o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Premiery kinowe
 » Odpowiedz na ten temat

najlepsze filmy, które warto obejrzec

1 2
[09.07.2006] 16:36
Aśka
podajcie filmy które warto obejrzeć ale bez kitu proszę.pozdrawiam

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.07.2006] 00:40
blyfycyfyfyf
KONIECZNIE Martwica Mózgu! (zng. Braindead) - reżyseria - Peter Jackson (potem nakręcił takie szmatławce, jak np. Władca Pierścieni), genialny pastisz horrorów i gore lat 70. i 80. - to po prostu trzeba zobaczyć! Najlepiej z paczką znajomych płci wszelakiej oraz kilkoma skrzynkami piwa

Jak wrócę do siebie, to polecę coś jeszcze, może coś mniej niszowego :> --
Hipisi w martensach za pieniądze mamy!
Plują na nasz świat, który tak kochamy!
Member of mad & evil Dzieci Kukurydzy MtG gaming™ team

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17917729]
[14.07.2006] 22:13
veela
tak, martwicę mózgu trzeba oglądać z odpowiednim nastawieniem

IP i czas połączenia logowane. [17917735]
[15.07.2006] 09:07
blyfycyfyfyf
Dalej:

Fight Club (podziemny krąg) - o ile większość "nowych" (lata 90., lata obecne) filmów hollywodzkich to kaszana, o tyle ten film po prostu trzeba zobaczyć. Nie chcę zdradzać absolutnie nic z fabuły, żeby nie popsuć filmu Występują: Brad Pitt i jak zawsze fenomenalny Edward Norton.

Football Factory - film opowiada o kibicach jednej z brytyjskich drużyn piłkarskich - jednakże sama piłka nożna wogóle się w niej nie pojawia! Najważniejsza jest paczka znajomych i wypady przeciwko kibicom innnych drużyn :> Film nie bawi się w naiwne moralizatorstwo, nie ocenia postępowania bohaterów - po prostu pokazuje krótką historię pewnej ekipy...

The Punisher - film typu "włącz film, wyłącz mózg", jednak jako kino czysto rozrywkowe sprawdza się znakomicie. Trup ściele się gęsto, a z łusek po nabojach wystrzelonych w filmie możnaby usypać jeszcze jednego ośmiotysięcznika w himalajach. Film dobry do zrelaksowania się po ciężkim dniu w pracy.

Pi - film zdecydowanie nie dla każdego. Ten film albo się kocha, albo nienawidzi. Z grubsza chodzi o to, że pewien genialny, acz lekko ekscentryczny matematyk próbuje znaleźć prawidła matematyczne rządzące światem, liczba pi odgrywa tu ogromną rolę (film widziałem dobre kilka lat temu, więc już dokładnie nie pamiętam założeń fabularnych... ale pamiętam za to, że zrobił na mnie świetne wrażenie).
Zrealizowany jest w technice czarno-białej, co jeszcze potęguje niesamowity klimat i psychodelię filmu.

Robot Chicken - seria absurdalnych animacji (realizowanych za pomocą plastelity i stopklatki, a w każdym razie robiących takie wrażenie), w których parodiowane są różne amerykańskie ikony popkultury, filmu kinowego czy seriali telewizyjnych. O ile mnóstwo żartów może być dla nas niezrozumiała (połowy parodiowanych programów czy osób jest dla nas kompletnie nieznana), o tyle na reszcie świetnie się bawimy. Jednakże nie jest to humor dla każdego. Gdzieś na google video jest jeden odcinek (10 minut).

Evil Dead (w szczególności II i III) - klasyk niskobudżetowego horroru z Brucem Campbellem (najgenialniejszym aktorem filmów klasy B, C, D i niższych) w roli głównej. Film jest tak bezdennie głupi, że po prostu nie da się na nim źle bawić - chóralny rechot oglądającej go z nami paczki znajomych (na podobnej zasadzie jak w Martwicy Mózgu) gwarantowany! Nie będę się rozpisywał o fabule, bo nie ma ona większego znaczenia. Kiedyś "dwójkę" pokazała nawet telewizja RTL7 (od tego czasu jestem miłośnikiem tanich gore i horrorów oraz S-F o budżecie ok. 100$ )

Pociąg Życia - opowiada na wesoło o historii wioski Żydów francuskich w czasie drugiej wojny światowej. Otoż Żydzi z tej wioski dowiadują się, że nadchodzą Niemcy i chcą ich wywieźć do obozów koncentracyjnych. Wpadają więc na z pozoru absurdalny pomysł, aby... wywieźć się samemu. Oczywiście nie do obozu, ale poza strefę działań wojennych, gdzie będą bezpieczni.
Film jest wesoły, pełen 'życia' lekich żartów i z pozoru optymistycznej wizji świata. Pozycja obowiązkowa
[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [17917736]
[18.07.2006] 17:02
Aśka
A ja słyszałam że "Martwica mózgu to...lipa? :-/

IP i czas połączenia logowane. [17917739]
[21.08.2014] 16:03
[18.07.2006] 21:23
veela
to zależy...jeśli się nastawiasz na horror to tak, ale jeśli na totalną zwałę, to jest to strzał w 10!

IP i czas połączenia logowane. [17917740]
[19.07.2006] 20:32
am-fa
Moja lista:

* Requiem dla Snu
* Las Vegas Parano
* Blow
* Human Traffic

Wybaczcie monotematyczność --
DeUs Ex MaChInA

IP i czas połączenia logowane. [17917743]
[11.10.2008] 17:02
karoten-25
Ostatnia bitwa, co prawda nie widzialam ale strasznie chciałabym zobaczyć bo mój znajomy bardzo dobrze wypowiadał się na temat tego filmu, podobno wciągający strasznie nie miałam okazji zobaczyć, ale nic straconego bo film ma się ukazać 16 października na DVD. Warto zobaczyć też film senność bo ciekawy zwiastun widziałam i znani, dobrzy aktorzy, oraz film mama mia który rozbawił mnie do łez

IP i czas połączenia logowane. [17918324]
[17.10.2008] 17:56
choco-al
właśnie oglądałam dzisiaj zakupiony przez siebie film na dvd Martwa rzeka i chciałabym was przekonać do obejrzenia go bo jest niezły wgl uwielbiam gdy w filmach pojawiają się zwierzaki i nie ma przesadzone z efektami specjalnymi, wręcz przeciwnie filmy są naturalne

IP i czas połączenia logowane. [17918331]
[24.10.2008] 20:17
def-ro
ja uwazam, że filmem, który z całą pewnością mógłbym polecić to na pewno " ostatnia bitwa" film wojenny panom na pewno się spodoba, gwarantuje! widziałem na dvd wczoraj, świetny! dla pań natomiast hm może Senność?

IP i czas połączenia logowane. [17918340]
[09.11.2008] 16:42
falada
Jedyn z lepszych filmów jakie widziałam to na pewno "Nim diabeł dowie się, że nie żyjesz" bardzo dobry film już nie wspomnę o tym jak mój mąż się nim zachwycał po obejrzeniu

IP i czas połączenia logowane. [17918347]
[17.11.2008] 18:11
kejt1985
Wg mnie "Miasto Aniołów". Wzrusza, ma wspaniałą ścieżkę dźwiękową i świetnie działa na nostalgię

IP i czas połączenia logowane. [17918356]
[13.03.2009] 08:45
santi
"Człowiek z ziemi"
"Speed"
"Matrix I-III"

IP i czas połączenia logowane. [17918375]
[19.08.2013] 09:18
esssmerka
Ja na pewno na swojej liscie umieszcze film Dary Anioła. Sporo czytałam na ten film i mysle ze bedzie to bardzo dobry film.

IP i czas połączenia logowane. [20683547]
[20.08.2013] 21:07
cocospoko
Kick Ass 2! Pewnie każdy kto oglądał pierwszą część się ze mną zgodzi, że ten film jest rewelacyjny. A dwójka zapowiada się jeszcze lepiej. Za 3 dni się przekonamy!

IP i czas połączenia logowane. [20687483]
[21.08.2013] 20:36
korrras
Zgadza się Kick Ass 2 jest warty obejrzenia, po sukcesie pierwszej części teraz czas na dwójkę, która też pewnie hitem zostanie

IP i czas połączenia logowane. [20689702]
[21.08.2013] 20:54
pond
Wczoraj byłem w kinie na Kick Ass 2 i powiem Wam, że o pierwszej części można zapomnieć. Dwójka jest znacznie lepsza. Super sceny walki, można się pośmiać, a Carrey jest w dobrej formie.

IP i czas połączenia logowane. [20689744]
[21.08.2013] 21:11
iza032
Warto tez obejrzeć prawdziwą historię kulturystów z Florydy w filmie Sztanga i cash. Ten rodzaj filmu lubię najbardziej i wybieram się na premierę

IP i czas połączenia logowane. [20689786]
[22.08.2013] 15:36
millki
Sztanga i cash to też mój typ. No ale premiera dopiero 30 sierpnia. Mam nadzieję, że będzie też z czego się pośmiać.

IP i czas połączenia logowane. [20691349]
[23.08.2013] 21:42
indi
Chętnie sprawdzę, bo nie słyszałem o tych filmach. Kick Ass 2 polecam. Jak komuś podobała się pierwsza część to druga na pewno nie zawiedzie.

IP i czas połączenia logowane. [20694004]
[23.08.2013] 21:42
kolorowoo
Iron man 1, 2, 3
Batman
Kick Ass
Wojna Światów

IP i czas połączenia logowane. [20694006]
[23.08.2013] 21:45
unmerklich
am-fa (06.07.19 20:32):
Moja lista:
* Requiem dla Snu
* Las Vegas Parano
* Blow
* Human Traffic
Wybaczcie monotematyczność
DeUs Ex MaChInA

kocham Requiem dla snu polecam też Truman Show i skazani na shawshank

IP i czas połączenia logowane. [20694015]
[26.08.2013] 12:01
Olioliwia
popieram "sztanga i cash" to moze byc dobre kino akcji, moj facet z kumplami wybiera sie na to do kina.

IP i czas połączenia logowane. [20698474]
[26.08.2013] 22:54
mikejla
Też się wybieram, ale ja to raczej popatrzeć na umięśnionych przystojnych facetów niż liczyć na jaką akcję . Chociaż historia wydaje się być ciekawa, więc dla każdego pewnie coś się znajdzie.

IP i czas połączenia logowane. [20699756]
[28.08.2013] 22:40
Olioliwia
hehe tez fajnie popatrzec na super cialka, chociaz mam takie na codzien (mowie o moim facecie ). Prosze bardzo trailer dla cieawych http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28 polski%29-30243

IP i czas połączenia logowane. [20704632]
[30.08.2013] 15:35
zrojka
Ja mam bilety na film Sztanga i cash i idę dziś na 20.00. juz dawno nie oglądałam takiego filmu na faktach.

IP i czas połączenia logowane. [20707913]
[31.08.2013] 21:30
mikejla
No i wczoraj obejrzałam Sztangę. Bardzo mi się podobał ten film. Dwie godziny dobrej zabawy i ładnych obrazków

IP i czas połączenia logowane. [20710540]
[24.09.2013] 21:53
metylo
A co zaproponujecie z horrorów? Oglądałem parę starszych np: Lśnienie czy Krąg, ale z nowymi już nie jestem na bieżąco. Co można obejrzeć? Może nawet w kinie?

IP i czas połączenia logowane. [20760450]
[30.09.2013] 16:30
nice
Riddick fantastyczny film,pełen akcji, warty poświecenia.

IP i czas połączenia logowane. [20772054]
[30.09.2013] 22:20
PeterKay
Malavita=)

IP i czas połączenia logowane. [20772904]
[01.10.2013] 10:47
Kamilpotok1211
Zobacz sobie na tej stronie. http://filmy.net23.net/
Masz tam rozpiskę, no i możesz sobie tam od razu obejrzeć te filmy

IP i czas połączenia logowane. [20773541]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat