o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

oszuści na Badoo

1 «   8 9 10 11 12   » 55 Strony tematu:
[21.08.2012] 20:39
inka12
anotesten (12.07.08 17:55):
Witam u jeden z uzytkownikow badoo z bardzo duza liczna komenarzy od naiwnych lasek pustych szukajacych romeo a same sa jak bestia
Sadzicie laski ze my musimy porzadnie wygladac zadbanie a wy wezmiecie a same nie dbacie o siebie?prosze
Zeby wymagac od faceta zeby byl uczciwy i zadbany to sama posprzataj jedna z druga na swoim podworku
Ja dotychczas jako chyba nieliczny facet na badoo bylem szczery a czemu?poniewaz szukalem na stale partnerki kobiety nadajacej sie na staly zwiazek ale niestety szybko sie przekonalem ze nie warto byc szczerym np.Pisze ze pracuje tu ze zajmuje sie tym i tym ze jestem sam i ze lubie dbac i zabiegac o kobiety a wy laski w to nie wierzycie wiec wybaczcie szczerosc za szczerosc
Jesli cos mam badz mam umiejetnosci czy wyksztalcenie to mowie o tym a nie skrywam
I od tego czasu zaczynam laski traktowac jak zabawki na badoo czemu?poniewaz juz parenascie razy sie przejechalem na nich a mianowicie bylem uczciwy interesowalem sie tylko 1 laska!! watpie zeby ktos z facetow interesowal sie 1 dupencja i pisal z nia 2 tygodnie i wchodzil tylko dla niej na badoo omijajac inne zaczepki
Ja taki bylem i za to zaplaiclem
ona chetna tak och ach super jestes i wogole a wlasnie stworzylem inny nick i wyszlo ze z kazdym sie spotyka a ja za to pocierpialem to wybaczcie szczerosc za szczerosc i od tego czasu ja orbie nadzieje a pozniej zostawiam za kare ze takie wredne jestescie
Jesli czlowiek wartosciowy zobaczy kobiety piekna z charakteru i zadbana z wygladu nie barbie to interesuje sie tylko nia a nie pisze i umaia z iinmj
Moja szczerość mnie tu tez poniekąd zgubiła, bo jeśli pisałam szczerze to oczekiwałam tego samego. A czy sa naprawdę tu jacyś ludzie tz. w tym przypadku uczciwi.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19785121]
[22.08.2012] 09:58
polokokta
Karo (12.08.22 09:33):
Czesc szukam faceta o imieniu Karol niby ze Szczecina mieszkający w Poznaniu brunet 29 lat wykasowalł juz swój profil moze któraś miała z nim kontakt ?
a co bzyknął i zostawił ?? a chcesz jeszcze?

IP i czas połączenia logowane. [19786134]
[23.08.2012] 14:50
ula  ula@tlen.pl
witam, ja takze doswiadczylam pewnego nieprzyjemnego inctdentu. i jestem zatym aby takich typow jak Tomasz S z Wloclawka 37 lat tepic i nie dawac mozliwosci korzystania z portali spolecznosciowych. Facet inteligetny, ale pieknie sie maskuje. Niby informatyk.Nakreca na miłosc, a pozniej wykorzystuje. Dreczy psychicznie, fizycznie a nawet wykorzystuje materialnie. Drogie Panie UWAZAJCIE NA NIEGO, jak nie chce cie byc skrzywdzone. To alkoholik, sexoholik i psychopata.ja tylko ostrzegam. Wiem to z doswiadczenia i opowieci jego znajomych.

IP i czas połączenia logowane. [19789494]
[24.08.2012] 23:42
***nobody***
FB...Badoo...jedna korporacja...tak samo trudno usunać...niby konto zlikwidowane, ale wpisując nazwe zdjecia zmienioną przez system FB czy Badoo znowu wyświetli ci na kompie...DANE są przechowywane nawet jeśli usuniesz konto!!!...i cholera wie kto z nich korzysta... Miałem i FB i Badoo i Sympatie i kilka innych....nigdzie nie da się w 100% usunąc zdjęć a nawet innych danych...sprawdź wpisując jakies swoje dane w google...hehe...ciekawe ile ci wyswietli stron, na których są widoczne?...hehe...a na ilu nie widoczne - potrzeba zalogowania lub wpisania hasła admina... myślcie jakie dane wpisujecie i wysyłacie na servery...tu nikt nie jest anonimowy a wszystkie dane wysłane na zawsze już krążą w sieci i wcale nie jest trudno je odszukać bez programów wyszukujacych...

IP i czas połączenia logowane. [19793506]
[26.08.2012] 12:22
pati32
czesc dziewczyny chcialam was ostrzedz przed kolesiem na badoo ktory nieka dziewczyny ktory oszukje ma profil andzelo35 i ma wpisane czestochowa oczywiscie koles pochodzi z zyrardowa i ma lat 35 uwzajcie na te numery tel 515435997 i 508809688 na poczatku bedzie udawal ze mu zalerzy ta tak naprawde jak sie spostrzezesz o co chodzi i kopniesz go w dupe to takie pieklo ci z gotuje wiec moja rada uwazajcie na tego kolesia koles nigdzie nie pracuje co roz wymysla nowe historje

IP i czas połączenia logowane. [19797209]
[18.04.2014] 07:51
[27.08.2012] 21:48
mgbhghcm
ponoć jak suka nie da ........
łatwo wami sterować

IP i czas połączenia logowane. [19800923]
[28.08.2012] 00:36
czolem_idiotki
pati32 (12.08.26 12:22):
czesc dziewczyny chcialam was ostrzedz przed kolesiem na badoo ktory nieka dziewczyny ktory oszukje ma profil andzelo35 i ma wpisane czestochowa oczywiscie koles pochodzi z zyrardowa i ma lat 35 uwzajcie na te numery tel 515435997 i 508809688 na poczatku bedzie udawal ze mu zalerzy ta tak naprawde jak sie spostrzezesz o co chodzi i kopniesz go w dupe to takie pieklo ci z gotuje wiec moja rada uwazajcie na tego kolesia koles nigdzie nie pracuje co roz wymysla nowe historje
wygrałaś konkurs na tępą szmatę tygodnia ostrzedz, historje, zalerzy... skąd ty się idiotko wzięłaś?!?!

IP i czas połączenia logowane. [19801375]
[31.08.2012] 16:16
No cóż,bywa...
https://badoo.com/0222819185/ kocha wszystkie bez wyjątku,a potem olewa,oszukuje i lubi mieć wiele kobiet,uważać,najpierw dzwoni,oczywiście słodzi,bajeruje,a potem następna i tak non stop,konto ciągle ma,będzie miał,bo kocha i okłamuje wszystkie...bez komentarza...

IP i czas połączenia logowane. [19810914]
[01.09.2012] 14:59
warin
A czego tak się boisz Nobody, że aż tak Cię martwią "ślady" pozostawione po Tobie w internecie? Nie wiem jak to jest na badoo, ale na fb masz rację, że tak jest. Nie można do końca usunąć konta, jedynie coś w stylu zawieszenia. I nawet mając zawieszone konto, te wiadomości gdzieś w internecie pozostają. Jednak mnie to nie martwi za bardzo. Prawda jest taka, że jak ktoś chce zdobyć jakieś informacje o nas, żeby je wykorzystać, np. oszuści itp., to w dzisiejszych czasach nie będzie miał problemu ze znalezieniem potrzbnych informacji. I nie popadam w paranoję, że tam, gdzie potrzebują moich danych do rejestracji itp., to coś muszą kombinować i nie korzystam z takich stron. Ale jak komuś faktycznie coś takiego przeszkadza, to jakiś czas temu miałem konto na mydwoje, a jak już znalazłem dziewczynę, to usunąłem konto. Nie było problemów z danymi, nie widzę swoich danych na ich portalu, w wyszukiwarce także. Więc są portale, które dbają o prywatność tych danych.

IP i czas połączenia logowane. [19813296]
[01.09.2012] 20:01
Pypelka
PRAGNE OSTRZEC PRZED MAKSEM Z SOSNOWCA 25 LAT, BAJERUJE WSZYSTKO CO SIE RUSZA.

IP i czas połączenia logowane. [19813826]
[03.09.2012] 18:28
karolllla  66karo66@tlen.pl
czy chodzi o tego Krzysztofa?? https://eu1.badoo.com/01102263226/

IP i czas połączenia logowane. [19819517]
[06.09.2012] 23:49
szczesliwa289292
Agulla > (11.12.08 17:12):
Badoo jest ..Z A J E B I S T E !!!Poznałam tam wspaniałego mężczyznę ... już teraz męża !!! <3

zgadzam się a ja pozanłam tam juz mojego narzeczonego a niedlugo męża różni są ludzie, więc nie zawsze trafiamy na debili, którzy chcą tylko seksu ;] normalni też tam są fakt, że więcej jest oszustów ale trzeba dobrze trafic i uważać

IP i czas połączenia logowane. [19827925]
[08.09.2012] 08:32
fiaciatko
Witam, ostrzegam Panów przed Bogusią54. Kłamie że jest sama, nie mieszka sama. Jak któryś ma kasę, to w tygodniu owszem, może coś zdziała. Ale każdą sobotę / niedzielę "coś jej wypada".

IP i czas połączenia logowane. [19830687]
[09.09.2012] 18:43
Sówka
Powinno się utworzyć "bazę podejrzanych typów", do której mieć powinien dostęp każdy użytkownik Badoo. Dziewczyny, podawajcie linki do profili i dane opisowe. Ostrzegajmy się! Niech nie pozostają bezkarni i anonimowi w sieci!

IP i czas połączenia logowane. [19833772]
[09.09.2012] 21:45
fiaciatko
Może i taka baza by się przydała ale nie koniecznie tylko do ostrzegania przed oszustami. Znając prawdzie preferencje można albo olać daną osobę albo się do dostosować. Przecież nie wszyscy szukają związków na stałe. Ktoś potrzebuje w tygodniu kobiety do "kolacji przy świecach" to polecam Bogusię54 z Wrocławia. Ktoś chciałby się z Nią związać na dłużej, to niech zaproponuje te "świece" w sobotę i ( nie lub tylko i ) niedzielę. Powodzenia... I będzie wiedział, czego się może spodziewać.

IP i czas połączenia logowane. [19834281]
[09.09.2012] 23:14
tralalala
elie elie (12.06.17 23:45):
cześć Dziewczyny,czy miałyście do czynienia z Severynem z badoo?
Hej chodzi o Severyna z Poznania???

IP i czas połączenia logowane. [19834518]
[16.09.2012] 16:59
Dobry człowiek
Uważajcie na dziewczynkę o imieniu Natalka , podaje wiek lat 18,a zaledwie ma lat 13.Obserwuję ją i znam jej rodziców.Prokurator trzyma jej łapę d..je.

IP i czas połączenia logowane. [19850559]
[16.09.2012] 21:55
Isia
Pan Krzysztof A.....nn z Grudziądza obecnie GRASUJE na Badoo jako Andrzej 58 z Gdańska ,dziewczyny nie dajcie się nabrać!!!

IP i czas połączenia logowane. [19851510]
[18.09.2012] 01:22
Isia
Isia (12.09.16 21:55):
Pan Krzysztof A.....nn z Grudziądza obecnie GRASUJE na Badoo jako Andrzej 58 z Gdańska ,dziewczyny nie dajcie się nabrać!!!

nie wiem czy kogoś oszukał,ale to facet bardzo wulgarny , kulturą osobistą nie grzeszy oczywiście dopiero okazuje się to wtedy kiedy nie osiągnie zamierzonego celu .na początku LUKRUJE aż do mdłości. spotkałam się z wpisem na jego temat na stronie 7 tego forum ( aniela )

IP i czas połączenia logowane. [19854739]
[18.09.2012] 10:05
galapagos 2225
a z obcokrajowcami nikt nie pisze?ilu jest kobiet w Polsce ( i nie tylko)które wychowują samotnie małego murzynka?haha,ci to dopiero asy!wyr... a potem znikają...kogo oszukali murzyni niech się wpisuje i podaje jego dane.

IP i czas połączenia logowane. [19854976]
[18.09.2012] 21:34
Isia
galapagos 2225 (12.09.18 10:05):
a z obcokrajowcami nikt nie pisze?ilu jest kobiet w Polsce ( i nie tylko)które wychowują samotnie małego murzynka?haha,ci to dopiero asy!wyr... a potem znikają...kogo oszukali murzyni niech się wpisuje i podaje jego dane.

Widzę że to forum jest dla ciebie ROZRYWKĄ , chciałbyś się pośmiać z cudzego losu , a może opowiesz nam coś o sobie ,to my pośmiejemy się z Ciebie...

IP i czas połączenia logowane. [19856972]
[19.09.2012] 11:58
Galapagos2225
nikt się nie śmieje lecz widzę tu wpisy wyśmiewaczy zamiast pomóc śmieją się idioci a poza tym PISZCIE NICKI TYCH OSZUSTÓW A NIE PROWADZICIE PUSTE DYSKUSJE O NICZYM CO NIKOMU NIE POMOŻE (TO MIALEM NA MYŚLI)

IP i czas połączenia logowane. [19858181]
[19.09.2012] 18:43
montechristo
na krzysztofa k naprawde nalezy uwazac.On proponuje malzenstwo nie tylko naiwnym panienkom ale tez mezczyznom.Poznalem go.Byl boski w tych sprawach,obiecal wspolny wyjazd do Holandii,wspolne zycie z adoptowanym dzieckiem z bylago NRD.Ale kiedy mnie wykorzystal prysnal jak szczur z rynsztoka.Teraz wiem ze jego miejsce jest w rynsztokach Buenos Aires gdzie wsrod zarazonych dzuma szczurow czulby sie jak w domu.Nie uszanowal nawet faktu ze nosze sutanne.Uwazajcie,on nie przepusci nikomu i niczemu .Wczoraj wracajac z wieczrnej mszy w Kosciele Ojcow Pedofili widzialem jak wspolzyl z Volvo combi.Pomozmy mu i wykastrujmy go a z tego co pozostanie zrobimy mu wagine.Ciekawe jak wtedy bedzie sie czul?Pamietajcie drodzy moi,trzymajmy sie razem bo gdyby wszyscy byli bracmi nie byloby siostr.
Ojciec Rebe

IP i czas połączenia logowane. [19859339]
[19.09.2012] 22:18
Isia
montechristo (12.09.19 18:43):
na krzysztofa k naprawde nalezy uwazac.On proponuje malzenstwo nie tylko naiwnym panienkom ale tez mezczyznom.Poznalem go.Byl boski w tych sprawach,obiecal wspolny wyjazd do Holandii,wspolne zycie z adoptowanym dzieckiem z bylago NRD.Ale kiedy mnie wykorzystal prysnal jak szczur z rynsztoka.Teraz wiem ze jego miejsce jest w rynsztokach Buenos Aires gdzie wsrod zarazonych dzuma szczurow czulby sie jak w domu.Nie uszanowal nawet faktu ze nosze sutanne.Uwazajcie,on nie przepusci nikomu i niczemu .Wczoraj wracajac z wieczrnej mszy w Kosciele Ojcow Pedofili widzialem jak wspolzyl z Volvo combi.Pomozmy mu i wykastrujmy go a z tego co pozostanie zrobimy mu wagine.Ciekawe jak wtedy bedzie sie czul?Pamietajcie drodzy moi,trzymajmy sie razem bo gdyby wszyscy byli bracmi nie byloby siostr.
Ojciec Rebe

Niezbyt dowcipna ta Twoja autobiografia.Bardziej się musisz postarać.

IP i czas połączenia logowane. [19860144]
[30.09.2012] 17:10
KOLDERKA
pochwała (12.09.21 18:58):
kolderka (12.09.21 10:55):
uwazajcie mile panie na KRZYSZTOFA GANCARZA Z KOLOBRZEGU.Wychwala sie ,ze ma firme budowlana,ale tak nie jest,bo wyplakuje ,ze nie ma pracy i pieniedzy,a kiedy juz uzyska to co chce,znika jak kanfora.To jego nr tel.608235993.........TO OSZUST!!!!!!!!!!!

To jest konkretna informacja. Oby takich więcej- pod warunkiem, że nie są złośliwe.

To nie są zlosliwe informacje,tylko prawdziwe,nawet na GG nie odpowiada.Zawsze mowi,ze nie ma co jesc,ze oddaje telefon i laptopa do lombardu...BIEDACTWO

IP i czas połączenia logowane. [19888433]
[30.09.2012] 19:23
ale idiotki
najpierw się z takimi zadają a potem płacz i zgrzytanie zębami
to po co sie z takimi zadajecie, ale oczywiście jest przystojny albo bogaty okłamuje i wciska kity a wy na te kłamstwa łapiecie, no niestety wolicie takiego oszusta i cwaniaka a nie porządnych normalnych facetów.więc teraz płaczcie w poduszkę niech was okradają z kasy, biją i oszukują nie żałuje tych pustych idiotek

IP i czas połączenia logowane. [19888824]
[01.10.2012] 12:39
KodeksKarny
Sówka (12.09.09 18:43):
Powinno się utworzyć "bazę podejrzanych typów", do której mieć powinien dostęp każdy użytkownik Badoo. Dziewczyny, podawajcie linki do profili i dane opisowe. Ostrzegajmy się! Niech nie pozostają bezkarni i anonimowi w sieci!

W policje sie bawisz? Jeśli ktoś znajdzie tu swoje nazwisko imie oraz miejscowośc to może poczuć sie "urażony" i możesz mieć kłopoty wiesz o tym.

IP i czas połączenia logowane. [19890318]
[01.10.2012] 12:41
KodeksKarny
Irmina (12.09.30 13:12):
Ostrzegam panie żeby nie pożyczac niczego pewnemu panu ktory ma profil na Badoo.....nie znam go z tego portalu ale zobaczylam ze tutaj " urzeduje " .Pozyczylam mu pewna kwote pieniedzy , prosil mnie bo nie mial ma paliwo a wyjezdzał za granice do pracy , dodatkowo pożyczylam mu swietny aparat foto Sony , teraz nie odpowada na zadne rozmowy na gg a telefon jak slyszy moj glos to wyłącza.
ten pan to avangard z Sosnowca , ma profile na wszystkich mozliwych portalach.

I do kogo masz teraz pretensje? Naiwność wasza kobiety jest bez granic Nie wiem na co liczycie na tych portalach..

IP i czas połączenia logowane. [19890330]
[01.10.2012] 12:49
KodeksKarny
amarex (12.08.18 16:29):
a ty ,,niewierze co widzę" po co tu jesteś i wypisujesz takie farmazony,i myślisz że tym pomożesz już skrzywdzonym kobietom?a jeśli zdarzy się że i ciebie oszuka ktoś w ten sam sposób i jeszcze gorszy wstyd,bo nie przez internet a wprost z reala dostaniesz kopa z grubej rury w dupę,to co?opamiętasz się???? też będziesz pisał te żałosne farmazony???pamiętaj nikt nie jest doskonały a internetowe znajomości nie są ani zakazane ani nigdzie napiętnowane,to zależy wszystko od tego na kogo trafisz,a tego nie jesteś w stanie stwierdzić ani na początku ani przy końcu znajomości,bo są debile którzy kamuflują się takimi sposobami że ty nie masz nawet bladego pojęcia jakimi.Twoja prawda jest względna i ten portal zasługuje tylko na jego zamknięcie,bo zamiast osądzać już skrzywdzone ofiary powinno tu się wpisywać NICKI OSZUSTÓW Z RÓŻNYCH PORTALI WTEDY BĘDZIE ZMNIEJSZAĆ SIĘ LICZBA ZARÓWNO OSZUSTÓW JAK I ZBYT UFNYCH KOBIET,które tu czytając nick potencjalnego naciągacza,będą wiedziały z kim mają do czynienia i będą wiedziały że nie warto wchodzić to dalej.Ludzie,apeluję,nie osądzajcie tutaj,lecz wpisujcie NICKI OSZUSTÓW dla dobra wszystkich.Pozdrawiam.

Tak tak tak... napewno będzie zmniejszać sie ich liczba, nie wypisuj takich bajek bo aż sie płakać chce. Niech może sie zmniejszy liczba naiwnych idiotek które poznają, kase pożyczają a potem rozpacz bo koleś zniknął.

IP i czas połączenia logowane. [19890346]
[01.10.2012] 12:53
KodeksKarny
policja (12.08.12 07:43):
buzka (12.08.10 13:26):
ja znam innego Krzyska jest on z Legnicy ma 46 lat nie wierzcie mu w to co obiecuje jest to zwykly oszust ktoremu tylko zalezy zeby mu @@@ac obiecuje wiele na spotkanie przychodzi brudny i wyciaga swego ptaszka chce zeby mu @@@ac jest brudny i oblesny a jak nie chce mu kobieta tego zrobic to ja zmusza do tego

Takiego trzeba zgłosić na policję albo oblać mu ptaszka kwasem siarkowym bez świadków. Że też świat jest pełen zboczeńców..

To ja tu jestem policja, a ty chlopcze nie przeginaj z tymi fantazjami o kwasie.

IP i czas połączenia logowane. [19890353]

1 «   8 9 10 11 12   » 55 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat