o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Sposoby na tanie podróżowanie

1 2 3
[11.05.2016] 14:28
AdrianooX
A czy jeżdził ktoś z ecolines do wschodniej Europy?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22305005]
[14.05.2016] 15:03
grymałka
ja jedye doświadczenie jakie mam z biurami odróży to jest to Itaka, kilkanaście razy już z nimi podróżowałam i zawsze waakcje były udane, w sumie to odpiwerwszego razu zrbili na mnie dobre wrażenie dlatego już pozostałam im wierna.

IP i czas połączenia logowane. [22308376]
[14.05.2016] 22:54
wernelka
AdrianooX (16.05.2016.11 14:28):
A czy jeżdził ktoś z ecolines do wschodniej Europy?

ja byłam na Wschodzie. a co konkretnie chcesz wiedzieć?

IP i czas połączenia logowane. [22308876]
[15.05.2016] 11:33
Bereniczka93
Ja jechałam raz z Ecolines, tzn, dwa jeśli liczyć w jedną i powrotną stronę, szybko i wygodnie bez zbędnych postojów, ogólnie miło, szybko i wygodnie.

IP i czas połączenia logowane. [22309259]
[16.05.2016] 20:47
AdrianooX
Chodzi mi o wyjazd do Lwowa. Mianowicie jak to wygląda na granicy? Ja nie znam zupełnie języka nawet angielskiego a boję się jak przejdę kontrolę. Czy jakoś obsługa w tym wszystkim pomaga?

IP i czas połączenia logowane. [22311229]
[24.03.2017] 07:14
[18.05.2016] 11:19
Pablo Wro
Jeśli chodzi o mnie to oszczędzam najczęściej na kosztach podróży. Odpowiednio wcześnie planuję urlop - żeby móc zamówić tańsze bilety kolejowe czy autobusowe z wyprzedzeniem. Ale na pewno nie oszczędzam na samym ośrodku. Uważam, że ten jeden w roku wypoczynek powinien dopracowany w każdym szczególe Dlatego często jeżdżę w góry, w tym roku wracam do Nosalowego Dworu. Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie rok temu.

IP i czas połączenia logowane. [22313234]
[21.05.2016] 17:03
nastka2
Ja planuję podróż do Islandii i na stronie http://iceventure.pl/ jest świetna oferta. Wystarczy dobrze poszukać w necie, żeby znaleźć coś w niższej cenie

IP i czas połączenia logowane. [22317097]
[25.05.2016] 16:22
Pablo Wro
Moim zdaniem najlepszym sposobem na tanie podróże jest zorganizowanie sobie wszystkich elementów we własnym zakresie. Dogłębny research transportu, hoteli, no i przede wszystkim miejscowych atrakcji. Ja kiedyś znalazłem w ten sposób Nosalowy Dwór i właśnie w tym roku tam wracam. Transport też zabukowałem wcześniej, a o atrakcje na miejscu jestem spokojny

IP i czas połączenia logowane. [22321817]
[06.06.2016] 12:32
Katarzynaapliap
Najtaniej to jest chyba spakować plecak i ruszać na stopa. Co przyniesie dzień Tyle że to ryzykowne trochę Ja w tym roku znalazłam ciekawe biuro Grześkowicz. Nie mają mocno rozbudowanej oferty, ale bardzo fajne ceny. Przyjaciółka od nich w ubiegłym roku w Hiszpanii była, jedynie na długą podróż narzekała, ale to normalne jak się daleko jedzie.

IP i czas połączenia logowane. [22335879]
[17.06.2016] 13:18
arek67
u mnie bardzo dobrze sprawdza się podróż busami, ostatnio jechałem do Szwajcarii z firmąwww.sprintbus.eu , wygodnie i bez opóźnień dotarliśmy na miejsce i cena naprawdę przyzwoita.

IP i czas połączenia logowane. [22348012]
[27.06.2016] 19:47
teklazx
Busami coraz więcej osób podróżuje także po Polsce. Choćby do Warszawy z wielu miast. Sama z Torunia dojeżdżam kilka razy w miesiącu Modlinbusem https://www.modlinbus.pl/strony/page/dojazd- z-torunia-do-warszawy-centrum - tanio, szybko, i bezpiecznie, w miłym towarzystwie.

IP i czas połączenia logowane. [22358965]
[13.02.2017] 11:19
fregatta
ja od dłuższego czasu latam na wakacje z biurem podróży, ostatnio tak wychodzi że latam z Itaką bo maja najkorzystniejsze oferty i pomimo tego, że latam z biurem podróży to wcale nie wychodzi drogo w przypadku takiego rozwiązania.

IP i czas połączenia logowane. [22644183]
[15.03.2017] 09:54
LuizKovaa
W mojego doświadczenia wynika, że jednak z biurem podróży zawsze drożej, ale jeśli ktoś nie ma dużego doświadczenia w organizowaniu odległych podróży, to ta opcja jest bezpieczniejsza. Teraz są tanie loty, ale jeśli ktoś lubi wycieczki objazdowe, to warto sobie zaplanować podróż autokarem. Ja akurat organizowałam taki wyjazd większą grupą i wynajmowaliśmy autokar od firmy Asik http://www.asik.com.pl/. Jeśli szukacie profesjonalnego przewoźnika z uprawnieniami i luksusowym wyposażeniem, to oni się sprawdza. Aha i mają zbiorki w większych miastach, ja akurat jechałam z Katowic.

IP i czas połączenia logowane. [22678310]
[18.03.2017] 21:55
SSurik
Ja też wszystkie swoje wyprawy organizuje sam. Najpierw szukam ciekawych miejsc w sieci. Noclegi rezerwuje sobie na przykład na booking. Szukam zawsze jakiś fajnych hoteli. Ostatnio nocowałem w Hotelu Diament w Zgierzu.

IP i czas połączenia logowane. [22682893]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat