o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Witaminy i minerały typu Vitabox

[30.07.2011] 19:21
misprint1
Czy ktoś stosuje pomocniczo jakieś witaminki i minerały? Ja ponieważ czułam się osłabiona i kolejny raz złapałam przeziębienie zainwestowałam w zestaw witamin.
Co ewentualnie jeszcze powinnam brać na osłabienie organizmu?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.07.2011] 15:16
Joanka2
Oj mogą, mogą Jeśli piejesz kawę, mocną herbatę, alkohol (piwo to tez alkohol palisz papierosy, masz dużo stresów i problemów itp. to witaminki i minerały uciekają z Twojego organizmu (w tym oczywiście magnez również). Ja ze swojej strony polecam vitabox, ona ma oprócz magnezu inne witaminy i minerały, mi w każdym razie zadziałała, a miałam takie same objawy jak Twoje.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18655901]
[04.08.2011] 09:29
kamilla
Witaminki są dobre, ale nie można przeholować. Możesz kupować więcej warzyw i owoców, ona mają naturalne witaminy.
Ale skład tych jest dobry

IP i czas połączenia logowane. [18668711]
[30.08.2011] 16:31
gośćć
Kupiłam go w końcu 3 tygodnie temu, na razie nic mnie nie bierze, ale to nie sezon, więc nie wiem czy działa. Zauważyłam, że mi po nich poprawiła się cera i nie łapią mnie skurcze powieki, co nie było szczególnie miłe. A na osłabienie robiłaś sobie badania krwi? Bo warto od czasu do czasu. Słyszałam też o analizie włosa, badania takie wykazują jakich minerałów nam brakuje.

IP i czas połączenia logowane. [18752921]
[04.09.2011] 16:45
BognaB
Vitabox jest dobry gdy masz braki witaminowe lub w okresie jesienno zimowym. Wtedy organizm potrzebuje zwiększonego zapotrzebowania na składniki mineralne i witaminy, tak, żeby chronić się przed bakteriami i wirusami. Mi na osłabienie pomaga też chleb z czosnkiem, trochę jest przy tym zapach, ale działa. Do tego sok z cytryny z miodem lub witamina C.

IP i czas połączenia logowane. [18768415]
[17.10.2017] 01:54
[13.08.2013] 11:12
Violeetta
na mnie też ten vitabox działa dobrze. Zafunduje też sobie sok naturalny z malin, czarnej porzeczki... - one też są fajne dodatkowo jak samemu się zrobi to wiadomo, co się pije. Moja babcia kiedyś robiła taki przepyszny sok z malin - ale niestety nie mam przepisu, a szkoda.

IP i czas połączenia logowane. [20671103]
[17.08.2013] 11:25
viitaminnka
można brać witaminy, one dodają energii, choć nic nie zastąpi takich naturalnych. Ja się tym vitabox wspomagam gdy stosuję sobie dietę lub mam dużo stresu - wtedy chodzę zmęczona i faktycznie potrzebuję jakiś witamin żeby wrócić do równowagi.

IP i czas połączenia logowane. [20679487]
[27.08.2013] 08:20
Zollllza
pewnie, że naturalne najlepsze. Ale jak organizm jest osłabiony i szczególnie w okresie jesiennym warto wziąć coś dodatkowego. Ja od zawsze łykam witaminę C i tran. Co do tych vitabox, nie brałam, ale chętnie przetestuję. Wolę już profilaktycznie coś wziąć niż potem faszerować się antybiotykami.

IP i czas połączenia logowane. [20700012]
[10.09.2013] 10:53
Moni88  monidecor@tlen.pl
A ja też kupiłam ten vitabox, ze względu szczególnie na magnez. Ja sporo kawy piję więc to dla mnie ważne. Poza tym te kapsułki zawierają też inne minerały. Ogólnie jestem zadowolona, zobaczę jak się będę czuła po dłuższym czasie stosowania.

IP i czas połączenia logowane. [20730551]
[28.09.2013] 16:04
Oliwwwwia
witaminy są dobre profilaktycznie no i w okresie jesienno-zimowym, a potem na wiosnę. Ja to czuję po włosach idą mi garściami, a niby zdrowo się odżywiam. Także tez się chyba skuszę na witaminki.

IP i czas połączenia logowane. [20768258]
[12.10.2013] 11:17
KaskaKatowicce
używam od miesiąca, bo musiałam brać antybiotyk. Do tego kupiłam probiotyki. Teraz to bardziej biorę te witaminy profilaktycznie. Są dobre i mam wrażenie, że trochę mi pomogły.

IP i czas połączenia logowane. [20797568]
[18.10.2013] 22:16
aqa
Dlaczego na opakowaniu VITABOX jsst symbol okultystyczno - satanistyczny , oznacza on (YINGYANG oznacza równowagę między siłami przeciwnymi: negatywnymi i pozytywnymi; pole białe/ pole czarne; dobro/zło. NEW AGE twierdzi, że Bóg i Lucyfer uzupełniają się, gdyż siły przeciwne są działaniem tej samej boskiej osobowości.)

IP i czas połączenia logowane. [20811234]
[19.10.2013] 10:25
roztropna
Kupiłam z polecenia vitabox oczywiście najpierw przeczytałam skład, mile mnie zaskoczyły ekstrakty z owoców oprócz witamin i minerałów. chciałam zabezpieczyć się przed przeziębieniem ale ku mojemu zaskoczeniu efekt uboczny stosowania preparatu stał się ogromnym atutem tzn., myślę że to przez chrom, przestałam mieć tak dużą ochotę na słodycze. Męczyło mnie to szczególnie przed okresem.

IP i czas połączenia logowane. [20811825]
[10.11.2013] 12:17
IzaHJ
jako witaminy na wzmocnienie polecam. Szczególnie jak się żyje w stresie. Doczytałam, że stres wypłukuje minerały z organizmu i im więcej stresu tym bardziej powinno się je uzupełniać.

IP i czas połączenia logowane. [20854183]
[26.06.2014] 12:03
DominikaXXJO
To jeżeli chodzi o dobrą multiwitaminę, to ja polecam MultiCODE. Znajoma pracuje w aptece i właśnie polecała mi kupić ten produkt, bo ma najlepszą biodostępność zawartych w tych tabletkach witamin i minerałów, a to jest najistotniejsze jeżeli chodzi o suplementy.

IP i czas połączenia logowane. [21239139]
[20.01.2017] 09:48
Fafel911
Witam. Jeśli już rozmawiamy na temat zdrowia itp to może porozmawiamy co nie co na temat witamin. Co możecie powiedzieć na temat witaminy d3 ? Czy jest ona niezbędna w ochronie zdrowia ? Zażywacie ją regularnie ? Wiele ostatnio czytam na ten temat. Uważam że moje życie do tej pory wyglądało bardzo źle tzn że nie dbałem dostatecznie o swoje zdrowie. Chciałbym teraz to zmienić w sposób radykalny dlatego też bardzo poważnie myślę na temat tej witaminy. Wiele dobrego przeczytałem na stronie internetowej http://www.vitrumd3.pl/ Przyznam szczerze że kompletnie nie zdawałem sobie sprawy z tego jak ogromny wpływ na nasze zdrowie ma ta witamina i przed jakimi ciężkimi chorobami może nas uchronić. A potem się tylko dziwimy jak ludzie w różnym wieku umierają np na nowotwory lub też choroby serca, ciśnienia itp. Jest to efekt nie prawidłowego dbania o swoje zdrowie. Dlatego też zachęcam wszystkim do przyłączenia się w tej dyskusji. Dajcie znać w komentarzach jakie jest wasze zdanie na ten temat tej witaminy. Wasze komentarze na pewno pomogą innym osobom które też chciałby coś zmienić odnoście swojego zdrowia.

IP i czas połączenia logowane. [22608713]
[09.10.2017] 12:19
Leonidas47
Zgadza się. Więcej owoców i warzyw. Różnorodna dieta to podstawa.

IP i czas połączenia logowane. [22816579]

» Odpowiedz na ten temat