o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wydarzenia w kraju
 » Odpowiedz na ten temat

co z tą przyszłością?!

1 2
[25.03.2011] 12:39
łyżka
Witam, piszę z dość dużą prośbą i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto mógłby mi pomóc.
Mianowicie o chodzi o zawód, coś to mogłabym wykonywać w przyszłości. Pogubiłam się już w tym wszystkim i szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia co dalej robić w kierunku kształcenia się i dalszej pracy.
Obecnie jestem po licencjacie z turystyki i rekreacji, studia magisterskie rozpoczynam dopiero od października. Pracuje w sklepie odzieżowym, ale nie jest to "to coś", owszem może i to, ale nie w obecnym stanie, gdzie jestem tylko sprzedawcą i nie mam możliwości dalszego rozwoju, na czym bardzo mi zależy. Codziennie przeglądam oferty pracy, wysyłam aplikację, próbuję coś zmienić. Wiem, że po ukończonych studiach w tym kierunku za dużych szans nie ma na pracę w zawodzie, dlatego chciałabym dowiedzieć się jaki zawód, jakie może kursy czy szkolenia warto zrobić, żeby zainwestować w siebie i jaki zawód w tej chwili wykonywać, proszę o małe podpowiedzi i z góry dziękuje
Pozdrawiam never give up!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.03.2011] 15:30
marek56
Ja bym bardziej skupił się jak otworzyć własny biznes - jesteś po turystyce może otwórz biuro podróży(punkt obsługi klienta) na zasadzie franczyzy, postaraj się o jakieś dofinansowanie szkoda życia na sklep odzieżowy.
----
http://www.enews.waw.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18186244]
[26.03.2011] 22:15
Yan.
Dobrze wybrałas zawód. Nie wiem czy to mozna pogodzić, ale gdybys miała wybrac to lepiej byłoby uzupełnić ten licencjat Studium Języków Obcych niż magisterium. Niko nie obchodzi tytuł ale umiejętności. Perfekt angielski i drugi chociaz w stopniu komunikatywnym....moze rosyjski? To byłoby TO co da ci pracę.
Powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [18188198]
[27.03.2011] 22:55
Jacek432
Bierz pod uwagę zawód ,który umożliwi Ci pracę w innym państwie ze względu na ciągle pogarszające się warunki w polsce.
Czyli nauka języków przede wszystkim...

IP i czas połączenia logowane. [18192640]
[29.03.2011] 08:14
ekodrukowanie.com.pl
Jeśli chodzi o turystykę,co możliwe że do naszego kraju będzie przyjeżdżać coraz więcej turystów,choćby ze względu na mistrzostwa Europy,może dużo zdziałać w tym temacie ale tak jak było wspomniane,najlepiej na własny rachunek

IP i czas połączenia logowane. [18197816]
[18.08.2017] 14:29
[06.04.2013] 17:09
kafka87
Ja bym pomyślała o dodatkowych kwalifikacjach. W UP czasem pojawiają się ogłoszenia kursów i szkoleń, aby w niektórych z nich wziąć udział nie musisz być zarejestrowana. Znajome wykorzystały czas na bezrobociu uczestnicząc w bezpłatnym kursie na sekretarkę. Z tego co pamiętam dostały za to jeszcze 700zł i w ramach spotkań miały lekcje angielskiego. Były wtedy przewidziane dotacje z Unii. Także na oficjalnych stronach gmin i miast pojawiają się informacje o konferencjach i ofertach pracy. Można też zajrzeć nawww.academyofbusiness.pl

IP i czas połączenia logowane. [20386620]
[06.04.2013] 17:21
racja
ZUS bankrutem, Państwo prawie bankrutem, firmy budowlane w wiekszości bankruci oj będzie się działo
http://www.ksiegi.fory.pl/g.php?user=arecki

IP i czas połączenia logowane. [20386656]
[06.04.2013] 17:26
sss--sss
Przyszłość UE i Polski nie rysuje sie zbyt optymistycznie

IP i czas połączenia logowane. [20386671]
[07.04.2013] 19:53
gthrrh
sss--sss (13.04.06 17:26):
Przyszłość UE i Polski nie rysuje sie zbyt optymistycznie

asymptotycznie zmierzamy do poziomu Haiti

IP i czas połączenia logowane. [20390368]
[07.04.2013] 19:58
gthrrh
Yan. (11.03.26 22:15):
Dobrze wybrałas zawód. Nie wiem czy to mozna pogodzić, ale gdybys miała wybrac to lepiej byłoby uzupełnić ten licencjat Studium Języków Obcych niż magisterium. Niko nie obchodzi tytuł ale umiejętności. Perfekt angielski i drugi chociaz w stopniu komunikatywnym....moze rosyjski? To byłoby TO co da ci pracę.
Powodzenia.

a powiem ci synu (corko?) dlaczego, wasi starzy wybrali wladze, ktora wyprzedala i zdewastowala ten kraj, skoro nie produkujecie juz prawie zadnej rozwinietej technologii, wiec musicie ja kupowac (co robicie z zapalem maupy, ktora widzi banana i sra z podniecenia ), ale ona jest wytwarzana z instrukcjami po angielsku, wiec musicie znac angielski, tym bardziej ze za ku...sko kosztowny serwis zaplacicie w ojro, rozmawiajac ze specjalistami po niemiecku, lub angielsku

IP i czas połączenia logowane. [20390388]
[08.04.2013] 10:04
magix0
"Wiem, że po ukończonych studiach w tym kierunku za dużych szans nie ma na pracę w zawodzie, "
To po kiego szłaś na takie studia skoro od razu wiesz że nie ma pracy po nich ???
Studia to nie wszystko, trza posiadać umiejętności przydatne na rynku pracy... np spawacz

IP i czas połączenia logowane. [20392011]
[14.04.2013] 11:10
gosc 81
Ludzie poczytajcie sobie historie ,zawsze gdy robi się tak ,że jedni zarabjają miliony ,bogacą sie szybko ,drudzzy umieraja z glodu czy wiążą ledwo koniec z koncem ,NASTĘPUJE krach ,mało tego ,że w danym kraju to jeszcze na świecie ,przypomnijcie sobie koniec lat 20 początek 30 ,tak jest w tej chwili u nas i na świecie ,po tych przewrotach w latach 70-80 ,pozostały pochowane okropne pieniądze i UKŁADY , część zaczeła sie bogacić nadmiernie ,wciągając w to swoich kumpli - a gdy ktoś zaczyna mieć wiecej ,ktoś musi zaczynać miec MNIEJ ,i taknadmu@@@e sie balon ,Bogaci zaczynają kupować wszystko na co mają ochote ,gdy już to mają ,chowają pieniądzeczy to w bankach szwajcarskich czy w naszych / lecz pieniądz nie jest w obiegu , wiec traci na wartości ,a coraz wiecej ludzi traci prace ,bo ludzie nie mają za co kupować ,wiec nie trzeba już tylu piekarzy itp.i tak kółko się zamyka , ogromne pieniądze leżą sobie na kontach ,i własnie tak doprowadzili i u NAS i w innych krajach dotego krachu , jak z tego wyjść ? historia pokazuje tylko jedno wyjście WOJNA ,tak ,tak tylko to nas uratuje / jest i jeszcze jedno wyjście ,ale na to żaden RZĄD sie nie zgodzi ,bo by musiał zabrać wszystkim bogaczom prawie wszystko ,a tym samym i sobie co jest niemożliwe ,a wiec pozabierać wszystkie oszczędności bogaczy rzucić na rynek tj dać więcej zarobić ludziom ,którzy by zaczeli więcej kupować ,tym samym zaczyna rozkręcać się rynek wewnętrzny ,awiec trzeba zatrudnić więcej ludzi np.w piekarni itp. -- bo np panstwo wycenia siebie na 1000 zł,wypuszcza je na rynek , pracodawca z tego zabierze 500 zł ,drugie 500 podzieli na pracownikow ,oni to wydadzą w sklepach ,a pracodawcatylko 250 zl / bo już wszystko ma / więc 250 zł da do banku -zamrozi je / tak już w obiegu pozostanie tylko 750 zł ,więc trzeba kogoś zwolnić ,lub zmniejszyc zarobki - bo RZĄD juz nie wyprodukuje wiecej pieniędzy ,chyba ,że nad tym nie panuje i rzucając na rynek drugie 1000zł , zadluża państwo ,bo ono było warte 1000zl a nie 2000zł i tak rośnie balon który musi kiedys PĘKNĄĆ ,a to doprowadza do wyjścia ludzi na ulicę ,zawirowania spoleczne ,szukanie winnych w innych nacjach /zaczynają sie kradzierze ,zabujstwa itp / rośnieliczba narkomanów ,pijaków itp NORMALKA tak pokazuje histori , i już tylko krok , by do polityki wszedł ktoś ,kto dużo naobiecuje ,by pociągnąć za sobą ludzi .O tym wszystkim / i dlatego właśnie doszedł dowładzy / pisał Hitler ,nie ,nie jestem jego zwolennikiem -dla mnie był mordercą - ale tak pokazuje historia , jeśli nie wierzycie to przytocze okruszek tego co pisał cytuje
"cytat -Parlament podejmuje decyzję, jej konsekwencje są fatalne - nikt nie ponosi odpowiedzialności, nikt nie ma obowiązku wytłumaczyć się z tego. Czy parlament bierze odpowiedzialność za rząd, który wyrządził ! wszelkie szkody i po prostu ustępuje z urzędu? Albo czy parlament się rozwiązuje, kiedy zmienia się koalicja? Czy w ogóle większość może być za cokolwiek odpowiedzialna? Czyż każda koncepcja odpowiedzialności nie jest związana z jednostką? A czy w praktyce jest możliwe oskarżenie jakiejś osobistości z rządu o machinacje?Daleko bardziej skutecznym podziałem w politycznej edukacji, którą w tym przypadku jest właściwiej nazywać propagandą, jest ten, który przypisuje się prasie zajmującej się "pracą uświadamiającą" i w ten sposób będącej w pewnym sensie rodzajem szkoły dla dorosłych. Ta nauka nie leży jednak w gestii państwa, bo jest przejęta przez siły w przeważającej części pośledniego charakteru.Ten brak zrozumienia dla niższych warstw społecznych spowodował, że jego poglądy na zagadnienia społeczne nie przystawały do rzeczywistości.Największym forum słuchaczy nie jest izba parlamentu, ale większe publiczne zgromadzenie. Tysiące ludzi przychodzi po prostu słuchać, co mówca ma do powiedzenia, podczas gdy w parlamencie jest obecnych tylko kilkaset osób. W dodatku większość z nich jest obecna tylko po to, by otrzymać diety, a nie aby stać się mądrzejszą mądrością jednego bądź drugiego przedstawiciela ludu. Przemawianie przed takim forum jest rzucaniem pereł przed wieprze, naprawdę nie jest to warte zachodu. W ten sposób nie można osiągnąć żadnego rezultatu Partie polityczne nie powinny mieć nic wspólnego z problemami religijnymi, dopóki nie podrywają moralności narodu; tym samym religia nie powinna być włączana w partyjne intrygi. Jeżeli dostojnicy kościelni posługują się religijnymi instytucjami, a nawet naukami, aby ranić swoją własną narodowość, nie powinni mieć naśladowców. Należy użyć przeciwko nim ich własnej broni.

IP i czas połączenia logowane. [20411845]
[25.08.2013] 21:47
kiki ...
Przyszłośc mają takie zawody jak hydraulik, mechanik samochodowy, elektryk, malarz

IP i czas połączenia logowane. [20697426]
[27.08.2013] 14:31
Joanna777
Przyszłość mają osoby, które umieją dobrze współpracować z ludźmi, zawsze jest zapotrzebowanie na ludzi zajmujących się obsługą klienta, sprzedażą... BARDZO POLECAM SREBRNĄ I PIĘKNĄ BIŻUTERIĘ NA ALLEGRO NICK SARINOKO PROSZĘ KLINIKNIJ NA LINK http://allegro.pl/listing/user/listing.php?u s_id=13553445

IP i czas połączenia logowane. [20700755]
[09.01.2015] 11:29
Alanek
Własny biznes równa się szereg szkoleń marketingowych!
Wiem o tym z własnego doświadczenia! By nie zginąć w świecie mas mediów i reklamy.
Ja korzystam z tych na http://xannsem.com/szkolenia/content_marketi ng_jako_element_seo_cz_i i teraz w lutym znowu się wybieram na szkolenie z Content Marketing.

IP i czas połączenia logowane. [21549610]
[10.01.2015] 01:48
Misiek232
Marnie to widzę... http://www.zobacz-nowe-kolekcje.blo.pl -------- http://www.dla-ciebie-za-darmo.blo.pl

IP i czas połączenia logowane. [21551435]
[16.01.2015] 19:16
gravbichiver1978ptxlf
magix0 (13.04.2013.08 10:04):
"Wiem, że po ukończonych studiach w tym kierunku za dużych szans nie ma na pracę w zawodzie, "
To po kiego szłaś na takie studia skoro od razu wiesz że nie ma pracy po nich ???
Studia to nie wszystko, trza posiadać umiejętności przydatne na rynku pracy... np spawacz

Jasne http://www.daate.eu/d8Z6

IP i czas połączenia logowane. [21564806]
[18.01.2015] 21:51
wiowan
Cześć Jeszcze się tutaj nie udzielałam, ale temat jest mi bliski. Prawda jest taka, że bez doświadczenia o pracę trudno, ale jak je zdobyć, gdy się studiuje dziennie...

IP i czas połączenia logowane. [21568910]
[21.01.2015] 12:20
nuilitesapp1977dqbvi
kiki ... (13.08.2013.25 21:47):
Przyszłośc mają takie zawody jak hydraulik, mechanik samochodowy, elektryk, malarz

Jasne http://www.baronsofbullshit.com/l/16

IP i czas połączenia logowane. [21573897]
[25.01.2015] 01:16
inanpebe1976zuhem

Jasne http://eis.cx/4225

IP i czas połączenia logowane. [21581053]
[26.01.2015] 22:57
szymon.zzzz
Przyszłościowe są zawody specjalistyczne. Naroiło się manadzerów, zarządców itd. a robić nie ma komu.
Wszyscy pragniemy szczęścia i bardzo o nie zabiegamy. Ale kiedy już przyjdzie, zaczynamy rozglądać się trwożnie za rachunkiem, jaki nam przyjdzie za nie zapłacić.
Jonathan Carroll

IP i czas połączenia logowane. [21585071]
[27.01.2015] 20:55
dentmyleti1979suzwk
Joanna777 (13.08.2013.27 14:31):
Przyszłość mają osoby, które umieją dobrze współpracować z ludźmi, zawsze jest zapotrzebowanie na ludzi zajmujących się obsługą klienta, sprzedażą...

Jasne http://www.rll.cc/ek4P

IP i czas połączenia logowane. [21587222]
[28.01.2015] 01:52
i bujacz ciapatych worów

IP i czas połączenia logowane. [21587736]
[18.02.2015] 08:43
gal anonim
Dwie lewe ręce i brak jakichkolwiek umiejętności to mają Policjanci, nic nie umieją dlatego pracują na państwowej posadzie. Osoby pracujące na państwowych posadach nie posiadają żadnych umiejętności i nie mają wykształcenia dlatego złodzieje nieroby oszuści i krętacze pracują w Policji bo tam nie trzeba nic robić i nie trzeba mieć żadnych umiejętności można mieć dwie lewe ręce a zamiast mózgu można mieć gówno! Prawda jest następująca że w Policji pracują osoby leniwe, chore psychicznie z zaburzeniami schizofrenii i depresji , 75% policjantów to nałogowi alkoholicy i narkomani , pracę dostają po znajomościach (kumoterstwo i nepotyzm, koneksje ). Osoby pracujące w Policji nigdzie się nie naddają bo nic nie umieją dlatego pracują w policji bo w firmach prywatnych ( u prywaciarzy ) nie znajdują zatrudnienia, żaden prywaciarzy nie zatrudni osobę co ma dwie lewe ręce i brak umiejętności jakichkolwiek a organizacja zwaną Policją przygarnia wszystkich z ulicy.
To jest szczera prawda o Polskiej Policji ! ! !
A my podatnicy musimy płacić podatki na osoby leniwe co generują tylko wydatki a korzyści z nich nie ma i nie będzie

IP i czas połączenia logowane. [21624687]
[19.02.2015] 13:39
alexos
Po pierwsze, trzeba myśleć tylko o swoim interesie. Po drugie, jeśli nie będzie się optymistą, zwariuje się. http://echwilowki.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [21627042]
[23.02.2015] 11:59
barbara.frankowicz
Co ostatecznie zrobiłaś? Ja jestem zwolenniczką łączenia wszystkiego w całość. Wszystkiego tego co co się lubi robić, tego co się już ma i tego co jest się w stanie mieć, zrobić.
Nikt nie znajdzie lepszego pomysłu na ciebie jak ty sam. http://twoj-ksiegowy.com.pl/nowoczesne-techn ologie-to-nowoczesna-firma-2/

IP i czas połączenia logowane. [21633748]
[28.12.2015] 09:26
miki80
Masz bardzo fajny zawód, Sama się zastanawiałam by pójść w tym kierunku i zapisać się na kurs dla przewodników i w ten sposób połączyć to co lubię prace z zainteresowaniem na razie mam za sobą kurs języka angielskiego teraz kolej na kolejny krok. Może tez idź na kurs z jakiegoś języka obcego a jak nie chcesz chodzić zawsze możesz zrobić to z domu tu masz link to takiego kursu http://www.rynekszkolen.pl/angielski-online- to-jest-to.html

IP i czas połączenia logowane. [22125239]
[28.12.2015] 12:07
KrzysiekWWWW
Inwestuj w szkolenia, to na pewno Ci się przyda. Dobry kurs, odpowiednio dobrany pod kątem twojego zawodu może ci otworzyć nowe możliwości. Sprawdź http://www.szkolenia24h.pl albo http://www.kursy24h.pl na pewno coś znajdziesz

IP i czas połączenia logowane. [22125426]
[27.01.2016] 15:52
Barnaba
to już zależy od tego co lubisz i jakie masz wykształcenie. Zawsze możesz w siebie zainwestować. Moja kumpela skończyła takie kurs trenera personalnego: http://www.totalfit-center.eu/kurs-trener-pe rsonalny/ Jest bardzo zadowolona, bo udało jej się wybić i zdobyc wymarzone stanowisko... Zarabia calkiem fajny hajs i ma elastyczny grafik. No i nie musi sie martwic o figurę

IP i czas połączenia logowane. [22170735]
[28.01.2016] 20:53
Kartofelec
siema imperialiści
trzeba obalić władzę kapitalistyczną

IP i czas połączenia logowane. [22172840]
[29.01.2016] 08:11
tomek121212
wlasnie najgorssze jest to, ze w tych czasach studia to nic pewnego, mozna zrobic studia, ale generalnie nic sie z tego nie ma, duzo tez zalezy od kierunku, jedni robia dobre kierunki, jak na przyklad lekarze, to potem tez nie narzekaja na brk ofert, sa jednak chocby ekonomisci czy psycholowie, ich jest po prostu mnostwo, no i nie kazdy z nich ma prace, nawet wiekszosc nie ma, autorce watku na pewno doradzilbym nauczenie sie jakiegos dodatkowego jezyka obcego, w tych czasach znajac jezyki mozna znalexc bardzo dobra robote i zarabiac dobre pieniadze, takze jak masz taka mozliwosc, to to wlasnie bym ci radzil zrobic

IP i czas połączenia logowane. [22173218]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat