o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś jeszcze zakocha sie w dziewczynie z malutkim chlopczykiem

1 2 3   » 18 Strony tematu:
[29.06.2002] 15:39
Milutka i sexowna

[nie mam nic do powiedzenia]

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.06.2002] 16:01
milutka i sexowna
tak? dziekuje za wsparcie, ale ja juz nie moge tak dluzej, chcialaby,m poznac milosc zycia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [64285]
[29.06.2002] 19:25
sexowna i milutka
tak tak sparzylam sie ale jednak pomomo tro jestem gotowa kochac

IP i czas połączenia logowane. [64828]
[29.06.2002] 20:18
Muminek24
Oczywiście .... ale powiedz skąd stukasz perełko ??

IP i czas połączenia logowane. [64968]
[29.06.2002] 22:29
emeryt
Czy juz ktos sie w Tobie zakochal Milutka, ze odeszlas z topiku

IP i czas połączenia logowane. [65354]
[18.11.2017] 00:11
[30.06.2002] 08:24
emeryt
A w jakim wieku jest ten malutki chlopczyk?

IP i czas połączenia logowane. [66037]
[30.06.2002] 12:49
milutka i sexowna
a czy to wazne, przeciez i tak powinnienes sie zakochac we mnie. ma 2 latka

IP i czas połączenia logowane. [66301]
[30.06.2002] 12:59
Muminek24
Myslę ze w takich związkach wszystko jest ważne ......... Przeciesz nie tylko Ciebie mam kochać ale i dzieco .......... ze niby co Ciebie mam kochać i ubustwiać a dziecka nie ..... dziwene

.... podoba mi się ten głaz , to naprawde ładny głaz

IP i czas połączenia logowane. [66319]
[30.06.2002] 13:51
emeryt
Halo Tygrysek, z doswiadczenia wiesz, ze co...(czekam na odpowiedz). Znam killa takich zwiazkow, ktore sa bardzo udane, a dlaczego, poniewaz to nowe zwiazki zawierane sa na innych relacja, nie tylko pierwszego zachwyt, "a jaka jestes cudowna a ty wspanialy....np".

Musze przyznac ze dziwnie zabrzmiala twoja odpowiedz. To tak jakby ci nie zalezalo na dziecku. Pierwszym i jedynym obowiaskiem matki w takich sytuacjach jest zawsze dobro dziecka a nie tylko swoje, a wiec albo nie kochasz swojego dziecka, albo sie bawisz na tym forum. Prosze mnie zle nie zrozumiec.

emeryt przyzyl zycie i wie jako jest!!!

IP i czas połączenia logowane. [66397]
[30.06.2002] 13:52
emeryt
Halo Tygrysek, z doswiadczenia wiesz, ze co...(czekam na odpowiedz). Znam killa takich zwiazkow, ktore sa bardzo udane, a dlaczego, poniewaz to nowe zwiazki zawierane sa na innych relacja, nie tylko pierwszego zachwyt, "a jaka jestes cudowna a ty wspanialy....np".

Musze przyznac ze dziwnie zabrzmiala twoja odpowiedz. To tak jakby ci nie zalezalo na dziecku. Pierwszym i jedynym obowiaskiem matki w takich sytuacjach jest zawsze dobro dziecka a nie tylko swoje, a wiec albo nie kochasz swojego dziecka, albo sie bawisz na tym forum. Prosze mnie zle nie zrozumiec.

emeryt przyzyl zycie i wie jak to jest!!!

IP i czas połączenia logowane. [66400]
[30.06.2002] 14:09
milutka i sexowna
nie jest tak ze nie kocham dziecka, kocham je ponad zycie, ale Ty emeryt pytasz sie o wiek dziecka tak jakby to mialo znaczenie, przeciez masz doswiadczenie i powinnienes wiedziec ze jezeli pokochasz mnie to rowniez i dziecko ktore bedzie mialo 2 lata lub 5 czy 10 czy to wazne? wiec albo emeryt robisz sobie jaja i poszywasz sie pod doswiadczonego albo wcalae nie masz doswiadczen

IP i czas połączenia logowane. [66443]
[30.06.2002] 14:21
emeryt
Ma troche racji Tygrysek, znowu zostaniesz wykorzystana w zyciu. Dlaczego?
Poniewaz jak pisale wyzej zachwyt zauroczenie i takzwana milosc w relacjacz ludzkich musi sie rozwijac,tzn. Jezeli dwoje ludzi sie kocha, to dos czesto z tej milosci powstaje nowe zycie i wtwdy to nowe zycie czyli nowy czlowiek zmienia relacje miedzy malzonkami (oczywiscie ich milosc sie nie konczy do siebie), ale dopiero teraz naprawde zaczyna sie rozwija i jezeli chcialabys zbudowac nowy zwiazek to tylko taki zwiazek ktory bedzie laczyl twoja milosc z miloscia partnera ku dziecku. Inne zwiazki sa przegrane tzn. Jezel ktos ciebie zaakceptuje i z Toba sie zwiaze a obojetne bedzie mu dziecko, to bedzie tylko z Toba poto zeby cie "brac" nic wiecej.

A kwestia wieku jest bardzo wazna????? Z innych powodow.

IP i czas połączenia logowane. [66458]
[30.06.2002] 16:03
Italo
Pozdrowienia z Wloch pszesyla .....jestes bardzo inteligentna,
osobne pozdrowienia dla synka.
Ciao ciao.
Italia (Potenza)

IP i czas połączenia logowane. [66634]
[30.06.2002] 17:21
wild_star
na pewno poznasz tego jedynego, a dziecko jeszcze ci w tym pomoze, pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [66798]
[01.07.2002] 10:32
Radek.
Wszedłem tu niechcący ale szokują mnie ci słodcy faceci. Wszyscy radzicie co robić jak mężczyzna ma się zachować. Czy wy macie doświadczenie w tym temacie? Jak się udziela rad trzeba coś na ten temat wiedzieć.
Ja byłem w takim związku i wiem że ten związek jest budowany na miłości do kobiety. Nie można się zakochać w dziecku od razu i proszę nie bądź naiwna i nie wierz że tak może być bo to jest zawsze kłamstwo. Miłość do dziecka będzie nabyta i tylko od osoby zależy jak będzie silna. Mój związek się rozpadł i tęsknie strasznie za dzieckiem bo kocham je ponad życie choć nie zawsze tak było. Ale w takiej sytuacji nie mam żadnych praw - to jeszcze raz świadczy że związek może być zbudowany tylko na relacji mężczyzna - kobieta i rzyczę Ci żebyś znalazła odpowiedniego faceta który działa a @@@i głupoty jak Ci "dobrze radzący" wyżej. Przepraszam za wyrażenie ale mędrki wioskowe zawsze doprowadzają mnie do pasji a o kobietach myślą wbrew pozorom tylko jako o obiektach.
Pozdrawiam wszystkich których obraziłem. Ale zastanówcie co robicie matoły - ona ma za sobą trochę.

IP i czas połączenia logowane. [68297]
[01.07.2002] 12:24
tigers
cześć mam na imię jarek i też mieszkam sam z 3-letnim synkiem i wiem jak to jest nikt cię nie akceptuje własnie przez dziecko ale ja swojego synka tak kocham że nie zamieniłbym żaqdnej z chwil z nim spędzonych a wieżę że w końcu jakaś kobieta nas pokocha.

IP i czas połączenia logowane. [68511]
[02.07.2002] 01:35
emeryt
Sluchaj RADEK!!!

Twoje slowo swiadczy o tobie, wiec juz wiem dlaczego rozpadl sie twoj zwiazek.

1. Niezadawalbym sobie tyle trudu w pisaniu tych tekstow, jezeli nie mialbym doswiadczenna w takich sytuacjach.

2. Zachowales sie jak zwykly maly wiesnaczek tzn. Inne wypowiedzi sa do kicz i osoby ktore je wypowiedieli to zera. JA RADEK JESTEM Alfa o Omega i mnie sluchajcie. (Kto wie czy przypadkowo nie jestes z kieleckiego, z tamtego region spotkalem kilku takich osolomow)

3. Jezeli wchodzisz tu przypadkiem, to takze wjdz z tej strony przypadkiem i niezostawiaj smrodu po sobie.

Ps. Nie odpisuj, topik juz jest przez ciebie zepsuty.

IP i czas połączenia logowane. [70532]
[02.07.2002] 01:51
adwokat
1) no tak, wywaliles epistołe jak cholera

2) nie czepiaj się prymitywów z kielc bo skończysz ze scyzorykiem w brzuchu

3) to nie twoj topik, sam sie do niego zaprosiles jak i on, i przekraczasz granice swej asertywnosci, delikatnie mowiac, wydajac mu dyspozycję "co ma robić".... ciekawe za kogo ty sam sie masz... hue. czyli plac wart pałaca, tak to zwykle jest...

Z.

IP i czas połączenia logowane. [70556]
[02.07.2002] 20:34
przemex
Sedzia ma zupełną rację, bo skąd wiesz czy pod tymi różnymi pseudonimami nie kryją się małolaty robiące sobie jaja, moim zdaniem przez internet miłości nie znajdziesz, przyjażń, przywiązanie na pewno tak, ale sam jestem bez dziewczyny i mam 21 lat i może małe doświadczenie więc moje słowa traktujcie przelotnie...

A ty sama też jesteś jakaś dziwna, wiek dziecka ma znaczenie bo znajomy poznał kobietę mającą dwoje dzieci i jedno z tych dzieci go nie zaakceptowało i mimo że ich związek trwał prawie rok ona go zakończyła z tego powodu (a naprawdę się kochali), ale nie zakończmy ten temat o dziecku bo staję się nudny (w dobrym znaczeniu tego słowa i bez urazy)

IP i czas połączenia logowane. [71973]
[04.07.2002] 21:04
ITALO
Czesc !
Ten chlopczyk to skarb nie blad.

Pzdrowienia.
Bartek

IP i czas połączenia logowane. [77192]
[05.07.2002] 02:02
dinozaur
niechcąco zajrzałem na tą stronę,moja opinia na ten temat jest następująca,pan ''emeryt ''napewno cię nie pokocha z dzieckiem.Będziesz dla niego pożądaniem do sexu i domową posłuszną kórą,a on będzie sobie kupował Wiagrę,żeby dominować nad tobą,nie bądż naiwna i nie słuchaj ciepłych bez pokrycia słów.Co będziesz mu służącą i położnicą?!Znam takich starych zboczonych dziadów moich sąsiadów ,gdzie on ma młodszą od siebie żonę o 20 lat,krótko mówiąc to jest HORROR.Jesteś młoda,dziecko nie jest przeszkodą dla młodszego mężczyzny,który np:nie może posiadać własnego potomstwa z własnej choroby-bezpłodność.Doradzę krótko zamieść ogłoszenie w rubryce matrymonialnej np:wp.pl , onet.pl bardzo poczytalne.Zobaczysz że los ci się uśmiechnie na twoją korzyść.Powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [78113]
[05.07.2002] 02:23
dinozaur
DO EMERYTA- bez urazy daj sobie spoko,masz starsze kobiety do wyboru,daj młodszym szanse,a nie wpieprzaj się między wódkę a zakąskę.Chciałbym zauważyć, że jesteś gburem choćby dlatego,że obrarzasz ludzi twoimi nieprzemyślonymi odpowiedziami,jest jeden powód,że to robisz,napaliłeś się.Wszelkimi sposobami chcesz być najmądrzejszy,ale głupio trafiłeś,bo do pięt mi nie dorastasz.Mam skuteczną radę dla ciebie idż do klozetu i trzepnij sobie kapucyna,chyba,że już nie ma co,jest sposób.Włóż go między futrynę a drzwi i silnymi ruchami prawej ręki otwieraj i zamykaj drzwi,efekt 100%,że kapucyn się wyprostuje.tocipa.

IP i czas połączenia logowane. [78121]
[05.07.2002] 11:04
maly rycerz
na pewno, ja sie zakchalem w kobiecie ktora ma corke. i jak do serca meżczyzny przez żołądek, tak do serca kobiety przez stosunek do jej dziecka.
a wiesz czym ja ujolem, bo w nocy kiedy plakala mala, zrobilem jej mleko. ta duza byla w szoku bo ojciec nigdy nie wpadal na takie pomysly. To bylo 3 lata temu. i od tamtej pory jestem dla niej przyjacielem, a ona dla mnie miloscia zycia.
tak wiec masz duze szanse,

IP i czas połączenia logowane. [78540]
[05.07.2002] 12:07
emeryt
Do Dinozaur dzieki ze mi poradziles jak sam postepujesz, ponoc taka porada jest najbardziej pozytywna? Myslalem ze jestes choc troche madrzejszy. Czy wiesz ile mam lat, czy znasz chodz jedna mysl ktora jest w mojej glowie, czy myslisz ze szukam zony, albo kochanki albo jak to napisales sluzacej. Kto dal ci prawo do oceny moje relacji do tej sprawy. Moze tylko czytam i odczasu wypowiadam moje subiektywne uwagi (Jazeli wiesz o czym mowie, nie wstdzc sie jeze nie rozumiesz tego slowa to napisz to ci inni po moga je poznac)
Masz tylko tyl do powiedzenia i co stego wynika, dales sobie upust swojego zboczenia? Czy twojej sytuacji w jakiej sie wychowujesz. Gdybys mial przynajmniej troche madrosci poprowadzilys umiejetnie temat a tak tylko wypowiedziales swoje smutki i co dale.
A szkoda bo pokazales teraz negatywne strone siebie i moze takze mieszkajacych tam ludzi
[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [78770]
[05.07.2002] 12:50
Marian
Pewnie obaj macie jaka ta racje, ale teraz chyba zgubiliscie obaj temat tego topiku.

IP i czas połączenia logowane. [78879]
[11.12.2002] 14:08
chudy1000
Wiesz jak to jest,życie płata różne figle raz na wozie raz pod wozem.Powiedz ile masz lat a wtedy będę mógł coś zaradzić na ten temat.

IP i czas połączenia logowane. [383089]
[11.12.2002] 17:40
JaCh
Gdybyś NAPRAWDE Kogoś szukała to podałabyś jakiś namiar do siebie i raczej nie szukałabyś na forum. Choć wbrew pozorom można na forum znaleźć ciekawych ludzi, otwartych na innych a nie tylko na swoje potrzeby. A tak, to niestety ale sądzę że ten temat to jest tyklo i wyłącznie prowokacja do dyskusji w stylu: Czy dziecko nie odstraszy faceta.

IP i czas połączenia logowane. [383494]
[11.12.2002] 17:49
gostek
ale łosie tu piszą, bez obrazy [a do tego emetyt nie zna ortografii] , lubie pomagać ludziom i poswiecać sie dla nich, i Tobie tez z przyjemnoscią bym pomógł, ale obiecałem juz "siebie" innej, przykro mi, ale trfiła na mnie wczesniej, takie jest zycie, brutalne niestety.... wiem z doswiadczenia choc młody jestem, a duzo juz przezyłem...

IP i czas połączenia logowane. [383509]
[12.12.2002] 20:59
nadzieja
nic sie nie martw , glowka do gory , ja mam 2 male coreczki i mam nadzieje ze ktos nas pokocha

IP i czas połączenia logowane. [385861]
[13.12.2002] 00:40
marshall
słodki bobasek który własnie zaczął biegac po domu... o to to...
masz atut w domciu dla niektorych facetów. wiec przymiotnik sexowna spokojnie moglas sobie podarowac. chyba ze szukasz napalenca......

IP i czas połączenia logowane. [386287]
[13.12.2002] 16:49
adekpe
Dlaczego myślisz wten sposób. Oczywiście Twój szkrab jest pewnym elementem przetargowym, ale tylko prawdziwe uczucie jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody, które w Twoim przypadku właściwie nie istnieją.

IP i czas połączenia logowane. [387214]

1 2 3   » 18 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat