o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

pomysł na biznes dla kobiety

1 «   9 10 11 12 Strony tematu:
[05.02.2017] 20:10
molanda
Obecnie najlepiej zostać konsultantką Arbonne. Jest to ciekawy biznes, dzięki któremu można wiele zyskać. Poczytajcie sobie tutaj www.rekowska.com . Jest to idealne zajęcie dla kobiet! Marka oferuje bowiem kosmetyki naturalne i do tego wegańskie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22635064]
[08.02.2017] 22:19
kungunda187
Watek jest dlugi, ale mysle, ze warto przytoczyc jesli jeszcze sie to tu nie pojawilo, ze calkiem fajnie mozna zarobic na szyciu. Wiekszosc naszych mam i babc to umie. Ja sie nauczylam wlasnie w domu szyc, a teraz zarabiam calkiem niezle pieniazki na tym I jest to zdecydowanie fajniejsza forma zarobku niz zarabianie na etacie Idzie mi dobrze ze mysle o rozszerzeniu troszke swojej dzialalnosci i chyba skusze sie na dotacje i zakupie hafciarke Bernina

IP i czas połączenia logowane. [22639422]
[13.02.2017] 23:12
mejnam33
załóżcie sobie koniecznie sklep internetowy z http://pasejo.pl/ to darmowe zakładanie sklepów, za pomocą wszelkich szablonów dostępnych na stronie. Panel administracyjny oraz intuicyjne zarządzanie produktami ułatwi codzienną obsługę sprzedaży Twojego sklepu, a twoi klienci na urządzeniach mobilnych będą mieli dostosowaną stronkę

IP i czas połączenia logowane. [22645071]
[14.02.2017] 21:40
hANNAHHH
Jeżeli zamierzacie prowadzić działalność w handlu, to pomyślcie o merchandisingu. Sama mam własny butik a w zaprojektowaniu nowoczesnego stanowiska handlowego pomagała mi firma Embi Marketing http://www.embi-marketing.pl/. Mają spore doświadczenie w rozmieszczaniu produktów na półkach, a poza tym wynajmują hostessy, magazynierów i organizują eventy oraz konkursy.

IP i czas połączenia logowane. [22646177]
[15.02.2017] 15:30
morimana_84
Możesz na przykład pójść w przedsiębiorstwo ciastkarskie, lodziarskie bądź w jakieś tradycyjne wypieki, ja w ten sposób zaczęłam, teraz spokojnie mogłam kupić własne mieszkanie, a zaczynałam na stancji. Jeśli się zdecydujesz na coś takiego, polecam tego dostawcęwww.abamfood.pl ma wszelkiego rodzaju produkty mleczne w proszku (mleko, śmietanki, itp.) które są niezbędne już na samym starcie. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22646853]
[27.06.2017] 14:15
[18.02.2017] 19:38
wybus
Nie warto otwierać biznesu bez badania rynku, czy jest popyt na nasz produkt. Dobrze trzeba też rozreklamować biznes, poczytaj sobie co ludzie piszą na temat rozpoczynania działalności gospodarczej na tym forum http://forumdlabiznesu.pl .Gruntem jest reklama i zawieranie znajomości biznesowych.

IP i czas połączenia logowane. [22650081]
[22.02.2017] 22:15
katrina781
jeśli ktoś zna się na kosmetologii i medycynie estetycznej to najlepszych rozwiązaniem będzie własny salon urody. W Mimari można zakupić cały niezbędny sprzęt w niezłych cenach, na pewno też doradzą co i jak. Polki lubią dbać o siebie i w taki salon to niezły interes

IP i czas połączenia logowane. [22655010]
[23.02.2017] 12:25
balinka
mała gastronomia czy jakaś kawiarnia, herbaciarnia czy restauracja. Jestem po szkole gastronomicznej i chcę właśnie otworzyć coś swojego. Więm, ze lekko nie ma.
Ale kto nie próbuje ten nie ma. Już nawet się rozglądałam, doradzałam i mam na oku wyposażenie do mojego lokalu. W Białymstoku jest producent Gort. Zawsze to taniej http://gort.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22655614]
[23.02.2017] 16:14
bizneska088
oczywiście gabinet kosmetyczny ja jestem bardzo zadowolona ze swojego biznesu Mogę wam poradzić - przyszłym właścicielkom - aby do swoich salonów kupiły np. kosmetyki Eldan Cosmetics. Dla mnie i moich klientek są rewelacją. Poza tym zadbajcie bardziej o jakość usług niż wielkość oferty

IP i czas połączenia logowane. [22655895]
[25.02.2017] 22:23
miko99
Pomyśl nad jakimś handlem wysyłkowym, to teraz bardzo na czasie. Zadbaj dobre pakowanie przesyłek, ja używam do tego ich taśm z nadrukiemwww.masterpak.pl dzięki temu twoja firma zacznie być bardziej rozpoznawalna Polecam, sama prowadze w ten sposób biznes, dużo korzyści !

IP i czas połączenia logowane. [22658721]
[26.02.2017] 18:48
Justyat6
A może pójść wyroby do domu z tworzyw sztucznych, nawiązać współpracę z takimi dobrymi firmami jak ta http://www.boral.pl/oferta-9 no i działać

IP i czas połączenia logowane. [22659650]
[26.02.2017] 20:38
Kajjjau9
Ja uważam, że medycyna estetyczna ma przyszłość i można w jej kierunku pójść. Moje znajome zrobiły te kursy i bardzo sobie chwalą http://elsaftawy.pl/ i ja także się zapisałam

IP i czas połączenia logowane. [22659789]
[27.02.2017] 09:50
nikki_9920
Skoro jesteś kobietą, zakładam że dobrze gotujesz, tak wiec może jakaś firma cateringowa?? Ja w ten sposób zrobiłam, jedzenie udaje nam się fajnie pakować, wszystkie opakowania kupujemy za grosze u nichwww.speedpack.pl wiec spokojnie nam ot się zwraca, zastanów się nad takim pomysłem

IP i czas połączenia logowane. [22660180]
[07.03.2017] 21:29
melliis
Jaka się nie ma doświadczenia w biznesie, to chyba warto na franczyzę postawić.Cuk ma dobre warunki współpracy,niskim kosztem można otworzyć multiagencję ubezpieczeniową.

IP i czas połączenia logowane. [22670026]
[09.03.2017] 11:19
Ciekawski7
Sprawdź nawww.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html dobre ceny mają

IP i czas połączenia logowane. [22671545]
[20.03.2017] 20:29
zbych43
Hej, sporo możesz dowiedzieć się tutaj http://moj-biznes.pl/ , przy zakładaniu biznesu własnie stąd czerpałem wiedzę

IP i czas połączenia logowane. [22685063]
[23.03.2017] 14:34
miho_pierwszy
Albo może firma sprzątająca?? To zawsze na czasie, a jak będziesz to robiła z głową powinno się udać. Znam super firmę, gdzie zdobędziesz niezbędne do prowadzenia działalności akcesoria oraz nie droga, ale dobrą chemiewww.bhf.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [22688129]
[23.03.2017] 15:02
miko_sat
Papiernictwo jest branżą całkiem w porządku, polecam. Jeśli ktoś dysponuje odpowiednim kapitałem i potrafi prowadzić własny biznes, to nie jest nic trudnego. Odpowiednie maszyny można znaleźć w tej firmiewww.kontech.com.pl warto jeszcze popytać kogoś, kto trochę bardziej obyty w takich produkcjach. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22688185]
[05.04.2017] 11:46
leonija
Podobnie jak większość chciałam otworzyć coś swojego. Sklep internetowy wydał mi się najsensowniejszą opcją i rzeczywiście taką jest. Zwłaszcza teraz, kiedy został wdrożony również na rynek zagraniczny. Aby to zrobić podjęłam współpracę z firmą Nowe Kolory, która profesjonalnie zajmuje się temu typu rzeczami. Zyski są znacznie większe.

IP i czas połączenia logowane. [22701771]
[05.04.2017] 16:35
mariassO
Jak któraś myśli o szyciu to fajne metalowe dodatki krawieckie znajdzie w Krawgors http://krawgors.pl/oferta/ Mają wszystko co się tylko wymyśli, przynajmniej ja mam zawsze tam szczęscie.

IP i czas połączenia logowane. [22702128]
[11.04.2017] 13:28
gothrak387
W dzisiejszych czasach kobiety nie cofają się przed najbardziej wymagającymi branżami i dumnie prezentują swoje osiągnięcia nawet w tych najbardziej męskich dyscyplinach, jak się powszechnie przyjęło. Papiernictwo t dobry przykład, znam wiele kobiet, które właśnie zaczęły w tym biznesie i teraz już nie martwią się o to, co do garnka włożyć bo kapitało na dostatnie życie im nie brakuje. Firmawww.kontech.com.pl jest bardzo dobra firmą jeśli chodzi o sprzęt laboratoryjny i ni tylko. Jeśli będzie tobie faktycznie potrzeba jakiegoś dobrego, jak najbardziej polecam ta firmę.

IP i czas połączenia logowane. [22705661]
[11.04.2017] 13:57
mirok810
Tak się składa, że również mam firmę sprężającą i zaopatrujemy się w niezbędny dla nas przed i art. Chemiczne w firmiewww.bhf.com.pl . Długo szukaliśmy odpowiedniej firmy która by nas zaopatrywała kompleksowo, a właśnie u nich też znaleźliśmy wszytko co było dla nas niezbędne, bardzo polecam jeśli rozmyślasz nad podobnym biznes planem

IP i czas połączenia logowane. [22705686]
[18.04.2017] 09:03
JadwigaWS
Może bar gastronomiczny? Myślę, że jest to biznes, w który naprawdę warto zainwestować. Najważniejsze, aby przygotowywane przez nas potrawy były smaczne - pomoże nam w tym odpowiedni sprzęt, który dostać można pod adresem: https://mmgastro.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22711734]
[23.04.2017] 15:53
liporak62
Tez prowadzę firmę internetową, wysyłkowa i współpracuje z producentem taśm i opakowańwww.masterpak.pl . Dzięki temu, że opakowania mam w dobrej cenie, nie musze dokładać do interesu a paczki są rzetelnie pakowane i wysyłane

IP i czas połączenia logowane. [22717960]
[24.04.2017] 22:17
MarczYk56
A może sklep albo cukiernia? Moim zdaniem na to zawsze jest popyt, ale trzeba znaleźć dobrą lokalizacje. Sama prowadzę sklep ze zdrową żywnością. Jeśli chodzi o wyposażenie typu lady chłodnicze itp. to udało mi się dostać porządny sprzęt za pośrednictwem firmy Biernat http://klimatyzacja.szczecin.pl/. Można im też zlecić montaż klimatyzacji.

IP i czas połączenia logowane. [22719633]
[25.04.2017] 13:38
maksi_92
Mam firmę cateringową, do tego potrzeba tobie odrobina wiedzy, zdolności i opakowania. To pierwsze musisz się nauczyć, opakowania dobre będziesz miała wwww.speedpack.pl . polecam, naprawdę korzystny biznes na długie lata o ile nie dłużej

IP i czas połączenia logowane. [22720113]
[26.04.2017] 13:00
moroko_892
Sprzedawaj może zdrową żywność, ja w ten sposób zrobiłam na osiedlu i na brak klientów nie narzekam. Może zacznij najpierw od producentów owoców mniejszych, np. wszyscy kochamy borówki ze względu na jej właściwości oraz smak, polecam w takim wypadku producentawww.berrygroup.eu

IP i czas połączenia logowane. [22720343]
[27.04.2017] 07:13
Aska80
A nie zastanawiałaś się może nad otworzeniem prywatnego przedszkola? Ja bardzo lubie dzieci, mam odpowiednie wykształcenie i właśnie jestem na etapie urządzania. Zamówiłam teraz meble przedszkolne od firmywww.refas.pl i myślę że po wakacjach już będzie otwarcie.

IP i czas połączenia logowane. [22721014]
[27.04.2017] 22:39
karolka45
kungunda187 (17.02.2017.08 22:19):
Watek jest dlugi, ale mysle, ze warto przytoczyc jesli jeszcze sie to tu nie pojawilo, ze calkiem fajnie mozna zarobic na szyciu. Wiekszosc naszych mam i babc to umie. Ja sie nauczylam wlasnie w domu szyc, a teraz zarabiam calkiem niezle pieniazki na tym I jest to zdecydowanie fajniejsza forma zarobku niz zarabianie na etacie Idzie mi dobrze ze mysle o rozszerzeniu troszke swojej dzialalnosci i chyba skusze sie na dotacje i zakupie hafciarke Bernina

Ja już mam hafciarkę od Berniny i marzę jeszcze o maszynie Hafciarkowy biznes polecam jak najbardziej. To ultrakobiece i daje wymarzoną niezależność. Sprzedaje swoje dzieła w internecie i muszę przyznać, że ceny nie są niskie a popyt jest Hafciarki to przyszłość

IP i czas połączenia logowane. [22721992]
[02.05.2017] 12:20
gucio564
Przyzwoity pasywny zarobek mam od jakiegoś czasu na stronie www.dropka.pl Bardzo ciekawe rozwiązanie dla szukających dodatkowego, ekstra dochodu, raczej nie oferuję tego rozwiązania jako główne źródło utrzymania. Fajna opcja dla studentów, emerytów, ale też dla mam czy ojców na urlopie wychowawczym tak jak u mnie właśnie teraz jest.

IP i czas połączenia logowane. [22725848]

1 «   9 10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat