o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Klimatyzator

1 2
[17.06.2016] 22:26
brałłni
ja mam u siebie klimatyzator Electroluxa i jestem zadowolony. Jeśli szukacie dobrej firmy montującej klimatyzacją z okolic Szczecina to warto się skontaktować z nimi http://klimatyzacja.szczecin.pl. Zajmują się tez rekuperacją.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22348514]
[27.08.2016] 11:00
Damian76
Ja u siebie mam zamontowaną klimatyzacje firmy Kaisai. Sprawdza się bardzo dobrze, nawet w najbardziej upalne dni. W dobrej cenie kupiłem ją nawww.klima-premium.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22425018]
[19.09.2016] 10:56
mirunkow
Jeśli chodzi o warszawę to montażem klimatyzacji w mieszkaniach dobrze zajmuje się ta firma http://www.termopolice.com/. Ja mam od nich klimatyzator Samsunga i jak na razie bardzo dobrz mi słuzy.

IP i czas połączenia logowane. [22447874]
[06.10.2016] 00:08
Aleczka1234
Ja mam klimatyzatory przypodłogowe kupione w http://progressklima.com.pl/ z Warszawy. Sprzęt działa bardzo dobrze, a cena była przystępna. Poza tym firma ta ma ogromny wybór i można tam dostać także klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory okienne itp. Teraz planuje zakup kolejnego klimatyzatora z tym, że dla mamy. Na pewno w tej samej firmie.

IP i czas połączenia logowane. [22467005]
[17.11.2016] 22:15
ewrgreerg
taka sprawe jak odpowiednia wielkość klimatyzatory powierzyłbym szczerze specjalistom, ja przy klimatyzacji wynająłem firmewww.rewitalizatory.pl i byłem bardzo zadowolony, montaz był bardzo sprawny oraz dokładny

IP i czas połączenia logowane. [22522276]
[28.07.2017] 20:43
[20.02.2017] 13:56
mareek234
pewnie że lepiej zlecić montaż profesjonalistom. Nam firmawww.climag.pl , zakładał klimatyzację. Wszystko świetnie działa a jeśli chodzi o cenę to najlepiej się bezpośrednio z nimi skontaktować i poprosić o wycenę.

IP i czas połączenia logowane. [22651686]
[14.03.2017] 22:37
gawro7745
Mi znajomy polecił hurtownię Swatt na jesieni i od tamtego czasu tutaj się zaopatruję w elementy po klimatyzacje. Dużo w ofercie samych urządzeń, jak też części montażowych, można sobie skompletować potrzebne zestawy. Pełne info o ofercie i produktach jest nawww.swatt.pl Tam po lewej masz w zakładkach do wyboru konkretne kategorie instalacji jakimi handlują.

IP i czas połączenia logowane. [22678084]
[26.03.2017] 20:06
JamLonnn
W temacie klimatyzacji warto też zaufać firmie Mera Technik http://www.meratechnik.pl ze stolicy, która specjalizuje się w kompleksowych przeglądach budynków. Zapewniają doradztwo przy wyborze sprzętu, montaż i prace serwisowe. To firma ze sporym doświadczeniem, która posiada niezbędne uprawnienia.

IP i czas połączenia logowane. [22691755]
[29.03.2017] 22:11
eryk859
Jestem w stałym kontakcie już od roku z hurtownią Swatt (swatt.pl). Ich bym podpowiadał z uwagi na obsługę myślę przede wszystkim. Choć co do jakości urządzeń też złego słowa nie mogę powiedzieć. Można się opierać na tym co podają w opisach na stronie, nie koloryzują. Klimatyzatory mają w dużej dostępności, przez co nie trzeba czekać specjalnie długo na dostawę.

IP i czas połączenia logowane. [22695305]
[29.04.2017] 14:36
czarny bobek
Hurtownia Swatt ma duży wybór takich rzeczy. Na stronie swatt.pl jest cała lista systemów jakie mają w bazie. U nich głównie kupuję wentylatory bo mi najtaniej wychodzą, ale też chłodnice mają w atrakcyjnych cenach. Jeszcze się nie przejechałem, jeśli dostaję info że towar wysłany to rzeczywiście jest wysłany, nie czeka się długo na dostawę.

IP i czas połączenia logowane. [22723496]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat