o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Maść na kontuzje - Traumeels

[09.03.2011] 15:05
Agusiniak
Czy ktoś z Was używał tej maści na kontuzje związane ze stawem kolanowym lub przy zwichnięciach? Czy jest skuteczna, jakie są wasze opinie o Traumeels?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.03.2011] 14:57
Tabletki + maść
Stosowałam maść i tabletki podjęzykowe traumeel's kiedy miałam mocno stłuczoną rękę. Powiem Ci, że pomimo, iż są to leki homeopatyczne i wielu ludzi podchodzi do nich z dystansem, to w moim przypadku naprawdę zadziałaly Tylko trzeba stosować je regularnie, a nie, że raz posmarujesz bolące miejsce i wszystko przejdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18141962]
[15.03.2011] 15:08
MartinK
Używałem tej maści na kontuzje tzw. sportowe, choć efektu nie ma zaraz po posmarowaniu, to z czasem ona zaczyna działać i wtedy obrzęki mi już szybko schodziły. Ogólnie powiem, że ta maść jest dobra.

IP i czas połączenia logowane. [18142012]
[29.03.2011] 13:32
afadro
Bardzo fajna maść smarowałam nią spuchnięty palec, przyjemniejsza w użytkowaniu niż ta kwaśna woda w żelu bo nie pozostawia takiego lepkiego filmu na skórze który potem się łuszczy. Niweluje opuchliznę, wszelkie krwiaki i działa przeciwbólowo.

IP i czas połączenia logowane. [18198703]
[31.03.2011] 12:55
skuteczna
Traumeelsem bardzo często smaruje kark. Mam z nim spore problemy, a lekarz powiedział mi, że jest to początek zmian zwyrodnieniowych górnego odcinka szyjnego
W każdym bądź razie pomaga przy regularnym stosowaniu

IP i czas połączenia logowane. [18206874]
[25.07.2014] 15:45
[23.05.2011] 10:29
pokiereszowana
Wczoraj byłam na spacerze w lesie. Nie mam pojęcia jak to się stało, ale wykręciłam kostkę, która po przyjściu do domu spuchła i to dosyć sporo...
Na samym początku zrobiłam sobie okład z ubitych na sztywno białek, w tym czasie mój facet poleciał do dyżurującej apteki i kupił właśnie Traumeels, który mu doradziła farmaceutka. Wysmarowałam tą moją nogę i niby rano już mi było troszkę lepiej, niemniej jednak zastanawiam sie czy iść z tym do lekarza, czy dać sobie spokój i dalej smarować maścią.
Co o tym myślicie?

IP i czas połączenia logowane. [18409030]
[23.05.2011] 10:50
AlinkaW
Ja myślę, że warto by lekarz to zobaczył, jeśli tak mocno spuchła kostka. Maścią Traumeels smaruj dalej, bo pomaga zmniejszyć opuchliznę i ból, jednak trzeba smarować systematycznie i przez jakiś czas.

IP i czas połączenia logowane. [18409088]
[23.05.2011] 21:25
afadro
No lepiej niech lekarz sprawdzi. Na dzień kiedy będziesz chodziła usztywniaj sobie kostkę bandażem lub można w aptece kupić takie specjalne stabilizatory na stawy, a na noc smaruj ta maścią.
Ja tez mam tak często, że niby droga prosta ja bez obcasów wygodnych butach a kostka mi się wykręca.

IP i czas połączenia logowane. [18411253]
[27.05.2011] 16:08
pokiereszowana
Dziewczyny drogie, byłam z tym u lekarza - dał skierowanie do chirurga, ten zrobił RTG. Noga złamana nie jest, ale skręcona i wymaga noszenia stabilizatora przez 3-4 tygodnie (kupiłam takowy). Powiedziałam o tym, że stosuję Traumeelsie, a chirurg powiedział, aby smarować nim dalej bolącą kostkę. W sumie noga praktycznie już nie boli, ale stabilizator noszę dalej, a póki co o szpilkach mogę sobie zapomnieć

IP i czas połączenia logowane. [18424542]
[30.05.2011] 09:37
Agnieszka7777  agaluk70@tlen.pl
Stosowałam Traumeels jakiś czas temu na zwichniętą kostkę. Opuchlizna szybciej schodziła i ten obrzęk miałam wrażenie, że szybko się to goi. Usztywniałam też bandażem kostkę, czułam się bezpiecznej i mniej bolało. Maść ta spełnia swoje zadanie.

IP i czas połączenia logowane. [18433020]
[30.05.2011] 11:44
pokiereszowana
No właśnie mnie lekarz zakazał bandażowania bandażem elastycznym, a noszenie stabilizatora, bo takowy lepiej spełnia swoją rolę niż bandaż.
Natomiast odnośnie Traumeelsa to przyznaje racje - DZIAŁA

IP i czas połączenia logowane. [18433357]
[15.01.2013] 20:10
mokka
Stosowałam tę maść, ale powiem, że bez rewelacji. Nie pomogła za bardzo. Wolę bardziej polegać na Viprosal B, to przynajmniej działa znieczuleniowo i szybko leczy san zapalny

IP i czas połączenia logowane. [20146482]

» Odpowiedz na ten temat