o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Roletex?

1 2 3
[22.07.2016] 10:33
mikik
Profesjonalne żaluzje aluminiowe sprzedaje w Krakowie Okno-Tek. Miałem z nimi kontakt przy okazji aranżacji swojego mieszkania, ale też drewniane żaluzje kupowałem do domu rodziców. Szybko firma realizuje zamówienie, odbierają telefony, odpisują na maile nie ma tutaj najmniejszej fuszerki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22386994]
[29.07.2016] 21:09
natka38
Roletex zamontował mi dzisiaj rolety zewnętrzne. Wszystko IDEALNIE!

IP i czas połączenia logowane. [22396532]
[29.09.2016] 23:27
4445a
fajny ma asortyment. w coraz większej ilości domów wiedzę ich bramy i rolety. bardzo się rozwinęli

IP i czas połączenia logowane. [22459705]
[11.10.2016] 11:26
ula
Ja mam bramę segmentową tej firmy i NIE POLECAM!!! To że brama kiepsko działa bo przy lekkim mrozie po prostu mechanizm jej nie chce otworzyc to jeszcze nic w porównaniu z obsługą klienta-te panie przy telefonach na niczym sie nie znaja i o wszystko pytaja kierownika a jak chce sie bezpośrednio z nim pogadac to "akurat go teraz nie ma"!zgłoszenie o przyjazd do przeglądu bramy przyjmowali prawie 2 miesiące(PŁATNEGO). PORAŻKA!!! NIGDY WIECEJ NIC Z TEJ FIRMY!!!

IP i czas połączenia logowane. [22473594]
[31.10.2016] 21:45
alexxandra
Też mam od nich bramę segmentową i moja działa super. Od ok. 2 lat jej używamy. Nic kompletnie się z nią nie dzieje.

IP i czas połączenia logowane. [22500667]
[25.09.2017] 15:17
[07.11.2016] 16:32
wisła
Jeśli chodzi o ROLETEX Z DOBCZYC, to nie mamy miłych odczuć. zamawialiśmy rolety i bramę garażową. oczywiście żadnego rabatu nie dają, pań przy telefonach 4 sztuki ale żadna nie oddzwania, doczekać się na odpowiedż ,co ustalił w naszej sprawie kierownik miesiące mogą minąć, na kolor rolet machnęliśmy ręką, choć kolory nie takie jak w salonie, niepasujące do naszych okien i kolor na prowadnicach różni się mocno od koloru skrzynki, powinniśmy reklamować, ale to co spotkało nas po montażu bramy garażowej...po zamontowaniu szyn -prowadnic okazało się że nie otworzymy w ogóle ani okna ani drzwi do garażu, bo prowadnice wychodzą poniżej otworu okiennego i drzwiowego. odmówiliśmy przyjęcia tych drzwi. najpierw kierownik oddzwonił, że da nam 100 zł. jak przyjmiemy zlecenie, potem nas przeprosił, za swoich pracowników, że nas nie poinformowali o tym że okna nie otworzymy,i że nam oddaje zaliczkę za bramę a po półtorej niemal godzinie zadzwonił, że wszystko odwołuje i że to my go oszukaliśmy, bo było tak zagracone w garażu że nikt z pracowników mierzących okna pod rolety i drzwi garażowe nie widział okna, że myśmy go ukryli. Tak poświadczą jego pracownicy i mamy wziąść bramę i dopłacić różnicę. Więc co ja myślę o firmie, powiem tak ze wszystkich firm wybraliśmy najgorszą. a ta nalepka na roletach srebrna z nazwą firmy do wywalenia ale po reklamacji dopiero. trzeba być alfą i omegą i znać się na wszystkim lepiej od firmy , która nam coś sprzedaje, bo inaczej wciśnie nam każdy bubel i wmówi każdą głupotę, którą wymyśli, byle głupi klient zapłacił

IP i czas połączenia logowane. [22509446]
[22.11.2016] 20:43
volv@
Rolety mają naprawdę rewelacyjne. Od kilku lat je mamy. Pamiętaj jak je kupowaliśmy, to jeszcze nie było takiego wyboru jak teraz. Nie chcemy jednak ich zmieniać, bo wyglądają ok i szkoda ich wyrzucać.

IP i czas połączenia logowane. [22528872]
[28.12.2016] 22:01
redela
Pomogli mi w wyborze odpowiednich rolet, wszystko było na czas. Obsługa dobra i rolety też dobrej jakości.

IP i czas połączenia logowane. [22577417]
[19.03.2017] 11:36
apollonia
Miesiąc temu odebraliśmy mieszkanie i zamówiliśmy u nich rolety. Powiem szczerze, że byłam pozytywnie zaskoczona. Na czas wszystko było dostarczone. Dodatkowo braliśmy moskitiery i jeszcze zastanawiamy się nad roletami zewnętrznymi.

IP i czas połączenia logowane. [22683293]
[29.08.2017] 20:25
weronikaSZ
Firma ok. Pracownicy mają ogromną wiedzę. Poza tym ceny są na dobrym poziomie. Nie znam się na jakości, dla wszystko jest solidnie wykonane.

IP i czas połączenia logowane. [22796343]
[30.08.2017] 12:42
mają (oni)
Znowu ci "oni". Pracujesz w tej firmie i nie znasz się na jakości?

IP i czas połączenia logowane. [22796590]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat