o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

oszuści na Badoo

1 2 3 4   » 59 Strony tematu:
[14.03.2012] 12:02
felisity
wiadomo ze obojetnie czy to jest badoo czy tez inny portal to debili idiotów itp:. bedzie wiele,tego śmiecia nie brakuje-tylko czekaja na czyjąś słabość i zawirowania życia
a po za tym olać to wszystko sami sie pogrążą jak juz tego nie zrobili wiec nie warto sie przejmować!!!!!!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19394862]
[18.03.2012] 19:12
oldi 51
Badoo: Portal dla ,,blondynek,, zadufanych w sobie i szukajacych przygód
Drogie panie szukacie na tym portalu nie wiadomo kogo,Ksiecia z bajki czy rycerza na bialym koniu.
Wiele z was siedzi na tym portalu od lat i powinnyście dostać medal za wytrwałość (matki żony i kochanki nawet z pracy koleżanki).
Zawiedzione szukacie zemsty opisując niezaistniałe sytuacje. Szukalem kiedys kogoś z kim chcialem po prostu porozmawiać zostałem wyśmiany przez takie właśnie jak wy drogie forumowiczki.
Tylko dlatego że napisałem prawdę że jestem żonaty ,zawsze gram w otwarte karty.
Życzę wam szczęścia na portalach randkowych drogie panie.

IP i czas połączenia logowane. [19405778]
[19.03.2012] 15:10
jedza1
mi mowil ze w ghanie go napadli i okradli a pojechal z synkim i pilnie potrzebuje pomocy. no nie dalam sie nabrac ale znam kobitke ktora dala

IP i czas połączenia logowane. [19407668]
[20.03.2012] 18:48
brunoxxxxxx
dobrze wam tak baby.same nie jestescie lepsze a nawet gorsze od facetow.Damy za 5 zl szukajace ksiecia na Badoo hehe

IP i czas połączenia logowane. [19411045]
[21.03.2012] 21:45
josephin
brunoxxxxxx (12.03.20 18:48):
dobrze wam tak baby.same nie jestescie lepsze a nawet gorsze od facetow.Damy za 5 zl szukajace ksiecia na Badoo hehe

a ty facet czego tu szukasz? chyba cię jakaś naciągnęła albo dawno nie byłeś z żadną i stąd ten jad

IP i czas połączenia logowane. [19414079]
[24.07.2014] 22:00
[27.03.2012] 23:35
Adzik
A pan Vincent z Aten, bardzo kochliwy, zwłaszcza w Polkach, pisze do kilku na raz, że tęskni, kocha, szuka żony, chce dzieci ble ble ble

IP i czas połączenia logowane. [19428553]
[28.03.2012] 09:50
andela
uważajcie dziewczyny bo jest oszust ma w polsce żone i córke miałam go nawet na skypie to nijaki bartas oszust i kłamca,szkoda mi tylko zony jego i dziecka ostrzegam przed nim

IP i czas połączenia logowane. [19428943]
[28.03.2012] 09:54
paulkaa oox
andela (12.03.28 09:50):
uważajcie dziewczyny bo jest oszust ma w polsce żone i córke miałam go nawet na skypie to nijaki bartas oszust i kłamca,szkoda mi tylko zony jego i dziecka ostrzegam przed nim

ja tez sie przekonałam tez mialam go na skejpie tak słodko do nmie mówił aż zadzwoniłam do jego domu i tam sie wszystkiego dowiedziałam co za palant i idiota

IP i czas połączenia logowane. [19428947]
[28.03.2012] 20:22
Johny Gmatrix
fakur75 ma częściowo rację. Zresztą i kobiety i faceci p0pnoszą dużo winy. A co do mnie... nie bajeruję kobiet... mógłbym bo wiem jak, ale zasady mam. Co do was wszystkich i facetów i kobiet... to uważajcie jedni na drugich. Wkrótce wam podam namiary w badoo i necie na oszusta finansowego.. nabiera wszystkich i kobiety i facetów. Facet ten naciąga wszystkich na kasę, potrafi też o9kraśź, znam go osobiście... obiecał ze odda mi, w piętak opowiem na badoo i nim jesli sie do mnie nie odezwie. A póki co zapraszam na http://aniol-poezji-przyjaciele.blog.onet.pl /

IP i czas połączenia logowane. [19430228]
[30.03.2012] 00:24
Johny Gmatrix
wspominałem wam że podam coś nie coś o tym oszuście. Jest nim Piotr Więc z Warszawy, obecnie przebywa na terenie Koszalina, ale zapewne może zmienić miejsce pobytu, ma 35 lat wysoki na łyso się strzyże, nabiera ludzi na kasę i potrafi też ukraść, między innymi jest też ścigany prze ze mnie, i mase innych ludzi. Potrafił niedawno naciągnąć pewną kobiete, ożenić się z nią i okraść na dużą gotówkę. http://www.facebook.com/PIOTRDUBIELWIEC

IP i czas połączenia logowane. [19433337]
[30.03.2012] 01:04
Johny Gmatrix
to link na zdjęcie tego człowieka: http://img205.imageshack.us/img205/5797/piot r.jpg

IP i czas połączenia logowane. [19433386]
[30.03.2012] 09:47
ferdynand1973@wp.pl
Hej drogie panie,mam 38lat, szukam kobiety z okolic Lublin Puławy.Jestem zwykłym szarym facetem,który chciał by kogoś mieć,na imię mi Sławek.kontakt jak wyżej.

IP i czas połączenia logowane. [19433625]
[31.03.2012] 14:30
naiwna 18

tak to prawda mnie tez oszukał to nijaki bartłomiej ch. na nk wraz z zona i wcale nie jest po rozwodzie bo sie tego dowiedziałam mieszka w polce a w holandi w nordeloos,uwazajcie na tego palanta i oszusta

IP i czas połączenia logowane. [19436625]
[01.04.2012] 14:45
ferdynand1973@wp.pl
Tu jeszcze nikt mnie nie zdążył obsmarować,
nikogo nie oszukuje,różnica w imieniu to tylko taki wybieg przed znajomymi,nie chcę żeby mnie ktoś poznał,w końcu imie nie jest najważniejsze.Nadal szukam kobiety w zbliżonym wieku z okol.Lublin Puławy,Proszę detektywki amatorki węszące na forum o zajęcie się swoimi sprawami i nie rzucanie kłód pod nogi innym.kontakt do mnie jw.

IP i czas połączenia logowane. [19439450]
[09.04.2012] 16:13
ulexa
uwaga na wszystkich na badoo ale poza badoo jet tez wiele oszustów , którzy pożyczaja i wyludzaja od kobiet pieniadze, nawet zmuszaja do zaciagania kredytow!

IP i czas połączenia logowane. [19458620]
[11.04.2012] 13:39
nikos dyzma
naiwna 18 (12.03.31 14:30):

tak to prawda mnie tez oszukał to nijaki bartłomiej ch. na nk wraz z zona i wcale nie jest po rozwodzie bo sie tego dowiedziałam mieszka w polce a w holandi w nordeloos,uwazajcie na tego palanta i oszusta

hejka szukam dziewczyny ktora mnie opuscila ma na imie angelika jest z gdanska pracuje e holandi mieszka w roterrdamie

IP i czas połączenia logowane. [19463761]
[11.04.2012] 13:44
nikos dyzma

hejka szukam dziewczyny ktora mnie opuscila ma na imie angelika jest z gdanska pracuje e holandi mieszka w roterrdamie

IP i czas połączenia logowane. [19463778]
[11.04.2012] 18:30
angelica ooo3

IP i czas połączenia logowane. [19464371]
[11.04.2012] 18:32
angelica ooo3
nikos dyzma (12.04.11 13:44):

angelica ooo3 (12.04.11 18:30):

nie chce cię znac wiem ze masz zone i dziecko ty jestes głupim chamem i s@@@aj nie chce cie znac

IP i czas połączenia logowane. [19464377]
[12.04.2012] 14:45
angelica0398
witam mnie tez oszukał na swatce taki niby wojtek wyznal mi milosc i ze chce byc ze mna a okazał sie draniem i kłamcą okazalo sie że ma żone i córke w polsce nawet nie nazywa sie wojtek tylko Bartek uwazajcie dziewczyny nie dajcie sie oszukac tak jak ja wszyscy faceci to kłamcy oszusci i dranie

IP i czas połączenia logowane. [19466607]
[12.04.2012] 21:28
Johny Gmatrix  g-matrix@tlen.pl
nie wszyscy są oszutami

IP i czas połączenia logowane. [19467628]
[13.04.2012] 18:35
XXXXXX
angelica0398 (12.04.12 14:45):
witam mnie tez oszukał na swatce taki niby wojtek wyznal mi milosc i ze chce byc ze mna a okazał sie draniem i kłamcą okazalo sie że ma żone i córke w polsce nawet nie nazywa sie wojtek tylko Bartek uwazajcie dziewczyny nie dajcie sie oszukac tak jak ja wszyscy faceci to kłamcy oszusci i dranie

tacy sa cwaniacy Mnie zwabił ktoś o wspaniałej osobowosci i mimo ,ze mam 42 lata a on 33 nasze relacje trwały od kwietnia 2011r do grudnia OKJAZAŁ SIĘ BYĆ ZWYKŁYM ZIGOLAKIEM KTÓRY POZYSKAŁ A NASTEPNIE UPODLIŁ PRZY POMOCY OSÓB TRZECICH .NIE PORAZ PIERWSZY Z TEGO WYNIKA .PONIEWAŻ OPOWIADAŁ O STARSZYCH.PODKRESLAŁ SWOJE UKŁADY I ZNAJOMOŚCII TO JAK MÓGŁ SWOJEJ EX NAROBIĆ BAŁAGANU ZWŁASZCZA ,ŻE BYŁA W ZWIĄZKU MIAŁA DZIECI A NA DODATEK BYŁA NA DOŚĆ ZNACZĄCYM STANOWISKU.TO ZWYKŁY SMARKACZ.

IP i czas połączenia logowane. [19469675]
[13.04.2012] 21:34
mocca6
Dziewczyny na badoo jest obecnie pod pseudonimem Dario,45 ze Szczecina naciągacz, umawia się z wieloma kobietami jednocześnie. Odmłodził się o kilka lat. OSTRZEGAM PRZED OSZUSTEM!!!

IP i czas połączenia logowane. [19470108]
[14.04.2012] 13:39
Paul 2
Witam w świecie rzecziwistym jak i realnym jakim jest internet i różne fora randkowe są i będą oszuści t temu podobne gady które należy bezzwłocznie tępić. Ostatnio sam padłem ich ofiarą.Poznałem kobiete ze Starachowic było surer do momentu jak zaczęła symulować że ma egzotyczną chorobe której nabawiła sie w Egipcie. Uwierzyłem porzyczyłem jej 10 tysięcy złotych na leczenie jak to powiedziała. dwa dni póżniej przepadła nazawsze. Jej psełdonim po badoo to Maja.

IP i czas połączenia logowane. [19471815]
[15.04.2012] 00:22
Olo2333
KASIK (11.07.03 15:40):
Proszę pamiętać o tym, że adresy linków które straciły aktywność, przechodzą na inne osoby(nowe) tym samym wklejając czyjś link z profilu badoo. Możecie oczerniać niewinnego człowieka zarówno kobietę jak i mężczyznę. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19473330]
[16.04.2012] 00:22
zuzka
Uwaga na chłopaków z Algierii, oni wyznają miłość już przy drugiej rozmowie a potem zaraz proszą o pomoc (chcą ślubu, żeby mogli się swobodnie poruszać po europie, żyć, pracować i mieszkać gdzie chcą. UWAGA, z pewnych zwyczajów muzułmańskich nie zrezygnują, jeśli nawet mówią że tak. Powiedziałam jednemu ze nie wierzę w boga to kazał mi się modlić...a co by to było gdybym się na takiego zdecydowała, masakra). Polacy nie lepsi, dużo mówią i na słowach się kończy. Ja już nie mam żadnych profili randkowych, założonych, ale to bez różnicy czy poznaje się kogoś przez internet czy w "realu" bo tu i tu, można się "nadziać" na oszustów, seksoholików, ściemniaczy, czarusiów itd itp. Ciężko jest, ale wierzę że gdzieś się jeszcze kilku normalnych uchowało, szczęściarą ta która znajdzie jednego z nich . P.S.
dziewczyn też to dotyczy, żeby nie było że najeżdżam na chłopaków tylko, to działa w obie strony...

IP i czas połączenia logowane. [19476392]
[17.04.2012] 14:12
natasza
mocne słowa ale racja
Obserwator (11.07.02 19:29):
Jak się łyka wszystko jak młody pelikan to przystojniacy zostawiają potem ślady po sobie w psychice i nie tylko. Bo skąd te ślicznotki z dziećmi na badooo. Jak się dupy za bajer daje to do kogo pretensje.

IP i czas połączenia logowane. [19479798]
[19.04.2012] 06:15
monia2680
Krzysztof K zalogował się w tym miesiącu ponownie, ale na sympatii - uważajcie... opis: wysoki 192 cm, dość szczupły, mieszka w wynajmowanym mieszkaniu na woli, pochodzi z wrocławia; srebrny samochód... jednocześnie podrywa wiele kobiet i nie odpuszcza nawet przez kilka lat, ciagle dąży do spotkań i prowadzi bujną korespondecję , problemz tym, że z bardzo wieloma jednocześnie: głównie warszawa i okolice, ale również wrocław...

IP i czas połączenia logowane. [19484175]
[21.04.2012] 08:30
on, ona, ono
laura.1984 (11.06.21 15:21):
drogie, kobietki;
jestem za tym, żeby tępić takie stworzenia, które są szkodliwe dla środowiska - poznałam wymienionego Krzyśka i oczywiście zrobił na mnie super wrażenie - tylko problem polega na tym, ze jednocześnie to wrażenie robi na wielu kobietach; schemat jest ten sam , już na pierwszym spotkaniu zachwyca się jaka to wyjątkowa kobieta i zaczyna wspominać o ślubie i dzieciach. Szybko również przechodzi do całowania i obejmowania. Wiele deklaruje i opowiada , ale jest to czcze gadanie, które nie ma pokrycia w rzeczywistości; stosuje różne ckliwe historyjki z dużą dozą romantyzmu; cechą charakterystyczna jest to , że czesto nie odbiera telefonów ( bo jest z inną kobietą) i późńiej opowiada nieracjonalne wymówki.. przyłapany na gorącym uczynku za rękę- twierdzi że to nie jego ręka - wmawia kobietom, że mają obsesję i są chorobliwie zazdrosne, itp.... na Badoo widnieje jako Sojer i poluje na kolejne ofiary... bądźcie ostrożne , bo szkoda waszych emocji i nerwów.
DLA MNIE BADOO TO WOGÓLE JEST "INTERNETOWY BURDEL". SĄ TAM FACECI, KTÓRZY SZUKAJĄ ZDJĘC, SZYBKIEGO SEXU...A KOBIETY GŁUPIE DAJĄ SIĘ W TO WCIAGAĆ!! TEKST...CO TAKA PIEKNA KOBIETA JAK TY TUTAJ ROBI....TO JUZ PORAŻKA NA Całej lini..

IP i czas połączenia logowane. [19488925]
[21.04.2012] 08:34
on, ona, ono
mocca6 (12.04.13 21:34):
Dziewczyny na badoo jest obecnie pod pseudonimem Dario,45 ze Szczecina naciągacz, umawia się z wieloma kobietami jednocześnie. Odmłodził się o kilka lat. OSTRZEGAM PRZED OSZUSTEM!!!
JEST WIELU TAKICH OSZUSTÓW...SAMA TRAFIŁAM NA JEDNEGO...NACIĄGA KOBIETY (STARSZE) NA ZDJECIA, NIEKTÓRE TEŻ NA SEX. A ŻE ON MŁODSZY, KOBIETY SŁYSZĄC -CO TAKA PIĘKNA KOBIETA JAK TY TUTAJ ROBI- PO PROSTU WYMIĘKAJĄ. I DAJĄ SIE NACIĄGAC. KOLEŚ JEST Z GŁOGOWA, MA 34 LATA!! UWAŻAJCIE NA NIEGO!! OSTRZEGAM PRZED OSZUSTEM!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19488934]

1 2 3 4   » 59 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat