o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Akcesoria kuchenne i nie tylko

1 2
[05.05.2011] 16:26
Matthew_Web
Serdecznie zapraszamy do sklepuwww.galeria-empire.pl Produkty najwyższej jakości m. in. produkty GREENPAN oraz Gordon Ramsay!
Polub Nas na facebooku i otrzymaj 5% rabatu na wszystkie
zakupy w naszym sklepie internetowym!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.06.2011] 16:56
SweetMadness
Bardzo fajne dodatki - np. oświetlenie albo materiały wykończeniowe - są na multizakupy.pl. Fajne miejsce dla miłośników tapet, ilość wzorów i kolorów wydaje się być nieskończona

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18511163]
[29.06.2012] 15:07
akurat_nie
bardzo fajne te strony, chętnie poprzeglądam, bo niedługo będę urządzać moją niewielką kuchenkę a jesli chodzi o inne meble, to polecam też zaglądać do vinotti - bardzo ładne aranżacje mają na swojej stronce.

IP i czas połączenia logowane. [19658328]
[05.10.2012] 11:11
InGa
W Graciarni Nowoczesnej (http://www.graciarnianowoczesna.pl/ ) też można kupić fajne akcesoria kuchenne. Zamawiałam w tym sklepie nie raz. Szybka obsługa i szybka dostawa. Nie trzeba długo czekać.

IP i czas połączenia logowane. [19900148]
[02.11.2012] 08:37
Manka-
Faktycznie, w Graciarni mają bardzo ładne i fajne produkty. Wszystko ze smakiem i w dobrym guście.

IP i czas połączenia logowane. [19968754]
[17.11.2017] 22:21
[21.03.2013] 16:16
kesiak_77
akcesoria od Steel-function można dostać w bardzo wielu sklepach nie tylko internetowych Kesiak

IP i czas połączenia logowane. [20339335]
[31.03.2013] 22:50
Gra89
Ja kupuję w Ikei.

IP i czas połączenia logowane. [20368113]
[04.04.2013] 13:36
salomea0903
ja tam w tej galerii empire to kupiłam sobie bardzo dobry nóż Global póki co jestem zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [20379297]
[27.04.2013] 17:21
jasmina
Ja znalazłam dużo fajnych dodatków na Agata home. Wysyłka szybka bez problemów no i mają też dużo promocji

IP i czas połączenia logowane. [20443522]
[30.05.2013] 18:16
ediiii  fdff2@tlen.pl
Nasz sklep-Nowoczesne Płytki- to miejsce, w którym dokonają Państwo zakupów produktów do wymarzonej łazienki, salonu, kuchni, tarasu, biura i każdą inną powierzchnię.
W naszym sklepie mogą państwo liczyć na profesjonalną i fachową obsługę.
Zadowolenie klienta to dla nas sprawa priorytetowa. W naszej ofercie posiadamy płytki ceramiczne, płytki podłogowe, płytki ścienne, flizy, glazura, gres, terakotę, klinkier i mozaiki renomowanych Polskich i zagranicznych producentów m.in: Opoczno, Ceramika Paradyż, Tubądzin, Cersanit, Ceramika Gres, Nowa Gala, Ceramika Końskie, Domino, Milo.
Toscana piumetta piume klinkier semir klinkier shadow Travertino Trawia Vanilla Ceramika Końskie Amsterdam Aura Batumi Beskid Dario Domenico Gandia Gracja Italia Kamila Marco Michelle Michelle White Black Miriam Ola Orawa Orchidea Oxford Pablo Paolo Romano Roxanne Torino Trawertyn Verona Ceramika Paradyż Abrila Purio, Amaltea Purio Ambrozja Vivido Amiche Amici Apasionate Atractivo Arenaria Arenario Armonies Armoni Artable Arole Baletia Arole Bambus Bambo Carioca Alan Chiara Purio Concert Linus Delicate Touch Efrella Efrel Galvo Endo Genezo
W naszym sklepie warto robić zakupy, ponieważ ceny produktów są średnio o 30% niższe niż w sklepach tradycyjnych. Nasza oferta stale ulega aktualizacji o pojawiające się na rynku nowe kolekcje wielu producentów płytek ceramicznych.
Życzymy udanych i przemyślanych zakupów!

IP i czas połączenia logowane. [20520849]
[03.09.2013] 09:32
Neris
Polecam Sklep Internetowy Fartuszek:www.fartuszek.com.pl
Sklep Internetowy Fartuszek powstał z myślą o wszystkich osobach, które w przedmiotach codziennego użytku upatrują się nie tylko funkcjonalności ale i piękna. Jesteśmy zdania, iż wszystkie przedmioty, którymi się otaczamy w codziennym życiu, powinny nie tylko spełniać swoją rolę ale i cieszyć oko, wywoływać uśmiech i dawać nam przyjemność z ich użytkowania. W naszym sklepie znajdą Państwo oryginalne produkty, które podbiły serca mieszkańców Europy i Stanów Zjednoczonych. Oferujemy Państwu wyjątkowe naczynia, sztućce, akcesoria kuchenne, narzędzia do wypieków i modne dodatki, których producenci podbili zachodnie rynki w ofercie mamy produkty takich firm jak French Bull, Zak! Designs, Creative Tops, Lekue czy Tala . Nadszedł czas aby produkty te zagościły również w polskich domach, ciesząc Państwa swoją formą, kolorystyką, wykonaniem i wzornictwem. Zapraszamy do zakupów. www.fartuszek.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [20715702]
[16.09.2013] 18:49
arletka19
a co myślicie o naczyniach do gotowania z Bisetti?
Widziałam ostatnio w dobrych cenach ta złotych wyprzedażach,
warto?

IP i czas połączenia logowane. [20744068]
[15.10.2013] 11:02
Arikawa
Ze swojej strony mogę polecić mmgastro.pl - jest tam sporo dobrych akcesoriów kuchennych: https://www.mmgastro.pl/kategoria/produkty/2 7 ,naczynia-gastronomiczne,1 Kupiłam tam czajnik i patelnię - są naprawdę dobrej jakości.

IP i czas połączenia logowane. [20803982]
[15.11.2013] 15:33
Ina
Dużo ładnych i b. dobrej jakości akcesoriów kuchennych dostępnych jest w sklepie internetowym Strefa Form - http://strefaform.pl/pol_n_KUCHNIA_akcesoria -kuchenne-154.html
Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [20863441]
[17.12.2013] 22:20
mamuska86
Ja zawsze kupuje w sklepie internetowym pomyslowydomek.pl

IP i czas połączenia logowane. [20927427]
[19.12.2013] 14:36
Karolajna22
Jak gadżety to tylko takie
http://agdblog.com.pl/ciekawostki/najbardzie j-oryginalne-gadzety-kuchenne-2013/

IP i czas połączenia logowane. [20930242]
[12.02.2014] 22:38
antekkk
Dużo przydatnych rzeczy do kuchni znajdziecie na stronce dobregarnki.pl, mam stamtąd noże, garnki i różne akcesoria typu bierzniki czy solniczka

IP i czas połączenia logowane. [21039473]
[18.02.2014] 12:22
Euro-Zakupy
Oprócz akcesoriów do naszej kuchni,warto pomyśleć także o dobrych środkach czystości,a znajdziecie je na
www.Euro-Zakupy.pl

IP i czas połączenia logowane. [21049405]
[10.12.2014] 20:11
MarysiaBB
Moim zdaniem akcesoria kuchenne są bardzo przydatne, a najlepiej kupic wszystko w jednym miejscu

IP i czas połączenia logowane. [21497522]
[10.12.2014] 20:24
Gabrysiaq2
Zdecydowanie sie zgadzam, ze akcesoria kuchenna najlepiej kupować w jednym miejscu. Widziałam, ze tutaj http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/akce soria-kuchenne/ mają bardzo duży wybór różnego rodzaju akcesori . Mnie osobiście bardzo podobają się tacki na kostki lodów. Teraz na sylwestrową zabawę idealnie nadawały by sie takie kostki do drinków

IP i czas połączenia logowane. [21497548]
[08.04.2015] 13:18
Iyna
u nas po przenosinach na nowe zaopatrywaliśmy sie w akcesoria kuchenne tutaj - http://tadar.pl/ naprawdę fajna opcja, bo mają spory wybór i ładnie można wszystkie kuchenne gadżety i naczynia skompletować.

IP i czas połączenia logowane. [21709482]
[10.04.2015] 12:28
hullahop
ja tutaj znalazłam bardzo ciekawe rozwiązania do kuchni także polecam http://zabudowani.pl/category/wnetrza/

IP i czas połączenia logowane. [21712919]
[21.04.2015] 12:03
Aneta82333
Tego typu akcesoria wraz z środkami czystości,chemią gospodarczą znajdziecie na Euro-Zakupy.pl naparwdę warto.

IP i czas połączenia logowane. [21731102]
[04.06.2015] 22:33
MisiaLe
Akcesoria kuchenne mam zamiar kupić w tym sklepiewww.TanieAGD.pl bo mają ogromny wybór i przystępne ceny. A w internecie jest dużo pochlebnych opinii na temat tego sklepu

IP i czas połączenia logowane. [21798399]
[08.06.2015] 20:48
Kacharska
Słuchajcie szukam opinii na temat wypiekaczy do chleba z Panasonica , ktoś z Was może korzysta ?

IP i czas połączenia logowane. [21805301]
[09.06.2015] 18:59
LucynaHabroń
Ja mam całą kuchnię wyposażoną w sprzęty od Panasonica więc to zawsze dobry wybór. Co do wypiekaczy, nie wiem nie korzystam ale jeśli chcesz kupić coś jeszcze, napisz, chętnie doradzę

IP i czas połączenia logowane. [21806993]
[10.06.2015] 22:57
Kucharska
Kochana a powiedz czy korzystłaś może z mikrofali Panasonica?

IP i czas połączenia logowane. [21809504]
[30.04.2016] 12:35
Janinka2
Mi się podobają produkty z tego sklepu https://dukapolska.com/naczynia-kuchenne. Mają bardzo przystępne ceny akcesoriów do kuchni i nie tylko Bardzo szeroki wybór gadżetów. Ostatnio nakupiłam pojemników do pieczenia.

IP i czas połączenia logowane. [22292662]
[08.08.2017] 13:09
Powerofmagic22
śliczne akcesoria kuchenne udało mi się znaleźć na http://salonporcelany.pl/naczynia-kuchenne/ - mają nie tylko naczynia czy pojemniki, ale i ich porcelana jest wg mnie godna uwagi poprzez swoje niebanalne wzornictwo - zamówiliśmy od nich dwa serwisy obiadowe - sprawdzają się bez zarzutu

IP i czas połączenia logowane. [22784816]
[08.08.2017] 16:25
urzekła nas twoja historia
Nic nie zamówiłeś, tylko usiłujesz sprzedać, idiotyczny nicku z numerkiem.

IP i czas połączenia logowane. [22784917]
[29.08.2017] 11:41
Elka9244
Z tych lepszych sklepów gdzie można kupić rzeczy do domu, głównie środki czystości, polecam także Bomex.eu szybka przesyłka.

IP i czas połączenia logowane. [22796022]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat