o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Oferty last minute

1 2 3 4 Strony tematu:
[06.06.2011] 11:51
GroovyMouse
Korzystaliście z tego typu ofert w biurach podróży? Opłaca się czy lepiej polować wcześniej na jakieś all inclusive,, co wychodzi lepiej po podliczeniu wszystkich kosztów/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.07.2011] 12:52
face_to_face1
Chyba jakoś bardzo profesjonalnie nie uda mi sie doradzić ale jak dla mnie wakacje all inclusive to duża wygoda. Z kolei z last minute nigdy nic nie wiadomo ale trafiają się rzeczywiście fajne oferty. Jeśli masz ochotę na poszperanie w takich ofertach to na http://www.allinclusive.com.pl/ jest ich sporo. A w tym roku co bardziej Cię interesuje? W sensie: jakie kierunek?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18600486]
[14.07.2011] 19:34
Liliana_koraliki
Moim zdaniem to właśnie kiedy mam ofertę last minute to ta cena jest wtedy do zaakceptowania. Ja osobiście jak szukam wycieczki, przeglądajac strony biur podrózy to pierwsze w co klikam sa własnie ich ofery Last Minute. Jeszcze nigdy nie załowałam, raczej się dziwiłam, jak jechałam w dane miejsce, do hotleu, poznawałam ludzi i rozmawialismy o cenach za jakie jechali. To niejednokrotnie nawet było to 40% więcej niż płaciłam za to samo, tylko rezerwowane przed terminiem wyjazdu. W tym roku też jadę z oferty last m. 20 lipca jadę do Turcji/Alanya/Kleopatra Ada. Przyjemny hotelik, mam zamiar się świetnie bawić.

IP i czas połączenia logowane. [18601436]
[19.07.2011] 10:34
nasze-wczasy.pl
Czy warto korzystać z takich ofert? Czy rzeczywiście się opłaca?
To zależy większość przypomina kupowanie w markecie towaru na wyprzedaży. Większość dobrych przebrana, zostały jakieś wybrakowane, nie kompletne. Na co dzień to wygląda tak: wylot nie z mojego miasta, termin nie ten co mam urlop, miejsc jest 5 a nas leci 6. Jednak dla wielu to doskonałą szansa na tani wyjazd. Czasami trafiają się perełki ale na to nie ma pewności. Ryzyko takie że nie będzie tego co chcemy a w sezonie i tak przepłacimy. Jest to dobre dla ludzi którzy mają dowolność terminu urlopu, najlepiej bez dzieci i w małej grupie np. sama para. Jeśli też miejscowość i kraj jest bez znaczenia to last na pewno jakiś upolujemy. Dużo lastów pojawia się co 15 minut na http://nasze-wczasy.pl . Powodzenia w polowaniu mega okazji. Wolności i niezapomnianych wrażeń

IP i czas połączenia logowane. [18615771]
[20.07.2011] 15:44
Cukierek
Jeśli orientujesz się w ofertach, wiesz, jak wyglądają cenowo i programowo wycieczki w normalnych cenach, możesz poszperać także i w lastach tylko uważnie, żeby nie przepłacić i zeby się nie okazało, że to żadna "okazja" z mojego doświadczenia wynika, że lasty sa po prostu bardziej spontaniczne, takze kto co woli byłam w zeszlym roku w Egipcie z bee free i zdecydowałam się na wycieczke dosłownie kilka dni przed wylotem, ale nie żałuję!

IP i czas połączenia logowane. [18620507]
[25.11.2017] 04:46
[05.10.2011] 14:22
SweetMadness
Dla mnie oferty wakacji zagranicą trochę się przejadły, chyba wyrosłam z wieku "turystyki plażowej". W listopadzie planuję mały urlop i na pewno spędzę go w Polsce, teraz zastanawiam się, czy dobrym wyborem nie będzie hotel Głęboczek na Pojezierzu Brodnicki, o którym ostatnio jest coraz głośniej - Magda Gessler na swoim fanpage'u bardzo poleca to miejsce. A nigdy nie miała okazji być w tym rejonie Polski

IP i czas połączenia logowane. [18874786]
[03.11.2011] 10:34
lastminasa
zobacz też to http://tinyurl.com/last-minute-last-minute

IP i czas połączenia logowane. [18986585]
[13.11.2011] 23:54
ig-39
Byłam w tym roku na last minute w Egipcie. Wakacje mieliśmy zorganizowane super, ale to pewnie dlatego, że nie polecieliśmy z byle kim żeby było jak najtaniej, a wybraliśmy biuro, które do Egiptu lata od wielu wielu lat. A drogo i tak nie wyszło, bo po ok 1300 zł od osoby, a mieszkaliśmy w 4 gwiazdkowym hotelu. Super nam się trafiło, no ale jak znalazłam ofertę na stronie alfa staru to zarezerwowałam ją właściwie od razu, bez namysłu. I dobrze, widać takie spontaniczne decyzje czasami naprawdę są najlepsze. Wakacje super, bardzo ciepło, morze czyste, ludzie fajni. Pyszne drinki, dobre imprezy. No i zabytki. Takich jak tam nie ma nigdzie indziej na świecie. Bardzo bym chciała jeszcze kiedyś do Egiptu wrócić.

IP i czas połączenia logowane. [19025001]
[15.11.2011] 13:53
Aldona
My z mężem byliśmy na własną rękę w Paryżu na wczasach i powiem szczerze, że wyszło nas bardzo drogo. Paliwo drogie, hotele drogie, jedzenie drogie. raczej więcej sami nigdzie nie pojedziemy. Rozglądam się już za jakimiś wczasami ( trzeba sobie poprawić jakoś humor kiedy za oknem jest tak szaro) i znalazłam tyle promocji, że głowa mała. A my nie wiem po co wydaliśmy majątek. Widziałam np na stronie alfa staru, że do 31 grudnia mają zniżkę za rezerwację 25% i do tego jeszcze gwarancję niezmienności ceny. Naprawdę bardziej się to opłaca niż wydawanie masy pieniędzy samemu.

IP i czas połączenia logowane. [19030094]
[16.11.2011] 17:52
deborah83
Według mnie to zależy od tego, czy wolisz spędzić wakacje w konkretnym miejscu, czy po prostu chcesz wyjechac gdziekolwiek na wakacje. Jesli gdziekolwiek to lasty sa dobre - choc w tym roku podobno mizernie z nimi bylo. Ja tam wole zarezerwowac wczesniej, bo za promocje first minute tez mozna sporo zaoszczedzic. Ja teraz wyhaczylam wlasnie promocje - 20% w Funclubie, wiec cenowo super. Teraz mam pewnosc, ze pojade dokladnie tam gdzie chce, w tym terminie w ktorym mi pasuje i w dodatku nie bede sie stresowac czy cokolwiek znajde. Kwestia jest tez czy chce sie jechac samemu czy ze znajomymi, bo bardzo czesto na lastach nie ma tyle miejsc zeby zabrac wiecej osob

IP i czas połączenia logowane. [19035123]
[18.11.2011] 15:41
Wicerolik
Oferty last minute nie muszą do końca oznaczać, że się jedzie zagranicę tylko po to by pojechać. Dla mnie to jak odkrywanie czegoś nowego, czego sam sobie nie wybrałem, takie małe zaskoczenie, które skutkuje tym, że pojawia się dreszczyk emocji i czuję wtedy, że wyjazd będzie udany, bo pozytywnie się do niego nakręcam ------------------------www.tanie-podrozowanie.net

IP i czas połączenia logowane. [19042764]
[22.11.2011] 17:29
Aldona
Dobre i pozytywne podejście to podstawa! Ja wykupiłam już wycieczkę do Egiptu. Cena fajna, atrakcyjna, pogoda zagwarantowana a i miłe towarzystwo zapewnione, bo namówiliśmy znajomych. Mam zamiar nie tylko leżeć i się opalać, ale też coś zwiedzać. Bo wiadomo, w Egipcie akurat zabytków jest mnóstwo i są niepowtarzalne! A z tego co patrzyłam to i wycieczki fakultatywne nie są drogie.

IP i czas połączenia logowane. [19060926]
[23.11.2011] 14:30
lostravelos.com
Najlepsze oferty Last minute, starannie wyselekcjonowane - wystarczy złożyć zapytanie (szybko i bezpłatnie)- my oddzwaniamy http://lastminute.lostravelos.com/

IP i czas połączenia logowane. [19064522]
[28.11.2011] 10:17
Puszcza Białowieska  puszcza-bialowieska@tlen.pl
Znajomi ostatnio wybrali opcje last minet, ale w opcji all inclusive. Byli bardzo zadowoleni. Polecieli do Egiptu na dwa tygodnie, hotel był rewelacyjny... przyroda relaksuje najlepiej...
Zapraszam na bloga
http://puszczabialowieska.bblog.pl - noclegi Białowieża

IP i czas połączenia logowane. [19084995]
[29.11.2011] 23:07
ryszard_rdo
Opłaca się na pewno korzystać, tylko trzeba to robić z głową http://ohotele.pl - najtańsze hotele

IP i czas połączenia logowane. [19092174]
[16.12.2011] 14:11
Sense_S
Oczywiście, warto sprawdzać, porównywać i szukać. Ja tak znalazłam swoją wycieczkę, za 1600 zł all inclusive do Sharm. Wylot zaraz po Nowym Roku, ciesze się tym bardziej, że już dawno na wakacjach nigdzie za granicą nie byłam. Ofertę znalazłam po przeszukaniu naprawdę kilku biur, w końcu wybrałam tą z alfa staru bo po prostu wydaje mi się najbardziej korzystna i termin bardzo mi pasuje. Polecam Ci również szukać bo jak to się mówi "kto szuka nie błądzi"!

IP i czas połączenia logowane. [19140652]
[19.12.2011] 23:51
Magolia
A ja sobie bardzo fajną i nie drogą wycieczkę znalazłam w nowym katalogu alfa staru. Świetnie się go ogląda, zdjęcia są perfekcyjne. Poza tym maja duży wybór zarówno miejsc jak i terminów, mogłam dopasować sobie dokładnie co i jak. No i w marcu lecę na cały tydzień do Egiptu. Przeglądałam też oferty innych biur, były ok ale raczej droższe. Nie mogę się doczekać i chociaż wylot dopiero za kilka miesięcy to już odliczam dni!

IP i czas połączenia logowane. [19152585]
[29.03.2012] 13:37
Olguerdka
Ja przede wszystkim śledzę portale internetowe: http://www.tanie-podrozowanie.net/ mam tam zbiór wszystkich ofert, czyli taki przegląd. Zaglądam kilka razy w miesiącu w wiem gdzie są jakie promocje.

IP i czas połączenia logowane. [19431798]
[30.03.2012] 13:28
dominika_dodo
Właśnie weszłam na stronę Itaki. Jest masa ofert Last Minute na wyjazdy przedświąteczne. Ceny bardzo atrakcyjne. Myślę, że warto korzystać z ofert tego typu.

IP i czas połączenia logowane. [19434187]
[31.03.2012] 00:12
Pyłek
Lasty są zawsze bardzo atrakcyjne. Czasem zdarza się nam coś upolować po naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie. Zależy jeszcze od biura, ale w moim Bee Free się opłaca niesamowicie

IP i czas połączenia logowane. [19435789]
[31.03.2012] 01:38
Gossssieee
Lasty są spoczko, można zaoszczędzić ładnych parę stówek. Do niedawna było mi to na rękę, spakować się i jechać. Odkąd mam dziecko i obowiązki trzeba wcześniej zaplanować to i owo. W tym roku wybieramy się do hotelu Pollensa Park na Majorce. Słyszałam, że jest tam coś mini przedszkola dla dzieci więc moja pociecha nie będzie się nudzić

IP i czas połączenia logowane. [19435905]
[31.03.2012] 14:18
Ireska
Gossssieee (12.03.31 01:38):
Lasty są spoczko, można zaoszczędzić ładnych parę stówek. Do niedawna było mi to na rękę, spakować się i jechać. Odkąd mam dziecko i obowiązki trzeba wcześniej zaplanować to i owo. W tym roku wybieramy się do hotelu Pollensa Park na Majorce. Słyszałam, że jest tam coś mini przedszkola dla dzieci więc moja pociecha nie będzie się nudzić

To chyba te figokluby, gdzie animatorzy zajmują się dzieciaczkami

IP i czas połączenia logowane. [19436587]
[05.04.2012] 00:00
Jablonka
Jeśli chodzi o Figlokluby to przypadkowo byliśmy na spotkaniu z tą ich maskotką małpką Figlo w sobotę w Gliwicach i było to przekomiczne wydarzenie. Moje dziecko już nigdzie indziej nie chce jechać na wakacje, ma być małpka Figlo i tyle

IP i czas połączenia logowane. [19448206]
[06.04.2012] 23:59
KeepSmilling
Ja właśnie znalazłam sobie fajnego lasta objazdówkę "Paryż i Zamki nad Loarą" za jakieś 800 zł z groszami organizowanego przez Rainbow Tours. Zawsze chciałam zobaczyć choć skrawek Francji i tym razem mam nadzieję mi się to uda

IP i czas połączenia logowane. [19453049]
[08.04.2012] 09:22
hahaha
Teraz to faktycznie się zaczynaja lasty chyba z zimowych katalogów, więc trzeba łapać! Mnie się wydaje, że objazd po europejskich stolicach może byc całkiem fajny, np. za około tysiaka tu
http: //www.rainbowtours.pl/europejskie-stolice/zakw aterowanie-est#2012 -04-13

IP i czas połączenia logowane. [19455650]
[11.04.2012] 12:09
mirosława.
Moim zdanie warto polować na lasty, bo są świetną okazją na fajne wakacje w niskiej cenie.
Ostatnio szukałam czegoś na majówkę i była masa ofert.
Zerknij sobie na Tunezję http://www.itaka.pl/wczasy/tunezja/sousse/ho tel_karthago_el_ksar_1512.php?SEARCH_HOTEL [duration]=14&SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HO TEL[pokoje]=BU2&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&SEARCH_HO TEL[month]=04&SEARCH_HOTEL[date]=2012-04-26

IP i czas połączenia logowane. [19463560]
[13.04.2012] 20:56
rudzik89
Ja ze swojej strony wole firsty Duzy wybor miejsc podrozy i hoteli - nie jest sie skazanym na branie tego co zostalo:/ obecnie najczesciej kupuje wakacje w opcji first lub jak sie zagapie to wtedy wchodze na strone danego biura, z ktorego korzystam (w tym roku byl to funclub) i szukam aktualnych rabacikow, anuz znajdzie sie jakis smakowity kasek

IP i czas połączenia logowane. [19469980]
[13.04.2012] 23:08
bozenka35
Z dziećmi niestety lasty odpadają;/ Wcześniej polowałam na takie oferty, a teraz wolę szybciej coś zarezerwować i zadbać żeby w hotelu byli jacyś animatorzy, którzy zajmą się trochę dziecmi.

IP i czas połączenia logowane. [19470606]
[19.04.2012] 18:23
malaczarna189
ano prawda. ja w tym roku poszlalam, oprocz wyjazdu do wloch na majowke planuje czarnogore z rodzinka. a ze jedzie z nami dwojka dzieci to nie ma co ryzykowac i juz mamy wybrana konkretna oferte, tak zeby potem sie nie denerwowac, ze cos nie wypali, nie bedzie miejsc tam gdzie chcemy itp. Wycelowalismy w Budve z funclubu i nie wyszlo nas drozej niz jakies lasty, bo dostalismy fajne znizki na dzieciaki

IP i czas połączenia logowane. [19485512]
[20.04.2012] 19:40
stanislawa_wawa
Ja kupiłam firsta i jak teraz przeglądam lasty to dostaję zawału - ta sama oferta jest o wiele wiele tańsza - to normalne, ale nie spodziewałam się że jest aż taka różnica. Następnym razem czekam do ostatniej chwili.

IP i czas połączenia logowane. [19487992]
[22.04.2012] 22:46
karolakarola
Właśnie wyczaiłam, że niektóre lasty są z opcją figoklubów dla dzieci. Super, myślałam, że ta opcją objete sa tylko first minute.

IP i czas połączenia logowane. [19492968]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat