o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

naga sytuacja w domu...

1 2
[29.11.2012] 13:22
pontic
Pomarańczowa (12.11.07 10:11):
Mam młodszego o trzy lata brata. Ma dopiero trzynaście lat. Parę razy złapałam go na podglądaniu mnie. Robiłam mu awantury, powiedziałam rodzicom, ale bez skutku. W końcu któregoś dnia wieczorem byliśmy sami. Podczas kąpieli zauważyłam że znowu mnie podgląda. Wpadł mi dogłowy wtedy pomysł. Skoro i tak już widział mi chyba wszystko, wyszłam z wanny i otworzyłam drzwi do przedpokoju. Stanęłam przed nim nago. I jak spytałam. Zaczerwienił się. Masz przypatrz się powiedziałam. Chciał dotknąć mojej cipki, ale nie pozwoliłam. Na drugi dzień zawołałam go do łazienki i kazałam by mnie umył. Trochę ręce mu się trzęsły jak to robił. Spodobało mi się to. Teraz przy nim nieraz chodzę nago.

No i dobrze. Niech młody się uczy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20034063]
[29.11.2012] 14:12
aga*17
Dla mnie to dziwne. Naga sytuacjia w domu jest normalna. Skoro rodzice i brat widzieli mnie nago w wieku sześciu, dziesiecu lat nago, dlaczego mam nagle zacząć się ich wstdzić. Idąc dalej tez widzieli mnie gołą jak miałam jedemascie czy trzynaście lat. Teraz mam siedemnacie i tez nieraz przemknę bez ubrania po mieszkaniu. Czego się tu wtydzić. Brata też często widzę bez ubrania. A na wczasach jak mieszkamy w jednym pokoju, mam specjalniw wybiegać do łazienki by się przebrać?

IP i czas połączenia logowane. [20034154]
[30.11.2012] 07:59
Mattiio
aga*17 (12.11.29 14:12):
Dla mnie to dziwne. Naga sytuacjia w domu jest normalna. Skoro rodzice i brat widzieli mnie nago w wieku sześciu, dziesiecu lat nago, dlaczego mam nagle zacząć się ich wstdzić. Idąc dalej tez widzieli mnie gołą jak miałam jedemascie czy trzynaście lat. Teraz mam siedemnacie i tez nieraz przemknę bez ubrania po mieszkaniu. Czego się tu wtydzić. Brata też często widzę bez ubrania. A na wczasach jak mieszkamy w jednym pokoju, mam specjalniw wybiegać do łazienki by się przebrać?

Takie niestety jest społeczeństwo

IP i czas połączenia logowane. [20035741]
[03.12.2012] 18:57
Łukasz97
Latem wróciłem z pod namiotu. W domu nikogo nie było. Rodzice mieli dopiero wrócic z wczasów na drugi dzień, więc luz. Zamówiłem sobie picce, do tego parę piw, wziąłem kompiel i poszedłem spać nago. Był upak to nawet się nie przykryłem. Rano budzi mnie ciotka. Przyszła podlać kwiatki. Była na dodatek ze swoją córka a moją kuzynką. Nie miałem nawt czym się zakryć. Ubranie w łazience a pościeli nawet nie wyjąłem z tapczanu.

IP i czas połączenia logowane. [20043195]
[03.12.2012] 20:33
ktos
Witam jestem w miare mlodym 28l chlopakiem Ostatnia Kreca mnie Takie Tematy Zacho.ania itp Chce Tylko Zwalic Sobie Konia W Obecnosci patrzacej tylko obok gdzies Dziewczyny lub Dziewczyn nawet dla smiechu , Warszawa Pawel 28l czy znajda sie takie dziewczyny , dyskretne badz nie dyskretne , jakis czas temu rozstalem sie z dziewczyna a po bu rd elach ani po dzi w ka ch nie chodze kontakt ze mna 503 837 928 sms lub wasze opinie lub podpowiedzi Warszawa i okolice 503 837 928

IP i czas połączenia logowane. [20043412]
[01.09.2014] 20:33
[06.12.2012] 08:29
graff
Łukasz97 (12.12.03 18:57):
Latem wróciłem z pod namiotu. W domu nikogo nie było. Rodzice mieli dopiero wrócic z wczasów na drugi dzień, więc luz. Zamówiłem sobie picce, do tego parę piw, wziąłem kompiel i poszedłem spać nago. Był upak to nawet się nie przykryłem. Rano budzi mnie ciotka. Przyszła podlać kwiatki. Była na dodatek ze swoją córka a moją kuzynką. Nie miałem nawt czym się zakryć. Ubranie w łazience a pościeli nawet nie wyjąłem z tapczanu.

I co Ci powiedziały? Jaka była ich reakcjia i ile lat one mają?

IP i czas połączenia logowane. [20048466]
[06.12.2012] 20:29
Merlin
A nie mogłeś pogrozić jej koniem, że wchodzi bez zapowiedzi?

IP i czas połączenia logowane. [20049868]
[15.02.2013] 19:43
mama
Często się zdarza, że moje córki idąc do łazienki nie mają nic na sobie. Od zawsze tak było. Nagość jest naturalna i nie trzeba się jej wstydzić.

IP i czas połączenia logowane. [20239007]
[15.02.2013] 21:05
julian123
mama (13.02.15 19:43):
Często się zdarza, że moje córki idąc do łazienki nie mają nic na sobie. Od zawsze tak było. Nagość jest naturalna i nie trzeba się jej wstydzić.

U mnie każdy z członków rodziny chodzi nago po domu...zwłaszcza latem..czasem gdy ogadamy wieczorem film córka lub syn siadają nago ,,normalna sprawa

IP i czas połączenia logowane. [20239261]
[17.02.2013] 15:06
slawo74
julian123 (13.02.15 21:05):
mama (13.02.15 19:43):

U mnie każdy z członków rodziny chodzi nago po domu...zwłaszcza latem..czasem gdy ogadamy wieczorem film córka lub syn siadają nago ,,normalna sprawa

U nas też jest podobnie,nikt się nie wstydzi.Jest naturalnie i przyjemnie.

IP i czas połączenia logowane. [20243994]
[18.02.2013] 20:18
julian123
tak trzymać,,,,czasem córka mi @@@a pałę,,,,a syn robi palcówkę mamie...ale ogólnie to luzik

IP i czas połączenia logowane. [20247369]
[19.02.2013] 16:05
Jula.
Ja niedawno rozebrałam się przed młodszym kuzynem i teraz mam z tego powodu traume. :
Ciotka wcisneła go do nas na ferie. Mieszkał u nas prawie dwa tygodnie. Jednego dnia wróciłam z impezy w stanie wskazującym. W domu był tylko Michał, mój kuzyn. Przypomniało mi się wtedy że jednego dnia usiłował mnie podglądać w łazience. Powiedziałam mu to. Skruszony powiedział że jeszcze nie widział dziewczyny nago. A ja jestem bardzo ładna. Rozbroił mnie tymi słowami. I na jego oczach rozebralam się do naga. Dręczą mnie trochę wyrzuty sumienia.

IP i czas połączenia logowane. [20249337]
[02.06.2013] 18:05
ksiu
marcus__zeaswf (12.09.22 20:44):
wyśle mi jakaś dziewczyna swoje zdjęcie na go to ja chętnie jej wyśle moje nie ma się czego wstydzić osobiście na go biorę prysznic na basenie itd email aisi5@wp.pl

"na go" - jaką Ty szkołę skończyłeś?

IP i czas połączenia logowane. [20527461]
[19.08.2014] 15:26
Jeżozwierz1980
Cześć miałem kilka w życiu nagich sytuacji .
Ostatnio opijałem z moja narzeczoną Martą i jej siostrą Magdą nowe mieszkanko . Tzw. parapetówka, mieszkanie cały czas mam w remoncie więc jeszcze w środku nie ma nigdzie drzwi prócz łazienki . Wieczór upłynął nam bardzo szybko, dużo rozmawialiśmy i piliśmy .W pewnym momencie moja przyszła żona postanowiła że zagramy w karty , dziewczyny nie były jeszcze tak wstawione jak ja , bo piły o wiele mniej . gra polegała ze z kupki braliśmy karty jak ktoś wyciągnie waleta zdejmuje jedną rzecz, umówiliśmy się że każdy może zrezygnować z gry przed każdą rundą i że gramy do bielizny . Gra była wyrównana, było śmiesznie , każdy już prawie był w bieliźnie ,w sumie kobietą zostały już tylko do zdjęcia leginsy i bielizna ,a ja już bylem w samych gatkach . Siostra mojej Marty była piękną szczupłą blondynką z sylwetki bardzo do niej podobną , najchętniej zobaczył bym ją nagą , miała piękny koronkowy przezroczysty biały staniczek przez który było widać maleńkie brodawki ,bardzo się podnieciłem ta sytuacją i trochę mi było głupio jak mój penis stal w moich gatkach .Gdy miałem zrezygnować z gry powiedziałem że idę do łazienki się załatwić. W tym momencie dziewczyny uknuły intrygę i ułożyły karty, tak abym musiał zdjąć gatki .Jak przyszedłem z powrotem dziewczyny wykorzystały mój stan upojenia i zaczęły pobierać karty jak podniosłem kartę dziewczyny się uśmiały i powiedziały ,że jak będzie walet rozbieram się do naga bo nie zrezygnowałem z gry . Chciałem się wycofać i nie grać ale dziewczyny się uparły . Liczyłem jeszcze na łód szczęścia że na mnie nie padnie i potem się wycofam.Nic mylnego w pewnym momencie wylosowałem waleta .Głupio mi było rozbierać się przy jej siostrze .W końcu sie przełamałem i wstałem, a Marta zdjęła mi gatki . Magda była wpatrzona w mojego sterczącego wydepilowanego penisa i moje gładziutkie jądra,zauważyłem przez bieliznę jak stanęły jej sutki .Po czym kazała mi się obrócić abym pokazał jej jędrny tyłeczek .Było mi głupio a zarazem czułem duży dreszczyk podniecenia . Dziewczyny dokończyły grę ,cały czas czułem wzrok Magdy na moim twardym penisie .Grę wygrała moja Marta wiec Magda sćiągneła leginsy . Miała na sobie białe majteczki przez które było widać jej wąski pasek włosów łonowych, nad wbijającym się w majteczki rowkiem c*pki .Po zabawie poszliśmy spać . Ja z Martą w salonie a obok w pokoju Magda .W nocy obudził mnie ostry kac wiec poszedłem się napić wody .Przechodząc obok pokoju Magdy zauważyłem że śpi nago ,leżała na brzuchu z lekko odkrytym tyłeczkiem .Bardzo się podnieciłem tym widokiem , postanowiłem że poczekam aż się obróci na plecy aby zobaczyć ją w całej okazałości , pomyślałem że skoro ona mnie widziała to teraz będzie słodki rewanżyk .Po kilku minutach obserwacji Magda obróciła się na plecy . Było gorąco w mieszkaniu więc się odkryła .Była bardzo podobna do mojej Marty ,różniła się tylko lekko twarzą i zarostem nad c*pką .Bo moja Marta goliła się zawsze na zero .Widziałem ją w całej okazałości miała przepiękna różową c*pkę .Na drugi dzień rankiem wpadła na mnie golusieńka w łazience pewnie byłą przekonana że wszyscy jeszcze śpią ,była strasznie speszona że widzę ją nagą, próbowała zakrywać dłonią swoją muszelkę i piersi .Widziałem w jej oczach wstyd wiec szybko opuściłem pomieszczenie. I tak nie wiedziała,żę już się wcześniej naoglądałem .

IP i czas połączenia logowane. [21318021]
[20.08.2014] 12:35
waldi8888
tak..u mnie to samo..

IP i czas połączenia logowane. [21319274]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat