o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Studia na Akademii Morskiej w Szczecinie?

1 2 3 4 Strony tematu:
[10.01.2013] 17:33
xxGosiax  gogusia20@tlen.pl
a ja ci zadam pytanie (13.01.08 00:36):
co chcesz robic po tym kierunku skoro ludzie z 15 letnia praktyka nie moga roboty znalezc? biedronka to twoje marzenie? nie sadze. tylko kierunki plywajace AM daja prace, reszta to szajs zeby ciagnac dotacje z budzetu kosztem biednego glupiego studenta

No ok rozumiem. To może powie mi Pan/Pani jeżeli wie co trzeba zrobić, zeby dostać się na nawigację ? Czy matura z wymaganych przedmiotów na poziomie podstawowym + j.angielski i ewentualnie fizyka/geografia też na podstawie wystarczą ? Jakie należy mieć predyspozycje zdrowotne?- dodam, że mam astygmatyzm. No i jestem ciekawa jak wyglądają koszty co do studiów stacjonarnych.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20134377]
[21.04.2013] 22:01
mariko18
Ja jestem ciekawy tej Informatyki na Wydziale Nawigacyjnym. Czy mógłby ktoś coś napisać na ten temat, kto to studiuje? Jak jest z poziomem i z kadrą? Warto studiować Informatykę na AMS? Zdaję sobie sprawę, że to jest kierunek przyszłościowy, w dodatku ma ciekawe specjalizacje związane z branżą morską. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

IP i czas połączenia logowane. [20430569]
[29.05.2013] 02:17
albertyn
Wiesz, kierunek jak kierunek. Duży plus jest taki, że Akademia Morska w Szczecinie jest generalnie bardzo dobrze wyposażoną uczelnią, więc wszystko jest: programy, pomoce dydaktyczne, itp. Atmosfera na uczelni też jest w porządku i relacje z wykładowcami. Drugi duży plus to taki, że Informatyka jest kierunkiem zamawianym, co się łączy z wysokimi stypendiami dla studentów oraz większymi możliwościami podjęcia stażu u pracodawców.

IP i czas połączenia logowane. [20517349]
[17.06.2014] 07:58
madall
Niedawno czytałem jakiś artykuł (jeżeli znajdę w necie linka, to go podeślę), że jest możliwość dla studentów kierunku Informatyka na Akademii Morskiej w Szczecinie odbycia dobrze płatnych stazy w Skandynawii. Są też wysokie stypendia na tym kierunku.

IP i czas połączenia logowane. [21225961]
[19.06.2014] 09:44
sw Hubert obecnie z Rio
jedne co wielokrotnie podkresla w kazdym poscie kademia morska w szczecinie"nie ma dobrego, to aplifiera o inteligencji powyzej bochenka chleba. kto takie bezmyslnego tluka wyhodowal? monieta?

IP i czas połączenia logowane. [21228780]
[23.10.2017] 02:33
[22.06.2014] 17:59
cookie45
Z tego co wiem na Akademii Morskie prowadzą tzw. kierunki zamawiane http://studia.tv/kierunki-zamawiane-jak-to-d ziala/ wiec można dostać nawet kasę za studiowanie. Co do poziomu jest to jedna z trudniejszych uczelni w samym Szczecinie. Mam też paru znajomych po niej i tłukami bym ich nie nazwał, co bardziej dwie osoby robią doktorat.

IP i czas połączenia logowane. [21233256]
[24.07.2014] 08:59
kamilll_em
Ja też słyszałem dobre opinie na temat Akademii Morskiej w Szczecinie od znajomych, których mam w Szczecinie: że wysoki poziom, że bardzo dobrze wyposażone laboratoria i pracownie naukowe, że wysoki poziom kadry, itp. Poza tym znajomy, który studiuję na tej uczelni Informatykę, mówił mi, że od tego roku akademickiego, studenci z jego kierunku będą mieć możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego w Skandynawii.

IP i czas połączenia logowane. [21280843]
[28.07.2014] 21:22
achtung znow nie moga
zebrac roku
amplifier jest tak leniwy ze dwa blizniacze posty podbija w ten sam dzien

IP i czas połączenia logowane. [21287843]
[19.09.2017] 13:10
xxerka
Studiowałem tam swego czasu i jak najbardziej moge wam polecić - chyba jedna z najlepszych uczelni w Szczecinie http://www.uczelnie.pl/opinie/akademia-morsk a-w-szczecinie/133 - zdecydowanie polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22806688]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat