o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie portale dla singli do rankingów polecicie?

[01.07.2011] 20:07
raport_kupidyna
Hej! Prowadzimy taki serwis, porównywarkę portali dla singli. Są tam rankingi różnych portali, podzielone na różne kategorie, ale na dniach będziemy to wszystko aktualizować, dorzucając nowe portale. Stąd moje pytanie, czy możecie mi podać jakieś portale, które nadawałyby się do zamieszczenia na naszym serwisie? Tak, wiem, że to sprzyja reklamowaniu się itp., więc jeśli w ten sposób łamię regulamin, to przepraszam. A jak to nie ja łamię, to nawet jakieś zwykłe, ""perfidne"" reklamy mi nie będą przeszkadzać... Dzięki za pomoc, pozdrawiam!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.09.2012] 17:42
kajjjka78
Jeśli tak bardzo chcesz znalezć takie portale to polecam Tobie zajrzeć do raportu kupidyna. Tam znajdziesz właśnie taki fajny ranking, więc szybko znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19826753]
[01.10.2012] 17:47
dejwi
Hehe, fajna odpowiedź Przedstawiciel portalu pyta się o portale, które mógłby umieścić u siebie, a odpowiedź brzmi, żeby poszukał na swoim serwisie, może tam znajdzie odpowiedź Ja niestety też nie pomogę, ponieważ nie korzystam z wielu portali tego typu. Mam konto na mydwoje i to mi wystarczy. A jak widziałem, ten portal już znajduje się tam w rankingach i to na pierwszym miejscu w swojej kategorii, więc moja podpowiedź na wiele się nie zda Ale przynajmniej cieszę się, że ten portal jest tak wysoko oceniony. Bo taka jest prawda, że jest on naprawdę na poziomie. Zwłaszcza aktywność osób zrobiła na mnie wrażenie. Nie spodziewałem się, że praktycznie na każdą wysłaną wiadomość otrzymam odpowiedź

IP i czas połączenia logowane. [19891080]
[01.10.2012] 21:47
radość życia
tego chyba nie ma w waszych rankingach http://www.sexuarium.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19891663]
[02.10.2012] 12:45
_Podróżnik
www.rilko.pl
Nowy, ale już emanuje seksem.

IP i czas połączenia logowane. [19892746]
[25.06.2017] 19:23
[15.05.2013] 22:33
aqqqqqqas
To ja podziekuje i pozostane jednak przy mydwoje.pl Jednak dla mnei to zdecydowanie najbardziej profesjonalny i godny zaufania portal randkowy.

IP i czas połączenia logowane. [20489053]
[27.05.2013] 10:53
perlikk
Tak, zgadza się, mydwoje jest naprawdę profesjonalnym i godnym polecenia portalem. Ale jak już zauważył Dejwi, ta podpowiedź na niewiele się zda, ponieważ on już znajduje się na tym serwisie i to zajmuje wysoką pozycję. Ale ja także, podobnie jak Dejwi, nie pomogę, ponieważ mydwoje było moim pierwszym "strzałem" i tam zostałem, tam znalazłem swoją drugą połówkę. Z tego co widziałem jakieś inne rankingi, to tam też zajmuje czołowe miejsca. A w sumie nie mówi się tak głośno o tym portalu, prawda? Nie ma na przykład reklam w telewizji, jak niektóre portale randkowe, ale jak widać, jakość sama się broni Bo na pewno nie można narzekać na małą liczbę użytkowników na mydwoje...

IP i czas połączenia logowane. [20513495]
[28.05.2013] 09:58
dibode
ja uzywalam sympatii, ale mam zle doswiadczenia. taki hipermarket zwiazkowo, erotyczny troche. duzo ludzi, ale jakosc tych kontaktow jak dla mnie powierzchowna, slaba. duzo oszustow. jakosciowo portal bardzo dobry, ale ja mam zle doswiadczenia. ostatnio zaczelam korzystac z mydwoje i tutaj sprawa ma sie inaczej. ludzie sa na poziomie, a portal oferuje tez fajne opcje rozwoju - darmowe szkolenia, ciekawe artykuly. ma sie wrazenie, ze naprawde chce pomoc samotnym w poszukiwaniu partnera. z innymi portalami nie mam dowiadczenia.

IP i czas połączenia logowane. [20515449]
[04.06.2013] 21:54
znany_her
To prawda, Dibode. Mydwoje oprócz samej funkcji łączenia ludzi w pary, daje jeszcze dużo innych możliwości. Te wszystkie ich poradniki bardzo mi się podobają, niby czasem oczywiste rzeczy piszą, ale często uda mi się wyłapać jakąś nową rzecz, nową informację. A wszystko tak piszą językiem przyjaznym dla zwykłych ludzi, nawet jakieś długie teksty bardzo przyjemnie mi się czyta.
A funkcja łączenia w pary też bardzo fajna i skuteczna. Dużo ludzi, to największy plus. No i jakość tego portalu, kontakt z moderatorami, szybka pomoc w razie czego, duży odzew użytkowników - to świadczy o profesjonalizmie portalu.
A sympatia? W większości zgodzę się także z Tobą, oprócz jednego stwierdzenia, że "portal bardzo dobry jakościowo". OK, może strona porządnie zrobiona, dużo ludzi, ale jednak na jakośćc portalu decydujący wpływ ma jakość użytkowników. A tam jest jednak ta jakość dość niska, po prostu każdy tam zakłada konto i trudno znaleźć tego, kogo się szuka...

IP i czas połączenia logowane. [20531948]
[03.02.2017] 14:43
alicja98
Wszystkie aktualne portale randkowe znajdziesz tu http://rankingportalirandkowych.pl/ranking-p ortali-randkowych-aktualizacja-2017/ warto sobie sprawdzić jaki portal do której grupy docelowej jest skierowany.

IP i czas połączenia logowane. [22632952]
[26.02.2017] 18:15
Monica Bell
Tu jest dla niezobowiązujących randek - międzynarodowy http://www.callgirls-europe.com/ polecam

IP i czas połączenia logowane. [22659610]

» Odpowiedz na ten temat