o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Jestem w czwatym miesiącu ciąży a on chce rozwodu

[21.06.2011] 15:52
komandosska
Jestem z moim mężem 4 lata po ślubie ( znamy się od 8 lat ). Patrzył na mnie jak w obrazek. Wydaje mi się że byliśmy zgodnym małżeństwem. Mieliśmy problem, bo nie mogliśmy mieć dzieci. Staraliśmy się o dziecko ponad dwa lata. Pół roku temu daliśmy sobie spokój a tu BACH zaszłam w ciąże. Szczęście nasze nie miało granic. Dwa dni temu oznajmił mi, że mnie już nie kocha i nie widzi przyszłości ze mną. Dowiedziałam się z podsłuchu, że jest inna baba.
Wiem, że już wszystko przepadło świat mi się zawalił, ale co robić by nie zwariować. Jestem w ciąży w czwartym miesiącu i nie mogę sobie pozwolić na imprezy, zamartwianie się i tym podobne. POMÓŻCIE

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.06.2011] 16:10
LittleMe
Skoro Cię nie kocha, to nic na siłę. Nie ma nic gorszego niż być z facetem tylko dlatego, bo jesteś w ciąży.
Myśl racjonalnie, nie rób żadnych scen, żadnych kłótni, rzucania się na podłogę, tłuczenia naczyń czy płaczu. Chcesz rozładować emocje? Wypłacz się przyjaciółce, siostrze, idź na basen, jogę czy co tam sobie wymyślisz. Najważniejsze - bądź ładna, żadnych dresów, powyciąganych koszulek i rozazanego makijażu. Miej klasę.
Na początek zapytaj czy chce rozwodu czy separacji. Idź do prawnika, zapytaj o alimenty i jak rozwiązać sprawę podziału majątku.
I zacznij myśleć o dziecku, w końcu będziesz mamą! I to powinno być dla Ciebie najważniejsze. Faceci przychodzą i odchodzą, mamą będziesz zawsze. Aha, pamiętaj, że w ciąży podobno kobiety wyglądają najbardziej sexy
Głowa do góry i pisz w razie problemów

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18515210]
[21.06.2011] 16:54
komandosska
W tym momencie to jest ponad moje siły. Leżę i zastanawiam się gdzie popełniłam błąd. Nic mi nie przychodzi do głowy, a tylko słyszę, że wszystko będzie dobrze. Nic nie jest dobrze

IP i czas połączenia logowane. [18515380]
[21.06.2011] 17:25
LittleMe
Nie powiem Ci, że nie ma w tym Twojej winy, bo Cię nie znam. Jak zwykle pewnie wina leży po środku. Nie możesz się zamartwiać w każdym razie, bo to odbije się na zdrowiu maluszka.

IP i czas połączenia logowane. [18515496]
[21.06.2011] 17:38
komandosska
Wiem, że wina leży po obu stronach, tylko że po 8 latach nie zasługuje na jakiś gest z jego strony, na głupią rozmowę, słowa wyjaśnienia

IP i czas połączenia logowane. [18515534]
[23.11.2014] 19:35
[21.06.2011] 17:43
LittleMe
Na to zasługujesz i jeśli tego nie dostaniesz masz prawo domagać się wyjaśnień. Ochłoń i porozmawiaj z nim na spokojnie.

IP i czas połączenia logowane. [18515547]
[22.06.2011] 11:50
jadwiga1509
Komandoska pisałaś ostatnio w moim temacie... Widzisz możemy sobie ręce podać... Przykro mi z powodu Twoich problemów. Od wczoraj staram się o tym wszystkim nie myśleć (chociaż chce mi się wyć z bólu, bo nie zasługiwałam na takie podziękowanie za 5 zmarnowanych lat) dlatego znalazłam sposób na odreagowanie - spacery, ćwiczenia, brzuszki etc.
No i jeszcze zrobię sobie małą laleczkę voodo i będę w nią wbijać szpilki, jedna po drugiej

IP i czas połączenia logowane. [18518357]
[22.06.2011] 11:54
jadwiga1509
Muszę się trzymać bo dzieciaka mam ale ciężko jest... bardzo ciężko. Ty też dasz radę a temu chamowi kij w oko i nóż w plecy, zostawił ciężarną to los się na nim zemści. Z kilka lat to oni będą płakać bo mieli piękne żony, dzieci. A ich panny jak łatwo przyszły tak łatwo pójdą... OMG ja sama nie mogę uwierzyć że to napisałam

IP i czas połączenia logowane. [18518370]
[22.06.2011] 13:23
komandosska
Nie potrafię sobie poradzić. W piątek będę szukać pomocy u specjalisty, może pod fachowym okiem łatwiej zamknąć ten rozdział. W tym momencie tylko wyje zmuszam się do jedzenia bo wiem że muszę, ale najchętniej to bym się urżnęła w trupa, ale to reż nie teraz. Dowaliłabym tej lasce ale nie mogę bo ciąża.
Nie daje sobie rady

IP i czas połączenia logowane. [18518724]
[22.06.2011] 16:47
LittleMe
Pogadaj z kimś, przyjaciółką, siostrą, mamą

IP i czas połączenia logowane. [18519566]
[22.06.2011] 17:43
aanett
komandosska (11.06.22 13:23):
Nie potrafię sobie poradzić. W piątek będę szukać pomocy u specjalisty, może pod fachowym okiem łatwiej zamknąć ten rozdział. W tym momencie tylko wyje zmuszam się do jedzenia bo wiem że muszę, ale najchętniej to bym się urżnęła w trupa, ale to reż nie teraz. Dowaliłabym tej lasce ale nie mogę bo ciąża.
Nie daje sobie rady
czy Ty jestes nie poważna...przestań mysleć o nich i zacznij myslec o sobie..a przede wszystkim o dziecku, które w sobie nosisz...To ono jest w obecnej chwili najważniejsze. Proszę zebys o tym pamietała!

IP i czas połączenia logowane. [18519801]

» Odpowiedz na ten temat