o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Zabawa w doktora

1 2 3
[02.05.2011] 23:10
jasiek_69
Czy zdarzyło Wam się w dzieciństwie bawic w doktora ? Jeśli tak to z kim ? Chętnie porównam Wasze doświadczenia z moimi.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.05.2011] 07:28
Dora123456
Jak byłam młodsza bardzo często próbowałam namówić swoich partnerów
do zabawy w lekarza. W domu zawsze jest stetoskop, fartuch i kilka
drobiazgów związanych z medycyną, matka jest lekarzem pediatrą. Zawsze
chciałam zostać lekarzem i od najmłodszych lat bawiłam się w lekarza.
Moim partnerom nie bardzo odpowiadała zabawa w doktora, tylko z Mateuszem
mi wyszło. Wyraźnie mu się spodobało, on był pacjentem ja lekarzem. Na
początku osłuchiwałam mu serce, ale jak opowiedział mi jak był badany
na bilansie, to spróbowałam zbadać Mateusza tak jak opowiedział. Każde
nasze spotkanie rozpoczynaliśmy od zabawy w lekarza doszło do tego, że
kochałam się z nim w fartuchu i stetoskopie.
Pozdrawiam Dorota.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18368235]
[11.05.2011] 11:53
Dede@
Ja też z moją kobietą bawimy się w doktora, jesteśmy Ratownikami z zawodu i bardzo lubimy te zabawę. najczęsciej moja kobieta przebiera się w pielęgniarkę i obsługuje mnie na wszelkie sposoby. najlepiej jest kiedy ja siedzę w moim ulubionym fotelu a Ona klęczy między moimi nogami - ona bardzo lubi lody robi to profesjonalnie, ostatnio nie śmiałęm prosić ale spełniła moje marzenie i zrobiliśmy posuwanie w usta tzw Throat Fuck, mówie wam doznania wspaniałe. Czasem też udaje że jestem lekarzem i badam jej ci@@@@e oraz cycuszki bardzo mocno ściskając sutki.
A czy was dziewczyny czasem bardzo boli podczas zabaw ściskanie za sutki? jak mocno można? czy was to kręci?

IP i czas połączenia logowane. [18368737]
[12.05.2011] 15:41
piterrrrooo
http://hotfile.com/dl/117506769/463e937/aez1 522.zip.html
http://hotfile.com/dl/109035718/110ae40/Bada nie_u_doktora.mpg.html

IP i czas połączenia logowane. [18373377]
[01.06.2011] 10:03
Beaat
do zabawy w lekarza. W domu zawsze jest stetoskop, fartuch i kilka
drobiazgów związanych z medycyną, matka jest lekarzem pediatrą. Zawsze
chciałam zostać lekarzem i od najmłodszych lat bawiłam się w lekarza.
Moim partnerom nie bardzo odpowiadała zabawa w doktora, tylko z Mateuszem
mi wyszło. Wyraźnie mu się spodobało, on był pacjentem ja lekarzem. Na
początku osłuchiwałam mu serce, ale jak opowiedział mi jak był badany
na bilansie, to spróbowałam zbadać Mateusza tak jak opowiedział. Każde
nasze spotkanie rozpoczynaliśmy od zabawy w lekarza doszło do tego, że
kochałam się z nim w fartuchu i stetoskopie.
Pozdrawiam Beata.

IP i czas połączenia logowane. [18440272]
[17.09.2014] 19:35
[02.05.2013] 12:51
szwagier11
W wieku 9-10lat jak bywałem na wakacjach na wsi u dziadków bawiłem się naście razy z kuzynką, kuzynem i siostrą w doktora. Wtedy pierwszy raz widziałem jak starszy kuzyn (miał tedy 14-15lat)pieścił kuzynkę a później moją siostrę a one pojękiwały. Później mu trzepały małego aż się spuszczał, wtedy nie wiedziałem co to jest sperma. Mi stawał jak kuzynka mi trzepała ale wytrysku nie miałem (byłem z nich najmłodszy). Miłe wspomnienia.

IP i czas połączenia logowane. [20455806]
[02.05.2013] 13:45
szwagier11
Z perspektywy czasu chciał bym mieć obecną wiedzę, być na miejscu kuzyna i bawić się w doktora z młodszymi kuzynkami.

IP i czas połączenia logowane. [20455910]
[04.05.2013] 22:30
szwagier11
Jak chodziłem do podstawówki jeździłem ze starszą o 2 lata siostrą na wakacje do dziadków, którzy mieszkali na wsi. Zwykle przyjeżdżała też tam nasza kuzynka, która była starsza o rok od mojej siostry. Lubiłem tam jeździć choć nie miałem rówieśnika w swoim wieku, tylko niedaleko mieszkał mój kuzyn ale był starszy ode mnie 5 lat, ale często znajdowaliśmy wspólny język.
W stodole po sianokosach było świeże pachnące siano. Dziadkowie pozwalali nam na spanie na sianie. Pewnej nocy obudziły mnie chichoty kuzynki i mojej siostry i świecenie latarki. Ja spałem obok dziewczyn na osobnym kocu. Zacząłem się przyglądać co one robią a one pokazywały sobie cycki i pipki. Jak zauważyły, że nie śpię szybko się przykryły, powiedziałem, że też chcę zobaczyć bo powiem babci co robiły(miałem wtedy 9lat). Po chwili namysłu kuzynka powiedziała, że zgoda ale muszę pokazać siusiaka i ma pozostać to naszą tajemnicą i mam nie mówić o tym ani babci ani dziadkowi. Zgodziłem się i od tamtej pory zaczęły się nasze zabawy w doktora. Na początku polegało to na rozbieraniu u doktora do naga i doktor(doktórka) oglądał co i gdzie ma chory, później dotykaniu (kuzynka miała już wtedy małe piersi i meszek na pipce). Po zaspokojeniu ciekawości, nasze zabawy stały się
sporadyczne.
Chcąc zaimponować starszemu kuzynowi, pochwaliłem się tajemnicą i opowiedziałem co robimy w stodole. Był bardzo ciekawy i chciał żebym opowiedział mu wszystko co robiłem i widziałem. Okazało się później, że kuzynka z siostrą były obrażone i nie chciały mnie nigdzie zabierać ale nie powiedziały o co chodzi. Gdy poszły się opalać na łąkę, postanowiłem, że pójdę do kuzyna ale dochodząc do domu w którym mieszkał zauważyłem, że też idzie na łąkę na którą udała się wcześniej siostra z kuzynką. Poszedłem za nim, nie zauważył mnie. W pewnym momencie jak już był na łące zniknął mi z pola widzenia, pomyślałem, że może się położył na trawie. Jak dotarłem do miejsca w którym zniknął mi kuzyn zacząłem się zastanawiać o co chodzi, bo go tam niebyło. Zacząłem chodzić po łące i szukać kuzyna i dziewczyn. Po parominutowym bezskutecznym szukaniu, wróciłem do miejsca w którym kuzyn przepadł mi z oczu. Do łąki przylegało pole z wysokim zbożem w którym dopatrzyłem się wygniecionej ścieżki. Zacząłem się skradać i po przejściu może 20m zobaczyłem całą trójkę. Na kocu leżała siostra z rozłożonymi nogami a kuzyn badał jej pipkę a kuzynka leżała z boku i się przyglądała. Po chwili zobaczyła mnie kuzynka i powiedziała pozostałym, siostra się wystraszyła i szybko założyła majtki. Domyśliłem się, że kuzyn powiedział im, że wie o naszych zabawach a dziewczyny się wystraszyły, że może rozgadać i wzięły go na nowego doktora.
Od tej pory bawiliśmy się w czwórkę ale dziewczyny wolały być badane i badać kuzyna bo miał większego i owłosionego siusiaka. Zabawy przenieśliśmy do kuzyna na strych obory, gdzie też było siano. Z siana zrobiliśmy ściany, oddzielnie gabinet i poczekalnia i nie było widać co jest grane jak by po drabinie weszła ciocia albo wuj.
Po pewnym czasie, zazwyczaj wieczorami, dziewczyny znikały w pojedynkę, ta co zostawała coś tam wymyślała jak babcia się dopytywała gdzie jest druga. Po jakimś czasie zostałem wtajemniczony, że dziewczyny robią ręcznie zabieg kuzynowi. A jak to wygląda zobaczyłem dopiero w następne wakacje, bo kończyły się te i wróciliśmy do domu. A siostra nie chciała tego pokazać, twierdziła, że za młody jestem.

IP i czas połączenia logowane. [20462363]
[08.06.2013] 15:59
szwagier11
Kolejne wakacje na wsi zaczęliśmy z siostrą później gdyż rodzice wysłali nas na kolonie. Początkowo byliśmy sami, nie było już kuzynki, która była wcześnie. Z tego co mówiła babcia miała przyjechać ponownie lecz nie było wiadomo kiedy. Na początku spotykaliśmy się z kuzynem mieszkającym niedaleko ale jakoś nikt nie mówił o kontynuacji naszych zabaw w doktora.
Wszyscy podrośliśmy, mój siusiak też, choć brakowało mi jeszcze do wielkości siusiaka kuzyna. Któregoś razu będąc u kuzyna sam bez siostry poszliśmy razem na łąkę. W czasie drogi kuzyn zapytał mnie czy zacząłem już się bawić siusiakiem i robić sobie ręcznie dobrze?
Nie wiedziałem o czym on mówi i zacząłem go się dopytywać, jak można sobie robić dobrze? Będąc na łące powiedział żebym opuścił spodnie i majtki to mi pokaże. Sam wyciągnął swojego siusiora objął go dłonią i szarpał nim aż zrobił się duży i kazał mi robić to samo. Odkąd pamiętam mój siusiak mi od czasu do czasu mi sterczał ale nie wiedziałem dlaczego tak to się dzieje. Bawiliśmy się tak z 15min aż z siusiora kuzyna coś trysnęło ale to nie było siku a na twarzy miał grymas zadowolenia. Po chwili odezwał się, że tak właśnie to się robi. Zapytałem się go co to poleciało z jego małego, odpowiedział, że to laks (tak nazywano wtedy spermę). Kontynuowałem swoją zabawę bo też chciałem to przeżyć co kuzyn i po paru minutach coś mnie zabolało w podbrzuszu, niby ukucie ale nic więcej się nie stało, nic nie trysnęło, trochę się wystraszyłem tym. Kuzyn mnie uspokoił, że jeszcze widocznie jestem za młody na tryskanie. Jak ochłonąłem byłem zadowolony, to chyba był mój pierwszy orgazm (miałem wtedy 10lat).

IP i czas połączenia logowane. [20538668]
[10.06.2013] 14:07
szwagier11
Po 2 tygodniach przyjechała kuzynka. Jak się położyliśmy spać wieczorem dziewczyny razem a ja obok na drugim łóżku. Babcia zgasiła światło a dziewczyny czekały aż zasnę bo co jakiś czas cicho się siostra pytała czy śpię, raz odezwałem się a później już nie bo domyśliłem się, że czekają aż usnę. Po kolejnych brakach odpowiedzi z mojej strony dziewczyny zaczęły cicho rozmawiać. Słyszałem je dobrze bo moje łóżko stało metr od łóżka dziewczyn. Kuzynka powiedziała mojej siostrze, że widziała i słyszała kilka razy jak jej mama z tatą bawili się w doktora. Widziała to pierwszy raz jak jej rodzice wrócili wypici z imprezy, nie zamknęli drzwi do swojego pokoju, nie zgasili światła a później było słychać dziwne odgłosy z ich pokoju. Wtedy podeszła cicho i przez uchylone drzwi widziała jak tata leżał na mamie i ruszał tyłkiem. Innym razem widziała jak mama ssała siusiaka a później siedziała na tacie i wykonywała ruchy jak by jechała na koniu. Więcej nie widziała bo zwykle robili to przy zgaszonym świetle tylko było słychać przyśpieszone oddechy i pojękiwanie (po tych wakacjach nasłuchiwałem i nieraz podglądałem swoich rodziców). Mówiła dalej, że ten widok i odgłosy powoduje, że ją cipka swędzi i robi się śliska. Coś tam jeszcze pogadały o robótkach ręcznych i o okresach ale nie wiedziałem o co chodzi i zasnąłem.
Kolejny dzień spędziliśmy głównie na opalaniu ale kuzynka po południu wymyśliła szukanie w ogródku marchewek o odpowiedniej długości i średnicy. Gdy już wybrała kilka sztuk kazała mi je umyć i oczyścić dokładnie druciakiem z ziemi żeby nadawały się do jedzenia. Jak zwykle byłem ich popychadłem, nie mówiąc mi zabrały marchewki, zobaczyłem je jak idą do pobliskiego lasku (to był brzozowy młodnik). Szedłem za nimi ale w lasku zgubiłem je. Trochę się ich naszukałem, cały czas starałem się być cicho żeby mnie nie słyszały. Znalazłem je na małe polance na kocu, były gołe. Siostra leżała na plecach z rozchylonymi nogami a kuzynka jej smarowała nogi kremem. Tak myślałem ale po chwili dostrzegłem, że trzyma w ręce marchewkę i wkładała ją siostrze do cipki. Po pewnym czasie nastąpiła zmiana. Obie miały już obrośnięte cipeczki włoskami, może dlatego nie chciały się ze mną bawić w doktora.

IP i czas połączenia logowane. [20541856]
[11.06.2013] 14:11
waldy100
ja lubiłem latem chodzić na basen. Były tam przebieralnie a pomiędzy kabinami w ściankach dziurki. Można było podglądać kogoś obok. Tam po raz pierwszy zobaczyłem chłopaka jak sobie walił. Spróbowałem i było wspaniale. Podglądałem też dziewczyny. Czasami wchodziły w dwójkę do kabiny. Raz ja wszedłem z kolegą do kabiny. On patrzyl przez dziurke. Po chwili widziałem że mu stał. Tez miałem ochotę popatrzec i go odsunąłem. Wiedziałem dlaczego mu stał. Chciałem coś mu powiedzieć i się obruciłem, a on wtedy miał obfity wytrysk. Trochę się speszył, a ja miałem całego nabrzmiałego. trochę mi było głupio sobie zwalić. Czekam na maile waldy100@vp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20543962]
[12.06.2013] 21:03
szwagier11
Byłem ciekawy wyglądu cipek dziewczyn, postanowiłem pogadać z kuzynem żeby zorganizować gabinet jak rok temu i badać dziewczyny. Pomogłem mu zorganizować w sianie gabinet i poczekalnię, która później stała drugim gabinetem. Miał też pogadać z dziewczynami.
Po paru dniach dziewczyny powiedziały, że idą do kuzyna i zapytały się czy idę z nimi? Kuzyna nie było w domu więc zajrzeliśmy na zaprzyjaźniony stryszek, kuzyn czekał tam. Na początku rozmowa się nie kleiła ale kuzynka stwierdziła, że moja siostra jest chora i pan doktor (kuzyn) na pewno coś na to zaradzi. Przeszli do gabinetu a doktor kazał się rozebrać. Coś tam szeptali, siostra na coś powiedziała stanowcze NIE, znów szeptali i po paru minutach wyszła z gabinetu. Po chwili doktor powiedział następna proszę i weszła kuzynka. Siostra stwierdziła, ze idzie do cioci się napić bo jej w gardle zaschło i zostałem sam. Miałem okazję swobodnie popatrzeć jak doktor bada kuzynkę. Całe szczęście, że w gabinecie była latarka bo w półmroku dużo by nie zobaczył. Kuzynka leżała na kocu i trzepała doktorowi ręką siusiora a ten badał jej piersi, po czym jego ręka wędrowała wraz ze światłem latarki w stronę jej majtek. Po chwili szepnęła zostaw mam okres, to kiedy będę mógł cię tam przebadać, za 3 dni. Po chwili usłyszałem, że ktoś wchodzi po drabinie, wycofałem się do poczekalni, to była siostra. Po paru minutach usłyszeliśmy głos kuzyna, mam pilną operację, zastąpi mnie drugi doktor po czym popchnął mnie w stronę gabinetu i dopowiedział rób to co ja. Zacząłem jak prawdziwy doktor co pani dolega, po czym szeptem dopowiedziałem będziemy kontynuować masaż, jednocześnie opuszczając krótkie spodenki. Po paru ruchach ręki kuzynki mój siusiak był twardy, widać że nie robiła tego pierwszy raz. Moja ręka dotykała jej twardych, stożkowych sutków, powoli zacząłem ją przesuwać w stronę jej majtek nie wkładaj ręki do majtek bo mam okres powiedziała kuzynka a co to takiego? zapytałem, odpowiedziała że dziewczyny tak mają, że raz w miesiącu leci im tam krew, po czym dodała siostra czeka do badani, ona ci cipkę pokaże i dodała masz już dużego siusiaka jak na swój wiek. Ubrała sukienkę i wyszła. Następna proszę, niech pani się rozbierze jak siostra rozpięła i zdjęła sukienkę, dodałem majtki też wreszcie mogłem zobaczyć z bliska siostrę nago. Rozchyliłem nogi siostry i patrzyłem przez chwilę na pasek włosów na cipce, zacząłem dotykać cipeczki siostry i była dziwnie wilgotna to nie było siku, to było lepkie i śliskie. Poruszałem w tym miejscu paluszkiem, siostra drgnęła. Patrzyłem na otworek w który kuzynka władała parę dni temu marchewkę, próbowałem tam włożyć palca, usłyszałem stanowcze NIE. Przeniosłem swoją ciekawość na jej piersi, różniły się od piersi kuzynki były mniejsze nie miała stożkowych sutków. Na tym skończyłem badanie.

IP i czas połączenia logowane. [20546969]
[16.06.2013] 16:29
szwagier11
Następne badania były za 3 dni, tym razem kuzynka zarządziła przyszykowanie prowiantu z marchewek. Tym razem kuzyn badał jako pierwsza kuzynkę. Po wstępnych szeptach zaczęło być słychać jakieś dziwne odgłosy i przyśpieszone oddechy, spojrzałem na siostrę zrobiła się czerwona na twarzy. Postanowiłem, że zajrzę. Mimo półmroku zobaczyłem ich w podobnym układzie jak poprzednio z tą tylko różnicą, że kuzyn porusza ręką między nogami kuzynki. Kuzyn oświetlał co jakiś czas cipeczkę kuzynki i okazało się, że trzymał w ręku chyba najgrubszą marchewkę jaką przyszykowałem. Po chwili doktor zaczął ustami badać piersi, wyciągnął marchewkę i szeptem powiedział, że chce go włożyć, kuzynka odpowiedziała nie przy nich, może jutro wieczorem przyjdę sama i po chwili dodała masz jeszcze jedną pacjentkę do przebadania i zaczęła się ubierać.
Po chwili była zmiana pacjentów, kuzynka zeszła ze strychu się napić a siostra zajęła jej miejsce. Ja znów mogłem swobodnie podglądać o czym wiedziała siostra i chyba dlatego nie zdjęła majtek. Po głośnym ponagleniu przez doktora chyba zdjęła bo było tylko słychać szepty. Po chwili wróciła kuzynka i na ucho mi powiedziała idź młody patrz i ucz się co uczyniłem. Siostra już trzepała kuzynowi a on paluszkiem gładził po jej szparce, po chwili wziął marchewkę do ręki, którą wcześniej wkładał kuzynce, siostra głośno powiedziała nie ta, mam swoją i wyciągnęła cieńszą o połowę marchewkę. Doktor pojeździł po cipce pacjentki końcem marchewki po czym przyświecając sobie latarką powoli zaczął ją zagłębiać w niej. Po chwili ich ruchy rak się zgrały a oddechy stały się szybkie i głośne po paru minutach z ust doktora wydobył się jęk i w świetle widać było laks na piersiach pacjentki. Ruchy marchewki też powoli ustały i po dłuższej chwili oboje wyszli z gabinetu i zeszli się napić (to był strych , słońce nagrzewało dach i bez ubrań ciężko było tam wytrzymać w upalny dzień).
Po chwili kuzynka stwierdziła, że teraz ja będę pacjentem a ona doktórką. Po chwili naprowadziła moją rękę na marchewkę, która siedziała w jej cipce i pokazała jak mam nią poruszać a sama zajęła się badaniem mojego siusiaka, który po chwili już był twardy. Stwierdziłem, że to jest milsze uczycie jak ktoś to robi. Kuzynka zaczęła głośno oddychać i po chwili z jej ust wydobył się jęk, złapała mnie za rękę żebym przestał. Jej ruchy na moim siusiaku były wolniejsze a po chwili powiedziała jesteś słodki, choć nie wiedziałem co miała na myśli mówiąc to, bo byłem pewnie słony od potu.

IP i czas połączenia logowane. [20554519]
[17.06.2013] 20:20
Adam1971
Widzę, że sporo dzieci bawiło się w doktora. Ja też do nich należę. Zaczęło się chba, jak miałem z 7 lat i kumpel zawołał mnie między cegły i pustaki na budowie, gdzie już czekała moja starsza o rok kuzynka. Kuzynka kazała nam ściągnąć spodnie ( nie wiem dlaczego mój mały już stał ) i @@@nęła nam napletek, a później sama opuściła na chwilę majtki. Szczena mi opadła, że nic jej nie wisi.
I tak z tą kuzynką później co jakiś czas się leczyliśmy. Dołączyła do nas młodsza kuzynka i wtedy chorzy byliśmy na zmianę. Gdy ja byłem pacjentem pani doktor, albo siostra zakładała mi opatrunek. Dziwnym trafem w lekarza bawiliśmy się tylko w trójkę, jak była nas dwójka, to kończyło się tylko na patrzeniu i oglądaniu. Dotykania praktycznie nie było, a poza tym pierwszym razem kuzynki jakoś wogóle nie dotykały, a jak już to z tego co pamięam robiły to jakby z obrzydzeniem. Pamiętam też, że padłem raz ofiarą seksualną, gdy przyszła do nas kuzynka, coś tam sobie poszeptały z moją starszą siostra i ta natychmiast kazała mi się kompać, chociaż był środek dnia. Drzwi do łazienki oczywiście były otwarte, bo jak się później kapnąłem kuznka chciała sobie popatrzeć. Bardzo miło wspominam tamte czasy.

IP i czas połączenia logowane. [20556627]
[19.06.2013] 20:13
Adam1971
Beaat (11.06.01 10:03):
do zabawy w lekarza.

A obcych nie? Skype jest.

IP i czas połączenia logowane. [20560267]
[19.06.2013] 23:58
adamos200000
ja się bawię z młodszą siora i kuzynkiem

IP i czas połączenia logowane. [20560741]
[20.06.2013] 00:00
adamos200000
gg 47458902

IP i czas połączenia logowane. [20560744]
[20.06.2013] 07:33
szwagier11
adamos to napisz jak się bawicie.

IP i czas połączenia logowane. [20560843]
[21.06.2013] 12:29
buziaczek666
jak miałem 14 lat zdarzyło mi się widzieć jak rodzice się kochają, nie wiem dla czego ale czasami drzwi do ich pokoju były uchylone. Oboje mają spore wymagania w tym temacie więc było na co popatrzeć, a muszę przyznać że i na kogo oboje mają o kolo 40 lat ale bardzo przyjemne dla oka ciała pozbawione włosów z wyjątkiem tych na głowie. Jak się tak napatrzyłem to moja wyobraźnia zaczęła pracować na pełnych obrotach, traf chciał że w tym czasie kuzyn taty podrzucił nam na czas wyjazdu z żoną za granicę na miesiąc swoją 9-letnią córeczkę śliczną blondyneczkę o wspaniałych puklach zielonych oczkach i całkiem fajnie rozwiniętą jak na swój wiek. Przy kolejnym seansie pod drzwiami rodziców coś mnie napadło i postanowiłem pokazać ich Oli. Lekko już przysypiająca dziewczynka najpierw nie rozumiała co jej pokazuję ale jak usłyszała odgłosy stwierdziła że słyszała coś takiego z pokoju mamy i taty i zawsze się zastanawiała co oni tam robią ale wstydziła się zapytać.
Gdy tak staliśmy przyglądając się im mój siusiak oczywiście wyskoczył z bokserek w których spałem ze względu na Olę. Odruchowo zacząłem go głaskać a druga dłoń wylądowała na głowie Oli i dopiero to spowodowało że zwróciła uwagę cna to co robię. Z obawy żeby nie zapiszczała zakryłem jej usta dłonią którą głaskałem siebie i zaniosłem do pokoju.
Tam musiałem opowiedzieć jej dlaczego to robiłem i dlaczego i co robili boi rodzice. Jak tu wytłumaczyć nawet bardzo pojętnej 9-cio latce co to jest przyjemność z wytrysku i przyjemność z pieszczot. Postanowiłem jej to pokazać, najpierw po rozebraniu siebie i jej, pokazałem ze szczegółami nasze różnice, potem nawiązując do tego co widziała w sypialni moich rodziców do czego co służy, a następnie dotykając i całując uświadomiłem jej jak to jest. Przyznam że obojgu nam sie to spodobało do tego stopnia że musiałem jej wytłumaczyć co to za biała śmietanka ochlapała jej prześcieradło i tak przez cały miesiąc....

IP i czas połączenia logowane. [20563712]
[22.06.2013] 22:59
szwagier11
Ja pierwszy raz seks widziałem jak podglądałem na wakacjach kuzyna z kuzynką. Może głupio to zabrzmi ale jakoś wcześniej nie skojarzyłem, że można siusiora włożyć dziewczynie w dziurkę. Później regularnie podglądałem rodziców i też jak u ciebie raz się zamykali a raz nie.
buziaczek666 napisz coś więcej.

IP i czas połączenia logowane. [20566700]
[23.06.2013] 22:50
ukacz
Szwagier opisz dalej twoja historie

IP i czas połączenia logowane. [20569340]
[26.06.2013] 19:57
szwagier11
Następnego dnia pilnowałem kuzynki bo byłem ciekawy co będzie robić z kuzynem. Po podwieczorku zauważyłem, że kuzynka zniknęła. Popatrzyłem na drogę do kuzyna, nie było jej na drodze na łąkę też jej nie było, wyszedłem za stodołę i zobaczyłem ją jak zbliżała się do lasku. Tym razem wiedziałem gdzie jej szukać. Skradałem się po cichu aż dotarłem w pobliże polanki. Kuzynka stała na polance naście minut zanim od drugiej strony przyszedł kuzyn z kocem. Rozłożyli kocyk i położyli się koło siebie, coś tam chwile rozmawiali i kuzynka sięgnęła do rozporka kuzyna i wyciągnęła sztywnego już siusiora. Ręka kuzynki poruszała się płynnie w górę i w dół a kuzyn zdjął jej w międzyczasie koszulkę. Ukazały się nam jej dwie sterczące cycki, po chwili do jednego przyssał się kuzyn w międzyczasie ugniatał ręką drugiego. Kuzynka położyła się plecami na kocu a kuzyn rozebrał się, zdjął jej majtki i ręką masował jej pipkę. Śmiesznie to wyglądało bo kuzynka została tylko w spódnicy. Po paru minutach przerwali pieszczoty, unieśli się i rozejrzeli wokoło po czym kuzyn położył się na kuzynce uniósł się na rękach i zaczął poruszać tyłkiem. Uświadomiłem sobie, że jego siusior znajduje się w pipce kuzynki. Całą sytuację oglądałem z ich boku, więc nie miałem dobrego widoku. Postanowiłem się przemieścić żeby zobaczyć jak siusior zagłębia się w kuzynce. Mimo, że przemieszczałem się powoli trzasnęła gałązka mi pod butem, na chwilę kuzyn przerwał swoje ruchy, rozejrzał się po czym położył na kuzynce i kontynuował. Może po minucie jego ruchy tyłka przyspieszyły po czym jego dupa szybko się uniosła do góry. Nie widziałem nic więcej ale podejrzewałem, że sobie ulżył i trysnął kuzynce na cycki.
Po wszystkim uświadomiłem sobie, że pipka kuzynki jest rozciągliwa, bo siusior kuzyna był grubszy od najgrubszej marchewki jaką obierałem. Tylko czemu pipka siostry jest mniejsza, bo nie dała włożyć sobie grubej marchewki?

IP i czas połączenia logowane. [20575859]
[01.07.2013] 08:24
szwagier11
Kuzyn z kuzynką chwilę tak poleżeli, kuzynka się wytarła z laksu i dała buziaka kuzynowi. Ubrali się i poszli okrężną drogą do domu.
Minął z tydzień gdy znów spotkaliśmy się wspólnie u doktora w gabinecie. Tym razem kuzynka była doktórką a kuzyn jej pierwszym pacjentem, po paru minutach nastąpiła zmiana i ja byłem pacjentem. O dziwo pani doktor zapytała co panu dolega, odpowiedziałem, że mnie siusiak boli i czy by mogła go wyleczyć? Miała ręce które leczą i po chwili siusiak był twardy. Postanowił popieścić panią doktor paluszkiem, o dziwo miała majtki. Po chwili usłyszeliśmy z poczekalni głośne NIE wypowiedziane przez moją siostrę. Kuzynka wyjrzała do poczekalni i po chwili szepnęła mi do ucha, że tam też się leczą i po chwili dodała szkoda, że nie ma marchewki bo ostatnio było tak miło. Po chwili namysłu powiedziałem, ja mam coś lepszego, co zapytała?, nakierowałem jej rękę na siusiora. Chwilę milczała, po czym powiedziała, że tego nie można tam wkładać. Skłamałem, że widziałem jak tata wkładał mamie siusiora i że może pobawimy się w mamę i tatę. Po chwili odpowiedziała, że z wkładania tam siusiora mogą być dzieci a teraz ma takie dni, że mogła by mieć. Zdębiałem i siusiak mi opadł. Z poczekalni dochodziły do nas odgłosy sapania, mlaskanie i pomruki chyba siostry, Kuzynka powiedziała chodź popatrzymy. Naszym oczom ukazała się siostra leżąca na plecach, kuzyn natomiast pochylony nad nią na czworaka ssał cyca siostry. Ona w tym czasie doiła go ręką jak cyca krowy. Kuzyna ręka wodziła po gołym ciele siostry i zatrzymała się na dłużej na jej pipce, która wyraźnie była mokra bo jego palec aż się świecił. Po chwili kuzyn zmienił pozycję i usiadł siostrze na brzuchu dysząc coraz głośniej, ręka siostry poruszała się teraz szybciej a po chwili wszyscy ujrzeliśmy jak kuzyn wystrzelił na piersi siostry. Wycofaliśmy się z kuzynką żeby nas nie zobaczyli.

IP i czas połączenia logowane. [20585676]
[13.07.2013] 14:57
Ukacz
szwagier pisz ,pisz fajnie się czyta.

IP i czas połączenia logowane. [20610970]
[13.07.2013] 15:01
raffik 101
w dzieciństwie bawiłem siew doktora z siostrą od małego i nadal sie w to bawimy

IP i czas połączenia logowane. [20610978]
[15.07.2013] 16:37
szwagier11
Po kilkunastu dniach znów wróciłem do tematu zabawy w tatę i mamę, kuzynka odpowiedziała, że pomyśli i da mi odpowiedz później. Po południu babcia poprosiła siostrę o pomoc w przygotowaniu zupy na następny dzień. Kuzynka powiedziała, żebym zabrał koc i poczekał na nią za stodołą. Po kilku minutach przyszła i zaprowadziła mnie na polankę w lasku. Rozłożyliśmy koc i położyliśmy się na nim. Kuzynka powiedziała żebym opowiedział co robił mój tata z mamą jak ich widziałem. Powiedziałem, że najpierw bawili się jak my w doktora a później tata położył się na mamie i ruszał tyłkiem. Powiedziała, że też widziała parę razy w takiej sytuacji swoich rodziców i że ten widok ją bardzo podnieca. Zapytałem co to oznacza? Odpowiedziała, że robi się jej mokra cipka i ma taki dziwny ból w brzuchu. Dodała po chwili, żeby tego się pozbyć musi pieścić sobie cipkę palcami, marchewką lub . A ty masz już wytryski, odpowiedziałem, że jeszcze nie miałem. To czemu chce się bawić w tatę jak mi to nie jest potrzebne? Bo chciałem zobaczyć jak to jest jak się tam wsadzi siusiaka. Po chwili namysłu kuzynka powiedziała, że pozwoli mi ale ma to być naszą tajemnicą i mam nikomu o tym nie mówić ani siostrze ani kuzynowi. Zgodziłem się.

IP i czas połączenia logowane. [20615300]
[17.07.2013] 22:57
Adam
Szoda, że ja takich kuzynek nie miałem. Jedynie pokazywały, a jak przyszło dotknąć małego, to tak jednym palcem.

IP i czas połączenia logowane. [20619908]
[23.07.2013] 11:39
dax
Szwagier11, opisz co było dalej.

IP i czas połączenia logowane. [20631126]
[24.07.2013] 00:05
Adam
A założyciel wątku nic nie ma do powiedzenia? Miał porównywać.

IP i czas połączenia logowane. [20632855]
[25.07.2013] 12:00
tomek - 1985
O ja tez milo wspominam. Ktos chce sie wymienic doswiadczeniami zapraszam na gg:45538626

IP i czas połączenia logowane. [20635284]
[27.07.2013] 15:37
szwagier11
Rozebraliśmy się, kuzynka położyła się na plecach i kazała robić tak jak tata z mamą jak ich podglądałem. Zacząłem ją całować po piersiach i brzuchu szczególnie przysysając się do sutków. Teraz widziałem je w pełnym oświetleniu (z perspektywy czasu muszę przyznać, że bardzo mi się podobały młode, jędrne ze stożkowatymi brodawkami , nigdy więcej nie miałem okazji takich oglądać, siostra miała inne, też jędrne ale brodawki miała płaskie), cudnie je się ssało, ale ssanie mamy w genach. Przerwała mi po paru minutach moje pieszczoty i nakierowała moją rękę na swoją pipkę i pokazała co i jak mam robić. O dziwo była tam bardzo mokra-śliska. Zanurzałem swój palec w jej pipce a jej oddech stał się szybszy i z jej ust dobiegało ciche mruczenie a jej ręka zaczęła trzepać mojego siusiora. Po kolejnych paru minutach powiedziała żebym się na niej położył i swoją ręką naprowadził go na swój otworek a ja naparłem tyłkiem. Teraz pewnie oczekiwać będziecie na moje zachwyty, ale czułem się dziwnie, zacząłem poruszać tyłkiem ale widocznie szło mi to niezdarnie bo powiedziała, żebym ja położył się na plecach. Jak się okazało nie położyła się na mnie, tylko mnie ujeżdżała jak konia. Ujeżdżała mnie tak z 15-20 minut, pamiętam, że mój siusior chlupał a może mlaskał w jej pipce aż się piana robiła, jej skaczące piersi i odgłosy z jej ust, od mruczenia po jęczenie. Bałem się, że jej się coś stało bo po jękach opadła na mnie i się nie ruszała tylko głośno sapała. Lecz po chwili powiedziała, że jestem kochany i pocałowała mnie w usta. Poleżeliśmy, ochłonęliśmy i zebraliśmy się do domu.
W zasadzie to koniec zabaw w doktora. Z siostrą nigdy do niczego nie doszło. Miałem jeszcze okazje kilka razy zrobić to z kuzynką na rodzinnych spotkaniach, wtedy było i mi miło bo miałem już czym tryskać, ale to już nie ten dział.

IP i czas połączenia logowane. [20640037]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat