o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wspinaczka, nurkowanie, żeglarstwo
 » Odpowiedz na ten temat

kurs nurkowania

[04.01.2005] 18:59
lachryma
chcę zrobić kurs na nurka- na razie jakiś podstawowy
i mam pare pytan do osob znających się w temacie
mianowicie :
jakie istnieją przeszkody zdrowotne, ktore uniemożliwiaja zrobienie takowego kursu? slyszałam wiele mitow o zębach, wzroku- ile w tym prawdy?
co trzeba zaliczyc, aby zrobic taki kurs? tzn, na ile min. metrow trzeba zejść pod wode?
jeśli jeszcze masz do zaznaczania ważnego apropos kursu o czym ja nie wspomnialam to prosze bardzo
pozdr.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.01.2005] 13:06
Nurkomaniak
Witaj,
jeżeli interesuje Cie nurkowanie podam Ci link pod którym dowiesz sie wszystkiego, http://nurkomania.pl/ dowiesz sie wszystkiego począwszy od pływania a skończywszy na sprzęcie , warto to poczytać będziesz miała jakieś pojecie i swiadomość jakie czasami konsekwencje idą za tym...ale sie nie zniechęcaj to cudowne uczucie zanurzyć sie w "milczącym świecie" zostawiając rzeczywistość na brzegu...powodzenia
[nie mam nic do powiedzenia]

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17947122]
[03.06.2005] 22:38
buziaczek_kg
czesc chce powiedziec ze nurkowanie to piekna ale droga sprawa i moja rada- od rescue diver'a- mysl pod woda co robisz bo to czasem kosztuje drogo- twoje zycie

IP i czas połączenia logowane. [17948586]
[20.05.2016] 12:32
ekoeko
Świetne i tanie pianki do nurkowania mają wwww.nurkowy.com.pl Szkoliłem się u nich też, mają mnóstwo promocji w okolicach nawet 20-30% (prawdziwe przeceny). Wiele produktów jest rekomendowanych w sklepie przez ich dotychczasowych klientów, więc to zwiększa szansę udanego zakupu.

IP i czas połączenia logowane. [22315856]
[25.08.2016] 09:15
adam989
A czy ktoś może wie gdzie najlepiej na kurs nurkowania w Warszawie ?

IP i czas połączenia logowane. [22422627]
[21.11.2017] 08:47
[28.08.2016] 15:53
jackiejack
Ja początkowy kurs i potem już wszystkie inne robiłem w Centrum Nurkowym Divemaniawww.divemania.pl. Mają je bardzo dobrze zorganizowane i człowiek wie za co płaci. Jestem ogólnie tak w to wkręcony że ostatnio skończyłem taki o specjalizacji nurkowanie wrakowe. Byłem też z nimi na kilu wyjazdach i w Polsce i za granicą i zarąbiście. Najlepiej było w Meksyku gdzie widoki pod wodą nie z tej ziemi i można było dodatkowo nurkować z rekinami.

IP i czas połączenia logowane. [22426329]
[25.09.2016] 19:26
Alinka41
Możesz spokojnie zapisać się do P. Sławka w Szkole Pływania Fala we Wrocławiu. On uczy pływać i nurkować dzieci jak i dorosłych. Ma świetnie podejście do maluchów, moja córka akurat się u niego uczy nurkować. Opanowała już większość technik, także polecam ,bo to na prawdę super gość http://facetodmokrejroboty.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22454800]
[17.12.2016] 22:38
KlaudiuszPete
Zgodzę się, że pływalnia fala jest jedną z najlepszych we Wrocławiu. Mój syn uczył się u nich pływać, a instruktor Sebastian dobrze przygotował go psychicznie jak i fizycznie do nurkowania. Polecam dla zainteresowanych http://www.szkolaplywaniafala.pl/ ,znajdziecie tam również cennik takich szkoleń.

IP i czas połączenia logowane. [22563272]
[25.01.2017] 17:25
tetka3
Na co zwrócić uwagę przy zakupie pianki triathlonowej? Czy taka pianka- http://tri-magic.pl/pianki-triathlonowe-neop renowe będzie odpowiednia?

IP i czas połączenia logowane. [22615282]

» Odpowiedz na ten temat