o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

www.o2.pl

[15.05.2004] 08:13
teufelin2
na forumwww.o2.pl nie moge wysylac odpowiedzi na tematy, ani zmieniac nic w preferencjach! moge czytac wszystkie posty, wszystko ok, ale jak chce odpowiedziec, zalozyc nowy temat...tylko biale tlo widac, a na dole pisze "gotowe" co zrobic?? --
"trzy kawy wy-pi-te
sluchawy w leb wbi-te
i w dodatku
cecha ta trafiony w spadku
dawno po polnocy, ja mam to w zadku
zatopiony w dzwiekow dostatku
do sil ostatku
w bety upadku..."

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.05.2004] 15:06
teufelin2
i jeszcze jedno: kiedys mialam w tlenie gg
pewnego dnia nie chcialo mi sie wlaczyc przez tlen, ale normalnie sie dalo i tak jest po dzis dzien nie moge wlaczyc gg przez tlen --
"trzy kawy wy-pi-te
sluchawy w leb wbi-te
i w dodatku
cecha ta trafiony w spadku
dawno po polnocy, ja mam to w zadku
zatopiony w dzwiekow dostatku
do sil ostatku
w bety upadku..."

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17953675]
[26.06.2004] 17:44
Zerg
jestes tępy i tyle?????

IP i czas połączenia logowane. [17953873]
[27.06.2004] 20:43
skarbek82
z gg tez tak mialam sprawdz dokladnie ustawienia diabel spi w szczegolach czy on tam tkwi ale gdzies napewno heh
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17953888]
[30.06.2004] 11:29
teufelin2
ale jestes mily Zerg jezeli ty jestes gruboskorny, to nie kazdy jest taki jak ty! ja jestem osoba (dziewczyna!) bardzo delikatna,wrazliwa i czula na opinie innych, wiec moglbys mnie nie traktowac jak siebie --
moj kuzyn to idiota...

IP i czas połączenia logowane. [17953930]
[22.10.2014] 03:35
[01.07.2004] 14:19
klisza
teufelin2 - piszesz jedno, a w stopce sama jedziesz po swoim kuzynie. Faktycznie, wrażliwość i dziewczęce wdzięki się wylewają...

IP i czas połączenia logowane. [17953957]
[02.07.2004] 15:00
teufelin2
[hihi] rzeczywiscie klisza...dzieki ale on mnie po prostu zalamuje...wszystko przez moj ambitny charaktermi sie plakac chce jak mysle co on zrobil, on jest taki glupi, taki glupi... nic mi nie pozostaje tylko modlic sie za niego, zeby musie powiodlo w zyciu, bo naprawde...bez dobrej szkoly ani rusz...tak to jest: pojdziesz do kiczowego LO--->przyjma cie na kiepskie studia--->bedziesz mial np.nie taka prace jaka bys chcial, nie bedzie cie satysfakcjonowalo to co robisz. ja wiem, ze po gimnazjum bede sie uczyc w klasie dwujezycznej z wykladowym j niemieckim w bloku humanistycznym, potem pojde na studia germanistyki, prawo, a potem bede samodzielna kobieta pracujaca w sadzie jako tlumacz przysiegly j niemieckiego, bede sie spelniac w swej pracy i niezalowac swych wyborow, ale on... sam zamyka sobie brame do przyszlosci, az szkoda gadac...
masz racje klisza-nie moge tak po nim jechac... we mnie samej jest mnostwo sprzecznosci (chociazby cos tak blachego: nie cierpie jest ketchupu,ale nie zjem bes niego pizzy)
dzieki ci klisza, jestes spoko (mialo byc, ze fajny facet z ciebie, ale jak sie okaze, ze to kobieta... sama nie lubie jak ktos mnie za chlopca bierze0

IP i czas połączenia logowane. [17954003]
[12.07.2004] 09:32
myonez
to tylko podpis - różne rzeczy sie ma w podpisach... może kuzyn odbiera to jako żart - smieszny dla obu stron. koleżanka nie odebrała słów 'Zgreda' jako dowcipu..... koniec kropka.. za kilka postów Zerg sam wykazał się olbrzymim potencjałem myślowo - intelektualnym i pytał (w poscie o pozycjach łóżkowych) jak wygląda pozycja (tam książkowa) 'komu bije dzwon' - dla niekumatych - kolega myslal ze to jakas konstelacja łóżkowa.... brawo pogratulowac.................

IP i czas połączenia logowane. [17954160]

» Odpowiedz na ten temat