o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

Problem Z Erekcją POMOCY

1 «   3 4 5 6 7 Strony tematu:
[24.06.2016] 20:08
miszoru
Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQMAN. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQMAN moje życie seksualne wróciło do normy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22355914]
[26.06.2016] 16:48
Balbo
Stosowałem IQMAN i jak najbardziej jestem zadowolony z efektów, tym bardziej, ze udało mi się trafić na bardzo ciekawą promocję na Allegro. Moim zdaniem, patrząc na efekty to bardzo opłacalny zakup

IP i czas połączenia logowane. [22357715]
[29.06.2016] 20:22
IzziDD
W pierwszej kolejności warto porozmawiać z partnerką o problemie, spróbować nowych pieszczot, podkręcić atmosferę w "sypialni". A jeśli to nie będzie pomagać to najlepiej iść do lekarza, by określił czy problem nie ma głębszego podłoża. U mojego męża okazało się, że wszystko jest w normie i dostał maxigrę go i znów spontaniczność wraca do naszego życia. Lek działa szybko, więc możemy się kochać kiedy chcemy, jest bardzo wygodny - mała, biała tabletka do żucia, prawie jak guma miętowa

IP i czas połączenia logowane. [22361202]
[01.07.2016] 23:55
heniek
taka moja rada porozmawiaj ze swoją kobietą, wspomóż działanie swojego przyjaciela jakimiś tabletkami np. erozonem max, wiadomo naturalny skład to mniej chemii w siebie walimy no a jak to nie pomoże to stary udaj się na badania bo to może być poważniejszy problem.

IP i czas połączenia logowane. [22363884]
[04.07.2016] 21:09
stalakt
Moim zdaniem, nie ma obecnie lepszego środka jak Iqman jeżeli chodzi o walkę z problemami z erekcją, w każdym razie w moim przypadku spisał sie on znakomiecie

IP i czas połączenia logowane. [22366871]
[20.09.2017] 20:32
[17.07.2016] 20:49
lenryka
stalakt (16.07.2016.04 21:09):
Moim zdaniem, nie ma obecnie lepszego środka jak Iqman jeżeli chodzi o walkę z problemami z erekcją, w każdym razie w moim przypadku spisał sie on znakomiecie

moj maz wlasnie iqman bierze i jest bardzo zadowolony z dzialania, ja oczywiscie tez bo wiadomo ze do lozka potrzeba dwoch polowek...

IP i czas połączenia logowane. [22381798]
[18.07.2016] 12:25
zbuch77
Jak dla mnie Long Men: http://wzaufaniu.pl/long-men bije na głowę wszystkie suplementy. Bierzesz 1 tabletkę 30 minut przed seksem i penis stoi jak szalony. Mega mi się podoba to, że też mam po kilku razach silniejszy wytrysk. To się podoba i mi i mojej partnerce.

IP i czas połączenia logowane. [22382388]
[18.07.2016] 19:35
ilan34
Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQMAN. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQMAN moje życie seksualne wróciło do normy

IP i czas połączenia logowane. [22382858]
[18.07.2016] 19:36
polis27
ja iqman stosowałem około pół roku temu jak miałem problemy z potencją, śrdoek spisał się idealnie, od tamtego czasu wszystko jest w najlepszym porządku. Jak dla mnie rewelacja

IP i czas połączenia logowane. [22382865]
[19.07.2016] 16:07
154m
zbuch77 (16.07.2016.18 12:25):
Jak dla mnie Long Men: http://wzaufaniu.pl/long-men bije na głowę wszystkie suplementy. Bierzesz 1 tabletkę 30 minut przed seksem i penis stoi jak szalony. Mega mi się podoba to, że też mam po kilku razach silniejszy wytrysk. To się podoba i mi i mojej partnerce.

Silny jest. Brałem wczoraj na wieczór i kochałem się z żoną to dopiero teraz mi odpuściło. Muszę przyznać, ze spokojnie jeszcze rano swobodnie można uprawiać seks.

IP i czas połączenia logowane. [22383792]
[24.07.2016] 23:48
tommmes
polis27 (16.07.2016.18 19:36):
ja iqman stosowałem około pół roku temu jak miałem problemy z potencją, śrdoek spisał się idealnie, od tamtego czasu wszystko jest w najlepszym porządku. Jak dla mnie rewelacja

mam iqman zawsze gdzieś w zasięgu bo po ostatnich problemach z erekcją spowodowanych stresem w pracy po prostu to wolę się teraz ubezpieczać i jak odpukać coś się wydarzy znów to będę miał czym się wspomóc

IP i czas połączenia logowane. [22389714]
[25.07.2016] 20:05
ukleik
Jak dla mnie iqman to obecnie najlepszy środek wspomagający potencję jaki legalnie można kupić obecnie w Polsce. Dla mnie najlepszym dowodem na to była i jest siła orgazmów przeżywanych przez małżonkę

IP i czas połączenia logowane. [22390692]
[27.07.2016] 22:53
slabymaz
a ja chyba jestem slabym mezem skoro nawet na iqman nie umiem sie zdecydowac i ratowac jakos malzenstwa... a seks to przeciez jedna z wazniejszych skladoych zwiazku..

IP i czas połączenia logowane. [22393733]
[29.07.2016] 17:36
adrian.j
Ja stosowałem IQman który to środek jest jak najbardziej suplementem i nie widzę w tym nic nie męskiego, tym bardziej że sam srodek został stworzony że tak napiszę specjalnie dla nas

IP i czas połączenia logowane. [22396200]
[01.08.2016] 11:23
KolaPikola
Uważaj z lekami. Jak już musisz, to poczytaj dokładnie opinie: http://forumolekach.pl/leki-na-potencje-prob lemy-z-seksem/ zobacz jak działało na innych.

IP i czas połączenia logowane. [22399288]
[02.08.2016] 21:01
damian122
Dokladnie, chodzi o nasze zdrowie, najpierw konsultacje lekarskie a potem zakupy. http://kamagranajtaniej.pl
Będziesz mógł znowu cieszyć się urokami młodości
i czerpać przyjemność z życia !

IP i czas połączenia logowane. [22401038]
[04.08.2016] 20:02
horche
Ja też stosowałem iqman i faktycznie środek super. Dopiero po tym jak go zastosowałem, odczułem prawdziwą ulge

IP i czas połączenia logowane. [22403191]
[10.08.2016] 21:47
kubott
U mnie podobnie, długo zastanawiałem się co wybrac, w końcu zdecydowałem się na IQman i jestem bardzo zadowolony z tego powodu

IP i czas połączenia logowane. [22408557]
[12.08.2016] 13:52
dadao
Nie martw się na zapas. Jak będziesz brał regularnie erekton fast to jak najbardziej wszystko wróci do normy. Suplement jest na bazie składników naturalnych i nie zaszkodzi.

IP i czas połączenia logowane. [22410125]
[22.08.2016] 19:46
wincenty45
Ja też stosowałem IQman i faktycznue, tak jak było źle, tak teraz mam święty spokój za każdym razem i jestem pewny, tym razem nic się nie stanie

IP i czas połączenia logowane. [22420034]
[25.08.2016] 10:25
gościu
Mój mąż miał ogromny problem z potencją. Nie chciał w ogóle o nim rozmawiać. Myślał, że się nie zorientuje. Jednak trudno się nie zorientować. Cały czas unikał seksu.Pewnego razu pomyślałam, że mnie zdradza! No bo co innego mogłam pomyśleć? Na szczęście przyznał się, co go trapi. Szkoda, że mężczyźni wstydzą się rozmawiać o takich problemach. Postanowiłam musimy razem rozwiązać ten problem. Usiedliśmy przed komputerem i zaczęliśmy szukać jakiegoś środka na potencje. Dzięki takim forom, jak to mój mąż poczuł się lepiej. Okazało się, że mnóstwo mężczyzn ma tego typu problemy.. Zdecydowaliśmy się na zakup tabletek Eron Plus. Dlaczego te tabletki? Miały najwyższe noty w rankingu preparatów na potencje..Na szczęście okazało się, że działają i to od razu! Już po zażyciu pierwszej dawki były efekty! Dzięki nim wreszcie zaczęliśmy się kochać i to jak! Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, hihi Tabletki można zamówić za pośrednictwem tej stronki http://potencia.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22422732]
[26.08.2016] 20:08
Dobromir
Też bym nie brał żadnych tabletek ,już lepsze naturalne środki. Ja biorę suplement Permen King i jestem zadowolony. Pomaga.

IP i czas połączenia logowane. [22424545]
[29.08.2016] 14:46
kkkkeo
Kilka razy mocniejszy jest WhiteHorse: http://www.wzaufaniu.pl/pl/p/WhiteHorse-Whit e-Horse-Na-silna-i-szybka-potencje/9429 właśnie sobie zamawiam głównie na weekendy. Jest szybka i dystkretna rpzesyłka, nikt nie wie co jest w środku. A co do samego supla to działa bardzo szybko, nie powoduje pocenia się ani nie podnosi ciśnienia.

IP i czas połączenia logowane. [22427199]
[29.08.2016] 18:29
paproch6
IQman jest po prostu skuteczny, sam długo poszukiwałem środka który pomoże w moich prblemach, nawet skusiełm sie na jeden specyfik reklamowany w TV, pomógł dopiero IQman

IP i czas połączenia logowane. [22427481]
[13.09.2016] 12:55
gostek
35 lat, wysportowany, zdrowo się odżywiam, prowadzę higieniczny tryb życia - nie palę, alkohol piję sporadycznie, wyniki badań mam wręcz idealne, a mimo wszystko mam problemy z erekcją... Moja żona zaczęła podejrzewać mnie o zdradę! Nic dziwnego.. W końcu od paru miesięcy unikałem seksu.. Wstydziłem się o tym rozmawiać. Wizyta u lekarza również nie wchodziła w gre. Musiałem coś z tym zrobić. Moje małżeństwo wisiało na włosku! Zdecydowałem się działać na własną rękę! Na szczęście żyjemy w XXI wieku i mamy Internet! Dzięki niemu trafiłem na ranking preparatów na potencję http://potencia.pl/ i zdecydowałem się na zakup tabletek Eron Plus. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Eron Plus działa natychmiastowo i daje pełną erekcję! W końcu moje życie intymne zaczęło istnieć, a żona? Jest w siódmym niebie!

IP i czas połączenia logowane. [22442485]
[15.09.2016] 12:56
Polek90
Polecam portal http://potencia.pl/ Jedyny., subiektywny ranking preparatów na potencję. Teraz wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci - czyli nie wszystko co reklamują działa!!! Mam tu na myśli tabletki Braveran... które są jedna wielką ściemą! Stosowałem przez miesiąc, moja potencja nie poprawiła się, a ja wylądowałem w szpitalu!

IP i czas połączenia logowane. [22444498]
[20.09.2016] 20:32
bartosz345
Moim zdaniem iqman to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcje jakie są dostepne na polskim rynku i tyle w temacie, sam stosowałem i różnica naprawdę jest wielka

IP i czas połączenia logowane. [22449762]
[27.09.2016] 21:50
Piskorz7
Moim zdaniem n ie ma lepszego środka jak właśnie iqman. To dzięki tym tabletkom, dzisiaj seks znów jest tylko przyjamnością

IP i czas połączenia logowane. [22457362]
[30.09.2016] 16:26
bitton
Mnie od dłuższego czasu pomaga na wzmocnienie erekcji maxigra go, którą mi lekarz przepisał, jak parę razy nie stanąłem na wysokości zadania. Jedna tableteczka naprawdę czyni cuda. Wystarczy kilkanaście minut i mam pełną erekcję

IP i czas połączenia logowane. [22460519]
[30.09.2016] 18:54
mirkamirka
iqmana spróbuj, mojemu staremu pomogło

IP i czas połączenia logowane. [22460665]

1 «   3 4 5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat