o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

oszuści na Badoo

1 2 3   » 83 Strony tematu:
[21.06.2011] 01:59
monia2680
cześć, proszę o kontakt dziewczyny, podobnie jak ja pokrzywdzone przez Krzysztofa K, który występuje na badoo jako Sojer.
monia2680@o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.06.2011] 15:21
laura.1984
drogie, kobietki;
jestem za tym, żeby tępić takie stworzenia, które są szkodliwe dla środowiska - poznałam wymienionego Krzyśka i oczywiście zrobił na mnie super wrażenie - tylko problem polega na tym, ze jednocześnie to wrażenie robi na wielu kobietach; schemat jest ten sam , już na pierwszym spotkaniu zachwyca się jaka to wyjątkowa kobieta i zaczyna wspominać o ślubie i dzieciach. Szybko również przechodzi do całowania i obejmowania. Wiele deklaruje i opowiada , ale jest to czcze gadanie, które nie ma pokrycia w rzeczywistości; stosuje różne ckliwe historyjki z dużą dozą romantyzmu; cechą charakterystyczna jest to , że czesto nie odbiera telefonów ( bo jest z inną kobietą) i późńiej opowiada nieracjonalne wymówki.. przyłapany na gorącym uczynku za rękę- twierdzi że to nie jego ręka - wmawia kobietom, że mają obsesję i są chorobliwie zazdrosne, itp.... na Badoo widnieje jako Sojer i poluje na kolejne ofiary... bądźcie ostrożne , bo szkoda waszych emocji i nerwów.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18515047]
[29.06.2011] 19:45
bajkowa_majka
Dzięki za ostrzeżenie, faktycznie takich typów należy tępić. A jeśli już poruszyłyście wątek badoo, to co to w ogóle za portal, coś ciekawego? Ostatnio coraz więcej informacji na forach o tym portalu widzę, ale jeszcze go nie sprawdziłam. Więcej tam jest oszustów typu Krzysztofa? Czy trudno to powiedzieć? I jak w ogóle z ruchem na tym portalu? Ja jestem na mydwoje i zastanawiam się czy można porównać te dwa portale? Z chęcią dowiem się od Was czegoś więcej o tym portalu i właśnie czy ma jakieś wspólne mianowniki z mydwoje (pytam się o to, bo z niego korzystam i mam jakiś punkt odniesienia).

IP i czas połączenia logowane. [18546442]
[02.07.2011] 19:29
Obserwator
Jak się łyka wszystko jak młody pelikan to przystojniacy zostawiają potem ślady po sobie w psychice i nie tylko. Bo skąd te ślicznotki z dziećmi na badooo. Jak się dupy za bajer daje to do kogo pretensje.

IP i czas połączenia logowane. [18558007]
[12.07.2011] 17:49
franiek kimono
Hehe, widzę, że Gilly z Hamburga zwinął się z tego portalu Albo go moderatorzy w końcu wyrzucili. Dobrze, że nie dałaś się nabrać na te 4000 euro, ale uwierz mi, niestety są takie naiwne istoty, które wysłałyby te pieniądze. Jak facet trafi na naiwną kobietę, która łatwo się zako@@@e, to może ją prawie do wszystkie namówić, odpowiednio to wszystko rozgrywając. Będzie mówił co ona chce usłyszeć, wszystko w odpowiednim czasie itp. Poczytałem kilka artykułów o tego typu oszustwach i sam się zdziwiłem, że dziewczyny dają się na to nabrać. Dobrze, że Ty się nie dałaś! Majka: badoo ciężko porównać z mydwoje. Badoo jest bardziej portalem społecznościowo - randkowym, natomiast mydwoje bardziej matrymonialnym portalem. Podobieństwo są takie, że i tu i tu jest sporo ludzi, dość aktywnych, chociaż na badoo pewnie częściej się odzywają, bo w końcu to bardziej społecznościowe, tak jak mówię. Mydwoje raczej jest dla osób, które szukają poważnego związku, stałego partnera. Na badoo możesz sobie wybrać czego szukasz, np. chcesz sobie tylko pogadać lub poznać nowych ludzi. Luźniejsze podejście jest tam. Więc oba portale skierowane są raczej do dwóch różnych grup odbiorców, badoo do tych, którzy chcą sobie niezobowiązująco pogadać, pobawiać się, ewentualnie umówić się z kimś na randkę, a mydwoje dla osób, które chcą w końcu związać się z kimś na stałe. Natomiast moim zdaniem oba portale są jednymi z lepszych w swoich kategoriach, to kolejna rzecz, która je łączy

IP i czas połączenia logowane. [18594523]
[25.06.2017] 19:23
[19.07.2011] 10:48
blueone
cześć dziewczyny!
czy chodzi Wam o Krzysztofa K który ma na badoo parę profili i na każdym inny wiek np.38,40,42,chce poznać kobietę 18-32 (ha ha ten przedział jest żałosny biorąc pod uwagę jego wiek) i ma umieszczone zdjecia raczej z młodości w garniturze przeważnie,poznalam go,oczywiscie od razu zaznaczył jaki to on biedny,że nie ma rodziny i niewiele osob w polsce zna,szybko też gadał o ślubie,pierścionku i dzieciach co było dość komiczne biorąc pod uwagę fakt,że był to początek znajomości,gadał wiecie jak taka krowa która dużo muczy i mało mleka daje oczywiście szybko chciał przejść do całowania i obłapywania,czy Was też szybko do siebie do domu zaprosił a tam bałagan i można by rzec że głównym punktem w jego domu jest wielkie i niedbale posłane łóżko w którym raczej niejedna dziewczyna gościła.
Gość jest paskudny Dziewczyny mówię Wam szkoda czasu nawet z nim gadać (i tak gotowce wysyła),w rzeczywistości baaaardzo odbiega od zdjeć z netu a to dlatego,że były z mlodości.Poza tym,ma dwa telefony i dziwne jest,że albo często ktoś wydzwania albo po prostu nie nosi ze sobą telefonu a jak nosi to jest on wyłączony.Wyjątkowy oszust i bawidamek.Moim zdaniem jets to sexoholik uzależniony od portali randkowych i młodego ciała które często zmienia.W ogóle nie myśli o związku ani zalozeniu rodziny tylko suzka sexu z młodymi dziewczynami,na które nawet grosza nie zamierza wydać.Szkoda nawet z nim gadać.Na takich mężczyzn trzeba uważać.Pozdrawiam i zyczę poznawania ciekawych i normalnych facetów!

IP i czas połączenia logowane. [18615823]
[20.07.2011] 22:48
naiwna
a ja szukam Pań które miały do czynienia z Markiem z bródna,Pan ok.42 lat ,blondyn,lubi sport(we wtorki i niedziele zawsze gra w piłkę)bardzo lubi piwo i sex.Mechanik samochodowy,Strasznie oszukany przez kobiety...pewnie i ja go oszukałam.. Ma córkę,2 razy żonaty...

IP i czas połączenia logowane. [18622272]
[09.08.2011] 12:25
ten badoo
to jakas lipa, same trefne konta, albo boty czy cos. Ktos niby chce cos do mnie powiedziec a pozniej w ogole sie nie odzywa. Kiedys jeszcze byla fajna opcja z kamerkami a teraz to takie @@@ wie co

IP i czas połączenia logowane. [18685528]
[29.10.2011] 19:26
Zyzio
Tylko się HIV-a albo żółtaczki nie nabawcie! Piszecie tu o bawidamkach, starych ruch...czach/wyjadaczach z tego portaliku. Ciekawe, czy te oszukane kobiety pomyslały o prezerwatywie i czy ja zakladaly tym lovelaskom, zanim ich do siebie "dopuscily." Nie ma co sie dziwic, ze HIV i inne zarazy przenoszone droga plciowa juz dawno przestaly byc zmora glownie gejow i prostytutek, tudziez narkomanow. Znam dziewczyny, ktore glownie martwia sie o to, zeby w ciaze nie zajsc (sa i takie, co i o tym nie pomysla). Jak taka bierze pigulki albo ma spiralke, to juz zadowolona z siebie. A co z gumą? Kobiety, nikt Wam nie kaze czekac z sexem do slubu, ale chociaz dbajcie o siebie i o swoje bezpieczenstwo i zdrowie! Jesli facet nie chce zalozyc gumy na instrument, to znak, ze z innymi babami tez nie chcial. W najlepszym przypadku moze sie skonczyc na klykcinach czy kile, czy innym syfie, w najgorszym - na HIV lub zoltaczce C albo B.

IP i czas połączenia logowane. [18968452]
[15.11.2011] 18:01
leon124
panowie uwazajcie na Agnieszke K - 38lat ktora sprzedaje wersje o swoim nieudanym malzenstwie..... poznałem wymienioną Agnieszke i oczywiście zrobiła na mnie super wrażenie - tylko problem polega na tym, ze jednocześnie to wrażenie robi na wielu fcetach; schemat jest ten sam , Wiele deklaruje i opowiada , ale jest to czcze gadanie, które nie ma pokrycia w rzeczywistości; stosuje różne ckliwe historyjki z dużą dozą romantyzmu;tyle ze zapominapowiedziec ze ma meza z kotrym mieszka i jakos nie widac aby im sie nie ukladalo....poprostu przyprawia mu roki innym kosztem......przestrzegam przed nia Agnieszka K. UWZAJCIE NIE WARTO.........na Badoo widnieje i poluje na kolejne ofiary... bądźcie ostrożne , bo szkoda waszych emocji i nerwów.

IP i czas połączenia logowane. [19030888]
[21.11.2011] 09:52
Super
Badoo jest @@@iste lepsze od sympatii
sympatia robi się jak nk obciach hihihihihihii
A badoo jak fejs

IP i czas połączenia logowane. [19054050]
[21.11.2011] 09:56
Magda6969
Oczywiście że Badoo już dawno tam jestem i jest lepiej niż na sympatii
Bo żeby oglądać fotki trzeba mieć fotki i też nie trzeba płacić żeby rozmawiać Badoooooo

IP i czas połączenia logowane. [19054054]
[27.11.2011] 11:34
jagu
Sympatia czy Badoo jeden syf.
Na każdym portalu są frajerzy i oszuści, żadne odkrycie. W realnym świecie też na takich można się natknąć. Teraz to nie ma się nigdzie pewności, że pozna się normalnego i wartościowego faceta.

IP i czas połączenia logowane. [19080750]
[27.11.2011] 20:14
ciastek wątrobowy
chcesz poznać wartościowego mężczyznę? sama bądź wartościowa i cokolwiek sobą reprezentuj!

IP i czas połączenia logowane. [19083089]
[28.11.2011] 14:15
kobieton
ciastek wątrobowy (11.11.27 20:14):
chcesz poznać wartościowego mężczyznę? sama bądź wartościowa i cokolwiek sobą reprezentuj!
no własnie z czym do ludzi człowieku !

IP i czas połączenia logowane. [19085864]
[08.12.2011] 17:12
Agulla >
Badoo jest ..Z A J E B I S T E !!!Poznałam tam wspaniałego mężczyznę ... już teraz męża !!! <3

IP i czas połączenia logowane. [19118075]
[08.12.2011] 23:45
ja jestem jakas inna
laura.1984 (11.06.21 15:21):
już na pierwszym spotkaniu zachwyca się jaka to wyjątkowa kobieta i zaczyna wspominać o ślubie i dzieciach.

Trzeba byc niespełna rozumu, zeby tracić na kogos takiego 5 minut.

IP i czas połączenia logowane. [19119288]
[12.12.2011] 12:47
Sknery2011
Tak, na tym portalu to trzeba mieć kamienne nerwy! Specjalista ds. Intymności: http://is.gd/TerazIntymnosc

IP i czas połączenia logowane. [19129132]
[01.01.2012] 19:02
iluzja.
ciastku@
nie mierz wszystkich jedna miarką, trochę chyba zgorzkniały jesteś, co?
To że potrafię rozmawiać z ludźmi odpowiadać na pytania, nawiązać rozmowę to znaczy że jestem idiotką?
To znaczy że jeśli teraz z tobą tutaj wymieniam poglądy to znaczy że jestem idiotką?
Moim wdanie w tym przypadku który podałam to raczej pan który sam nawiązała ze mną kontakt okazała się totalnym idiotą

IP i czas połączenia logowane. [19196304]
[01.01.2012] 20:11
mateoo77
iluzja. (12.01.01 19:02):
ciastku@
To że potrafię rozmawiać z ludźmi odpowiadać na pytania, nawiązać rozmowę to znaczy że jestem idiotką?
To znaczy że jeśli teraz z tobą tutaj wymieniam poglądy to znaczy że jestem idiotką?
Moim wdanie w tym przypadku który podałam to raczej pan który sam nawiązała ze mną kontakt okazała się totalnym idiotą
kompletnie nie zrozumiałaś intencji jakie zawarłem w moim poście
a tłumaczyć mi się tobie nie chce powiem krótko: psioczycie na polskich mężczyzn, rzucacie się w oszałamiającą miłość z obcokrajowcami (których de facto szukacie), oni was robią w konia, a pretensje macie do nas - polskich mężczyzn skoro takie głupie jesteście, to takie właśnie życie się wam *należy* argument typu *nie mierz wszystkich jedną miarą* to żaden argument w dyskusji, a doświadczenie i fakty mówią same za siebie każda która szuka bogatego frajera z zagranicy to idiotka. koniec. kropka. o tym piszę. i nie imputuj mi bzdur!! ten pan nie okazał się idiotą, tylko cwaniaczkiem, może naucz się rozróżniać najpierw, dobrze??
bo idiotką jest każda ta, która myśli, że znajdzie sobie fagasa z zagranicy, który będzie wobec niej uczciwy
bo jest zbyt głupia, żeby zrozumieć, że facet z zagranicy weźmie sobie taką idiotkę z polski tylko po to, żeby poroochać i wyciągnąć z niej kasę skoro szukasz sobie *zagranicznego* partnera, znaczy to, że jesteś idiotką tyle w temacie

IP i czas połączenia logowane. [19196546]
[01.01.2012] 20:29
iluzja.
mateoo77 (12.01.01 20:11):
ciastku@
a tłumaczyć mi się tobie nie chce powiem krótko: psioczycie na polskich mężczyzn, rzucacie się w oszałamiającą miłość z obcokrajowcami (których de facto szukacie), oni was robią w konia, a pretensje macie do nas - polskich mężczyzn skoro takie głupie jesteście, to takie właśnie życie się wam *należy* argument typu *nie mierz wszystkich jedną miarą* to żaden argument w dyskusji, a doświadczenie i fakty mówią same za siebie każda która szuka bogatego frajera z zagranicy to idiotka. koniec. kropka. o tym piszę. i nie imputuj mi bzdur!! ten pan nie okazał się idiotą, tylko cwaniaczkiem, może naucz się rozróżniać najpierw, dobrze??
bo idiotką jest każda ta, która myśli, że znajdzie sobie fagasa z zagranicy, który będzie wobec niej uczciwy
bo jest zbyt głupia, żeby zrozumieć, że facet z zagranicy weźmie sobie taką idiotkę z polski tylko po to, żeby poroochać i wyciągnąć z niej kasę skoro szukasz sobie *zagranicznego* partnera, znaczy to, że jesteś idiotką tyle w temacie

rozbawiłeś mnie do łez
a kto powiedział, ze ja szukam "zagranicznego partnera"
Ty tez czytaj uważniej

IP i czas połączenia logowane. [19196618]
[01.01.2012] 21:48
ciastek wątrobowy
iluzja. (12.01.01 20:29):
mateoo77 (12.01.01 20:11):
ciastku@

rozbawiłeś mnie do łez
a kto powiedział, ze ja szukam "zagranicznego partnera"
Ty tez czytaj uważniej
skoro udzielasz się w temacie, to odpowiadam na twoje posty
masz pretensje do mnie o to, że taki temat sobie wybrałaś??
jak ci się nie podoba, to nie czytaj i nie pisz, proste!
nikt nie chce tu prowokatorek i idiotek, które szukają fagasa dla siebie za granicą
rozmawiamy NA TEMAT, a nie O TOBIE
jak nie rozróżniasz, to może lepiej będzie jak w ogóle nie będziesz się odzywać

IP i czas połączenia logowane. [19196889]
[01.01.2012] 22:02
iluzja.
jak sobie życzysz

IP i czas połączenia logowane. [19196925]
[11.01.2012] 12:23
mleczko14
Uwaga na chłopaka w wieku 28/29 lat, okolice Poznania, Pleszew, Oborniki!

IP i czas połączenia logowane. [19224983]
[20.01.2012] 23:58
tom1 1
hm jak tu każda kobieta narzeka hm a jakoś każda wybzykana na potęgę a jak co do czego cnoty udaj facetów obrażają ze ona nie dają ze faceci tylko bzykają każda tak pisze to myślę tak z kim ci faceci się bzykają chyba z kozami

IP i czas połączenia logowane. [19251618]
[07.03.2012] 18:29
Josephin
Doświadczenia owego Gilly to podobnie łzawa historia jak ta którą opisywał Eddielove 49 z Irlandii /sympatia/ i Tom 50 z Accry-Ghana /badoo/. Oczywiście to ten sam pan. Wszystko byłoby z jego finansami o.k. tylko mu się córka rozchorowała a on wszystko zainwestował, więc skoro jesteś miłością jego życia - drugą po "zeszej" żonie - to wyślij choć 500 dolców...Na badoo namierzyłam go przypadkiem bo dał jako zdjęcie główne jedno z tych które wysłał do mnie

IP i czas połączenia logowane. [19378379]
[08.03.2012] 08:56
naiwna12
Ja też zostałam oszukana,moja historia jest długa,ale uważajcie na faceta który zmienia często nic.występował ostatnio jako TOM z Poznania,KACPER i BACA z Krakowa.Ma 42-43 lata,często pisze do kobiet koło 50.albo jest wolny,albo się rozwodzi-ma różne wersje.Ma tylko jedno zdjęcie wstawione i to nie jego,tylko jakieś z netu.
pracuje jako przedstawiciel handlowy-medyczny-z tym nie kłamie...czaruje dobrze,a chodzi mu tylko o sex i kase,a na początku stać go na wszystko,nawet jest gotowy z KRAKOWA do ŁODZI samolotem przylecieć....najczęściej umawia się,bo będzie w podróży służbowej.Ineresują go kobiety które mają prywatne albumy i najlepiej dużo sexi zdjęć....swoje zdjęcia wysyła tylko na maila....

IP i czas połączenia logowane. [19379597]
[08.03.2012] 16:24
fakir75
Witam.jestem facetem normalnym,możliwe że nie umiem ładnie mówić jak te osoby na których się napotykacie w tym właśnie portalu tzn badoo.Ja jestem tam już jakiś czas i jakoś nie jestem w stanie zapoznać się z kobietami ale teraz sobie tłumacze tym że właśnie trzeba mieć bardzo dobre (że tak powiem) gadane aby któraś z kobiet podjęła jakąkolwiek rozmowę.Widzę że jak kobieta nie zostanie dobrze zbajerowana to nawet nie ma zamiaru rozmawiać z facetem a później jest właśnie płacz i rozczarowanie.Naprawdę żal mi kobiet które dostały się w łapy takich oszustów ale musicie spojrzeć też z tej strony że gdybyście nie szukały bajeranta tylko normalnego faceta to wyglądało by to inaczej.

IP i czas połączenia logowane. [19380574]
[14.03.2012] 11:45
felisity
Jolka.z (11.11.27 20:36):
ciastek wątrobowy (11.11.27 20:14):
chcesz poznać wartościowego mężczyznę? człowieku daj luz i popatrz na siebie w lustro i póżniej może oceniaj

IP i czas połączenia logowane. [19394822]
[14.03.2012] 12:02
felisity
wiadomo ze obojetnie czy to jest badoo czy tez inny portal to debili idiotów itp:. bedzie wiele,tego śmiecia nie brakuje-tylko czekaja na czyjąś słabość i zawirowania życia
a po za tym olać to wszystko sami sie pogrążą jak juz tego nie zrobili wiec nie warto sie przejmować!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19394862]
[18.03.2012] 19:12
oldi 51
Badoo: Portal dla ,,blondynek,, zadufanych w sobie i szukajacych przygód
Drogie panie szukacie na tym portalu nie wiadomo kogo,Ksiecia z bajki czy rycerza na bialym koniu.
Wiele z was siedzi na tym portalu od lat i powinnyście dostać medal za wytrwałość (matki żony i kochanki nawet z pracy koleżanki).
Zawiedzione szukacie zemsty opisując niezaistniałe sytuacje. Szukalem kiedys kogoś z kim chcialem po prostu porozmawiać zostałem wyśmiany przez takie właśnie jak wy drogie forumowiczki.
Tylko dlatego że napisałem prawdę że jestem żonaty ,zawsze gram w otwarte karty.
Życzę wam szczęścia na portalach randkowych drogie panie.

IP i czas połączenia logowane. [19405778]

1 2 3   » 83 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat