o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

sklep AUCHAN Sosnowiec - UWAGA na sprzet RTV INFO

[30.05.2011] 17:23
playerWORKcup
Przestrzegam Was przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu RTV,INFO czy AGD !!! Pracowałem tam kiedyś i wiem jak sie tam traktuje sprzęt tj. skakanie po zapakowanych TV,lodówkach,piekarnikach itd... Ściąganie palet z towarem , coś spadnie "... aaa sprzeda się ,najwyżej zareklamuje klient..." no właśnie zareklamuje - Reklamacja w tym sklepie to Porażka jakich mało - wymiana na nowy phii... zwrot - można zapomnieć - AUCHAN ma sprzedać i zapomnieć o kliencie który to kupił (niech sie wypcha i radzi sobie potem sam) ważne że sklep ma cel jakiś zrealizowany na dzień ilość towaru sprzedanego i tyle jest dla nich ważne. A czas oczekiwania na naprawe czy uwzględnienie reklamacja - szkoda gadać. Towar z serwisu po naprawie jest pakowany w opakowania i ponownie wciskany klientom. heh nawet sie zdarzało że protokół reklamacyjny był w opakowaniu towaru który leżał na półce - żenada Wyprzedaż?! hmm.. towar wyzbierany spod palet,serwisowany,nie działający ze śmiesznym rabatem 2zł-5zł jak sie kontroler zarządzania zgodzi
Obsługa hmm... zero wiedzy technicznej!!! Improwizacja z opisów towarów które menadżerowie w swoim "biurze" klepią w WORDZIE z opakowań towarów lub z google Także zastanówcie się poważnie wchodząc na dzial ze sprzętem czy warto !!! POZDRAWIAM!!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.08.2011] 12:40
slawox
Tak to już jest w supermarketach, dlatego klienci coraz częściej wybierają małe sklepiki gdzie mogą liczyć na kompleksową obsługę. http://skupaut.pl - Skup Aut online-gotówka od ręki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18710779]
[02.05.2017] 22:53
spredawcaroku
Ja tam nie narzekam bo zawsze coś znajdę na promocjach http://www.znajdzpromocje.pl/auchan/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22726555]

» Odpowiedz na ten temat