o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

naga sytuacja w domu...

1 2
[07.11.2012] 10:11
Pomarańczowa
Mam młodszego o trzy lata brata. Ma dopiero trzynaście lat. Parę razy złapałam go na podglądaniu mnie. Robiłam mu awantury, powiedziałam rodzicom, ale bez skutku. W końcu któregoś dnia wieczorem byliśmy sami. Podczas kąpieli zauważyłam że znowu mnie podgląda. Wpadł mi dogłowy wtedy pomysł. Skoro i tak już widział mi chyba wszystko, wyszłam z wanny i otworzyłam drzwi do przedpokoju. Stanęłam przed nim nago. I jak spytałam. Zaczerwienił się. Masz przypatrz się powiedziałam. Chciał dotknąć mojej cipki, ale nie pozwoliłam. Na drugi dzień zawołałam go do łazienki i kazałam by mnie umył. Trochę ręce mu się trzęsły jak to robił. Spodobało mi się to. Teraz przy nim nieraz chodzę nago.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19982153]
[29.11.2012] 13:22
pontic
Pomarańczowa (12.11.07 10:11):
Mam młodszego o trzy lata brata. Ma dopiero trzynaście lat. Parę razy złapałam go na podglądaniu mnie. Robiłam mu awantury, powiedziałam rodzicom, ale bez skutku. W końcu któregoś dnia wieczorem byliśmy sami. Podczas kąpieli zauważyłam że znowu mnie podgląda. Wpadł mi dogłowy wtedy pomysł. Skoro i tak już widział mi chyba wszystko, wyszłam z wanny i otworzyłam drzwi do przedpokoju. Stanęłam przed nim nago. I jak spytałam. Zaczerwienił się. Masz przypatrz się powiedziałam. Chciał dotknąć mojej cipki, ale nie pozwoliłam. Na drugi dzień zawołałam go do łazienki i kazałam by mnie umył. Trochę ręce mu się trzęsły jak to robił. Spodobało mi się to. Teraz przy nim nieraz chodzę nago.

No i dobrze. Niech młody się uczy.

IP i czas połączenia logowane. [20034063]
[29.11.2012] 14:12
aga*17
Dla mnie to dziwne. Naga sytuacjia w domu jest normalna. Skoro rodzice i brat widzieli mnie nago w wieku sześciu, dziesiecu lat nago, dlaczego mam nagle zacząć się ich wstdzić. Idąc dalej tez widzieli mnie gołą jak miałam jedemascie czy trzynaście lat. Teraz mam siedemnacie i tez nieraz przemknę bez ubrania po mieszkaniu. Czego się tu wtydzić. Brata też często widzę bez ubrania. A na wczasach jak mieszkamy w jednym pokoju, mam specjalniw wybiegać do łazienki by się przebrać?

IP i czas połączenia logowane. [20034154]
[30.11.2012] 07:59
Mattiio
aga*17 (12.11.29 14:12):
Dla mnie to dziwne. Naga sytuacjia w domu jest normalna. Skoro rodzice i brat widzieli mnie nago w wieku sześciu, dziesiecu lat nago, dlaczego mam nagle zacząć się ich wstdzić. Idąc dalej tez widzieli mnie gołą jak miałam jedemascie czy trzynaście lat. Teraz mam siedemnacie i tez nieraz przemknę bez ubrania po mieszkaniu. Czego się tu wtydzić. Brata też często widzę bez ubrania. A na wczasach jak mieszkamy w jednym pokoju, mam specjalniw wybiegać do łazienki by się przebrać?

Takie niestety jest społeczeństwo

IP i czas połączenia logowane. [20035741]
[03.12.2012] 18:57
Łukasz97
Latem wróciłem z pod namiotu. W domu nikogo nie było. Rodzice mieli dopiero wrócic z wczasów na drugi dzień, więc luz. Zamówiłem sobie picce, do tego parę piw, wziąłem kompiel i poszedłem spać nago. Był upak to nawet się nie przykryłem. Rano budzi mnie ciotka. Przyszła podlać kwiatki. Była na dodatek ze swoją córka a moją kuzynką. Nie miałem nawt czym się zakryć. Ubranie w łazience a pościeli nawet nie wyjąłem z tapczanu.

IP i czas połączenia logowane. [20043195]
[24.07.2014] 22:04
[03.12.2012] 20:33
ktos
Witam jestem w miare mlodym 28l chlopakiem Ostatnia Kreca mnie Takie Tematy Zacho.ania itp Chce Tylko Zwalic Sobie Konia W Obecnosci patrzacej tylko obok gdzies Dziewczyny lub Dziewczyn nawet dla smiechu , Warszawa Pawel 28l czy znajda sie takie dziewczyny , dyskretne badz nie dyskretne , jakis czas temu rozstalem sie z dziewczyna a po bu rd elach ani po dzi w ka ch nie chodze kontakt ze mna 503 837 928 sms lub wasze opinie lub podpowiedzi Warszawa i okolice 503 837 928

IP i czas połączenia logowane. [20043412]
[06.12.2012] 08:29
graff
Łukasz97 (12.12.03 18:57):
Latem wróciłem z pod namiotu. W domu nikogo nie było. Rodzice mieli dopiero wrócic z wczasów na drugi dzień, więc luz. Zamówiłem sobie picce, do tego parę piw, wziąłem kompiel i poszedłem spać nago. Był upak to nawet się nie przykryłem. Rano budzi mnie ciotka. Przyszła podlać kwiatki. Była na dodatek ze swoją córka a moją kuzynką. Nie miałem nawt czym się zakryć. Ubranie w łazience a pościeli nawet nie wyjąłem z tapczanu.

I co Ci powiedziały? Jaka była ich reakcjia i ile lat one mają?

IP i czas połączenia logowane. [20048466]
[06.12.2012] 20:29
Merlin
A nie mogłeś pogrozić jej koniem, że wchodzi bez zapowiedzi?

IP i czas połączenia logowane. [20049868]
[15.02.2013] 19:43
mama
Często się zdarza, że moje córki idąc do łazienki nie mają nic na sobie. Od zawsze tak było. Nagość jest naturalna i nie trzeba się jej wstydzić.

IP i czas połączenia logowane. [20239007]
[15.02.2013] 21:05
julian123
mama (13.02.15 19:43):
Często się zdarza, że moje córki idąc do łazienki nie mają nic na sobie. Od zawsze tak było. Nagość jest naturalna i nie trzeba się jej wstydzić.

U mnie każdy z członków rodziny chodzi nago po domu...zwłaszcza latem..czasem gdy ogadamy wieczorem film córka lub syn siadają nago ,,normalna sprawa

IP i czas połączenia logowane. [20239261]
[17.02.2013] 15:06
slawo74
julian123 (13.02.15 21:05):
mama (13.02.15 19:43):

U mnie każdy z członków rodziny chodzi nago po domu...zwłaszcza latem..czasem gdy ogadamy wieczorem film córka lub syn siadają nago ,,normalna sprawa

U nas też jest podobnie,nikt się nie wstydzi.Jest naturalnie i przyjemnie.

IP i czas połączenia logowane. [20243994]
[18.02.2013] 20:18
julian123
tak trzymać,,,,czasem córka mi @@@a pałę,,,,a syn robi palcówkę mamie...ale ogólnie to luzik

IP i czas połączenia logowane. [20247369]
[19.02.2013] 16:05
Jula.
Ja niedawno rozebrałam się przed młodszym kuzynem i teraz mam z tego powodu traume. :
Ciotka wcisneła go do nas na ferie. Mieszkał u nas prawie dwa tygodnie. Jednego dnia wróciłam z impezy w stanie wskazującym. W domu był tylko Michał, mój kuzyn. Przypomniało mi się wtedy że jednego dnia usiłował mnie podglądać w łazience. Powiedziałam mu to. Skruszony powiedział że jeszcze nie widział dziewczyny nago. A ja jestem bardzo ładna. Rozbroił mnie tymi słowami. I na jego oczach rozebralam się do naga. Dręczą mnie trochę wyrzuty sumienia.

IP i czas połączenia logowane. [20249337]
[02.06.2013] 18:05
ksiu
marcus__zeaswf (12.09.22 20:44):
wyśle mi jakaś dziewczyna swoje zdjęcie na go to ja chętnie jej wyśle moje nie ma się czego wstydzić osobiście na go biorę prysznic na basenie itd email aisi5@wp.pl

"na go" - jaką Ty szkołę skończyłeś?

IP i czas połączenia logowane. [20527461]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat