o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Wakacje ze spa?

[23.05.2011] 12:09
lithuania
Znacie może jakieś sprawdzone ośrodki, w których poza wypoczynkiem, można również skorzystać z usług SPA? Tak, żeby maksymalnie wykorzystać urlop Wszystkie wskazówki mile widziane

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.05.2011] 19:26
nasze-wczasy.pl
Hej Wszystkim. Zapraszam serdecznie na moją stronkę. Z przyjemnością wyszukam dla Ciebie fajne i tanie wczasy. Oferty ze SPA mam świetne w Turcji. Bardzo dobre gabinety Zobacz co mam ciekawego na http://nasze-wczasy.pl Wolności i niezapomnianych wrażeń

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18414509]
[26.05.2011] 15:12
wrocejutro
A to zależy czy interesuje Cię jakiś konkretny region polski, czy góry czy morze? Bardzo ładna jest okolica na pojezierzu brodnickiem - w Głęboczku Wielkim jest ośrodek spa i hotel. Można popływać kajakiem i pojeździć na rowerze

IP i czas połączenia logowane. [18420836]
[27.05.2011] 10:44
amadeaaa
Może Dźwirzyno? Piękna plaża, można sobie odpocząć nad morzem polskim pięknym Ja osobiście bardzo lubię tam jeździć, mam ogromny sentyment do tego miejsca i staram być tam przynajmniej raz w roku, choćby na weekend Z tego co wiem jednym z lepszych Spa na miejscu jest Spa w Geovicie. Jest tez oczywiście spa w Grand Hotelu, ale tam drogo

IP i czas połączenia logowane. [18423428]
[30.05.2011] 14:41
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Wakacje ze spa to według mnie bardzo dobry pomysł. Można się zrelaksować i odpocząć od codziennego zgiełku, myślę że warto wybrać się choć na weekendowy taki wyjazd. Osobiście wolałbym coś takiego od wyjazdu do zagranicznego kurortu gdzie jest tłok.

IP i czas połączenia logowane. [18433772]
[18.12.2017] 07:50
[13.06.2011] 14:48
andzias1
Ja byłam w Spa Geovita w Krynicy Zdrój. Wybrałyśmy się z koleżankami na długi weekend majowy. Było cudnie ! Myślałam, że to nudny sposób spędzania czasu, ale bardzo się pomyliłam, zwłaszcza jak się jedzie w dobrym towarzystwie. Góry, pyszne jedzenie i naprawdę rozluźniające zabiegi to myślę fajna forma wypoczynku

IP i czas połączenia logowane. [18484045]
[14.06.2011] 09:24
marasbone
Zainteresuj się jeszcze Jastrzębią Górą, tam jest hotel Primavera Conference & Spa, mają bogatą ofertę zabiegów spa i masaży (min. czekoladowa rozkosz, cynamonowe pobudzenie, masaż gorącymi kamieniami), oprócz tego siłownia, sauna, basen - sporo tego jest. Niedaleko plaży, jest gdzie spacerować i opalać się.

IP i czas połączenia logowane. [18486629]
[15.06.2011] 23:06
jacky-s
ja tam wybrałbym się do Sopotu. Jest kilka fajnych hoteli z całym zapleczem SPA. Do tego warto przyjrzeć się Kołobrzegowi. Nie wiem, czy tam nie ma jeszcze więcej fajnych hoteli. Sprawdź najlepiej sama:
http://www.sopothotele.pl
http://www.kolobrzeghotele.pl

IP i czas połączenia logowane. [18493465]
[28.06.2011] 13:11
doloris.
Moim zdaniem wakacje ze spa to doskonały pomysł. Idealnym miejscem na tego rodzaju odpoczynek jest według mnie Hotel Głęboczek. Można tam skorzystać z licznych zabiegów pielęgnacyjnych, jak również rozkoszować się pięknem otaczającej przyrody Pojezierza Brodnickiego.

IP i czas połączenia logowane. [18541426]
[27.07.2011] 13:19
dolcevita7
doloris a możesz polecić konkretne zabiegi pielęgnacyjne? Słyszałam dość sporo już o Hotelu Głęboczek, zastanawiam się nad wybraniem się tam, kusząco brzmi oferta ich kuchni, ogólna atmosfera i ta cała winoterapia... Nie widziałam w innych spa czegoś takiego.

IP i czas połączenia logowane. [18643095]
[03.08.2011] 13:59
candy87-87
doloris kąpałaś się w tym winie, bo czytałam o tym hotelu i tam było duzo tej wino terapii i własnie pisali o specjale tego hotelu kąpiel w winie i jestem ciekawa jak człowiek czuje sie po takiej kąpieli?

IP i czas połączenia logowane. [18666331]
[11.08.2011] 19:24
spa tropiki
Jesli pozostaje sie w miescie,zwłaszcza w stolicy to spokojnie mozna skorzystac z takich fajnych,tropikalnych zabiegów http://www.afrodytasalon.pl/ucieczka-w-tropi ki-20
Tym bardziej ze cena teraz równiez jest zachecajaca.

IP i czas połączenia logowane. [18693558]
[05.06.2013] 21:51
dagma_rra
ja mogę Wam polecić fantastyczne spa niedaleko granicy polskiej w Słowacji http://www.e-spa.pl/index.php?cPath=108 przy gorących źródłach termalnych gdzie można odpocząć , odstresować się i podreperować swoje zdrowie!!

IP i czas połączenia logowane. [20533989]
[06.06.2013] 02:18
filusia
Karkonosze - wypoczynek, wędrówki, krajobrazy i SPA w Rezydencji Nad Wodospadem

IP i czas połączenia logowane. [20534515]
[22.06.2013] 23:33
makaronowa
Polecam urlop we wspaniałym Budapeszcie i kompleksie AQUWORLD & RAMADA: http://www.e-spa.pl/info.php?cPath=&amp ;oferta=665 Świetny wybór, bo można zwiedzić Budapeszt, a także wypocząć przy wspaniałym kompleksie basenowym. Naprawdę świetny wypoczynek.

IP i czas połączenia logowane. [20566846]
[31.07.2015] 08:04
zelenina
Ja znam Adam Hotel & Spa w Kudowie Zdrój. Ładna okolica Po ciężkim dniu związanym z wyprawami górskimi można się wlasnie zrelaksować na masażu i zjesc bardzo dobre jedzenie , jakie tam przygotowwyują.
Kontakt do nich :www.adamspa.pl

IP i czas połączenia logowane. [21900729]
[29.12.2015] 11:46
tomaszsz26
Fajne SPA jest w Srebrnym Dzwonie. Bylem tam niedawno z żoną i mozna wylapac super okazje dla dwóch osób typu 300 zł za osobe za pełen pakiet zabiegów, posiłki, nocleg itd .

IP i czas połączenia logowane. [22127002]
[07.01.2016] 19:58
Marta85
Fajne spa jest w Unitralu w Mielnie. My tam byliśmy całą rodziną, bo mają ofertę i dla młodzieży i dla dorosłych i dla małych dzieci

IP i czas połączenia logowane. [22141772]
[01.12.2016] 19:12
Zeldala
Unitral jest opcją rewelacyjną! Ja bardzo lubię ich spa, do tego oczywiście odnowo biologiczna, ahh! A termy w klimacie morza martwego? W żadnym innym miejscu sie z czymś takim nie spotkałam!

IP i czas połączenia logowane. [22540746]
[10.02.2017] 16:20
Ninius
Najlepsze i najtańsze SPA są w Tajlandii: http://dreamtours.pl/wakacje/tajlandia - tamtejsze boginie piękności potrafią zrobić cuda z twoim ciałem

IP i czas połączenia logowane. [22641216]
[15.02.2017] 11:50
joannas123
Spotkałam się z ofertą Nosalowego Dworu, mają bardzo szeroką oferte spa, masaże, specjalistyczne zabiegi, łaźnie, jaccuzi, kąpiele w mleku. Zdecydowanie muszę się tam wybrać i wypróbować. Był ktoś może?

IP i czas połączenia logowane. [22646597]
[15.02.2017] 23:19
żonka80
Najtaniej to możesz znaleźć oferty na Mydeal: http://www.mydeal.pl/podroze/deale/spa-i-rel aks/
Tutaj jest tego sporo. Ja skorzystałam z oferty w Wiśle i było super.

IP i czas połączenia logowane. [22647416]
[28.02.2017] 08:09
eDom
Wakacje spa oferują kilku dniowy relaks i odpoczynek z odnową biologiczną. Jeśli jesteś fanem sauny, basenów i spacerów po uroczych okolicach to dlaczego nie, a wybór takich miejsc http://www.edom.pl/oferty-tematyczne/19/well ness/ jest naprawdę duży.

IP i czas połączenia logowane. [22661260]
[28.02.2017] 10:14
Igab
Jak szukasz czegoś więcej niż tylko ładnego hotelu to wydaje mi się że Nosalowy Dwór powinien Ci się spodobać. Możesz skorzystać nie tylko z basenu i studia cardio ale i zafundować sobie masaże i zabiegi spa. Wykonują wszytsko najelpszymi kosmetykami, więc nie trzeba się obawiać mając dekilatną cere.

IP i czas połączenia logowane. [22661364]
[05.03.2017] 18:28
MarcinCha
ja byłem w zeszłym roku na jesiennych wakacjach w bardzo fajnym hoteliku w podkarpackim, w Bacówce Radawa. szukałem właśnie czegoś z bogatym pakietem zabiegów SPA i udało się poza tym bardzo dobra kuchnia i okolica wokół. polecam

IP i czas połączenia logowane. [22667577]
[09.04.2017] 22:09
Marek_Czy
ja też polecam Bacówkę Radawa, mega fajne SPA, dużo różnorodnych zabiegów, można się skutecznie zrelaksować i wypocząć poza tym Bacówka jest otoczona lasami i dzięki temu jest, gdzie chodzić na spacery a w hotelu jest cisza i spokój

IP i czas połączenia logowane. [22704138]

» Odpowiedz na ten temat