o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gry komputerowe
 » Odpowiedz na ten temat

Komputer.

[06.04.2011] 16:29
Jacek1998
Witam, mam problem z grami komputerowymi. Wczoraj chciałem zainstalować grę Metin 2, jak zainstalowałem i grałem to gra się zacięła i trzeba było zresetować komputer. Tak jest nie tylko z tą grą także z innymi, np. Gta San Andreas, włączam gre i gram 2 minuty i trzeba zresetować komputer bo się zacina. Teraz podam wymagania sprzętowe gry Metin 2. * Minimalne wymagania sprzętowe - Windows 98, Windows XP, Windows 2000
* Procesor - Pentium 3 1GHZ
* Pamięć - 512M
* Karta graficzna - Karta graficzna posiadająca więcej niż 32MB RAM
* Karta dźwiękowa - DirectX 9.0
* Myszka - Myszka kompatybilna z Windows A teraz mój komp: Oprogramowanie: Windows XP Home Edition 32 bity.
Procesor: Intel Celeron D 3.2GHZ
Pamięć ram: 1GB
Pojemność dysku: 500GB
Karta Graficzna: Nvidia.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.04.2011] 16:37
Kokon
Może problem tkwi w karcie graficznej bo procesor to masz dobry... Sprobuj uruchomic jakąś grę z uprawnieniami administratora i ustaw minimalne wymagania... Może coś podziała...Albo zaktualizuj sterowniki karty graficznej...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18232476]
[06.04.2011] 16:44
LokoMaroko
1.Podaj typ karty graficznej...
2.Ustaw gre na najmniejszych detalach tzn.najmniejsza rozdzielczosc, 256 kolorow itp.
3.Wlącz uprawnienia admina.
4.Wyczyść zbędne pliki zaśmiecające dysk np.CCleanerem.

IP i czas połączenia logowane. [18232497]
[06.04.2011] 16:45
Jacek1998
ok zrobie jak mówicie

IP i czas połączenia logowane. [18232503]
[06.04.2011] 17:11
Jacek1998
karta graficzna : MSI NX 7600 GS Nvidia GeForce 7600 GS

IP i czas połączenia logowane. [18232604]
[18.10.2017] 22:22
[06.04.2011] 17:23
LokoMaroko
Nie jest to gigant wśród kart graficznych bo tylko 256mb i system GS a teraz sa GT i GTX ale może byc ta karta... W koncu nie jest taka zła... Byc moze problem jest w RAMie. Masz 1gb RAMu to dobrze. Ale niektore procesy moga ci zabierac pojemnosc tego RAMu. Weź je wyłącz. wejdz w start>>uruchom>>msconfig i w zakladce autostart wylacz niepotrzebne rzeczy. Sprawdz czy nie masz wirusa.

IP i czas połączenia logowane. [18232644]
[06.04.2013] 18:50
alek 2561
Jeśli komputer się restartuje, zawiesza lub wyłącza w czasie obciążenia (głownie podczas grania) to albo się przegrzewa procesor lub grafika (komputer być może dawno nie był czyszczony lub pasta termoprzewodząca jest już stara, albo masz problem z zasilaniem... np zasilacz podaje zbyt niskie napięcie 12V na grafikę. Zaczął bym od zdjęcia radiatorów z procka i grafiki, wyczyszczeniu ich i nasmarowanie pastą... objawy powinny minąć. A jeśli nadal będą występować, to miernik w dłoń i sprawdź napięcia na zasilaczu.

IP i czas połączenia logowane. [20386873]
[12.04.2013] 12:31
ogólnie to
Coś mi się wydaje że parametry komputera nie mają tu znaczenia bo gra pójdzie jak wystarczające skalowanie , a jak byłby słaby to nie uruchomi gierki przyczyną jest charakter połączenia aplikacji exe gier online w sieci ,obciążenie serwera oraz błędy samej gry, ping itp nawet przy wypasionych pc może zawieszać obraz wprowadzając tło bieli można to sprawdzić w trakcie tego zdarzenia odłączając internet jak pc wróci do normy to znaczy że problem z samą grą i jej połączeniem

IP i czas połączenia logowane. [20404874]
[26.11.2016] 19:27
klamara
Problem wynikał ze strasznie małego RAMu, z takim ramem, to możesz sobie jedyne co pograć, to w gry przeglądarkowe i jakieś starsze tytuły. Możesz ogarnąć https://stellarark.net/ myślę, że godny polecenia tytuł.

IP i czas połączenia logowane. [22533780]
[13.01.2017] 11:53
ponczar
Kwestia taka, jaki budżet, ale ogólnie uważam, że lepiej od razu postawić na lapka i solidną konfigurację. Jeśli chodzi o konkretne zestawienie, to bardziej idźcie w tym kierunku - https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-x1-c arbon-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3507/ Nie musi być od razu ten model, to już kwestia recenzji. Po prostu nie dobierajcie sprzętu byle jakiego.

IP i czas połączenia logowane. [22599673]
[06.05.2017] 10:44
Ageatha
Myślicie, że taki komputer dla graczy poniżej 2,5 tys. będzie dobrze się sprawował? Bo zastanawiam się nad zakupem http://forgamers.ithardware.pl/?config=23458 7#configurator ale wszędzie piszą, że im droższy sprzęt, tym lepszy. A gdyby tak kupić ten i dostoswać sobie według potrzeb, dokupić kartę graficzną czy wymienić procesor to byłoby lepiej?

IP i czas połączenia logowane. [22729077]

» Odpowiedz na ten temat