o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Nie wiesz gdzie wyjechać na urlop czy wakacje?

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[26.01.2017] 11:57
Pablo Wro
Teraz najbliższe wolne to ferie. Sporo ośrodków ma ciekawe oferty na ten czas. Najlepszą opcję znalazłem w Nosalowym Dworze, bo poza normalnymi atrakcjami mają tam teraz koncerty. Tutaj więcej info na ten temat: http://www.nosalowy-dwor.eu/nosalowy-unplugg ed-ferie-2017.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22616098]
[06.02.2017] 11:57
Patuchaa
Ja lubie nasze polskie góry. Po co szukać daleko skoro mamy tu u siebie takie piękne krajobrazy. Na początku stycznia wybrałam się z chłopakiem do Zakopanego. Zatrzymaliśmy się w williwww.excelsior.com.pl. Pozwiedzaliśmy, popróbowaliśmy lokalnego jedzenia, pozjeżdżaliśmy na nartach i solidnie naładowaliśmy baterie do następnych wakacji .

IP i czas połączenia logowane. [22635677]
[10.02.2017] 13:19
Ambrozjaaa524
Moim zdaniem nie ma potrzeby wyjeżdżając za granicę, skoro możemy równie dobre i udane wczasy spędzić nad morzem, co powiecie na Darłowo? ta miejscowość jest często polecana oraz ośrodekwww.RozaWiatrow.pl ponoć maja tam wysoki komfort, ktoś był?

IP i czas połączenia logowane. [22641003]
[25.02.2017] 17:56
hilona
a mnie się marzy Skandynawia... ktoś coś wie - jakies fajne objazdówki? Podoba mi sie program wycieczki "Skandynawia i Przylądek Północny", ale rozgladam sie jeszcze co i jak

IP i czas połączenia logowane. [22658451]
[27.02.2017] 09:25
Patka934
Skandynawia to bardzo fajny kierunek na podróż, ale weekend to trochę za mały aby móc coś zwiedzić i dlatego polecam zacząć od pięknych regionów w Polsce jakwww.DworSierakow.pl gdzie każdy solidnie wypocznie.

IP i czas połączenia logowane. [22660152]
[20.09.2017] 16:37
[28.02.2017] 23:06
pedro12
My z rodziną i znajomymi byliśmy na wyjeździe organizowanym tutaj http://camptravel.com.pl/ . Bawiliśmy się świetnie

IP i czas połączenia logowane. [22662429]
[02.03.2017] 14:02
Mariolowi
To zależy jak się chce spędzić czas, aktywnie czy tylko odpoczywając bo znam Hotel Zalesie Mazury który położony jest nad samym jeziorem. Na prawdę polecam bo jest super. Wyjeżdżając wspólnie z rodziną zawsze się tam zatrzymujemy. Pokoje są bardzo czyste, ładne, w jasnej przytulnej kolorystyce, do tego jest łazienka, telewizor, piękne widoki z pokoi itp. Kuchnia wręcz przepyszna. Blisko znajdują się różnorodne szlaki pieszych oraz rowerowych a okolica jest bardzo urokliwa i spacery zawsze są dla nas przyjemne jest też możliwość korzystania ze stołów bilardowych, boisk do piłki siatkowej oraz koszykówki a także możliwość korzystania z basenu, dzieci to uwielbiają. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22664084]
[16.03.2017] 22:19
Irkys30
Ja w tym roku plam mam prosty - SPA. Nic więcej. Ale za to konkretne, Unitral w Mielnie. Na tydzień, a co! Pracowałam mega dużo, zdecydowanie za dużo, stresu miałam co nie miara, czas sobie to wszystko odbić!

IP i czas połączenia logowane. [22680677]
[18.04.2017] 21:39
ArekMezi
My w tym roku ruszamy na mazury, a że z dzieciakami to szukaliśmy noclegów na wyszukiwarce http://www.wakacjezdzieckiem.pl/ zdecydowanie polecam jeżeli chcecie spędzić fajne wakacje.

IP i czas połączenia logowane. [22712645]
[02.06.2017] 11:24
sandra_mila
Piękne miejsc, w które polecam się wybrać to Góry. Jeżeli ktoś lubi spacerować, to właśnie teraz jest idealny czas. Poleca sprawdzić http://www.pensjonattatry.pl/ który oferuje naprawdę piękne pokoje. Po aktywnym dniu można wypocząć.

IP i czas połączenia logowane. [22744288]
[02.06.2017] 11:46
Magda07704
Polecam http://www.dwor.pl/ Jest to piękny, zabytkowy zespół dworsko-parkowy z piękną okolicą. Jest to idealne miejsce dla osób chcących wypocząć oraz pozwiedzać i poznać historię tergo urokliwego miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [22744311]
[02.06.2017] 11:47
jasne, panienko z recepcji

IP i czas połączenia logowane. [22744312]
[09.06.2017] 10:40
Marzenkix
Jeśli chodzi o nasze dzieci to wysyłamy je na 2-tygodniową kolonię z biurem http://ctravel.pl a sami z mężem jedziemy się zaszyć i odpocząć gdzieś w górach. Takie wypady lubimy najbardziej

IP i czas połączenia logowane. [22748439]
[09.06.2017] 12:37
zmieniaj, zmieniaj nicki
darmowy reklamodawco z biura podróży. Sprawdzić toto i prześwietlić od podszewki. Inaczej będziecie dziecoiry sprowadzać z powrotem na własny koszt.

IP i czas połączenia logowane. [22748506]
[13.07.2017] 12:58
ZosiaXX4
Polecam Bory Tucholskie, rok temu byłam z narzeczonym w ośrodku Kociewiak w miejscowości Wycinki, bardzo sympatyczne miejsce, piękne widoki oraz bliskość jezior

IP i czas połączenia logowane. [22769056]
[13.07.2017] 13:10
zmieniaj, zmieniaj nicki
To już nie jesteś Tomek34, głąbie reklamodawczy?

IP i czas połączenia logowane. [22769071]

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat