o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Oprogramowanie
 » Odpowiedz na ten temat

Oprogramowanie dla firm

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[15.07.2011] 11:08
janek_manager
Nie ma w tym dziale żadnego tematu na temat oprogramowania dla przedsiębiorstw. A w dobie XXI wieku jest ono niezbędnym elementem profesjonalnego zarządzania firmą. Systemy ERP bo o nich mowa są nowoczesnymi programami, które nadzorują prace w przedsiębiorstwach na każdym etapie jego działalności. Nowoczesna architektura oraz nowoczesnym sposób wdrażania posiada firma Rekord Systemy Informatyczne. Jej Produkt Rekord.ERP jest bardzo dobrym programem nadającym się dla każdej firmy. www.rekord.com.pl
http://erp.rekord.com.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.07.2011] 14:33
prowadzeniefirmy
Tutaj dużo ciekawych programów do prowadzenia firmy http://www.yousoft.pl/programy-do-prowadzeni a-firmy/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18620242]
[28.07.2011] 09:09
gniewoszek
Ja z czystym sumieniem mogę polecić oprogramowanie symfonia (dostępne m. in. tu http://www.drit.pl ). Dużo modułów, łatwa obsługa i niezbyt wysoka cena.

IP i czas połączenia logowane. [18645821]
[14.09.2011] 12:26
Daretzki
Polecił bym stosowane przeze mnie oprogramowanie firmy VBS dostępne na http://vbs.com.pl/ oferta jest na tyle szeroka że wydaje mi się że każdy znajdzie coś dla siebie Polecam sprawdzić przynajmniej w wersji testowej

IP i czas połączenia logowane. [18802780]
[12.10.2011] 17:35
krawczs  krawczs@tlen.pl
Jeśli chodzi o systemy ERP to najważniejsze jest wdrożenie. Jeśli jest złe to niezależnie od firmy która wyprodukowała system nie będzie spełniało postawionych przed nim zadań.
Z mojego doświadczenia jeśli chodzi o ERP na licencji Open source to Openbravo, CMR to sugarCMR. Automatyzacja procesów biurowych, migracja na systemy Linuksowe, Portale internetowe, Oprogramowanie dedykowane
www.skadmin.pl

IP i czas połączenia logowane. [18902156]
[17.11.2017] 20:26
[25.10.2011] 12:07
Magda79
Witam, jestem nowym członkiem tego forum i chciałabym poruszyć kwestię oprogramowania dla działu HR w firmie. Z tego, co widzę temat ten nie był jeszcze poruszany. Proszę mi zwrócić uwagę, jeśli się mylę. Słyszałam o czymś takim jak xPrimer HRM, mHR BPSC, DMZ Chemak czy PlanQ. Podobno te narzędzia współpracują z innymi programami kadrowo-płacowymi. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na temat takich rozwiązań? A może znacie coś innego?

IP i czas połączenia logowane. [18949920]
[27.10.2011] 10:25
fakturomanka
W mojej firmie używa się esme.pl, przejrzysty, fatwy w obsłudze, systematyzuje treści. Ogólnie przydatny , przez pierwsze trzy miesiące jest darmowy wiec można o śmiało wypróbować

IP i czas połączenia logowane. [18958381]
[21.12.2011] 10:21
ERP-ERP
zapoznaj się tez z tym nowoczesne systemy ERP http://j.mp/oprogramowanie-erp

IP i czas połączenia logowane. [19156986]
[09.03.2012] 09:48
blekitnieba
wiecie jeśli chodzi o oprogramowanie dla firm to myślę, że warto zainteresować się firmą Hit Enterprises, która zajmuje się "programami na miarę" bardzo fajna sprawa, bo wiecie dobiorą najlepsze rozwiązanie do naszych potrzeb naszej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [19382141]
[11.03.2012] 18:05
serwiiiii
comarche Optima jest np można sprawdzić http://www.comarch.pl Specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą pogwarancyjną, modernizacją oraz konserwacją notebooków i komputerów stacjonarnych.www.regedit.pl

IP i czas połączenia logowane. [19387886]
[27.07.2012] 13:02
kruczens
U nas genialnie sprawdza się Taskbeat - robi sporą różnicę. Przede wszystkim łatwiej jest nam kontrolować procesy i pracowników. Obserwować kolejne zadania, realizację budżetu. Naprawdę z jego pomocą udało nam się naprawić bałagan, który mieliśmy w firmie - teraz jest już o wiele lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [19727824]
[28.08.2012] 13:03
garmania
Czy ty piszesz o tym programie? http://taskbeat.pl/kontrola-zada%C5%84
W jakiej wielkości firmie z tego korzystasz?

IP i czas połączenia logowane. [19802120]
[03.09.2012] 12:59
legiana
Czy w waszych firmach macie specjalnie wydzielonego pracownika do tego programu? Jaką część etatu zajmuje mu zajmowanie się tym tematem? Nie stać mnie na etat dla samej kontroli.

IP i czas połączenia logowane. [19818692]
[05.09.2012] 12:51
smichalek
U nas przy Taskbeat pracuje jedna osoba - ale ma wydzieloną godzinę na program, z tym, że wiem, że nie zajmuje jej to nawet 30 minut, tylko przeciąga wszystko, żeby odpocząć od roboty http://colagen.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [19823949]
[08.09.2012] 09:01
ERPSAP
zobacz też systemy ERP http://j.mp/systemy-ERP-CRM-SAP-Elektroniczny-obieg-dokumentow

IP i czas połączenia logowane. [19830708]
[14.09.2012] 10:36
ARP SYSTEM
Witam,
Polecam program enova stworzony przez zespół specjalistów z różnych dziedzin prowadzenia firmy. W zależności od wersji aplikacja sprawdza się zarówno w małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstwach. A ponadto rozwija się razem z nim za sprawą rozszerzania o kolejne moduły. Program łączy w sobie m.in. księgowość, kadry i płace, handel w szerokim rozumieniu, a także przydatny do profesjonalnego zarządzania informacjami o kontrahentach CRM. Dodatkowo współpracuje z pakietem biurowym MS Office, co w połączeniu z zastosowanymi nowoczesnymi rozwiązaniami znacznie ułatwia i przyspiesza pracę.
Jednak największym atutem tego programu jest możliwość sprzedaży mobilnej przy użyciu urządzeń opartych na systemie Android (telefon, tablet), co idealnie sprawdza się w codziennych obowiązkach np. przedstawicieli handlowych. Poprzez to mają możliwość bieżącej kontroli ilości produktów w magazynie oraz składania zamówień. A wszystko to dzięki jednej wspólnej bazie danych.
Zapraszam to przetestowania wersji demonstracyjnej programu, dostępnej na stronie http://administracja.it/enova-erp.htm

IP i czas połączenia logowane. [19844939]
[17.09.2012] 12:41
jurantd
Nie ma co porównywać. Na pewno Taskbeat jest rozwijany - widziałem nawet informacje na ten temat. Inna sprawa jest taka, że wprowadzane są również nowe funkcjonalności i odmieniane stare. Właśnie dlatego akurat w swojej dziedzinie ta aplikacja jest liderem.

IP i czas połączenia logowane. [19852726]
[18.09.2012] 12:52
smichalek
Rozwijany jest - widziałem niedawno newsa na necie o zmianach. Programy darmowe mają jeden duży plus - są darmowe Ale w ich przypadku nie mowy o poważnym rodzaju, bo z jakiej parafii? Za jakie pieniądze? http://colagen.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [19855316]
[25.09.2012] 13:01
randika
Tak jak pisał kolega - darmowe programy mają tylko jeden plus, darmowość. Nie są systematycznie rozwijane, nie mają supportu, więc ciężko porównywać to z Taskbeat, chociaż wiadomo, że im taniej można załatwić dany temat tym lepiej

IP i czas połączenia logowane. [19875409]
[27.09.2012] 13:08
randika
Dołożyli kilka fajnych tekstów o zarządzaniu projektami - czytałem większość i są naprawdę ciekawe. Plusem Taskbeat jest to, że rozwijają się w takim właśnie kierunku. Program nie stoi w miejscu i to zachęca ludzi - a przynajmniej zachęca mnie.

IP i czas połączenia logowane. [19880646]
[28.09.2012] 12:51
smichalek
A skąd wiesz, że zachęca innych? Dla innych najważniejsza może być po prostu cena, bo sprawdzają te programy, które są darmowe i najtańsze. Wiadomo, błąd, ale weź tłumacz to innym. http://colagen.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [19883070]
[02.10.2012] 12:54
mariusz szyjak
Z Taskbeat korzystamy od 7 miesięcy. Program na pewno prosty. Duży plus za to, że jest wciąż aktualizowany. Moim zdaniem z tych propozycji, które teraz są w Polsce dostępne, ta wygląda najciekawiej. 30 zeta miesięcznie żaden koszt, a efekty naprawdę są widoczne. Czytałem raport - wiele firm ma go u siebie.

IP i czas połączenia logowane. [19892769]
[03.10.2012] 20:56
traktatos
masz rację kahan, zamykamy ten głupi temat

IP i czas połączenia logowane. [19896539]
[10.10.2012] 13:43
karniika
Przecież nawet wersja na jedno stanowisko będzie wystarczająca na dużą firmę. Nie wiem jaki miałoby sens, to co piszesz? No chyba, że faktycznie program miałoby obsługiwać kilka osób jednocześnie, ale i tutaj nie widzę większego sensu, więc po co?

IP i czas połączenia logowane. [19913219]
[21.10.2012] 07:32
mikromakrobiznes
Qfirma.pl, jakieś opinie?

IP i czas połączenia logowane. [19937817]
[26.10.2012] 09:23
optimu
zachęcam do zapoznania się z oprogramowaniem quick step, jest proste w obsłudze i ma wiele modułów, które można komponować

IP i czas połączenia logowane. [19951134]
[12.12.2012] 12:45
gronkier
A ile on dokładnie kosztuje? Chciałbym kupić coś takiego dla firmy, ale mam mocno ograniczony budżet. Mamy w firmie dosyć poważne problemy ;/

IP i czas połączenia logowane. [20063066]
[13.12.2012] 12:42
kartenta
30 dni za darmo do testowania, a potem jest miesięczna opłata. Płacisz 30 złotych. Licencja obejmuje jedno stanowisko. Jest to program w chmurze, wszystkie dane są zapisane online. Na chwilę obecną jeden z lepszych tego typu programów.

IP i czas połączenia logowane. [20065524]
[19.12.2012] 13:09
paweł kaczmarek
Taskbeat mamy w firmie od 4 miesięcy - przy tym koszcie naprawdę było warto. Niby nie zastosowano tam rozwiązań nie z tej ziemi, ale po prostu program mocno upraszcza zarządzanie firmą. Sam wiem po swoim biznesie jak trudno o porządek w firmie, szczególnie jeśli nagle zleceń robi się zaskakująco duzo.

IP i czas połączenia logowane. [20079924]
[07.01.2013] 13:43
ento
Polecam oprogramowanie modułowe - potrzebujesz to dobierasz kolejne elementy tak, żeby tworzyły spójną całość. Sporo jest takich ofert np na B2B Deal.

IP i czas połączenia logowane. [20126289]
[15.01.2013] 13:00
paniera m.
U nas korzystamy z Taskbeat. Nie mieliśmy na ten cel wysokiego budżetu, ale okazało się, że za 30 zł miesięcznie można mieć dobry program do zarządzania firmą. Z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie organizacji pracy bez niego. Człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego, tym bardziej, że w ten sposób w końcu działalność jest optymalizowana...

IP i czas połączenia logowane. [20145448]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat