o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Metal / Hardcore
 » Odpowiedz na ten temat

MANOWAR!!!!!!!!!!!!!!!

[15.03.2004] 20:42
black_jesus
Ostatnio dostalem pare plyt i teledysk fajne co wy mysalicie o tym zespole??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.03.2004] 08:08
meksico
też słuchałem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18054713]
[17.03.2004] 10:21
maciej m
manowar to legenda heavy metalu szacunek im sie nalezy. @@@ista kapela. w koncu najglosniejszy zespol na ziemi. pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18054718]
[27.03.2004] 09:31
Biedronca
Nie nawidze HEAVY!
Ale MANOWAR jest cudowny.
Niestety tylko dane mi bylo dwoch plyt posluchac u znajomych,
ale tak mi sie spodobaly, ze moge przymknac oko na to, ze to heavy metal
W ogole siedzialam w black i smiercionosnych klimatach,
teraz uspokajam dusze w doom. Jednak Manowar zostanie na dlugo w moim serduchu! Glupoty pisze Ale co tam

IP i czas połączenia logowane. [18054821]
[28.03.2004] 14:23
Zakonnick
manowar jest wporządku, to jest klasyk swiatowego metalu... nie jestem ich wielkim fanem, ale slucham z przyjemnoscia (thx 4 Warriors of The World)

IP i czas połączenia logowane. [18054839]
[20.11.2017] 20:00
[01.11.2004] 00:17
lady-amber
A ja ich słucham z przy rodzinnym obiedzie w niedzielę. No chyba że nie mam nastroju na słuchanie heavy, to wrzucam cd "Budzik"

IP i czas połączenia logowane. [18060898]
[24.06.2015] 16:33
devourer stools
Ja tez jestem ich wielkim idolem, zwłaszcza pierwszych 4 płyt; reszte mozna miedź, ale zdecydowanie nie trzeba, zwłaszcza po samobójdżej smierci Szkota Kolumusa.
A co do kwestji czy to jest najgłosniejszy zespół na Ziemi ? Nie wiem ? Zalerzy jak kto odkręci gałkę z napisem - VOLUME.

IP i czas połączenia logowane. [21834094]
[26.06.2015] 19:26
mizzopl
Dobra mocna muzyka zawsze świetna do słuchania, a Manowar wiele takich ma świetnych utworów. Firma mizzo.pl, zajmuje się: projektowaniem i tworzeniem stron Internetowych (WWW) przyjazne wyszukiwarkom np. Google), Serwisów Internetowych (CMS), Sklepów Internetowych( eCommerce). Każdy projekt jest pisany pod klienta, od podstaw. Optymalizujemy i pozycjonujemy Strony WWW, Serwisy Internetowe i Sklepy eCommerce, prowadzimy profesjonalne kampanie reklamowe w Google AdWords. Kreujemy wizerunek w Internecie, prowadzimy kampanie reklamowe i promocyjne. Dodatkowo zajmujemy sięadministrowaniem twojej Strony WWW, Serwisu Internetowego i Sklepu eCommerce. Zajmujemy się również projektowaniem grafiki na potrzeby reklamy i promocji. Tworzymy kreacje na wszystkie rodzaje nośników - od grafiki na użytek Internetu (szablony stron, banery reklamowe, animacje), przez spoty reklamowe (kinowe, telewizyjne, na ekrany LED i LCD), po identyfikację wizualną firmy od podstaw (logo, wizytówki, papier firmowy, ulotki, katalogi, billboardy itp.).

IP i czas połączenia logowane. [21838462]
[24.03.2016] 12:20
Horghor
Super muza, to jest najlepszy power metal jaki słyszałem, bardzo już dzisiaj klasyczny. http://metalu.bloog.pl

IP i czas połączenia logowane. [22246690]

» Odpowiedz na ten temat