo takowy po prostu nie istnieje. Ponadto dla nas poza wyglądem w rzeczywistości liczy się charakter jeżeli planujemy związać się na stałe, a kobiety tego kryterium w najmniejszym stopniu nie rozpatrują. W przeciwieństwie do nas patrzycie na forsę i prestiż. Charakter nie ma dla was znaczenia. I problemu nie stanowi sam fakt, iż takimi kryteriami się kierujecie(to biologia), a fakt, że wypieracie się tego co oczywiste i charakterystyczne dla waszej natury usilnie wpierając wszystkim, iż jesteście krzywdzone przez szowinistów, którzy głoszą fałszywe teorie.
moje doswiadczenia w tym temacie sa zbiezne z powyzszymi everyday i try to touch the sun before it sets, everyday i get closer

IP i czas połączenia logowane. [18923005]
[18.10.2011] 20:38
Widmo Geniusza
Nie istnieją wyjątki od tych zachowań. Nie istnieje altruizm bezwarunkowy a contrario do krystalicznie czystego egoizmu i hedonizmu. Istnieją dwie postawy. Hipokryzja, która trzyma przy życiu złudzenia oraz uczciwość wobec siebie i otoczenia, która owe złudzenia niweczy. Nie ma kobiet wolnych czy quasi wolnych od dyktanda natury materialistki zapatrzonej w powierzchowność. Kobieta, z którą żyje mężczyzna przestanie go kochać, gdy tylko okaże się niezdolny do pełnienia samczych funkcji. Jeśli ulegnie wypadkowi to będzie się nim opiekowała wyłącznie z litości, którą opacznie zdefiniuje jako miłość, ale jej hedonistyczna natura w głębi swej istoty znienawidzi tę osobę jako bezużyteczny przedmiot. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6491208

IP i czas połączenia logowane. [18923214]
[19.10.2011] 11:10
zwyczajna
eh Wy mężczyźni.... mówią,że kobieta słabą płcią jest a tu jednak okazuje się,że autor postu ma takie branie na swój portfel ,wygląd i prestiż iż nie może odpędzić się od chciwych,samolubnych,kochających tylko kasę kobiet.Mężczyzno pokaż ,że masz jaja i popędź w diabła laski zanim sie do Ciebie zbliżą.A może jest tak,że łechta Cię,ze te laski na Ciebie lecą,ze możesz się przed kumplami pochwalić jakie to masz powodzenie a kiedy wycyckaja Cię z kasy bądź co gorsza poznają Twój stosunek do Nich samych zwyczajnie kopią Cię w tyłek?Żadna nie potrafiła zadowolić Twojego męskiego EGO więc teraz trzeba wszystkie kobiety mieszać z błotem?Mam nadzieję,ze trafi Ci się taka,że będziesz za Nią na kolanach biegał i tego Ci zyczę

IP i czas połączenia logowane. [18924690]
[19.10.2011] 17:52
marzycielka-frustratka najchetniej to by dopiekla kazdemu mezczyznie ktoremu by mogla wstyd i hanba dla kobiecej podrasy!! everyday i try to touch the sun before it sets, everyday i get closer

IP i czas połączenia logowane. [18926118]
[19.10.2011] 19:20
zwyczajna
sir_nathan (11.10.19 17:52):
marzycielka-frustratka najchetniej to by dopiekla kazdemu mezczyznie ktoremu by mogla wstyd i hanba dla kobiecej podrasy!!
Nie chcę dopiekac każdemu napotkanemu facetowi...Strasznie denerwuje mnie fakt,że Widmo Geniusza tak bardzo nienawidzi kobiet i to wszystkich bez wyjątku a ja się jakoś nie potrafię odnaleźć w Jego opisie.Większość moich znajomych to mężczyźni i zdziwiłby się jak kobieta może się znać na piłce nożnej ,budowie silników czy zwyczajnie na tematach tabu ,o których nie rozmawiają przy kobietach.Więc ni jak sie nie mogę zgodzić z Jego wypowiedziami.

IP i czas połączenia logowane. [18926550]
[19.10.2011] 21:24
mam podobne podejscie i wynika ono z doswiadczen z kobietami te na ktore ja trafiam - takie sa myslisz, ze bierzemy te rzeczy z xiezyca?? najgorsze jest to, ze mezczyzna nie moze liczyc na akceptacje od kobiety
jak jednak akceptacja sie pojawia, to pojawia sie ona razem z wymaganiami, czesto ponad miare i ponad mezczyzny mozliwosci to kwestia oczekiwan kobiet a wystarczyloby po prostu mezczyzne swojego akceptowac
i jedna i druga strona bylyby szczesliwe everyday i try to touch the sun before it sets, everyday i get closer

IP i czas połączenia logowane. [18927093]
[19.10.2011] 21:37
zwyczajna
sir_nathan (11.10.19 21:24):
mam podobne podejscie i wynika ono z doswiadczen z kobietami
te na ktore ja trafiam - takie sa
myslisz, ze bierzemy te rzeczy z xiezyca??
najgorsze jest to, ze mezczyzna nie moze liczyc na akceptacje od kobiety
jak jednak akceptacja sie pojawia, to pojawia sie ona razem z wymaganiami, czesto ponad miare i ponad mezczyzny mozliwosci
to kwestia oczekiwan kobiet
a wystarczyloby po prostu mezczyzne swojego akceptowac
i jedna i druga strona bylyby szczesliwe

Nie twierdzę,że takie kobiety nie istnieją nawet znam kilka takich,ale nie ładujcie wszystkich kobiet w jeden wór na Boga!!! Widocznie to taka lekcja dla Was,żeby zobaczyć jak wygląda zło aby w przyszłosci rozsądnie dobierać sobie partnera?!Ja osobiście nie mam wymagań dla mnie facet to facet i nie zmieniam Jego na siłę,nie wymagam rzeczy niemożliwych dla Mnie najważniejsza jest wierność i lojalność i to są moje wymagania a reszta to rzecz gustu.Jeśli kocham to bezwarunkowo z całym jego dobytkiem wad i zalet.Też facet mnie wyssał ze wszystkiego,ale to nie znaczy,że mam nienawidziec wszystkich mężczyzn.Widac musiałam poznać to zło aby później cieszyć sie juz samym dobrem...oby tak się kiedys stało bo życie bez faceta jest strasznie nudne

IP i czas połączenia logowane. [18927131]
[19.10.2011] 22:09
Widmo Geniusza
Oczywiście oponentki tak jak w poprzednim temacie stosują tylko sztuczki erystyczne i atak ad personam miast argumentacji. Moje doświadczenia osobiste nie mają tutaj nic do rzeczy i jakiekolwiek by nie były wszystkie kobiety lecą na wymienione powyżej rzeczy a " Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka" to tak dobry kontrargument na moje wypowiedzi jak przeciwstawienie działaniu 2+2=4 działania 2+2=7. Nic odkrywczego i prosta bajeczka. Wszystkie będziecie się okrywały maską i w swej powierzchowności zaprzeczały temu co oczywiste. Nie ma kobiet wartych zainteresowania innego niż w celach czysto zabawowych. Obserwuję każdą kobietę, którą spotykam i raptem po paru minutach, a nawet sekundach okazuje się, że jest jak wszystkie. Nie posługuj się bajkami, bo to kolejny dowód. Charakterystyczną dla was cechą jest to, że wasze czyny przeczą słowom. Temu gadaniu nikt rozumny nie uwierzy, a już z pewnością nie ja. Zawsze mówię kobietom szczerze i otwarcie jakie są, ale to nic nie zmienia. Jeśli mężczyzna posiada wymienione cechy może mówić cokolwiek zechce, a kobieta i tak będzie go kochała bo jego charakter nie ma znaczenia. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6491208

IP i czas połączenia logowane. [18927297]
[19.10.2011] 22:17
Widmo Geniusza
Oczywiście oponentki tak jak w poprzednim temacie stosują tylko sztuczki erystyczne i atak ad personam miast argumentacji. Moje doświadczenia osobiste nie mają tutaj nic do rzeczy i jakiekolwiek by nie były wszystkie kobiety lecą na wymienione powyżej rzeczy a " Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka" to tak dobry kontrargument na moje wypowiedzi jak przeciwstawienie działaniu 2+2=4 działania 2+2=7. Nic odkrywczego i prosta bajeczka. Wszystkie będziecie się okrywały maską i w swej powierzchowności zaprzeczały temu co oczywiste. Nie ma kobiet wartych zainteresowania innego niż w celach czysto zabawowych. Obserwuję każdą kobietę, którą spotykam i raptem po paru minutach, a nawet sekundach okazuje się, że jest jak wszystkie. Nie posługuj się bajkami, bo to kolejny dowód. Charakterystyczną dla was cechą jest to, że wasze czyny przeczą słowom. Temu gadaniu nikt rozumny nie uwierzy, a już z pewnością nie ja. Zawsze mówię kobietom szczerze i otwarcie jakie są, ale to nic nie zmienia. Jeśli mężczyzna posiada wymienione cechy może mówić cokolwiek zechce, a kobieta i tak będzie go kochała bo jego charakter nie ma znaczenia. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6491208

IP i czas połączenia logowane. [18927349]
[19.10.2011] 22:24
MATRIKS123
Kobiety już tak mają że jeśli zrobią coś złego to mówią że tego nie zrobiły. Jeśli się puszczą to winna faceta, jeśli wydadzą kasę na jakieś głupoty i brakuje na czynsz to winna faceta że mało zarabia. Jeśli nie ma fajnego auta to winna faceta. Jeśli ją głowa boli to winna faceta, jeśli jest chora to winna faceta, jeśli chce jej się jeść to winna faceta, jeśli ma odchyłki od normy to winna faceta, jeśli czuje się gruba to winna faceta, jeśli ma małe nogi to winna faceta, jeśli jest pryszczata to winna faceta. JEDNYM SŁOWEM NIE MA TAKIEGO CZEGOŚ JAK WINNA KOBIETY, JEJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE CZYNY , ZACHOWANIA ,DZIAŁANIE TYLKO ZAWSZE JEST WINNA FACETA .

IP i czas połączenia logowane. [18927381]
[19.10.2011] 23:51
zwyczajna
Nie mam już argumentów dla Was...Bez Was ten Świat by nie istniał tak samo jak bez Nas.Widać jestem jedyną kobietą w tym temacie ,która odważyła się zabrać głos...Nic mnie nie usprawiedliwia tylko fakt ,że jestem głupią blondynką,obłudną zdzirą ,która leci na wygląd i kasę.Mogłabym to samo powiedzieć o facetach,ale nie powiem nic bo jestem juz dużą dziewczynką.

IP i czas połączenia logowane. [18927820]
[20.10.2011] 19:57
zwyczajna
Nie ma brzydkich kobiet.Są tylko zaniedbane,nie szanowane i nie kochane ...

IP i czas połączenia logowane. [18930806]
[20.10.2011] 20:27
MATRIKS123
zwyczajna (11.10.20 19:57):
OCZYWIŚCIE ŻE SĄ BRZYDKIE KOBIETY. NIEATRAKCYJNE FIZYCZNIE , ALBO EMOCJONALNIE CHORE, LUB UMYSŁOWO NIE DO ZNIESIENIA ,GRZESZNE TO WSZYSTKO TO BRZYDKIE KOBIETY INACZEJ ZŁE . Świat to kolor biały i czarny i jeszcze coś po środku , na pewni nie tylko biały. Są kobiety które same z siebie robią pasztety,opalenizna, sztuczne paznokietki , operacje plastyczne takie lafiryndy na pewni nie są ładne. Są też takie które mają anielski wizerunek a skrzywioną osobowość i są rozpustne i chciwe takie też są brzydkie ale mentalnie.
To że kobiety są zaniedbane to wyłącznie ich winna, siedzą całymi dniami przed tym głupim telewizorem, oglądają te tańce z gwiazdami i inne dziadostwo zapychacze mózgu, obżerają się kalorycznym syfem , więc to tylko ich winna i wyłącznie ich winna. Każdy jest kowale swojego losu ,życie to nie bajka to plansza chaosu.
To że są nie szanowane wyłącznie na to nie zasługują zdradzają , lecą na kasę są mega agresywne , narzekają wiecznie , nie potrafią uszanować praw faceta.
A to że nie kochane to bez uzasadnienia . Coś takiego jak kochanie nie istnieje to tylko silne przywiązanie , pozytywne odczucia , związki chemiczne , i zainteresowanie,przemija i traci na znaczeniu .
Liczy się umysł bo to on kieruje naszymi zachowaniami i nasze czynny .

IP i czas połączenia logowane. [18930953]
[20.10.2011] 20:31
MATRIKS123
ciastek wątrobowy (11.10.20 20:23):
jeżeli to rzeczywiście twoje zdjęcie, to nie ma się czym chwalić
Przeciętna uroda niczym się nie wyróżniająca z tłumu takie jest moje zdanie. Ale nie to najważniejsze najważniejsze jej osobowość i to co ma w głowie. Czy jest mądra, czy mówi prawdę, jaka ma wiedzę , światopogląd, jak się zachowuje , czy jest uczciwa czy jest kobietą czy szmatą , CZY SIĘ SZANUJE I TYLE.

IP i czas połączenia logowane. [18930966]
[20.10.2011] 20:49
zwyczajna
MATRIKS123 (11.10.20 20:27):
zwyczajna (11.10.20 19:57):
OCZYWIŚCIE ŻE SĄ BRZYDKIE KOBIETY. NIEATRAKCYJNE FIZYCZNIE , ALBO EMOCJONALNIE CHORE, LUB UMYSŁOWO NIE DO ZNIESIENIA ,GRZESZNE TO WSZYSTKO TO BRZYDKIE KOBIETY INACZEJ ZŁE . Świat to kolor biały i czarny i jeszcze coś po środku , na pewni nie tylko biały. Są kobiety które same z siebie robią pasztety,opalenizna, sztuczne paznokietki , operacje plastyczne takie lafiryndy na pewni nie są ładne. Są też takie które mają anielski wizerunek a skrzywioną osobowość i są rozpustne i chciwe takie też są brzydkie ale mentalnie.
To że kobiety są zaniedbane to wyłącznie ich winna, siedzą całymi dniami przed tym głupim telewizorem, oglądają te tańce z gwiazdami i inne dziadostwo zapychacze mózgu, obżerają się kalorycznym syfem , więc to tylko ich winna i wyłącznie ich winna. Każdy jest kowale swojego losu ,życie to nie bajka to plansza chaosu.
To że są nie szanowane wyłącznie na to nie zasługują zdradzają , lecą na kasę są mega agresywne , narzekają wiecznie , nie potrafią uszanować praw faceta.
A to że nie kochane to bez uzasadnienia . Coś takiego jak kochanie nie istnieje to tylko silne przywiązanie , pozytywne odczucia , związki chemiczne , i zainteresowanie,przemija i traci na znaczeniu .
Liczy się umysł bo to on kieruje naszymi zachowaniami i nasze czynny .

Widzę,że nie wygram z Wami .Jesteście supermenami,super bohaterami ,idealnymi ,pięknymi facetami bez żadnych wad.Same zalety a kobiety to rasa podludzka.Powinnismy całować Was w stopy w podzięce,że pozwalacie Nam na tym Świecie egzystować.Bóg się pomylił bo zamiast Ewki powinien Wam stworzyć jakiegoś Józka a wtedy do woli walilibyście się w tyłek i uwielbiali Swoją rasę,nie musielibyście się męczyć z takimi sukami co nie maja uczuć,które Was wykorzystują,brzydkimi,zaniedbanymi ,złymi,chorymi umysłowo i jakich tam jeszcze epitetów użyłeś.A jednak po coś Nas stworzył!!!Nazywaj sobie kobiety jak chcesz a i tak będziemy czy Ci się to podoba czy nie.Szmatami ,sukami jak chcesz ,ale będziemy

IP i czas połączenia logowane. [18931046]
[20.10.2011] 20:53
zwyczajna

Nie chwalę się .Nie chcę być anonimowa jak Ty .Jeżeli ktoś pluje mi w twarz to przynajmniej niech widzi gdzie pluje

IP i czas połączenia logowane. [18931070]
[20.10.2011] 21:01
zwyczajna
MATRIKS123 (11.10.20 20:31):
Przeciętna uroda niczym się nie wyróżniająca z tłumu takie jest moje zdanie. Ale nie to najważniejsze najważniejsze jej osobowość i to co ma w głowie. Czy jest mądra, czy mówi prawdę, jaka ma wiedzę , światopogląd, jak się zachowuje , czy jest uczciwa czy jest kobietą czy szmatą , CZY SIĘ SZANUJE I TYLE.

Właśnie przeciętna.Czy kiedykolwiek napisałam,że jestem miss Świata? Nie wstawiłam zdjęcia,żebyście mnie oceniali,ale wiedzieli z kim piszecie.Jestem zwyczajną dziewczyną,nie po solarium,tipsach i kij wie czym jeszcze.Nie chciałam się tu lansować tylko podyskutować o życiu.Jedyna moją wadą jest wózek do którego przyrosłam siedząc na tym forum

IP i czas połączenia logowane. [18931096]
[21.10.2011] 02:16
MATRIKS123
zwyczajna (11.10.20 21:01):
MATRIKS123 (11.10.20 20:31):

Właśnie przeciętna.Czy kiedykolwiek napisałam,że jestem miss Świata? Nie wstawiłam zdjęcia,żebyście mnie oceniali,ale wiedzieli z kim piszecie.Jestem zwyczajną dziewczyną,nie po solarium,tipsach i kij wie czym jeszcze.Nie chciałam się tu lansować tylko podyskutować o życiu.Jedyna moją wadą jest wózek do którego przyrosłam siedząc na tym forum
Jaki wózek ??
Jesteś niepełnosprawna fizycznie w takim razie współczuję .
Nie dawaj zdjęcia na durne forum bo się małolaty za trolują , chyba że szukasz faceta na seks i odrazu stawiasz sprawę jasno jak wyglądasz. Nie wiem nie wnikam ale prywatność to podstawa.

IP i czas połączenia logowane. [18932164]
[21.10.2011] 12:32
przeczytałem trochę postów jednej kobiety, wydała się interesująca, pociągająca, myśląca
poprosiłem o prywatny kontakt
pyta co od niej chcę
mówię wprost, że krótkiego romansu (uznałem, że jest skora do niego)
ta zarzuciła mi niską samoocenę lub desperację
niskiej samooceny nie mam, a pewność siebie jaką przejawiłem pytaniem wprost nazwała desperacją everyday i try to touch the sun before it sets, everyday i get closer

IP i czas połączenia logowane. [18932954]
[21.10.2011] 13:08
zwyczajna
sir_nathan (11.10.21 12:32):
przeczytałem trochę postów jednej kobiety, wydała się interesująca, pociągająca, myśląca
poprosiłem o prywatny kontakt
pyta co od niej chcę
mówię wprost, że krótkiego romansu (uznałem, że jest skora do niego)
ta zarzuciła mi niską samoocenę lub desperację
niskiej samooceny nie mam, a pewność siebie jaką przejawiłem pytaniem wprost nazwała desperacją

Jednak nie wszystkie kobiety lecą na wygląd...być może nie szukała na tym forum nikogo do romansu de facto są od tego inne portale.Więc nie dziw się ,że potraktowała Ciebie jako desperata.Myślę,żeby romans się zaczął musi byc najpierw flirt jako taki,żeby zachciało się kogoś pragnąć choćby nawet tylko jak napisałeś na któtki romans czy jak ja to nazywam bzykanie na 2 razy.

IP i czas połączenia logowane. [18933107]
[21.10.2011] 13:29
twoja wypowiedz przeczy zalozeniu, ktore prezentuje wiele kobiet: *jezeli mezczyzna chce isc z kobieta tylko do lozka, to niech to powie wprost od razu, a nie mami* powiedzialem wprost i zostalem uznany za desperata jawnie problem jest z panna, ktora nie rozroznia pewnosci siebie od desperacji everyday i try to touch the sun before it sets, everyday i get closer

IP i czas połączenia logowane. [18933199]
[21.10.2011] 13:44
zwyczajna
sir_nathan (11.10.21 13:31):
jej odpowiedz zreszta wskazuje na to, ze szuka romansu (jawnie to napisala, nie chcialem tego zdradzac tutaj), tylko obudowala te kwestie swoimi poronionymi warunkami, ze to ona musi sobie wybrac faceta, no i musi on byc na tyle elastyczny i domyslny, zeby poczula sie jak wielka krolowa
To jakaś suka jest nie kobieta.Tyle w temacie.Wiesz jak kobiety mówią nie myślą tak.A moim skromnym zdaniem szuka sponsora skoro sobie musi wybrać faceta...Nie nawidzę takich pustych bab.

IP i czas połączenia logowane. [18933261]
[21.10.2011] 13:50
zwyczajna
Jeśli facet powiedziałby mi wprost,że chce iśc ze mną do łóżka pomyślałbym,że jakiś nie tego jest.Nie wiem czy wszystkie kobiety lubia jak gość mówi w prost,że chce seksu ja przynajmniej nie lubię.

IP i czas połączenia logowane. [18933286]
[21.10.2011] 14:11
nie zaprzeczyła, że również szuka romansu, ani nie odmówiła bezpośrednio
bardziej powiedziałbym, że nie potrafiła wyrazić tego, czego chce i tego czego oczekuje, mógłbym rzec, że brakuje jej odwagi, żeby własne duże potrzeby, wymagania czy oczekiwania nazwać nie wiem czy kobiety kiedy myślą nie, to mówią tak
to jest stereotyp, niekoniecznie tak musi być, pomimo, iż doświadczenie pokazuje, że tak jest w wielu przypadkach (wiele kobiet prezentuje takie podejście) ale tego chyba nie ma co roztrząsać nie musi też szukać sponsora, skoro wybiera sobie facetów
równie dobrze może mieć 45 lat i szukać młodzików, którzy nie są przy kasie, bo np. są dobrzy w łóżku wszystkie kobiety może niekoniecznie lubią taką bezpośredniość ale same na taką bezpośredniość namawiają, pomimo, iż same by odmówiły lub odpowiedziały na tego typu zaczepkę paniką i ucieczką
co innego, że taka bezpośredniość nie daje praktycznie żadnych efektów w praktyce everyday i try to touch the sun before it sets, everyday i get closer

IP i czas połączenia logowane. [18933367]
[21.10.2011] 14:28
zwyczajna
sir_nathan (11.10.21 14:11):
nie zaprzeczyła, że również szuka romansu, ani nie odmówiła bezpośrednio
bardziej powiedziałbym, że nie potrafiła wyrazić tego, czego chce i tego czego oczekuje, mógłbym rzec, że brakuje jej odwagi, żeby własne duże potrzeby, wymagania czy oczekiwania nazwać nie wiem czy kobiety kiedy myślą nie, to mówią tak
to jest stereotyp, niekoniecznie tak musi być, pomimo, iż doświadczenie pokazuje, że tak jest w wielu przypadkach (wiele kobiet prezentuje takie podejście) ale tego chyba nie ma co roztrząsać nie musi też szukać sponsora, skoro wybiera sobie facetów
równie dobrze może mieć 45 lat i szukać młodzików, którzy nie są przy kasie, bo np. są dobrzy w łóżku wszystkie kobiety może niekoniecznie lubią taką bezpośredniość ale same na taką bezpośredniość namawiają, pomimo, iż same by odmówiły lub odpowiedziały na tego typu zaczepkę paniką i ucieczką
co innego, że taka bezpośredniość nie daje praktycznie żadnych efektów w praktyce

Namawiają,ale potem panikują jeśli ma naprawdę do czegos dojść. Całkiem inaczej jest w relacjach internetowych a całkiem inaczej na żywo.W internecie można mówic i obiecywać wszystko czego druga strona oczekuje,ale na żywo jest juz trudniej.

IP i czas połączenia logowane. [18933453]
[21.10.2011] 18:01
zwyczajna
Nie wierzę,że w Twoim otoczeniu nie ma juz uczciwych kobiet tylko same zakłamane nic nie warte -nie powiem co.Będę bronić tylko tej małej cząstki kobiet,które nie mają nic wspólnego z Waszymi wyobrażeniami o kobietach.

IP i czas połączenia logowane. [18934200]

1 2 3   » 843 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat