o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

osocze bogatopłytkowe-słyszałyście ?

1 2 3 4 Strony tematu:
[09.06.2011] 16:59
ariankka8
Słyszałyście moze o takim zabiegu ?
Podobno przygotowuje sie osocze bogatopłytkowe z krwi,dodaje sie jakiś specjalny odczynnik który aktywuje je do produkcji czynników wzrostu...Ciekawe jest to wszystko i w sumie pewnie efekty sa podobne...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[10.06.2011] 14:55
k_w23
To podobno cos nowatorkiego jesli chodzi o zabiegi zwiazane z medycyna estetyczna ?
Coś tam slyszałam,ale przyznam ze fajnie byłoby usłyszec coś od osoby która miała taki zabieg...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18473457]
[21.08.2011] 22:43
lekarz
osocze bogatopłytkowe to podstawa w medycynie estetycznej , obecnie najefektywniejszy zabieg biorewitalizacyjny , cena zabiegu w Warszawie to 400pln.

IP i czas połączenia logowane. [18725560]
[24.01.2013] 22:06
wodory
Poczytajcie sobie troche o tym osoczy bogatopłytkowym i zobaczcie jakie są faktyczne ceny http://holymed.com.pl/index.php?option=com_c ontent&amp ;view=article&id=12&Itemid=12

IP i czas połączenia logowane. [20174044]
[25.01.2013] 09:48
sandra02
Hej zapytaj eksperta, panią doktor
http://forumekspert.pl/index.php?/forum/37-forum-dermatol ogiczne/

IP i czas połączenia logowane. [20174781]
[23.10.2017] 02:20
[01.02.2013] 14:15
ewa111
Zabieg miał u mnie świetne efekty, jeśli chodzi o ratunek dla wypadających, słabych włosów - byłam pod ogromnym wrażeniem. Miałam robioną mezoterapię skóry głowy właśnie koncentratem z własnej krwi - dermatolog mi to polecił. Wyszukałam klinikę, gdzie wyodrębniają koncentrat bogatopłytkowy (PRP) za pomocą Angel System, bo tym systemem można teraz osiągnąć największe stężenie płytek krwi, więc nie muszą pobierać zbyt wiele krwi od pacjenta i mogą wstrzykiwać wtedy mniej tej substancji dla tego samego efektu niż w przypadku koncentratów uzyskiwanych innymi technikami.
Nie wiem, jak osocze bogatopłytkowe działa np. na odmładzanie skóry twarzy, bo tego nie robiłam, ale podejrzewam, że efekt też może być świetny. Na pewno lepsze to, niż ostrzykiwanie botoksem, bo osocze to substancja z naszego własnego organizmu, a więc jak najbardziej tolerowana i naturalna.

IP i czas połączenia logowane. [20197291]
[21.03.2013] 19:09
happy1985
Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się nie tylko w medycynie estetycznej ale także w ortopedii. Ja dzięki temu wyleczyłam powracający problem ze ścięgnem Achillesa. Leczenie prowadził dr Marcin Malcewicz z DermaMed i mogę powiedzieć że to prawdziwy specjalista. Ogólnie polecam DermaMed również na inne zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, bo są prekursorami tej metody i naprawdę się na tym znają.

IP i czas połączenia logowane. [20339793]
[04.04.2013] 12:49
jmwg
Podłaczam się do pytania o opinie. Moja mama zastanawia się nad tym zabiegiem i próbuję się dowiedzieć czegoś więcej. Chodzi jej konkretnie o rewitalizację skóry i z tego, co czytałyśmy do tej pory to ta technika Angel System wydaje sie być rzeczywiście najlepszą z dostępnych. Ogólnie korzystanie z osocza bogatopłytkowego z naszej krwi to chyba najbezpieczniejsze rozwiązanie, a Angel pozwala na użycie najbardziej skoncentrowanego osocza. Opinie na innych forach wydają się obiecujące i mama prawdopodobnie się na to zdecyduje, ale może ktoś jeszcze może się na tem temat wypowiedzieć?

IP i czas połączenia logowane. [20379188]
[13.04.2013] 15:51
fammefatale
Ja raz na jakiś czas wykonuję zabieg Regeneris (osocze bogatopłytkowe) na twarz w Instytucie DermaMed u dr Siedleckiej-Dawidko i jestem pod ogromnym wrażeniem jego działania. Skóra pobudza się do regeneracji i odzyskuje witalność. Nikt nie daje mi tyle lat co mam, więc chyba efekty nie tylko ja zauważam Polecam

IP i czas połączenia logowane. [20409047]
[13.05.2013] 23:47
sukol
mam pytanie do kolegi happy1985 , czy osocze pomogło Tobie w zwalczeniu bólu .Czy po terapii osoczem może biegać , grać w piłke ?

IP i czas połączenia logowane. [20484533]
[19.07.2013] 19:36
glowwwy
Sama sie nad tym zastanawiam. Moja koleżanka robiła teraz taki zabieg w Elite na Pereca.Zabieg jest tańszy o 500zl. I naprawde jesli chodzi o efekty to twarz jak po liftingu.

IP i czas połączenia logowane. [20623671]
[24.10.2013] 09:35
1234
Witam . Robiłam Angel system ... osocze bogatopłytkowe twarz i pod oczy . Wydałam 2000 tys.Pieniądze wyrzucone w błoto . Zero efektu . Skóra nawet nie drgnęła. Dwa lata temu za troszke mniejsze pieniązki zrobiłam skulptre. Teraz mam porównanie i moge powiedziec skulptrze TAK , osoczu w medycynie estetycznej napewno NIE .
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20821882]
[18.12.2013] 15:22
Karolina_ZZ
to jest już dośc popularnie tzw Regeneris, wiadomo ze to co pochodzi od siebie (z krwi) jest najbezpieczniejsze, dlatego stosuje raz na jakis i widze ze fajne rewitalizuje skóre

IP i czas połączenia logowane. [20928467]
[18.12.2013] 15:23
Karolina_ZZ
Karolina_ZZ (13.12.18 15:22):
to jest już dośc popularnie tzw Regeneris, wiadomo ze to co pochodzi od siebie (z krwi) jest najbezpieczniejsze, dlatego stosuje raz na jakis i widze ze fajne rewitalizuje skóre

no i moge polecic sprawdzone miejsce - Klinike Estivance

IP i czas połączenia logowane. [20928469]
[25.02.2014] 19:40
polecić, czy zareklamować
za free, reklamodawco odświeżaczu. Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21062865]
[19.03.2014] 13:50
Klaudia355
Przetestowałam ten zabieg na sobie i działa, są efekty Ale można się początkowo zniechęcić, ponieważ skóra regeneruje się powoli. Ja większą zmianę zobaczyłam dopiero po miesiącu, ale słyszałam różne opinie. O tyle dobrze, że w porównaniu do botoxu czy kwasu efekt utrzymuje się znacznie dłużej. Poza tym są różne urządzenia - ja akurat robiłam zabieg Angel System.

IP i czas połączenia logowane. [21096793]
[15.04.2014] 21:10
iskierka876
ja osocze bardzo sobie chwale, swietnie nawilza skore ja robie w warszawie w klinice beautymed polecam

IP i czas połączenia logowane. [21136794]
[01.09.2014] 12:44
kikmur52
Zgłosiłem się na zabieg metodą osocza bogatopłytkoowego z Angel System, gdy zauważyłem bardzo duży ubytek włosów, zwłaszcza z tyłu głowy. Po zabiegu musiałem odczekać jakieś 2 tygodnie na efekty, ponieważ włosy muszą mieć czas na odrośnięcie. Jednak efekt jest już widoczny, włosy są znacznie gęściejsze i co najważniejsze nie wypadają tak jak kiedyś.

IP i czas połączenia logowane. [21336535]
[13.12.2014] 21:19
NellyCo
Szykuję się do osocza na twarz od miesiąca. Wśród głównie entuzjastycznych opinii na forach, pojawiają się też takie, że zero efektu. Zastanawiam się, czy to nie jest tak, że na każdego działa coś innego? Lekarz med.est., do którego poszłam na konsultację zapewnił mnie o gwarantowanym efekcie odmłodzenia po regeneris, jednocześnie odradzając dużo droższą sculptę. Zapytany o różne systemy do odwirowywania osocza i co za tym idzie ceny, powiedział, że to kwestia marketingowych nazw, a z medycznego punktu widzenia nie ma żadnej różnicy. Zastanawiam się, czy zaryzykować regeneris i czy po jednym zabiegu mogę uzyskać rzeczywiście oszałamiający efekt tj. taki którego nie uzyskałam po serii dermapenów?
Jestem ciekawa opinii osób, które mogą porównać skuteczność i trwałość obu zabiegów na własnej skórze.
Z góry dziękuję za odpowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [21503160]
[28.01.2015] 12:20
edda
ja jestem wlasnie po ostatnim zabiegu tego typu w klinice medycyna urody (dobra cena i "obsługa") i widze zdecydowana roznice! warto bylo! nie powiem troche musialam kasy na to odłozyc ale jeszcze bylo znosnie :0 w porównaniu z tym jaki jest efekt to nie żaluje wcale

IP i czas połączenia logowane. [21588264]
[22.02.2015] 20:02
ZONA
jA PŁACE ZA OSOCZE 400 ZL. I DZIAŁA.

IP i czas połączenia logowane. [21632834]
[26.02.2015] 11:47
Iwo
Witam, robiąm osocze m-c temu i caly czas obserwuję swoją twarz by zauwazyć chociaz minimalną zmianę na lepsze. Niestety nic a nic. Mam 44 lata, cienką delikatną skorę więc zdecydowałam na ten zabieg. Wyrzucone pieniądze w moim przypadku.

IP i czas połączenia logowane. [21639782]
[27.02.2015] 15:46
janka45
U mnie pierwsze efekty widoczne były już po dwóch tygodniach. Zmarszczki uległy znacznemu spłyceniu. Zabieg wykonywał lekarz w Osteomedzie w Krakowie http://osteomed.krakow.pl/osocze-bogatoplytk owe/

IP i czas połączenia logowane. [21642345]
[27.02.2015] 16:43
jakim trzeba być gównojadem
aby tak za free reklamować się na forach. Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21642439]
[27.02.2015] 18:59
Iwo
Myślę ze część tych wypowiedzi to właśnie właściciele gabinetów kosmetycznych.Jak już pisałam wcześniej u mnie nie ma żadnych efektów,na zabieg skusiła też się moja koleżanka u której też nic nie widać.W sumie to się naśmiałyśmy z siebie..... (robiłyśmy w rożnych gabinetach)Nie ma nic, żadnego nawilżenia, spłycenia, nawet rozjaśnienia NIC!Rok temu robiłam ostrzykiwanie kwasem hialuronowym i wtedy widać było poprawę,zmarszczki ładnie się wypełniły ale tu niestety nic Jestem osobą twardo stąpająca po ziemi i nikt mi kitu nie wmówi, to nie działa! Skusiłam się na osocze i żałuje.Dziewczyny róbcie inne zabiegi które sprawią wam przyjemność, na to szkoda czasu i pieniędzy, wyrzucone 1200zł!

IP i czas połączenia logowane. [21642682]
[27.02.2015] 20:08
dobry kierunek myślenia
Iwo (15.02.2015.27 18:59):
Myślę ze część tych wypowiedzi to właśnie właściciele gabinetów kosmetycznych.

Nie część tylko 95%. A 100% tych, w których podany jest link reklamodawczy.

IP i czas połączenia logowane. [21642819]
[06.03.2015] 12:06
misiapysia334
Słyszałam, byłam nawet na tym w kilku gabinetach. Strasznie boli Był tylko jeden gabinet na Ursynowie który robił ten zabieg inną metodą, nazwy nie pamiętam ale kojarzę nazwisko Pani doktor - Samborska

IP i czas połączenia logowane. [21655500]
[23.04.2015] 10:39
Kasiulikea
Tak. Ja robiłam w Warszawie. Ból i pieniądzę są do zniesienia. Chociaż nie.... za taki efekt jaki jest u mnie to ..... ABSOLUTNIE NIE ŻAŁUJĘ!!!!!!!! Polecam kobiety naprawdę! Wkleję link gdzie robiłam to będziecie mogły też poczytać o tym zabiegu http://klinikiziemlewski.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21735034]
[07.07.2015] 11:51
KITI35
Hej wszystkim::
właśnie jestem po zabiegu osoczem, mineło kilka dni i uważam ,że zabieg jest superr. Przede wszystkim chodziło mi o jak najmniejszą inwazyjność,bez sztuczności. Trafiłam do gab. Kosmedica do Pani dr Joanny. Chciałam sobie zrobić skinboostera,ale Pani doktor zaproponowała mi osocze. Mam 35 lat i powoli biorę się za odmładzanie . Zabieg jest dość dziwny, z pobranej krwi ,w specjalnej wirówce odseparowywuje się osocze bogatopłytkowe i niskopłytkowe. Bogatopłytkowym pani dr ostrzykneła mi twarz szyję i trochę dekoltu. Reszta była wykorzystana do specjalnej masi po zabiegu ,dzięki której złagodziły się miejsca nakłuć. Zabieg bardzo szybki, podobno osocze trzeba bardzo szybko wprowadzać bo wtedy ma najlepszy skład. Przez 2 dni moja skóra była jakby lekko zmęczona z mini siniaczkami,głównie przy oczach i szyji. Teraz skóra jest super!!! czuć zmianę, jest świeża,gładka i mam wrażenie ,że z każdym dniem jest coraz lepiej,przede wszysktkim skóra pod oczami jest rozjaśniona i moje mimiczne zmarszczki spłycają się. Zwariowany jest ten świat i metody upiększania. Polecam ten zabieg osobą takim jak ja ,które nie chcą bardzo ingerować w swój wygląd,zmieniając go,ale działając naturalnie i stopniowo, zab.jest też idealny dla alergików!!!

IP i czas połączenia logowane. [21857578]
[21.09.2015] 10:34
kapelan
Karolina_ZZ (13.12.2013.18 15:23):
Karolina_ZZ (13.12.18 15:22):

no i moge polecic sprawdzone miejsce - Klinike Estivance

Ja akurat w tej klinice byłem i obrotny pan doktor namówił mnie na masę zabiegów, choć przyszedłem tylko na botoks lwiej zmarszczki. NIC mi nie pomogło, efekty mezoterapii zerowe. Najgorsze jest to, ze lekarz i pielęgniarka zawsze twierdzili, ze wszystkim to czy tamto pomogło a ja byłem wyjątkiem. Poszperałem po forach i okazało się, że nie byłem wyjątkiem. Według mnie jest wiele lepszych gabinetów niż Estivance. Tam za wszelką cenę walczy się o każdą złotówkę pacjenta. Gdyby słuchać tego lekarza wydałbym grubo ponad 10 tys na zabiegi (głównie namawiał mnie na thermage za 6 tysi i różne lasery). Inny lekarz, już nie tak komercyjny wyjaśnił mi ze to co miałem robione nawet mogło mi zaszkodzić, np frexel, na który się skusiłem. Zero efektu, a chciałem pozbyć się kilku przebarwień. Fraxela nie robi się na przebarwienia. Nie polecę mojego nowego lekarza, zeby nikt nie myślał, że coś tu reklamuję, ale jeśli osocze (i inne zabiegi też) to nie w Estivance, bo tam tylko kasa kasa kasa, nawet za wizyty kontrolne!!!

IP i czas połączenia logowane. [21977822]
[23.10.2015] 08:38
adrekna
Ja chodziłam na osocze tutaj:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/osocz e-bogatoplytkowe/ - jest to centrum medyczne w Gdańsku na Marii Curie SKłodowskiej ( II piętro cm Lifemedica)
Po jednym zabiegu może nie być efektów. Trzeba zawsze wybrać sie na serie zabiegów. Powiem Wam jednak,że po 2 miesiacach cera prezentuje się o wiele lepiej, o wiele młodziej. Zmarszczki się zmniejszają. Tak więc ja osobiście jestem zadowolona z efektu jaki osiągnęłam.

IP i czas połączenia logowane. [22028159]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat