o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Ratunku zmarszczki

1 2 3   » 12 Strony tematu:
[15.09.2011] 11:02
Inka245690
Nie jestem jeszcze taka stara , a moje czoło i szyję pokrywa sieć paskudnych zmarszczek. Kosmetyczka nakłada mi jakies maski ale są nieskuteczne. Szukam jakiegoś specyfiku, który pomoże mi się z tym uporać. Nawet znalazłam coś co brzmi sensownie - trafiłam na ciekawy artykuł o nowych kosmetykach zapobiegających starzeniu się skóry http://www.lifeandmore.pl/pl/173 ,18,220,0,1,skinergetic_sila_natury_w_walce_z_oznakami_z meczenia.html ,ale nie wiem czy naprawdę działa. Co Wy robicie że nie macie zmarszczek?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.09.2011] 18:50
weronika16
czesc
Moja skora wyglada jak niemowlaka,ale to chyba genetycznie.
Ale jesli chodzi o twoj problem,to polecam algi. Sa to krysztalki morskie i sa bardzo dobre na cere. Mozna je pic i przemywac nimi skore.
Pomagaja rowniez na zmarszczki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18808232]
[19.09.2011] 16:35
panic
Może warto skorzystać z kremów kolagenowych. To fakt, że prawie każdy krem przeciwzmarszczkowy posiada w swoim składzie kolagen, ale chyba jednak lepszym wyborem będzie kolagen naturalny. Tutaj masz spory wybór tego typu kremów: http://www.neolagen.pl/pl/kolagen-naturalny- produkty Zobaczysz, że na pewno Ci one pomogą, a do tego są tańsze niż zabiegi w salonach kosmetycznych.

IP i czas połączenia logowane. [18820025]
[05.10.2011] 14:19
malagenia
Zawsze można się zastanowić nad liftingiem. To jest na pewno najskuteczniejsza forma walki ze zmarszczkami. Już się orientowałam, że najlepszym specjalistą robiącym tego typu zabiegi jest dr Osuch, także zastanawiam się, czy nie wybrać się do niego na konsultację. Dzięki temu na pewno można poczuć się piękniejszą

IP i czas połączenia logowane. [18874776]
[05.10.2011] 16:31
violetta.82
A czy zastanawiałaś się nad botoksem? Albo czymś takim, tzn. nie wiem czy to nie zbyt ostra deska ratunku, ale może...???

IP i czas połączenia logowane. [18875202]
[23.09.2017] 05:53
[06.10.2011] 20:39
bittersweet_7
A na botoks to nie za wcześnie?

IP i czas połączenia logowane. [18880065]
[12.11.2011] 10:44
rikka222
może to http://gal.com.pl/pl/ulotki-kosmetyki/95-koe nzym-q10.html ? mi pomaga, na czole miałam okropne zmarszczki, teraz są prawie niewidoczne.

IP i czas połączenia logowane. [19018815]
[27.03.2012] 12:08
spolem
Z tego co słyszałam to włókna kolagenowa zaczynają zanikać kiedy kończy się 19 lat, także od tego momentu warto korzystać z różnego rodzaju kremów. Jeżeli jesteś młodą osobą, to wydaje mi się, że nie warto jeszcze myśleć o zabiegach, ale na razie ratować się specyfikami z drogerii

IP i czas połączenia logowane. [19427047]
[06.04.2012] 11:17
AgnieszkaZw
Ja jestem teoretycznie za młoda na zmarszczki, a jednak... Jeden z najlepszych kremów, bo działa na wszystkie ich typy: http://www.aptekavolfarm.pl/664 ,vichy-liftactiv-retinol-ha-krem-na-noc-30-ml.html Dobrze nawilża, wygładza i jest idealny dla suchej i wrażliwej skóry.

IP i czas połączenia logowane. [19451273]
[18.05.2012] 11:55
liianna
Ja mam okrutne zmarszczki koło oczu, brzydkie kurze łapki. Nie będę czekała aż będzie gorzej, idę się tego pozbyć w WEllDermie, jestem przekonana, że wyjdę stamtąd zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [19551615]
[30.05.2012] 13:05
aliza00
Też jestem zwolenniczką pozbywania się zmarszczek. Jakoś nie wyobrażam sobie zaniedbywać takie rzeczy.

IP i czas połączenia logowane. [19579985]
[18.06.2012] 18:59
kkklimka
Ja tak od razu tez nie sięgałabym po zabieg czy to botoks czy nawet mezoterapia. Teraz mozna spróbować z suplementami diety bądz nutrikosmetykami. Te drugie teraz są szczególnie polecane nawet przez kosmetyczki. Ja juz 2 tgodnie przyjmuje Collagen, moze to za krótki czas żeby juz chwalić, ale to co zauwazyłam to to, że widocznie wzmocniły mi się włosy, skóra stała się jakby gładsza. Ciekawe co bedzie dalej

IP i czas połączenia logowane. [19629310]
[07.01.2013] 19:33
oliiifka
Ja Wam powiem że mój mąż tez przyjmuje Collagen bo nagle po 40 roku zycia zaczął tracic wlosy. I naprawde po 3 mc kuracji juz widać pierwsze efekty.

IP i czas połączenia logowane. [20127173]
[14.01.2013] 20:24
fiffi_fi
kolagen na wypadanie włosów u mężczyzny? Pierwsze słyszę , ale na skórę na pewno pomaga, skóra, stawy etc. odkąd biorę wyglądam i funkcjonuję lepiej - ja osobiście używam collagenu health spark, bo chyba najtańszy i w najlepszej formie no i nie cały czas go łykam, a z przerwami, ale nie o tym chciałam.
Na zmarszczki na czole, mimiczne to chyba tylko botoks lub lifting, żeby od razu nie sięgac po jakieś drastyczne środki polecam wypróbowanie kremu, którego nazwy dokładnie nie pamiętam, coś w stylu skinfluence syn ake, prawie na pewno to było to http://www.vitalab.pl/318 ,skinfluence-syn-ake-cream.html - opakowanie wyrzuciłam, a krem dostałam od siostry ze stanów. Faktycznie mnie to wygładziło. Ostatnio nie stosuję, bo utrzymują się od kilku miesięcy więc pozwalam sobie na używanie zwykłego kremu

IP i czas połączenia logowane. [20144218]
[04.02.2013] 01:03
biiilkup
Na zmarszczki masz kilka sposobów. Botox, można zastosować kwas hialuronowy, odpowiednie wypełnienie i dobór preparatu pozwala naprawdę zdziałać cuda (moja znajoma z warszawy była w bellisanie na takim zabiegu). Takim kwasem można wypełniać fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki głębokie, można zrobić wolumetrię twarzy, kontur ust. Obok kwasu hialuronowego dość znany jest też kwas L-polimlekowy, który z kolei pobudza komórki do produkcji większej ilości kolagenu.

IP i czas połączenia logowane. [20205765]
[09.03.2013] 14:25
ollxd
Ja nie jestem zwolenniczką botoksu, wolę bardziej naturalne sposoby. Słyszałyście o perłowym proszku? To jeden ze składników tradycyjnej chińskiej medycyny. Ma wiele zastosowań, również w odmładzaniu i wygładzaniu zmarszczek. Stosuję go już od kilku lat, na początku ciężko było go dostać w Polsce. Można robić z niego maseczki, lub po prostu dodawać do kremu, aby wygładzić cerę. I co najważniejsze - daje niesamowite efekty. Polecam wszystkim, którzy wolą naturalną medycynę. Można go dostać na Allegro wpisując Pearl Powder.

IP i czas połączenia logowane. [20303238]
[15.04.2013] 17:45
eaewen
Są różne rodzaje zmarszczki, mi doktor Kołodziejczak z Bellisany dobierał odpowiedni preparat, byłam u nich na likwidacji zmarszczek mimicznych.

IP i czas połączenia logowane. [20415657]
[19.04.2013] 13:17
krystyna.zakrz
Polecam kosmetyki odmładzające firmy L'Occitane. Robią swoje, moja skóra jest po nich jędrna i odżywiona.

IP i czas połączenia logowane. [20424321]
[23.04.2013] 11:47
dankow33
Ja polecam klinikę medycyny estetycznej, która zaproponuje zabieg na skuteczną walkę ze zmarszczkami.
Link http://www.jumed.eu/ferulac-peel ,i36.html

IP i czas połączenia logowane. [20433638]
[21.05.2013] 14:29
spissaa
A ja z kolei naprawde bardzo polecam Collagen Noble Health. To jest rzeczywiscie świetny suplement,który wpływa na naszą skórę, włosy, paznokcie. Idealny zeby teraz zacząc go przyjmować.

IP i czas połączenia logowane. [20500963]
[29.05.2013] 15:45
annnielkska
WIdziałam ze Collagen jest dostepny u mnie na osiedlu w Rossmanie, wiec sama własnie chętnie kupie i sprawdze jakie konkretnie daje efekty. A mysle ze pomoze mi własnie jesli chodzi o zmarszczki.

IP i czas połączenia logowane. [20518207]
[01.06.2013] 13:37
Koleczkaa4
Czasem nawet u młodych kobiet pojawiają się zmarszczki. Ale nie ma co się załamywać, trzeba przeciwdziałać. Kup sobie bio-serum relaksujące HB. Daje efekt liftingujący i ujędrniający.

IP i czas połączenia logowane. [20524909]
[29.06.2013] 20:05
monikaaaa2
No cóż na rynku jak widać jest bardzo wiele różnych suplementów z kolagenem ale dla mnie sprawdził się jeden z kolagenem naturalnym http://drogeriazdrowie.pl/pl/producer/Medica line/24 Do tego przyjmuje się 2 kapsułki dziennie, i sa one znacznie łatwiej przyswajalne przez organizm.

IP i czas połączenia logowane. [20582319]
[10.07.2013] 18:38
RozetkaG
A może zabieg z kwasem hialuronowym? http://dodent.pl/kwas-hialuronowy.html Botox z tego co piszesz nie będzie najlepszy, ale najlepiej idź do gabinetu medycyny estetycznej np. takiego jak podałam w linku.

IP i czas połączenia logowane. [20605099]
[06.08.2013] 08:01
cannotbedisplay
ja mimo młodego wieku miałam zmarszczki na czole, bo marszczyłam czoło niestety, poza tym zauważyłam też kurze łapki i cóż, jakieś specyfiki, maści, kremy, masła nie pomagały. Żeby te zmarszczki się nie pogłębiały trzeba było je czymś wypełnić. Tak mi doradziła specjalistka, doktor Nielepkowicz. Szczerze, to się wahała, czy ja taka młoda mam korzystać z kwasu hialuronowego, ale nie żałuje decyzji. Opieka w salonie Perfect Glamour we Wrocławiu jest bardzo dobra, od miłej recepcjonistki po lekarza z indywidualnym podejściem do pacjenta. Bólu przy zabiegu nie było. Wiem, że jest prawdopodobieństwo konieczności powtórzenia zabiegu za jakiś czas, ale efekt utrzymuje się już od roku i czuje się świetnie.

IP i czas połączenia logowane. [20658743]
[27.08.2013] 22:53
ooonka23
W takim razie ja równiez polecam suplementy które rewelacyjnie wpływaja na stan naszej skóry http://kosmetolog.sklep.pl/category/385982/n utrikosmetyki-my-beauty-system-my-body-shape.html
Naprawde polecam.

IP i czas połączenia logowane. [20702281]
[28.08.2013] 00:28
kinienla
Jakiś czas temu zrezygnowałam z kremów do twarzy. Aktualnie używam wyłącznie olejku do twarzy i dekoltu Dermika Mesotherapist. Działa zarówno regenerująco i nawilżająco, ale i przeciwzmarszczkowo

IP i czas połączenia logowane. [20702552]
[05.09.2013] 16:05
żabcia
Miałam głębokie zmarszczki w okolicy ust. Kilka miesięcy temu poszłam na zabieg angel system efekt super, zmarszczki zdecydowanie się zmniejszyły.

IP i czas połączenia logowane. [20720912]
[18.09.2013] 14:50
mosnter5f
Mej cioci 47-letniej pomaga kosmetyk kolagenowy edumed.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [20747524]
[25.09.2013] 13:25
Zosia47
no coż można zastosować fasolę -zobacz ten link http://tinyurl.com/q2ys779

IP i czas połączenia logowane. [20761579]
[25.09.2013] 15:12
nitka anitka
ja sie zastanawiam czy nie skorzystać z Eye Lift. z tego co wyczytałam, działanie naprawde jest mega! http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/90 7 ,eye-lift-na-zmarszczki

IP i czas połączenia logowane. [20761758]

1 2 3   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat