o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie - jakie?

1 «   10 11 12 13 14   » 31 Strony tematu:
[21.05.2013] 16:00
kikiliki
Omega Edukacja polecam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20501154]
[21.05.2013] 19:09
Klepsydra29
Ja od paru miesięcy stosuję Foreverslim ,waga spadała od samego początku brania.A że miałam sporą nadwagę to jeszcze muszę je brać.

IP i czas połączenia logowane. [20501481]
[21.05.2013] 20:35
sikorka13
Ruch i zdrowe odżywianie to podstawa, suplement sam w sobie nie zdziała cudów, moze jednak pomóc chociażby w pohamowaniu apetytu lub przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej. Coś co mogę polecić, gdyż sama widzę efekty po dziś dzień to novoslim, który znacznie zmniejszył moje łaknienie i kilogramy faktycznie poszły w dół.

IP i czas połączenia logowane. [20501676]
[21.05.2013] 21:14
Miki12334444444  Klaudyska@tlen.pl
AcaiBerry 900

IP i czas połączenia logowane. [20501790]
[21.05.2013] 21:28
Katerina
Novoslim jest extra!

IP i czas połączenia logowane. [20501841]
[01.10.2014] 10:11
[22.05.2013] 10:02
Marta Luboń
W moim przypadku bardzo dobrze zadziałał Foreverslim, z efektów jestem zadowolona wcale nie żałuje wydanej kasy.

IP i czas połączenia logowane. [20502536]
[22.05.2013] 13:49
Uleśka33
Masz rację, same suplementy to za mało. Jak prowadziłam swoją kurację odchudzającą jesienią, to oprócz Novoslim stosowałam dietę 1500 kcal i prawie codziennie 30 minut dla ciała. Takie połączenie dało w efekcie 14,5 kg mniej. Jak skonsultowałam to ze znajomą dietetyczką, to potwierdziła moje doświadczenia. Suplement (nawet tak dobry jak novoslim) tylko wspomaga przemiany w organiźmie. A pomysł z dietą, którą producent preparatu zamieszcza na stronie i można sobie pobrac ja za darmo jest super.
Polecam wam gorąco, szczególnie , że lato tuż tuż..

IP i czas połączenia logowane. [20502995]
[22.05.2013] 16:36
Jagódka96 ;*
Kasieńkaxxx23 (13.05.22 16:25):
Hej dziewczyny
Chciałam Wam się pochwalić, schudłam 9,5 kilograma w miesiąc, jak brałam tabletki ze stronywww.odchudzanie-schudnij.pl
Są to bardzo smaczne i bezpieczne tabletki, jak zamówiłam to na drugi dzień doszły
Na tej stronie dają gwarancję schudnięcia - albo schudniesz, albo oddadzą Ci wszystkie pieniądze Można odesłać nawet puste opakowanie
Ja zaryzykowałam, chociaż w to nie wierzyłam, ale naprawdę się udało. Piłam dużo wody, ale jakoś specjalnej diety wcale nie stosowałam a teraz wyglądam zupełnie inaczej. Jezu!! Jak się cieszę, że wyglądam w końcu tak szczupło jak chciałam!! Juhuu!!www.odchudzanie-schudnij.pl to na tej stronie możecie zamówić dziewczyny Wierzę, że Wam też pomoże!! Pozdrawiam Kasia

Kasiu Ja zamówiłam z ich strony te tabletki na początku maja i doszły w ciągu 2 dni, po 3 tygodniach stosowania dzisiaj jak rano ważyłam się na wadze mam aż 7,4 kg mniej tak bardzo się cieszę!! :)) Fajnie że widzę, że inne dziewczyny też to stosują, to chyba w ogóle jakiś modny ostatnio preparat :)) I też zamówiłam w tej promocji z darmową wysyłką :)) Pozdrawiam Cię Kasiu i Was dziewczyny!! :))) Ja spadam bo muszę zaraz lekcje odrobić
Jagoda

IP i czas połączenia logowane. [20503336]
[22.05.2013] 16:40
Gabrysia Perłowska
Kochane!! Polecam Wam tabletki Acai Berry 900
Chudniecie 10 kilo w ciągu 4 tygodni!!
Jest na to gwarancja 100% a jak nie to macie aż 90 dni na zwrot jeżeli uznacie że kuracja Wam nie pomogła!!
Podaję Wam linka do strony: http://tnij.org/leknaodchudzanie
To super lek na odchudzanie!!

IP i czas połączenia logowane. [20503342]
[22.05.2013] 22:53
Elwira1212
Ja z kolei schudłam z novoslimem . w 3 miesiące zrzuciłam około 10 kg. Naprawdę godne polecenia tabletki. Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu suplementów, jednak kiedy sama dieta i ćwiczenia nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, za radą kolezanki postanowilam wspomóc się novoslimem właśnie.

IP i czas połączenia logowane. [20504298]
[23.05.2013] 10:02
Welonka23
Jaw ubiegłym tygodniu zamówiłam tabletki za pośrednictwem stronywww.foreverslim.pl Biorę dopiero trzeci dzień czy coś schudłam nie wiem ale apetyt mam na pewno mniejszy.

IP i czas połączenia logowane. [20504941]
[23.05.2013] 18:59
Aska JOaska
Ja podobnie jak kilka z dziewczyn udzielających się powyżej schudłam z novoslimem właśnie, to nieprawda , że nie działa, działa ja schudłam w miesiąc 3 kg , cieszę się że na niego natrafiłam.

IP i czas połączenia logowane. [20505884]
[24.05.2013] 09:17
Ala Łuczak
Ja za swoją obecną figurę mogę podziękować mojej teściowej.To ona przyniosła mi pierwsze opakowanie Foreverslimu .Jakaś koleżanka z biura schudła tyle ile chciała i nie potrzebowała już tych tabletek.Schudłam już tyle że w końcu mogę spokojnie spojrzeć w lustro.

IP i czas połączenia logowane. [20506899]
[24.05.2013] 12:49
cherycherylady
Moim zdaniem wszystkie cudowne, szybkie sposoby, nie są skuteczne na dłuższą metę, ważne jest to, żeby szanować siebie i swoje zdrowie, wysypiać się, dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych składników, nie głodzić się, ani nie przejadać, a wtedy waga sama się ustabilizuje. Aby schudnąć zdrowo potrzeba czasu, tak samo jak długo zbieraliśmy zbędną warstwę tłuszczyku, tak samo trochę czasu musi zająć pozbywanie się jej. Jeśli interesuje Was wsparcie, jakaś pomoc jeżeli chodzi o leczenie nadwagi w Łodzi, to polecam dr Kusowską -www.kusowska.pl/oferta-leczenie-nadwagi.php , kobieta zna się na rzeczy.

IP i czas połączenia logowane. [20507418]
[24.05.2013] 13:02
marcyllka
Ależ tu zamieszania, co chwila jakieś polecenia. Nawet już doktorów udają.
A ja wam radzę jak to wszystko zweryfikować. W prosty sposób!
Znajdź stronę producenta poszczególnych specyfików i zobacz, kto to produkuje i sprzedaje. Czy to firma farmaceutyczna czy jakieś krzaki.
Czy podają dane adresowe czy nie masz nic oprócz nr komórki?
Sprawdź czy firma jest z Polski, czy też możesz reklamowac produkt na Kajmanach itp rajach podatkowych.
I co??
wymagało pracy, ale już nie musisz obawiać się oszustów, bo ich odsortowałaś

IP i czas połączenia logowane. [20507452]
[27.05.2013] 19:56
WaterMelon
JA tam schudłam na novoslimie, i serdecznie wszytskim polecam, przystepna cena, efekty tez super, widoczne juz po miesiącu zażywania.

IP i czas połączenia logowane. [20514461]
[28.05.2013] 09:21
Zapałka
Tabletki na odchudzanie ,wszystkie byle by były skuteczne.Ja postawiłam na Foreverslim i nie żałuję podjętej decyzji.

IP i czas połączenia logowane. [20515409]
[28.05.2013] 15:49
Kitka
Zapałka (13.05.28 09:21):
Tabletki na odchudzanie ,wszystkie byle by były skuteczne.Ja postawiłam na Foreverslim i nie żałuję podjętej decyzji.

Zgadzam się z tobą, u mnie też wyniki bardzo dobre, jedynie co to trafiło mnie, jak po zakupie okazało się, że korzystając ze strony foreverslim.pl mogłam je kupic taniej w promocji, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. W sumie najważniejsze, ze spełniły swoje zadanie

IP i czas połączenia logowane. [20516144]
[29.05.2013] 10:12
hahaha
QWASTER (11.06.20 11:08):
Z mojego doświadczenia, a próbowałam już kilkunastu środków na odchudzanie, najlepszym okazał się Novoslim. Przy tej szybkości zycia i ciągłym stresie, trudno dbać o właściwą dietę. Ale postarałam się i próbowałam trzymać dietę 1200 kcal. a do tego NOVOSLIM. Zrobuiłam tak jak zaleca producent, czyli kurację na 3 miesiące by organizm przyzwyczaił się do nowego metabolizmu. Moja waga spadła w tym czasie o 16 kg. Genaralnie z produktem wszystko ok, lecz mogliby bardziej zadbać o grafikę opakowania, bo jakieś takie blade (ale się czepiam)

Widze że to jakieś boty dają reklame novoslimu

IP i czas połączenia logowane. [20517571]
[31.05.2013] 08:09
xsenia
3 tygodnie i 8kg, przestań brać i powiedz mi ile dostaniesz kilogramów w gratisie.

IP i czas połączenia logowane. [20522012]
[31.05.2013] 19:21
Tolkaa
a ja chudnę 1,5-2kg na tydzień. I tak schudłam 8kg I faktycznie lepiej pomału, bo inaczej efekt jojo... czego nie życzę. Ja tez najgorzej mam przed okresem, w tym miesiącu rzuciłam się na jedzenie i przez 3 dni jadłam i jadłam... ale jakoś waga stanęła i się nie powiększyła. Co prawda biorę też zieloną kawę slimgreen trio, więc może ona trochę podziałała. Najważniejsze, że nie przytyłam.

IP i czas połączenia logowane. [20523432]
[02.06.2013] 16:42
zniesmaczony
Przestancie juz prosze gak nachalnie reklamowac srodek nOvOcostam. Komentarze jak z bravo girl. Niech sie wypowiedza naprawde Ci co uzywaja/uzywali a nie tym co za to placa.
Pozdawiam
Tomek

IP i czas połączenia logowane. [20527288]
[03.06.2013] 22:31
Mulinek
BTL Medica SLIM, jako facet wazacy 137kg mialem okazje je przetestowacv co kupilem w promocji na allegro. Kilkanascie kg wagi zlecialo i to bez diety jakies czy cwiczen

IP i czas połączenia logowane. [20529977]
[03.06.2013] 23:31
Kasia:))
Hej Ja schudłam aż 11 kilogramów w ciągu około miesiąca stosując tabletki ze stronywww.odchudzanie.boo.pl
Na tej stronie jest promocyjna cena i żelazna zasada - schudniesz albo zwrot 100% wszystkich $$ wpłaconych pieniędzy!! Można zwrócić nawet puste opakowania!! Niczym nie ryzykujecie!! Tabletki są wysokiej jakości, przebadane laboratoryjnie, tygodniowa gwarantowana utrata to od 1,5 do 2,5 kg W 100% naturalne składniki, darmowa wysyłka w 2 dni Polecam Wam Kasia!!www.odchudzanie.boo.pl

IP i czas połączenia logowane. [20530087]
[05.06.2013] 01:13
Basieńka7:*
Kochane! Z całego serca polecam Wam tabletki Acai Berry 900! Zamówicie je tanio na stroniewww.odchudzanie.boo.pl
Ja schudłam dzięki nim 8,5 kilograma w miesiąc czasu! Dają na to 100% gwarancji! Możecie zamówić 1, 3 lub 6 butelek! Schudniecie na 100% albo oddają pieniądze! Można odesłać nawet puste opakowania, a otrzymacie 100% wpłaconych pieniędzy! Tabletki mają w 100% naturalne składniki, są w 100% bezpiezcne i sprawdzone! Polecamwww.odchudzanie.boo.pl

IP i czas połączenia logowane. [20532285]
[06.06.2013] 16:35
ramonkaoponka
ja nie muszę się odchudzać, od dziecka jestem patyczakiem, chyba wystartuje w top model

IP i czas połączenia logowane. [20535351]
[07.06.2013] 11:16
bernardsłapik
wydaje mi się, że wiele osób korzysta z tabletek dlatego, że ma już dużą nadwagę, chociaż często właśnie dopiero w takim momencie orientujemy się, że odchudzanie będzie konieczne

IP i czas połączenia logowane. [20536431]
[07.06.2013] 11:19
milutkosss
ja boję się, że jak zrzucę kilka kilogramów to zaraz wyjdą mi rozstępy, moja siostra miała tak przy odchudzaniu i właśnie dlatego się obawiam

IP i czas połączenia logowane. [20536438]
[07.06.2013] 11:22
kosmeticzka;)
kochana milutkos, rozstępy pojawią się wtedy, gdy proces odchudzania będzie bardzo szybki. rozłóż sobie dietę w taki sposób, żeby powoli tracić na wadzę. dodaj aktywność, jeśli chcesz tabletki wspomagające odchudzanie. jeśli jednak rozstępy miałby się pojawić polecam ci preparat kolagen silver ze sklepu http://colagen.info , stosowałam go na rozstępy po ciąży i teraz są praktycznie niewidoczne

IP i czas połączenia logowane. [20536442]
[07.06.2013] 11:25
milutkosss
hej, dzięki za radę, odchudzanie jest mi potrzebne, bo nie mieszczę się już praktycznie w żadne moje spodnie, a do tego zaraz trzeba będzie pokazać się na plaży!

IP i czas połączenia logowane. [20536449]

1 «   10 11 12 13 14   » 31 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat