o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gry komputerowe
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie okulary ochronne do grania?

1 2
[04.03.2011] 10:07
Jogibabuu
Witam,
w ostatnim czasie mam mały problem z bolącymi oczami wynika to z tego, iż kupiłem konsole i jakoś nie mogę się od niej oderwać , oczywiście nie gram co dziennie po 12 godzin ale w weekendy i tak bywa. Znalazłem okulary ochronne http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/akcesor ia_do_notebookow/okulary/okulary_ochronne/lista.aspx?strona= 1 i mam pytane czy ktoś posiada coś takiego?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[05.03.2011] 10:53
tricu
Z tego co widziałem gdzieś to te okulary mają żółte szkła... Ale podobno to jeszcze nie jest do końca dopracowane wiec poczekaj moze troche... http://www.biuro-rachunkowe-wieliczka.pl , http://www.ogladajbezlimitu.pl , http://www.e-trafika.com Trafika, http://www.piekne-dywany.pl , http://www.blog.piotrwojcik.com.pl fotograf kielce, http://www.perfumyiferomony.pl materace i pokrowce

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18102235]
[05.03.2011] 20:16
Jogibabuu
Jak to nie dopracowane? Produkt, który już jest wprowadzony na rynek nie jest kompletny ? Żółte szkła hmm w końcu nie będę w tym na zakupy chodził

IP i czas połączenia logowane. [18104127]
[05.03.2011] 23:26
ikernel
a dlaczego nie? mi sie wydaje, ze takie okulary to naprawde swietna sprawa, w dodatku nie mialbym zadnych oporow przed tym aby ubrac je na miasto, impreze, do pracy. prezentuja sie super. niedopracowane? akurat okulary gunnar sa na rynku od dobrych paru lat, w polsce to chyba nowosc.

IP i czas połączenia logowane. [18104943]
[06.03.2011] 19:00
Jogibabuu
Racja wyglądają nawet fajnie Skoro są na rynku w innych krajach i znajdują klientów to znaczy że działają. Chyba się na nie zdecyduje.

IP i czas połączenia logowane. [18107801]
[26.03.2017] 11:14
[06.03.2011] 23:55
o2forumowicz
pewnie, jest sporo fasonow wiec mozna sobie spokojnie dopasowac. wygladaja efektownie, do tego jednak marka chyba zobowiazuje do tego aby byly warte swojej ceny.

IP i czas połączenia logowane. [18109261]
[08.03.2011] 15:47
nihilon
Właśnie widziałem ceny, ale z tym akurat to wiecie jak się chce mieć coś dobrego to trzeba zapłacić jak się chce jeżdzić audi to, to samo a jak ktoś chce zwykłe okulary to niech kupi sobie poloneza he, a tak na serio - te okulary to super sprawa

IP i czas połączenia logowane. [18115501]
[11.03.2011] 22:22
o2forumowicz
Może dla kogoś kto nie nosi okularów ceny wydają się wysokie, ale jeśli ktoś ma styczność z optykami to wie jakie są ceny okularów i nie jest wcale tak strasznie.

IP i czas połączenia logowane. [18129124]
[12.03.2011] 23:54
xpl1zit
Pewnie, że tak. Sam siekam sporo w FPSy i MMORPG, grywam czasem całymi nocami jak mam czas i ból oczu jest przy tym nie odłączny, podoba mi się kolekcja dla graczy więc o ile funduszy starczy oraz rodzice sypną troszkę grosza, to może będę wkrótce je mieć na nosie! Oby, bo wyglądają ekstra.

IP i czas połączenia logowane. [18133055]
[13.03.2011] 21:07
o2forumowicz
Heheh, a wiesz, że to nie do końca zdrowe? No, ale skoro już tyle grasz to takie okulary naprawdę by Ci się przydały..

IP i czas połączenia logowane. [18136024]
[18.03.2011] 23:54
Harippo
No teraz ceny za same szkoła u optyka to min 100 max widziałem 600, oczywiście jest to cena od szkła. Więc troche drogo wychodzi za kolejne okulary tylko do grania/pracy. Ja już bym wolał kupić takie fajne stylowe, niż jakiś badziew.

IP i czas połączenia logowane. [18156372]
[19.03.2011] 23:33
ZevranA
http://gunnars.istore.pl/ Tu macie sklep producenta. I są zdjęcia wszystkich dostępnych w Polsce modeli dla porównania. Ja mam zamiar udać się do Saturna któregoś dnia i pooglądać te okulary. Tylko nie wiem czy wszystkie modele będą w Saturnie dostępne od ręki.

IP i czas połączenia logowane. [18159741]
[20.03.2011] 23:29
Harippo
W Saturnie widziałem większość. Sam akurat kupiłem w Vobisie, bo bym musiał 2 dni zaczekać, bo akurat czekali na świeżą dostawę. Więc wolałem podejść do sklepu obok.

IP i czas połączenia logowane. [18163502]
[25.03.2011] 02:27
Ochronka123
We wszystkich sklepach wymienionych na stronie producenta są te okulary. Tylko nie zawsze wszystkie modele - wiecie jak to jest z popytem. Ja na razie przejrzałem tylko ofertę w Saturnie i jakoś nie mogę się zdecydować, ale podobno czekają na dostawę, dziś ma być i będą wszystkie modele.

IP i czas połączenia logowane. [18180079]
[28.03.2011] 19:59
jogibabu
I jak czy ktoś skusił już się na te okulary i może powiedzieć coś o nich więcej niż tylko że fajnie wyglądają ? Ja jeszcze nie kupiłem ale już jestem blisko...

IP i czas połączenia logowane. [18196154]
[29.03.2011] 09:30
marasbone
Ja tam nie używam okularów, uważam, że odpowiednie ustawienie monitora i odpowiednia odległość od niego wystarczy. Polecam ci też krople - sztuczne łzy, dobre na zmęczone oczy

IP i czas połączenia logowane. [18197947]
[31.03.2011] 00:33
Gostek19982
No to też jest rozwiązanie, ale warto spróbować różnych rozwiązań. Każde pomoże w mniejszym lub większym stopniu. A teraz to nie wychodzi tak drogo. Na pewno taniej niż wizyta u optyka i zakup okularów w salonie typu vision express czy coś takiego.

IP i czas połączenia logowane. [18205793]
[31.03.2011] 20:09
Admin9Y
zacznij od kropli do oczu zdecydowanie pomagają
--
http://GryPasjans.pl - Pasjanse, Kulki, Mahjong i inne ciekawe gry.

IP i czas połączenia logowane. [18208321]
[31.03.2011] 22:42
Harippo
No ja akurat pominąłem całą wizytę u optyka i szarpnąłem się na okulary Gunnara. I muszę powiedzieć że po tygodniu użytkowania jestem bardzo zadowolony. Oczy dużo mniej mi się męczą, i nie wysychają tak szybko.

IP i czas połączenia logowane. [18209177]
[31.03.2011] 23:43
Bobbies
A gdzie je kupiłeś? Jaki model, że mówisz że wygodne są takie. Sam zastanawiam się nad kupnem, możesz coś polecić?

IP i czas połączenia logowane. [18209445]
[02.04.2011] 14:49
Majkizbajki
Pójdź do sklepu i sprawdź, listę sklepów sprzedających okulary znajdziesz na oficjalnej stronie producenta.

IP i czas połączenia logowane. [18215214]
[03.04.2011] 23:28
Genkirom
A jak nigdy nie nosiłem okularów, jednak mam problem z własnie CVS to jakie byłyby odpowiednie dla mnie? Mam raczej kwadratową twarz..

IP i czas połączenia logowane. [18221770]
[03.04.2011] 23:47
Harippo
Słuchaj te akurat w obecnej ofercie to są na zasadzie takiej jak przeciwsłoneczne, czyli bez żadnych dodatków typu + lub - więc możesz nosić bez przeszkód.

IP i czas połączenia logowane. [18221857]
[04.04.2011] 12:29
Joasiacalapolska
Harippo (11.03.31 22:42):
No ja akurat pominąłem całą wizytę u optyka i szarpnąłem się na okulary Gunnara. I muszę powiedzieć że po tygodniu użytkowania jestem bardzo zadowolony. Oczy dużo mniej mi się męczą, i nie wysychają tak szybko.
A gdzie je dokładnie kupiłeś jeśli mogę wiedzieć i za ile? w media, w saturnie czy gdzie? Czyli rozumiem, że jak siedzisz przed kompem. czy grasz to rzeczywiście to coś daje? Wyślij list za darmo, zobacz koniecznie www.twojlist.pl

IP i czas połączenia logowane. [18223117]
[09.04.2011] 23:41
Harippo
Coś koło 370 zł. Kupiłem w marcie jak była promocja akurat. Dzień bez VAT czy coś takiego. No coś daje na pewno, zauważyłem że po paru godzinach oczy mi nie łzawią tak jak kiedyś to robiły. Więc poprawa już jest. Jedyny problem jaki z nimi miałem to zdecydować się przy zakupie na konkretny model.

IP i czas połączenia logowane. [18246856]
[10.04.2011] 00:21
fotograf_konet.pl
chcesz sie wlamac komus na gg ? moge to zrobic za ciebie i dac ci jego dane , lub sprzedac program ... konakt ; fotograf_k@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [18247058]
[10.04.2011] 15:20
oklp947
Harippo (11.04.09 23:41):
Coś koło 370 zł. Kupiłem w marcie jak była promocja akurat. Dzień bez VAT czy coś takiego. No coś daje na pewno, zauważyłem że po paru godzinach oczy mi nie łzawią tak jak kiedyś to robiły. Więc poprawa już jest. Jedyny problem jaki z nimi miałem to zdecydować się przy zakupie na konkretny model.
he lubie takie problemy obyśmy tylko takie mieli w życiu a wracając do tematu, okulary z pewnością muszą działać skoro są tak popularne

IP i czas połączenia logowane. [18248858]
[11.04.2011] 00:00
Harippo
Szczerze mówiąc działają. Niwelują te wszystkie problemy jakie miałem z oczami, do niezauważalnych drobnostek. Oczy nie łzawią, nie czerwienią się, ani też nie wysychają. Więc progres jest i to bardzo duży. Jedyny problem z nimi to ten że muszę je wycierać co jakiś czas bo mam tendencje do dotykania szkieł brudnymi rękami.

IP i czas połączenia logowane. [18251135]
[13.04.2011] 11:10
azbestuj123
A po jakim czasie, można liczyć na efekty?

IP i czas połączenia logowane. [18261415]
[16.04.2011] 23:46
Harippo
Wiesz co, u mnie to było widać drobną różnice po paru godzinach. Ale naprawdę zauważalną poprawę dopiero miałem po 2-3 dniach, oczy musiały się przyzwyczaić do nowych soczewek itd. Ale teraz nie mam już kompletnie problemów z łzawieniem oczu od pracy przy komputerze, zostało jeszcze tylko pozbyć się alergii

IP i czas połączenia logowane. [18276040]
[17.04.2011] 21:43
azbestuj123
He ta alergia wiecznie z nią problemy tym bardziej o tej porze roku W takim razie trzeba sobie je sprawić jak najszybciej i zacząć oszczędzać wzrok...

IP i czas połączenia logowane. [18279363]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat