o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Komunikator Tlen.pl
 » Odpowiedz na ten temat

kopia wiadomości nie zostaje na serwerze

[26.09.2011] 13:25
ewa638  ewa638@tlen.pl
Mam mały kłopot i bardzo proszę o pomoc.
Opiszę krótko swoją sytuację: Mam założone konto na tlen.pl i mam zainstalowany komunikator. Do tej pory korzystałam zarówno z komunikatora jak i z poczty i nie było problemu. Aż do niedawna: zakładałam sobie konto na g-mailu i zaimportowałam tam kontakty i wiadomości z tego adresu tlenowego ,ale nie zaznaczyłam żeby wiadomości zostawały na serwerze w tlenie i teraz wiadomości które mi przychodzą na pocztę w tlenie, pojawiają się na chwilę, a potem "wchłania" je gmail, a w tlenie w skrzynce odbiorczej mam inforamcję, że: Nie ma żadnych e-maili w tym folderze. Wprawdzie mogę wejść na stonę g-mail, zalogwać się tam i sprawdzić wszystkie wiadomości z tlenu, ale wolałabym mieć też kopię na serwerze tlen. Czy ja mogę jakoś naprawić ten błąd, i zaznaczyć gdzieś żeby kopia wiadomości zostawała na serwerze, żebym mogła wiadomości, ktore przychodzą na pocztę w tlenie mogla odczytywać w tlenie,a nie tylko na gmailu. Troszkę zamieszałam, ale mam nadzieję, że mi pomożecie i że da się to jakoś odkręcić. Proszę o odpowiedź i o pomoc. Pozdrawiam Ewa. Mój e-mail ewa638@tlen.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.09.2011] 17:10
llllllllllllllllllllllllllllll
nie zaznaczyłam żeby wiadomości zostawały na serwerze w tlenie -
czyli sama sobie odpowiedziałaś, bo nie jest to zapewne opcja nie do usunięcia/zmiany.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18851796]

» Odpowiedz na ten temat