o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Tarot, wróżby, doradztwo

[18.05.2011] 11:59
estensi
Jesteś na rozstaju dróg? Nie wiesz, jaką masz podjąć decyzję? Chcesz dowiedzieć się, co przyniosą Ci kolejne dni, miesiące, lata w uczuciach, finansach, zdrowiu? Napisz. Jestem doświadczoną, dyskretną i skuteczną tarocistką. Pomogłam już wielu osobom, mam swoich stałych Klientów, którzy zwracają się do mnie po radę w kluczowych momentach swojego życia. Mogę pomóc i Tobie.
Jeśli jesteś zainteresowany napisz, mój adres to estensi@o2.pl. Zapraszam serdecznie.
Pozdrawiam ciepło.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.10.2013] 13:55
mone733
Jakby ktoś kiedyś chciał skorzystać kiedyś z usług wróżki bądź wróża to ja mogę polecić taką stronę jakwww.wrozby-hotline.pl. Korzystałam parę razy i nigdy nie czułam się zawiedziona czy oszukana.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20830149]
[30.01.2015] 09:49
Ksika
Ja korzystam często z portalu http://wrozka.tv/ , można tam spotkać wiele wróżek i wróżbitów, często korzystam również z usług tarocistów.

IP i czas połączenia logowane. [21591744]
[21.04.2015] 22:01
olka578
Ja zamawiałam u wróżki urok miłosny, który przyniósł efekt. Po 3,5 roku związku zostawił mnie chłopak podając powód, że chciałby odpocząć, pobyć przez jakiś czas sam. Od tamtego czasu minęły ponad 2 miesiące. Bardzo przeżywałam to rozstanie, ale cóż mogłam zrobić, nie da się zmusić nikogo do miłości. Chciałam o nim jak najszybciej zapomnieć, jakoś sobie poukładać swoje życie na nowo, bez niego. Nie dałam rady. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl , po 2 tygodniach do mnie powrócił, prosząc o przebaczenie

IP i czas połączenia logowane. [21732241]
[10.09.2015] 14:18
mirk0o9595
Korzystałem z usług Wróżbity Paulusa (wrozbitapaulus.pl) pod koniec maja br. I napiszę Ci jedno- określenie ówczesnej sytuacji bieżącej wg mojej oceny 10/10. Dodatkowo część Jego wróżb w odniesieniu do uczuć już zaczęło się sprawdzać. Minęły 2 miesiące a pewne hasła, wskazówki z Jego wróżby już się sprawdzają. Wg mojej oceny- polecam Go w 100 %.

IP i czas połączenia logowane. [21961218]
[24.11.2017] 17:39
[13.05.2017] 01:45
Ulka74
Mogę polecić wróżkę Grażyną. Byłam na rozdrożu, nie wiedząc co począć. Dzięki Pani Grazynie wyszłam na prostą. Kontakt do niej jest na stronie http://wrozkagauri.pl

IP i czas połączenia logowane. [22731914]
[27.07.2017] 15:44
Ad34
Nie korzystam z tego typu rzeczy, według mnie to strata czasu.

IP i czas połączenia logowane. [22777933]
[27.07.2017] 15:49
fan lissy witalissy
Najpierw Lissa Witalissa, potem kau Lissy, potem długo, długo nic, a na końcu wy, stare prukwy reklamodawcze!

IP i czas połączenia logowane. [22777941]

» Odpowiedz na ten temat